گروه صنعتی کاسپین تأمین کننده تجهیزات اتوماسیون صنعتی، قطعات الکترونیکی، ابزار دقیق، ابزار تست و بازرسی و ابزار صنعتی، و ارائه کننده کلیه خدمات مربوط به محصولاتی است که به مشتریان گرامی تحویل می دهد. ارائه طیف متنوع محصولات و همکاری با برندهای مختلف و عمدتاً معتبر و مشهور بین المللی از مزایای بهره گیری از خدمات تأمین و تحویل گروه صنعتی کاسپین به شمار می رود. تأمین ابزارهای صنعتی از برند معروف و قدیمی URYU از جمله این خدمات از گروه صنعتی کاسپین به شمار می رود.

شرکت ژاپنی URYU یکی از قدیمی ترین شرکتهای این کشور در زمینه تولید ابزارهای صنعتی محسوب می شود که فعالیت خود را از سال 1915 شروع کرد. برخلاف بسیاری از شرکتهای دیرپا که در بروز رسانی فرایندها و محصولات دچار مشکل می شده اند، URYU توناست علاوه بر توسعه مطابق با نیازها و فناوریهای روز، به توسعه دامنه محصولات و مراکز تولید نیز دست یابد و از این رو به پشتوانه اندوخته ای افزون بر یک قرن، جزو برندهایی است که در زمینه تولید محصولات نوآورانه و خلاقانه دارای اعتبار بین المللی است. علاوه بر تولید محصولات باکیفیت، اهتمام URYU به حفظ الزامات فرایندی نیز اثبات شده است، چنانکه در سال 1997 موفق به اخذ گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 گردید. همچنین URYU در سال 1999 گواهی مدیریت زیست محیطی ISO 14001  را نیز اخذ کرد و بیش از 20 سال است که رعایت الزامات زیست محیطی در سطح استانداردهای بین المللی را در دستور کار خود قرار داده است، که این موید اهمیت حفظ و مراقبت از محیط زیست ضمن فرایندهای صنعتی برای این شرکت است.

محصولات URYU

محصولات شرکت ژاپنی URYU شامل انواع تنظیم کننده های مکانیکی، ابزارهای صنعتی و ابزارهای ضربه ای می شود. در ادامه به منظور معرفی اجمالی، به برخی از این محصولات اشاره می شود:

تنظیم کننده های پیچ و مهره (Bolt and Nut Setters): این محصولات عمر مفید بالایی دارند، خروجی قابل توجهی دارند و عملکردی بسیار کارآمد و موثر را دارا هستند. ابزارهای فاز روغن باتری، در سریهای UBX و BP، سری سیستمهای INTELECT، آچارهای ضامندار، آچارهای روباز/دنده ای، نوترونرهای زاویه ای، آچار ضربه ای، شمارنده های چفت و بست که در خصوص پیچ هایی که به خوبی بسته نشده اند به کاربر آلارم می دهند از جمله این محصولات هستند. این شمارنده ها در راستای اصل پوکایاکه یا خطاناپذیرسازی در فرایند ابزارها بسیار موثر هستند.

پیچ گوشتی ها: پیچ گوشتی های اتومات از دیگر ابزارهای مکانیکی شرکت URYU هستند که دارای سرعت عملکرد بالا هستند، دقت زیادی دارند و فرایند بست پیچ را به صورت کامل انجام می دهند. این محصولات سرعت و روند چرخشی راحتی دارند، در برابر گشتاور مقاومند، و برای پیچ ها در ابعاد مختلف قابلیت کاربردی دارند. این محصولات نیز در انواع پیچ گوشتی های کنترل گشتاور، پیچ گوشتی های با درایور مستقیم، پیچ گوشتی ضربه ای و پیچ گوشتی کلاچ Cushion تولید و به بازار عرضه می شوند. پیچ گوشتی های URYU در مدل های U ،UX ،UL ،UW ،US ،US-LT ،US-LD و مدلهای دیگر تولید می شوند.

