گروه صنعتی کاسپین تأمین کننده تجهیزات اتوماسیون صنعتی و ابزارهای اندازه گیری با تمرکز بر اصل مشتری مداری سیاست خود را بر تبدیل نیاز مشتری به مطلوبیت مشتری متمرکز کرده است و در این راستا کوشیده است ضمن همکاری با تولیدکنندگان صاحب برند بین المللی متعدد نیازهای متنوع مشتریان را برآورده سازد. تأمین ابزارهای اندازه گیری برند ACCUD در این راستا و برای تأمین نیازهای تخصصی مشتریان جهت کنترل کیفی و بازرسی و آزمون پارامترهای کمی فرایندهای تولیدی و خدماتی شان در دستور کار گروه صنعتی کاسپین قرار گرفته است.

شرکت ACCUD فعالیت خود را از سال 2010 در کشور چین آغاز کرد و همچون بسیاری از دیگر شرکتهای فناورانه چینی ظرف مدت زمانی کوتاه توانست بازار جهانی را تحت تأثیر خود قرار دهد. این شرکت نه تنها ابزارهای سنتی اندازه گیری کمی نظیر کولیس، میکرومتر، اندیکاتورها، گیج ارتفاع سنج و نظایر آن را تولید می کند، بلکه توانایی تولید ابزارهای پیچیده و مدرن اندازه گیری نظیر سختی سنج، دستگاه اندازه گیری بینایی و امثال آن را دارد. محصولات این شرکت مطابق با استانداردهای کیفی بین المللی ساخته شده و ابزارهای اندازه گیری تولیدی آن جزو پرطرفدارترین برندهای تخصصی در سطح جهانی به شمار می روند. اخذ گواهینامه بین المللی مدیریت کیفیت ISO9001 در سال 2018 و تلاش برای ایجاد یک شبکه بین المللی توزیع موثر و کارامد از جمله آخرین اقدامات شرکت ACCUD برای توسعه کیفی و کمی محصولات و گسترش بازار جهانی آن است.

محصولات ACCUD

شرکت ACCUD  تولید کننده انواع تجهیزات اندازه گیری سنتی و مدرن متناسب با نیازهای صنایع و خدمات گوناگون است. طراحی ساده، قابلیت کار آسان و ساده با این ابزارها، دقت بالا و عمر مناسب از ویژگی های این محصولات است. در ادامه به معرفی اجمالی این محصولات می پردازیم و از مشتریان گرامی خواهشمندیم جهت کسب اطلاعات دقیقتر  با ما تماس بگیرند:

کولیس: شرکت ACCUD تولید کننده انواع کولیسهای دیجیتال با قابلیتهای متنوع است. کولیسهای دیجیتال سری 193 این شرکت با سنجه اندازه گیری 0.01 میلیمتر برحسب ابعاد اندازه گیری در مدلهای متنوع تولید می شوند، به طوریکه مدل تولیدی اخیرشان قابلیت اندازه گیری تا 300 میلیمتر با دقت 0.04 میلیمتر را دارد. سری 111 این محصولات مناسب برای کار سخت بوده و از استنلس استیل ساخته شده اند. این سری همچنین کولیس های دارای گرداننده نواری عمق سنج را نیز شامل می شود که تا 150 میلیمتر را اندازه گیری می کنند. سری 115 کولیسهای دیجیتال ACCUD دارای فکهای سرامیکی مقاوم غیر مغناطیسی و غیر رسانا هستند که برای کار در محیط های باز بسیار مناسبند. میلی دیجیتال کولیس های سری 114 از دیگر محصولات این برند چینی هستند که توان اندازه گیری تا 100 میلیمتر با سنجه 0.01 میلیمتر و دقت 0.02 میلیمتر را دارا هستند. کولیس عمق سنج با گرداننده نواری سری 193 دیگر محصول ACCUD است که در مدلهای مختلف تولید و تا عمق 300 میلیمتر را اندازه گیری می کند.

شرکت ACCUD همچنین تولید کننده انواع ورنیه و مینی ورنیه است. تولید کولیس ها با قابلیت های ویژه برای کارهای خاص از جمله کولیس دیجیتال با گردن بیرونی، کولیس بیرونی، کولی ورنیه با گردن داخلی، کولیس ورنیه نقطه داخلی، کولیس مقطعه ای دیجیتال، کولیس ضخامت سنج دیجیتال، کولیس تیغه ای دیجیتال، کولیس قلابی دیجیتال و …. از جمله  محصولات ویژه ACCUD هستند.

