تأمین محصولات KOGANEI از جدیدترین خدمات گروه صنعتی کاسپین بشمار می رود. شركت KOGANEI از زمره شرکتهای دیرپای ژاپنی است که در سال 1934 در زمینه واردات و توزیع ابزارهای ماشینی آلمانی فعالیت خود را آغاز کرد و از سال 1951 تبدیل به یک شرکت تولیدی در زمینه ماشین آلات و تجهیزات مکانیکی شد. این شرکت در حال حاضر در زمینه تولید و توزیع انواع ابزارهای صنعتی، سیستمهای روانکاری، ماشینهای پنوماتیکی و هیدرولیکی، تجهیزات الکتریکی، تجهیزات کنترل سیال، تجهیزات کنترل جریان، ابزارهای پزشکی، محصولات شیمیایی و ساخت تجهیزات جانبی فعالیت می کند و کیفیت و دوام بالای این محصولات در کنار مکانیسم توزیع مناسب باعث بین المللی شدن این برند و تبدیل شدن آن به برندی معتبر در سطح جهانی شده است.

اگرچه صنایع هیدرولیک و پنوماتیک جزو فناوریهای سنتی و کلاسیک صنعتی بشمار می روند، اما شرکت KOGANEI به خوبی توانست متناسب با توسعه تکنولوژی های اتوماسیون صنعتی و خودکار شدن فرایندها محصولات خود را با مقتضیات تکنولوژیک روز تطبیق دهد. این شرکت تعهد به مشتری و جلب مطلوبیت او را جزو سرفصلهای مسئولیتی خود برشمرده و با اخذ گواهی سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 توانسته است تطابق خود با الزامات استاندارد بین المللی اثبات کند.

محصولات KOGANEI

شرکت KOGANEI دارای طیف متنوعی از محصولات هیدرولیکی و پنوماتیکی می باشد که در این بخش به منظور آشنایی شما به معرفی اجمالی آنها می پردازیم:

سری iB: این سری از محصولات نوآورانه KOGANEI دارای طراحی جدید و تطبیق پذیر با مقتضیات کاربردی متنوع هستند، و سطح عملکرد بالایی دارند. ولو سلنوئیدی و جداسازهای آب سیلندری از جمله این محصولاتند.

سیلندرهای هوا: در این سری محصولات انرژی هوای فشرده تبدیل به حرکت خطی، نوسانی یا دیگر نیروهای عملکردی دیگر می شود. انواع محصولات در سری استاندارد، مدل ترنسپورت، سیلندرهای پرسرعت و اکتیویتورهای گردشی از جمله این محصولات بشمار می روند.

ولو هوا: این محصولات کنترلهایی برای سیستمهای هوا نظیر تجهیزات کنترلی پنوماتیکی و تجهیزات درایو را فراهم می کنند. ولو سلنوئیدی با پیلوت داخلی، ولوهای سلنوئیدی ضد انفجار، ولوهای سلنوئیدی با درایو مستقیم، ولوهای مکانیکی، چک ولوها، ولوهای حذف آب از جمله سری محصولات تولیدی شرکت KOGANEI هستند.

فیلتر رگولاتور: این فیلترها از مشکلات تجهیزات پنوماتیکی محافظت کرده، هوا را تمیز نگه می دارند و با تنظیم فشار، انرژی را کنترل می کنند. فیلترهای هوا و انواع رگولاتورها این سری محصولات را شامل می شوند.

کنترل کننده سرعت، اتصالات و غیره: این سری شامل مجموعه تجهیزات درایو و مجموعه ای از محصولات است که یک پشتیبانی دقیق را ارائه کرده و استفاده از تجهیزات پنوماتیکی را تسهیل می کنند. انواع فیتینگ ها، سوئیچ های فشار، سوئیچ های سنسور نرخ جریان و کنترلهای پرسرعت هیدرولیکی از این زمره محصولات KOGANEI هستند.

تجهیزات خلأ: این محصولات دربردارنده میکرو اجکتورها جهت دسترسی سریع و آسان به هوای فشرده، و پدهای انتقال مکش هستند. تجهیزات خلأ همچنین شامل ولوهای خلأ برای کنترل خطوط خلأ می باشند. این سری انواع تجهیزات کنترلی و ژنراتورهای خلأ را شامل می شود.

