گروه صنعتی کاسپین از تأمین کنندگان تجهیزات اتوماسیون صنعتی و قطعات الکترونیکی، ابزار دقیق در سراسر کشور، با توجه به شبکه ارتباطات گسترده با برندهای نام آور جهانی سیاست خود را بر توسعه دامنه محصولات و برندها جهت تأمین نیازهای مشتریان متنوع قرار داده است. از این رو توسعه دامنه محصولات به تجهیزات برقی و تأمین آنها از طریق شرکت چینی Sanhe Enclosure از جمله اقدامات است که گروه صنعتی کاسپین برای تأمین نیازهای داخلی انجام داده است.

شرکت سانهه در سال 1987 در کشور چین تأسیس شد و در حال حاضر یکی از بزرگترین تولیدکنندگان قاب های الکترونیکی در آسیا به شمار می رود. شرکت سانهه همچنین در زمینه طراحی و ساخت قالب نیز جزو سرآمدان کشور چین محسوب می شود. این شرکت دارای دپارتمانهای تزریق، دایکاست، قالبسازی و بلوک ترمینال است که با بهترین و مدرنترین ماشین آلات تجهیز شده اند. این شرکت در نقاط مختلف چین نظیر پکن، شانگهای، شنزن و دیگر شهرهای بزرگ تجاری چین دارای مراکز و دفاتری است که برقراری ارتباط با آن را تسهیل کرده است. محصولات سانهه به نقاط مختلف دنیا صادر می شود و در سالهای اخیر به یکی از برندهای پرطرفدار در زمینه قاب ها و قالبهای الکترونیکی در دنیا تبدیل شده است.

محصولات سانهه

شرکت سانهه محصولات مختلف در مدلها و سریهای متنوع تولید می کند که مشتریان می توانند متناسب با نیاز از هر یک از آنها بهره ببرند. عمده محصولات سانهه شامل قاب های محافظ الکتریکی می شود. امروزه و با توجه به نوسانات داخلی و خارجی برق در کلیه مراکز اعم از صنعتی و خدماتی تا مسکونی به دلایل مختلف تجهیزات الکتریکی در معرض آسیب قرار می گیرند. از این رو عموماً توصیه می شود برای محافظت از تجهیزات در برابر این نوسانات از محافظ های الکتریکی استفاده شود. محافظ الکتریکی در برابر نوسانات ولتاژ تجهیزات را از مدار نوسان خارج کرده و به این ترتیب مانع آسیب سخت افزاری به آن ها میشود. استفاده از قابهای الکتریکی برای حفظ اموال و تجهیزات مرکز تجاری، مسکونی و صنعتی و ممانعت از هر گونه سوء عملکرد و بروز وقفه در فرایندهای جاری توصیه می شود. سرعت و دقت عملکرد بالای تجهیزات محافظتی سانهه از عوامل شهرت و استفاده گسترده از محصولات این شرکت چینی در نقاط مختلف دنیاست و این امر آثار و ترتیبات خود را بر بازار داخلی مان نیز گذاشته است، به طوری که گروه صنعتی کاسپین پیرو دریافت درخواست سفارشات متعدد خصوصاً از مراکز صنعتی، به برقراری ارتباط با مراکز و نمایندگی های این شرکت در کشور چین راغب شد و اکنون یکی از واردکنندگان قاب های محافظتی الکتریکی سانهه شده است.

در ادامه و به منظور اشنایی بیشتر به معرفی اجمالی این محصولات می پردازیم اما از مشتریان گرامی خواهشمندیم برای کسب اطلاعات دقیقتر جهت خرید با ما تماس بگیرند تا از راهنمایی های فنی ما بهره ببرند.

