گروه صنعتی کاسپین، نمایندگی نیتو‌کوهکی

  1. خانه
  2. دسته‌بندی نشده
  3. گروه صنعتی کاسپین، نمایندگی نیتو‌کوهکی

 

شرکت نیتو‌کوهکی (Nitto-Kohki) از تولید کنندگان ژاپنی انواع محصولات و تجهیزات صنعتی با سطح تکنولوژی بسیار بالا می باشد که تنوع محصولات آن، ضمن کیفیت بالا و هزینه مناسب، توانسته است بازار استفاده از تجهیزات فنی و صنعتی را تحت تأثیر خود قرار دهد. اهم محصولات این شرکت شامل انواع سیستم های پمپاژ با قابلیت های کاربردی متنوع علی الخصوص در تجهیزات پزشکی، سیستم های ترمیم شبکه های آب و فاضلاب و سایر کاربردهاست. علاوه بر این نیتو کوهکی دارای تجربه و دانش گسترده در زمینه  تولید تجهیزات الکتریکی، هیدرولیکی و پنوماتیکی می باشد که در صنایع کلیدی نظیر تراشکاری بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. اسکالرهای سوزنی و کوپلینگ ها از دیگر محصولات شرکت نیتو کوهکی می باشند که در زمینه های صنعتی، پزشکی، بیو تکنولوژی، هسته ای، کامپیوتر و نیمه رساناها مورد استفاده قرار می گیرند.

چنان که پیداست محصولات این شرکت طیف متنوع و گسترده ای را شامل می شوند که البته هر کدام از طیف ها نیز دارای کاربردها و قابلیت های بالایی می باشند. مجموعه این عوامل شرکت نیتو کوهکی را به یکی از برندهای نام آشنا در حوزه پشتیبانی تجهیزات صنعتی تبدیل کرده است و استقبال از این محصولات در ابعاد جهانی شرکت نیتو کوهکی را به گسترش نمایندگی های توزیع و فروش و مشاوره در سرتاسر جهان علی الخصوص در اروپا واداشته است. در حال حاضر این شرکت در کشورهای مختلف نظیر هلند، اسپانیا، ایتالیا، مراکش، الجزاریر، فرانسه، تونس، روسیه، آلمان و چندین کشور دیگر دارای نمایندگی می باشد و گروه صنعتی کاسپین نیز بر حسب حضور مجدانه در بازار و رصد رفتار مشتریان و حجم استقبال نسبتاً بالا نسبت به محصولات پشتیبانی صنعتی نیتو کوهکی، متقاعد شده است که رویه جدی تری در قبال محصولات این شرکت و معرفی شان به بازار کشور اتخاذ کند.

یکی از اهم محصولاتی که در بازار داخلی نظر مشتریان را جلب کرده است آچار الکتریکی دلوو (Delvo Electric Screwdriver) می باشد که در ادامه و بخش های بعدی به صورت مشروح معرفی خواهد شد. در کنار آچار الکتریکی دلوو، نیتو‌کوهکی محصولات دیگری نیز دارد که در ادامه به معرفی برخی از آن ها می پردازیم:

• پمپ ها و کمپرسورهای هوا (Pumps & air Compressors): این دسته محصولات نیتو کوهکی در زمینه های مختلف اعم از سیستم های پشتیبانی تا روبوتیک قابل استفاده هستند. طراحی و ساخت کمپرسورهای هوا و پمپ های خلاء نیز با دقت و مطابق با طیف گسترده دامنه کاربردی مورد ذکر، طراحی و ساخته می شوند. در طول دو دهه اخیر این شرکت با بکار گیری تیم های مهندسی قوی و استفاده از تجارب سایر تولید کنندگان توانسته است ضمن تولید محصولات باکیفیت، ابتکارات خود را نیز پیاده کند.

کمپرسورهای هوای نیتو کوهکی در انواع کم فشار و فشار متوسط تولید می شوند. دستگاههای دمنده، دیافراگم، و پمپ های خلاء از دیگر محصولات می باشند. پمپ های خلاء این شرکت واحدهای خطی بوده و فقط دارای یک بخش محرک می باشند. همین امر آن ها را نسبت به پمپ های سنتی و قدیمی کاراتر و قابل اتکاتر کرده است. تولید موتورهای برس دار و بدون برس از دیگر فعالیت های نیتو کوهکی می باشد که دارای محرک هایی نظیر دیافراگم و پمپ های آب بند کننده می باشند.