تجهیزات سیستم تمیز: این محصولات شرکت KOGANEI برای محیط های تولیدی تمیز بسیار مناسب هستند و کلیه اقدامات مقتضی برای جلوگیری از آلودگی ذرات در یک اتاق تمیز را انجام می دهند. این سری انواع سیلندرهای هوا، و ولوهای هوا را شامل می شود.

جذب کننده شوک (شوک گیر): سیستمهای جذب شوک و نویز با استفاده از تجهیزات درایو در اسرع وقت شوک را جذب کرده و از اسیب به تجهیزات پیشگیری می کنند.

اکتیویتور الکتریکی: این محصولات با وجود قابلیت عملکرد بالا بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی هستند. اکتیویتورهای گردشی، اکتیویتورهای دستی و اکتیویتورهای سری NS از این جمله محصولاتند.

حذف کننده الکتریسیته ساکن: مبدل فشرده ولتاژ به شما اجازه می دهد از منبع تغذیه ولتاژ پایین DC استفاده کنید. لاین آپ شامل انواع فن، بار و نظایر آن می شود. این محصول در سریهای Bar Type ،Fan Type ،Fan Type و نظایر آن تولید می شود.

محصولات فلورورزین: این محصولات برای خطوط نیمه هادی که به خلوص بالا، دقت کنترلی زیاد و قابلیت استفاده در محیط های متنوع را ملزوم می دارد استفاده می شوند. انواع ولوها و فیتینگها در زمره این سری محصولات هستند.

پمپ تخلیه ثابت: این محصولات بر حسب نوع کاربرد دامنه گسترده ای از فرایندها از جمله فرایندهای مربوط به نیمه هادی ها، باتری ها، FDP، داروها و غیره را در بر می گیرند.

تجهیزات کنترلی: این محصولات با دقت بالا، کارایی بالا و ساختار ساده و بیسیک طراحی و ساخته شده اند و برای کنترل هوا، گاز، مایعات و هر نوع سیال دیگری استفاده می شوند.

تجهیزات بهداشت محیط: این سری محصولات شامل ژنراتورهای اسید هیپوکلریک می شود که اثر آنتی باکتریال فوق العاده ای در محیط های بهداشتی داشته و به مونیتورینگ محیطی اتاق های تمیز کمک میکند.

دستگاه پردازش آب: این دستگاهها برای تصفیه آب استفاده می شوند و به جهت عدم استفاده از مواد شیمیایی سازگار با محیط زیست می باشند. انواع جدید تاورها و چیلرهای تمیزکننده برای بهبود کیفیت آب در گردش از جمله این محصولات هستند. جداسازهای سری DB در انواع ساده و مدل ماژول از انواع این محصولاتند.

محلول شیمیایی برای تجزیه و تحلیل پزشکی: این سری شامل تحلیل شیمیایی مایعات می شود که ابزارهایی عالی برای آزمایش محسوب می شوند. کنترل دقیق مایعات ویژه مورد استفاده در خطوط تولید داروسازی از جمله کاربردهای این سری محصولات است.

محصولات جدید KOGANEI متناسب با جدیدترین فناوریها تولید و روانه بازار می شود. ولو سلنوئید میکروی دارای سه پورت سری 005 از جمله محصولات جدید است. حذف کننده الکتریکی استاتیک سری DTY-ELG31 با طراحی و نحوه استفاده ساده، فرکانس بالا، انعطاف پذیری زیاد و قابلیت کاربردی گسترده از دیگر محصولات جدید KOGANEI بشمار می رود. سنسورهای کنترل مولتی کانال، پد وکیوم سری KPT و اجکتور سری PME از دیگر محصولات جدید KOGANEI هستند.

شرکت KOGANEI دارای یک شبکه توزیع گسترده بین المللی در اقصی نقاط دنیاست. گروه صنعتی کاسپین نیز متناسب با نیازهای داخلی مشتریان گرامی، دست به برقراری ارتباط با دفاتر منطقه ای شرکت KOGANEI زده و به مرور با توسعه ارائه خدمات، در حال حاضر نمایندگی واردات و توزیع محصولات و خدمات این شرکت ژاپنی را بر عهده دارد. کافی است با ما تماس بگیرید تا از چند و چون این خدمات که شامل استعلام قیمت، تأمین و تحویل و خدمات پس از فروش شرکت KOGANEI می باشد مطلع شوید.

لینک سایت KOGANEI

کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 315
فهرست