قاب های محافظ الکتریکی پلاستیکی: این سری محصولات سانهه از جنس پلاستیک می باشند و کاربردهای متنوعی دارند. انواع محافظ ضد آب، گلند کابلها، محافظ و سوکت رله، کابینت پلاستیکی، قاب محافظ رومیزی با قابلیت استقرار روی میز، قاب محافظ دیواری با قابلیت نصب روی دیوار، محافظ اتصال الکتریکی، محافظ هندهلد یا دستی، محافظ کنترل صنعتی، محافظ استاندارد Din-rail، محافظ  IC Card Reader، محافظ ماژول، محافظ مبدل فرکانس، محافظ نمایشگر، محافظ متر غیر استاندارد، محافظ هشدار دهنده، بلوک ترمینال، محافظ با جلد شفاف، محافظ دستگیره پلاستیکی، محافظ با سر مبدل پلاستیکی، محافظ پروانه ای، محافظ قالب، و همچنین انواع جعبه های تجهیزات پلاستیکی و کیس های محافظ پیشرفته در زمره تجهیزات محافظ الکتریکی پلاستیکی شرکت سانهه قرار دارند.

محافظ های آهنی: این سری محافظ های سانهه از جنس آهن و مناسب برای عملکرد در محیط ها و فرایندهای سخت تر می باشد. کابینت های آهنی در مدل های مختلف بر حسب سایز در 80 نوع و کدهای 16-1 تا 16-80، کابینت های اکسترود یا آلومینیوم اکستروژن در مدلهای متنوع، قاب های چرخ بادی در مدلهای 35-1 تا 35-7، کابینت های چرخ بادی در مدلهای 1-37 تا 4-37، و نیز سری 36 استاندارد در مدلهای 1-39 تا 6-39 از جمله این سری محصولات سانهه هستند.

محافظ دایکست: سرسنسورها از اصلی ترین این سری محصولات سانهه بشمار می روند که در سری BP به بازار ارائه می شوند. قاب های محافظ مبدل، محافظ های ضد آب آلومینیومی، کانکتورها از جنس استنلس استیل، انواع رینگ های آب بندی پلاستیکی بلوک کنتاکتورها و انواع و اقسام دایکست آلومینیومی در این طبقه از محصولات شرکت سانهه قرار می گیرند که هر یک بر حسب سایز و مشخصات فنی مدل های متنوعی دارند.

محافظ های پنل متر دیجیتال: پنل مترها معمولاً شمارنده ها و نمایشگرهای دیجیتالی هستند که بر روی تجهیزات نصب میشوند و کمیت داده ها را نمایش می دهند. آنها مشخصات را دریافت کرده و تبدیل به داده عددی معرف مقدار می کنند و به این ترتیب به کاربران و استفاده کنندگان تجهیزات الکتریکی اجازه کنترل و پایش کمیت داده ها را می دهند. شرکت سانهه تولید کننده انواع پنل متر دیجیتال در سایزهای مختلف است. سانهه همچنین تولیدکننده قطعات جانبی این محصولات نیز بشمار می رود.

این بخش شمایی کلی از محصولات سانهه به همراه انواع سریها و مدلهای آن را ارائه داد، اما برای انتخاب محصول متناسب با کاربرد توصیه می کنیم ضمن برقراری ارتباط با ما از خدمات مهندسی مان بهره بگیرید.

خدمات سانهه

شرکت سانهه علاوه بر تولید محصولات فوق، در زمینه ارائه خدمات سفارشی نیز فعالیت دارد. خدمات قالبسازی، تغییر رنگ ، پرینت اسکرین و بسته بندی از جمله فرایندهایی است که برحسب سفارش مشتریان در اختیار آنها قرار می گیرد.

گروه صنعتی کاسپین با توجه به ارتباطات مستمر با مراکز فروش شرکت سانهه، نمایندگی تأمین این محصولات را بر عهده دارد و آماده است نیازهای مشتریان گرامی در کلیه نقاط داخل کشور را براورده سازد. ما ضمن ارائه خدمات استعلام قیمت و تأمین، آماده اییم هر گونه خدمات مشاوره مهندسی را نیز در اختیارتان قرار دهیم. گروه صنعتی کاسپین پس از انجام فرایند خرید نیز به شما در خصوص چگونگی استفاده، نصب، راه اندازی و نگهداری تجهیزات مشاوره می دهد. از این رو خواهشمندیم ضمن برقراری تماس از طریق مجاری ارتباطی گروه صنعتی کاسپین در سایت نسبت به دریافت هر گونه خدمات در کمترین زمان ممکن و کمترین هزینه اقدام نمایید.

لینک سایت SANHE

کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

امتیاز بدهید post
تعداد بازدید ها : 291
فهرست