گروه صنعتی کاسپین واردکننده سنسور و سایر تجهیزات اتوماسیون صنعتی، برحسب نیاز مشتریان گرامی با تولیدکنندگان معتبر این تجهیزات در نقاط مختلف دنیا ارتباط داشته و در حال حاضر آماده است نیازهای عمومی و اختصاصی مشتریان در زمینه تأمین تجهیزات اتوماسیون صنعتی را برآورده سازد. ما ضمن برقراری ارتباطات مستقیم با تولیدکنندگان و مراکز فروش این شرکتها قادریم نیاز مشتریان را با کمترین هزینه برآورده سازیم. شرکت میران (MIRAN) که از برندهای مشهور جهانی در زمینه تولید انواع سنسور می باشد از جمله این تولید کنندگان است.

شرکت میران سنسور در سال 2003 در شنژن چین فعالیت خود را با طراحی و ساخت سنسور جابجایی آغاز کرد و با وجود نوپا بودن، با متمرکز کردن مطالعات تحقیق و توسعه بر روی تولید محصولات نوآورانه و متناسب با تکنولوژیهای روز دنیا، توانست ظرف مدت زمان کوتاهی تبدیل به یک برند صاحب اعتبار بین المللی شود. این شرکت چینی در حال حاضر تولیدکننده انواع پتانسیومتر، سنسور جابجایی، سنسور جابجایی مغناطیسی، سنسور زاویه ای، سنسور سطح مایعات، کنترلرهای نمایشگر و محصولات کاربردی مرتبط با آن، و لوازم جانبی حول آنهاست. ظرفیت تولیدی و تکنولوژی ارتقا یافته، حفظ و رعایت الزامات زیست محیطی در محصولات، حجم بالای تولید متناسب با تقاضای بازار جهانی، و یک سیستم توزیع و فروش اثربخش در مختصات بین المللی، هم دسترسی و هم بهره گیری و استفاده از محصولات این شرکت چینی را تسهیل نموده است و همین امر باعث آشنایی مشتریان و جذابیت این محصولات نزد صاحبان صنایع و خدمات مرتبط شده است. اخذ گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 و همچنین گواهی انطباق با استانداردهای بهداشت، ایمنی و زیست محیطی اروپا (CE) نشان دهنده اهتمام شرکت میران در کنترل، توسعه و بهبود فرایندها و رعایت دقیقترین و سخت گیرانه ترین الزامات بین المللی کنترل کیفیت محصول است.

دامنه کاربردی سنسورها و سایر محصولات میران با توجه به اتوماتیزه شده فرایندهای صنعتی و خدماتی بسیار گسترده است و قابل فروکاست به یک یا چند زمینه صنعتی مشخص و محدود نیست. از این رو صاحبین صنایع در هر بخشی به هر نحوی می توانند در راستای خودکار کردن فرایندهای اجرایی از محصولات این شرکت بهره ببرند. ماشین آلات تزریق، دایکاست، تجهیزات پزشکی، ماشین آلات و ابزارهای اندازه گیری دقیق، صنایع اتومبیل، و مراکز تولید انرژی بهره گیرندگان از محصولات میران سنسور هستند.

محصولات میران:

چنانکه اشاره شد میران تولیدکننده انواع سنسور، پمپ، پتانسیومتر و لوازم جانبی مرتبط است. در ادامه به منظور آشنایی اجمالی، شرحی مختصر از لیست محصولات میران ارائه خواهد شد:

سنسورهای موقعیت خطی: این محصولات در مدلهای LEP ضد آب، PME17 دارای ایمنی، KPM23 دارای خط کش الکترونیکی، KPM22 یا سنسور جابجایی کوچک، KPM18 دارای خط کش مقاومت کوچک، KPM16 یا سنسور جابجایی مینیاتوری، و محصولاتی از این قبیل است.

سنسور کششی سه قرقره: این محصول از کرنش سنج برای ایجاد یک پل در سنسور استفاده می کند و به این ترتیب سنسور تحت فشار خارجی تغییر شکل داده و امپدانس کرنش سنج به صورت خطی افزایش می یابد.

سنسور اولتراسونیک: سنسور اولتراسونیک نوع از موج مکانیکی است که فرکانس ارتعاش آن از موج صوت بیشتر است. سنسور موقعیت اولتراسونیک سری MCSB4000mm، مبدل اولتراسونیک و سنسور جابجایی اولتراسونیک از انواع این محصولات میران هستند.