• کوپلینگ ها (Coupling): استفاده از کوپلینگ های سیالات در برقراری ارتباط میان سیستم هایی که حاوی سیالاتی نظیر هوا، آب، نفت و گاز می باشند امری ضروری است. وجه تمایز اصلی کوپلینگ های شرکت نیتو کوهکی کیفیت و دوام بالاتر آن در مقایسه با محصولات مشابه می باشد. همچنین فرایند اتصال و قطع اتصال این محصولات نیز ساده تر است و می توان با یک دست آن را انجام داد. شیرهای توکار اتوماتیک باز و بسته کردن این محصولات باعث می شود جریان سیال، کنترل جریان سیال و آب بندی به بهترین نحو ممکن صورت گیرد. با توجه به این قابلیت ها می توان از کوپلینگ های نیتو کوهکی در انواع زمینه ها، از پزشکی و بیو تکنولوژی گرفته تا هسته ای و کامپیوتر بهره برد. این دسته محصولات در سری کوپلینگ های کم فشار، فشار متوسط، پرفشار، با اتصالات چند پورتی (دستی)، اتصالات چند پورتی (خودکار) و… طبقه بندی می شوند.

• پاورها و ابزارهای ماشینی (Powers & Machine Tools): ابزارهای ماشینی تولیدی شرکت نیتو کوهکی در سه دسته انواع پنوماتیکی، هیدرولیکی و الکتریکی ساخته می شوند. ابزارهای پنوماتیکی که با هوای فشرده شده کار می کنند سبک وزن بوده و دارای گشتاور بالا و کنترل ساده سرعت و پاور می باشند. این شرکت 35 نوع از این دسته محصولات و ابزارهای پنوماتیکی تولید کرده که بسته به نیاز مشتریان هر کدام دارای قابلیت های کاربردی خاص خود هستند. ابزارهای الکتریکی این شرکت نیز دارای وزن سبک با قابلیت استفاده ای ساده هستند. با این وجود دارای قدرت بالا، کارایی قابل توجه و کیفیت خوب می باشند. ابزارهای هیدرولیکی این شرکت نیز با توجه به مزایای که قدرت هیدرولیکی دارد در زمینه های مختلف دارای قابلیت کاربردی می باشند.

اسکالرهای سوزنی در انواع مستقیم و پیستولی، اسکالرهای بلند، تیزکننده های زاویه ای، ساندرهای زاویه دار از راست (MYTON) و ساندرهای جوشی از جمله این دسته محصولات نیتو کوهکی محسوب می شوند.

• آچار الکتریکی دلوو (Delvo Electric Screwdriver): آچارهای الکتریکی دلوو محصول نیتو کوهکی ابزارهایی بسیار باکیفیت در زمینه های کاربردی حرفه ای می باشند که دارای سیستم گشتاوری بسیار مناسب و عمر بالا هستند. این آچارها در نوک انگشتان کاملاً قابل تنظیم هستند و استفاده از آن ها بسیار ساده است. این آچارها حین کار بسیار روان عمل می¬کنند و به نحوی طراحی و ساخته شده اند که اپراتور کمترین فشار و شوک را حین کار تجربه کند. از این رو می توان اطمینان داد که آچارهای الکتریکی دلوو به لحاظ کاربردی کاملاً مطمئن و کارآمد هستند.

با توجه به استقبال از محصولات این شرکت، علی الخصوص آچارهای الکتریکی دلوو، گروه صنعتی کاسپین بر آن شد که ضمن برقراری ارتباط جدی¬تر با شرکت نیتو کوهکی و نماینده های فروش و توزیع محصولات آن، نمایندگی فروش و توزیع آن شرکت در کشور را بر عهده بگیرد. در حال حاضر ما تأمین کننده و ارائه دهنده محصولات و خدمات مختلف این شرکت اعم از تعمیر، تعویض، مشاوره و نصب می باشیم و مشتریان گرامی می توانند ضمن برقراری تماس با گروه صنعتی کاسپین از چند و چون محصولات و خدمات شرکت نیتو کوهکی مطلع شوند.

لینک سایت Nitto-Kohki

 کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 1,019
فهرست