ابزارهای ساینده: این ابزارها برای سایش و صیقل سطوح استفاده می شوند و در زمینه های مختلف صنعتی قابل استفاده اند. گریندرها از جمله این ابزارها هستند که بر اساس پارامترهایی نظیر دسته دریچه، ظرفیت سازش، ماکسیمم سرعت، طول و نظایر آن در مدل های مختلف از سری UG تولید می شوند. شرکت URYU تولیدکننده گریندرهای عمودی، زاویه ای، افقی در مدلهای مختلف است. پولیشرها یا ابزارهای پولیش از دیگر ابزارهای مکانیکی URYU هستند. سنباده دوگانه مداری و حرکت تک نقطه ای روی پد پلاستیکی از ویژگی های این محصولات هستند.

دریل ها: این محصولات در سریهای UD و UT تولید می شوند. دریلهای URYU دارای یک رگولاتور هوا هستند که قدرت دستگاه را کنترل می کند. دریل ها بر اساس متغیرهایی نظیر ظرفیت دریل کاری، سرعت، طول، نوع اسپیندل و سایر پارامترها در مدلهای متنوعی تولید می شوند.

ابزارهای ضربه ای: چکشهای پرچکاری از جمله پرکاربردترین ابزارهای ضربه ای URYU محسوب می شوند. این چکش ها ضد ارتعاش بوده و حداکثر ارتعاشی که حین فرایند ایجاد می کنند از 2.5 متر بر ثانیه تجاوز نمیکند. این امر باعث کاهش ارتعاش و در نتیجه خستگی اپراتور ضمن کار می شود. چکش های پرچکاری بر اساس ظرفیت پرچکاری، طول، ابعاد پیستون، متوسط مصرف باد و غیره در مدلهای متنوع تولید می شوند. این محصولات در سریهای BRH و SBH تولید می شوند. کاترهای ضربه ای و چکش های فلاکس چیپر از دیگر محصولات URYU هستند که در سریهای BRH و UFC تولید و روانه بازار می شوند. این محصولات بر اساس پارامترهایی چون تعداد ضربه در دقیقه، طول، ابعاد پیستون، ضربه تقریبی پیستون و مواردی از این دست در مدلهای مختلف تولید و به مشتریان عرضه می شوند. همچنین چکش های چیپینگ دیگر ابزار ضربه ای این شرکت ژاپنی بشمار می روند که در سریهای AA و PB تولید میشوند.

شرکت URYU SEISAKU ضمن بیش از یک قرن فعالیت در زمینه تولید ابزارهای مکانیکی یک برند شناخته شده و معتبر جهانی است و محصولات آن نزد صاحبان حرفه ها نیاز به تعریف و توصیف چندانی ندارد. از این رو محصولات این شرکت در مراکز مختلف در سرتاسر نقاط جهان به فروش می رسد و گروه صنعتی کاسپین نیز برحسب درخواست های متعدد تأمین محصولات این شرکت اقدامات لازم جهت تأمین و تحویل این محصولات به مشتریان را در دستور کار قرار داد. در حال حاضر گروه صنعتی کاسپین نمایندگی تأمین محصولات و ابزارهای مکانیکی URYU را در اختیار دارد و آماده است کلیه خدماتی که این شرکت ارائه می دهد را به مشتریان در سرتاسر کشور ارائه دهد.

مراحل استعلام قیمت و تأمین محصولات توسط گروه صنعتی کاسپین به سرعت و با کمترین هزینه انجام می شود. همچنین ما سایر خدمات از جمله معرفی محصولات متناسب با ماهیت فرایندهای هر یک از مشتریان، آموزش نحوه استفاده صحیح از ابزارها، نگهداری مناسب محصولات جهت افزایش طول عمر، و خدمات پس از فروش شامل گارانتی یا تعمیر خرابی ها را در اختیار قرار می دهیم. کافی است با مجاری ارتباطی گروه صنعتی کاسپین که در وبسایت درج شده اند تماس حاصل فرمایید تا از چند و چون خدمات تأمین محصولات URYU آشنا شوید.

لینک سایت URYU

کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

5/5 - (2 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 322
فهرست