گیج ارتفاع سنج: ACCUD تولید کننده انواع گیجهای ارتفاع سنج برحسب نیاز و کاربرد مشتریان است. گیجهای ارتفاع سنج دیجیتال ساده این شرکت در سری 181 و 5 مدل مختلف تولید می شوند که مدل اخیر آن قابلیت اندازه گیری تا ابعاد 2000 میلیمتر و با دقت 0.15 میلیمتر را دارد. سری 182 این محصولات تا 1000 میلیمتر را اندازه گیری می کند و دارای چرخ گردشی است. گیج ارتفاع سنج با چرخ محرک از دیگر محصولات ACCUD است که دارای دو مدل است و تا 600 میلیمتر را اندازه گیری میکند. گیج دیجیتال ورنیه ای دیگر محصول این شرکت است که دارای فک کاربیدی بوده و در دو مدل تولید می شود. شرکت ACCUD همچنین چند سری گیجهای فشارسنج دقیق را نیز تولید می کند که در صنایع خاص و برای اندازه گیریهای ابعادی بسیار دقیق استفاده میشوند.

اندیکاتورها: این محصولات شامل انواع اندیکاتورهای دیجیتالی ساده و دقیق است که در سریها و مدلهای متنوع تولید می شوند. اندیکاتورهای شمارنده از دیگر محصولات این شرکتند که در مدلهای ساده، ضد آب، ضد شوک، اندیکاتورهای شمارنده معکوس و لوازم جانبی آنها تولید می شوند. بورگیج ها یا گیج های سیلندر از دیگر محصولات برند چینی ACCUD هستند که در انواع سریهای بورگیج ساده، دیجیتال، بورگیج شمارنده دقیق، و لوازم جانبی بورگیج نظیر تنظیم کننده و چک کننده بورگیج تولید می شوند.

اندیکاتورهای تست گر شمارنده، اندیکاتورهای عمق سنج شمارنده و انواع پایه های نگهدارنده اندیکاتورها از دیگر محصولات ACCUD هستند که در مدلهای متنوع به بازار عرضه می شوند.

میکرومترها: انواع میکرومتر دیجیتالی خارجی شامل میکرومترهای دیجیتال با خروجی داده، میکرومتر IP65، میکرومتر نقطه ای، میکرومتر با سندان قابل تعویض، میکرومتر تیغه ای دیجیتال، میکرومتر یونیورسال و …، میکرومترهای خارجی ساده شامل میکرومتر لوله سندان کروی، میکرومتر دیسک، میکرومتر دیسک، میکرومتر نشانگر، میکرومتر ورق فلزی و ….، و انواع میکرومتر داخلی شامل میکرومتر داخلی لوله ای، میکرومتر رزوه ای، میکرومتر داخلی دیجیتال و … از جمله این سری محصولات ACCUD بشمار می روند.

این شرکت همچنین تولید کننده انواع میکرومتر سه نقطه ای داخلی، میکرومتر عمق سنج و انواع لوازم جانبی برای میکرومترهاست.

گیج های استاندارد: شرکت اکاد تولید کننده انواع گیج بلوک کاربیدی، سرامیکی، گیج بلوکهای مخصوص بازرسی میکرومتر، لوازم جانبی گیج بلوک، انواع پین گیج، چک مستر، پلاگ گیج و گیج رینگی است.

دیگر ابزارهای اندازه گیری دقیق: شرکت اکاد علاوه بر تولید عمده محصولات فوق، دیگر ابزارهای اندازه گیری نظیر کابلهای خروجی داده، گیج های موقعیتی، تسترهای سختی سنج، سیستمهای دیداری، گیج نیروسنج، نقاله و زاویه سنج، و دیگر ابزارهای ساده اندازه گیری است که به فراخور نیاز مشتریان در سریها و انواع مختلف تولید و روانه بازار می کند.

گروه صنعتی کاسپین آماده است ضمن ارائه اطلاعات دقیقتر و کاملتر از انواع محصولات ACCUD و کاربردهایشان، به مشتریان در انتخاب بهترین و مناسبترین محصولات برحسب نیاز و کاربردشان کمک کند. ما بعنوان نمایندگی ابزارهای اندازه گیری دقیق ACCUD مراحل استعلام قیمت، تأمین و تحویل سفارشات و سایر خدمات مربوط به نحوه استفاده و خدمات پس از فروش را در اسرع وقت با کمترین هزینه در اختیار مشتریان قرار می دهیم.

لینک سایت ACCUD

کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

 

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 386
فهرست