پتانسیومتر: این سری از محصولات میران نیز در مدلهای متنوع تولید میشود. مدل MDS-S سنسور جابجایی بندکشی، مدل MPS-M سنسور جابجایی با کابل دارای پوشش پلاستیکی، مدل MPS-M سنسور جابجایی با کابل حاوی کاور آلیاژ آلومینیومی، مدل استنلس استیل همین سری از محصولات، مدل MPS-L سنسور جابجایی مغناطیسی، مدل MPS-XS سنسور جابجایی مغناطیسی، و سنسور جابجایی SM-M از عمده این سری محصولات میران هستند.

پتانسیومتر با سیم خطی ضد آب: این محصول نیز در مدلهای MPSFS2-M ،WEP-M ،WEP-S ،SM-M و SM-S تولید و روانه بازار می شود.

سنسور جابجایی زاویه ای: این دسته محصولات میران شامل مدل MZ-K که برای خروجی آنالوگ بسیار پرکاربرد است، مدل WOA-B1 مناسب برای اندازه گیری زاویه، مدل P بسیار بادوام و نویز فرکانس بالا، WDA-D40-P برای اندازه گیری دقیق، مدل WDA-D22-B و سایر مدلهاست که هر یک کاربردهای خاص خود را دارند.

سنسور مغناطیسی: این دسته محصولات شامل مدل MSK که بر حسب القای مغناطیسی کار می کند، و مدل MR50 می شود که که دارای خط کش مغناطیسی است.

سنسور جابجایی LVDT: این محصول نیز شامل مدل LVDT8Q یا سنسور جابجایی پنوماتیکی مناسب برای ماشینکاری، خطوط ریلی، معدن، متالورژی و صنایع پلاستیک، مدل LVDTC36 دارای کارکرد بالا برای اندازه گیری، LVDTC20 مناسب برای ابزارآلات ماشینی، سیلندرهای هیدرولیکی، صنایع سیمان و ماشینکاری، و سایر مدل ها شامل LVDT8 و نظایر آن است.

ابزارهای اندازه گیری دیجیتال: این ابزارها به سنسور جابجایی متصل می شوند و داده های جابجایی مربوطه را نشان می دهند. مدلهایی نظیر XSEW ،XSK ،XST ،CH6 و مبدلهای جابجایی خارجی سنسور جابجایی از جمله ابزارهای اندازه گیری دیجیتال میران هستند.

سنسورهای سطح مایع دمای مغناطیسی: این سری محصولات میران شامل مخازن سطح آب استاتیک، و نمایشگر دیجیتال دماسنج می شود

سنسور هال WOA: سنسور WOA-C زاویه ای متناسب با الزامات القایی مغناطیسی و دارای طول عمر بالا، نویز فرکانس بالا، اندازه گیری دقیق زاویه، دمای رانش پایین و عدم نیاز به تماس است. مدل WOA-A این محصولات میران مناسب برای اندازه گیری موقعیت چرخش موتور است.

سنسور جابجایی با سیم ویبره (ترک سنج): این سری از سنسورهای میران از ابزارهای اندازه گیری غیر  الکتریکی هستند که کاربرد گسترده خانگی و غیر خانگی دارند. این محصولات دارای قابلیت ضد تداخلی قوی هستند، تأثیر کمی از متغیرهای الکتریکی می گیرند، تحت تأثیر تغییرات دمایی قرار نمی گیرند، در برابر لرزش مقاومت دارند و طول عمر بالایی را دارا هستند. این سری محصولات میران در مدلهای MLZX و MLZXS تولید و روانه بازار می شوند.

گروه صنعتی کاسپین تمامی نیازهای مشتریان گرامی در زمینه استعلام قیمت و تأمین محصولات برند چینی میران سنسور را فراهم می کند. لیست فوق چکیده ای از محصولات و مشخصات فنی و کاربردهایشان را شامل میشود. از این رو خواهشمندیم جهت دریافت اطلاعات بیشتر و تطابق نیازسنجی با محصولات این شرکت، با مجاری ارتباطی ما تماس حاصل نمایید. گروه صنعتی کاسپین بعنوان نمایندگی ارائه محصولات و خدمات کلیه مراتب مربوطه شامل استعلام قیمت، مشاوره مهندسی، تأمین، راه اندازی و آموزش، و خدمات پس از فروش میران را ارائه خواهد داد.

لینک سایت MIRAN

کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 483
فهرست