گروه صنعتی کاسپین تأمین کننده محصولات اتوماسیون صنعتی، قطعات الکتریکی و مواد و تجهیزات پرکاربرد در صنایع الکتریکی و اتوماسیون صنعتی سال ها فعالیت متمادی توانسته است ضمن جلب رضایت مشتریان، با گسترش دامنه محصولات و برندهای مورد انتظار مشتریان داخلی، به نوبه خود سهمی در تأمین نیازهای صاحبان صنایع و خدمات داشته باشد. برند KDM از دیگر برندهایی است که ما تأمین محصولات و خدمات مرتبط با محصولات آن را در اختیار مشتریان قرار داده ایم.

شرکت KDM یک شرکت نوپای چینی با فرایندهای نوآورانه است که در سال 2000 تأسیس شد. این شرکت از بزرگترین تولید کنندگان هسته های پودر مغناطیسی در انواع گوناگون، از هسته های پودر آهن تا هسته های پودر مغناطیسی آهنی نیکلی با درصد بالای قابلیت عملکردی است. محصولات KDM در صنایعی که راندمان بالای عملکردی بالایی را می طلبند مورد استفاده قرار می گیرد. منبع تغذیه سوئیچ، منبع تغذیه UPS، اینورتر فتوولتائیک، منبع تغذیه خودروهای دارای عملکرد با انرژی های جدید، لوازم خانگی پیشرفته، انرژی باکیفیت و تجهیزات ارتباطاتی 5g از جمله اصلی ترین فیلدهای کاربردی برای محصولات KDM به شمار می روند. به طور کلی دامنه کاربردی این محصولات را می توان در زمینه های زیر برشمرد:

  • صنایع خودرو خصوصاً خودروهای حاوی سوخت های انرژی جدید
  • منابع تغذیه انرژی
  • فتوولتائیک یا تأمین برق از منابع انرژی خورشیدی
  • کاربردهای خانگی که عمدتاً مربوط به تولید لوازم خانگی پیشرفته می باشد.

شرکت KDM در سال 2000 به هدف تولید هسته های پودر مغناطیسی تأسیس شد و ظرف مدت زمان کوتاهی توانست محصولات جدید با قابلیتهای فناورانه جدید را تولید کند. این شرکت در سال 2002 موفق به اخذ گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 شد و اکنون نیز دارای گواهی ISO9001:2015 می باشد. اخذ گواهینامه زیست محیطی ISO14001  در سال 2008، و تمدید آن در حال حاضر از دیگر جنبه هایی است که اهتمام سازمان به رعایت استانداردهای زیست محیطی را نشان می دهد. همچنین KDM موفق به گرفتن گواهی IATF نیز شده است که نظام مدیریت کیفیت صنایع خودرو را شامل می شود. از این رو فرایندهای KDM متناسب با استانداردهای بین المللی صنایع خودرو انجام می شوند و محصولات این شرکت فرایندهای کنترلی متناسب با این استاندارد را در طول فرایند تولید و کنترل کیفیت طی می کنند. در سال جاری نیز KDM به زیرمجموعه گروه بزرگ NBTM تبدیل شد. محصولات این شرکت دارای شهرت و محبوبیت جهانی هستند و به قاره های اروپا و آمریکا نیز صادر می شوند.

محصولات KDM

محصولات KDM در سه دسته کلی هسته های پودر الیاژی حلقه ای، هسته های آلیاژی با اشکال خاص و هسته های پودر آهنی تولید و روانه بازار می شوند. هر یک از این سری محصولات دارای کاربردهای خاص خود هستند و در مدل ها و انواع متنوع تولید می شوند که در ادامه به شرح اجمالی آنها می پردازیم:

هسته های پودری آلیاژی حلقه ای: این محصولات به شکل حلقه ای تولید می شوند هسته های فرومغناطیسی نرمی هستند که از پودرهای آلیاژی آهنی ساخته می شوند. فرایند ساخت این محصولات شامل عایق سازی هسته پودری، فشرده سازی آن با استفاد ه از پسب های مخلوط شده حاوی مواد آلی، و پخت در دمای بالا می شود. این محصولات با بایندرهای آلی فشرده می شوند و از این رو دچار پیری و فرسودگی ناشی از حرارت نمی شوند. هسته های پودری آلیاژی در واقع هسته های هوای توزیع شده ای هستند که عمدتاً در اینداکتورها نظیر منابع تغدیه سوئیچی (SMPS)، اینداکتورهای دیفرانسیل، اینداکتورهای تقویتی، اینداکتورهای باک و ترانسفورماتورهای فلای بک استفاده می شوند. این محوصلات در سریهای هسته های sendust و سوپر sendust، هسته های نانوداست، هسته های با شار بالا، هسته های با Neo Flux، هسته های MPP و سری هایی نظیر آن تولید می شوند.

هسته های آلیاژی با اشکال خاص: این محصولات در انواع هندسی مختلف نظیر Toroid، اشکال U شکل، بلوکی شکل و نظایر آن تولید می شوند. همچنین KDM قادر به تولید مدل ها و اشکال سفارشی بر حسب نیاز مشتریان نیز می باشد. انواع هسته های EE، هسته های E/EQ/HC، هسته های HC، هسته های UU هسته های بلوکی، هسته های بیضوی و هسته های سیلندری از جمله سری های تولیدی این شرکت هستند که در مدلهای مختلف به مشتریان عرضه می شوند.

هسته های پودری آهنی: هسته پودر آهنی یک ماده فرومغناطیسی نرم بر پایه آهن خالص یا کربونیل است که با مواد اتصال دهنده مخلوط می شود و تحت فشار قرار می گیرد تا فرم قالب را به خود بگیرد. سطح محصول نیز جهت حفظ استحکام و سختی با مواد عایق پوشانده می شود. هسته پودر آهنی دارای چگالی شار مغناطیسی بسیار بالایی است و این امر مانع اشباع آن در میدان مغناطیسی بزرگ می شود. از آنجا که هسته های پودری آهنی در دمای بالا به کار نمی آیند قابلیت استفاده در دماهای بین منفی 65 درجه تا مثبت 125 درجه سانتیگراد را دارند. این محصول در اشکال U شکل، E شکل، مدل R، و در رنگ های زرد، قرمز و سبز تولید می شود.

دفتر مرکزی شرکت KDM در شن ژیانگ چین واقع است، اما این شرکت دارای دفاتر بین المللی در شنزن چین، تایوان، هند، ایتالیا، اسپانیا و جمهوری چک نیز می باشد.

گروه صنعتی کاسپین برحسب اصل جلب مطلوبیت و رضایت مشتری، بر مطالعه و انتخاب بهترین برندها برای تأمین نیازهای داخلی تأکید دارد و از این رو شناسایی این برند و صحه گذاری بر فرایندها و محصولات آن بخشی از مطالعات مهندسی ما جهت قرار دادن KDM در لیست تأمین کنندگان ما بوده است. با توجه به این نکات گروه صنعتی کاسپین نمایندگی تأمین محصولات و خدمات این شرکت را در دستور کار قرار داد و اکنون به عنوان نماینده این شرکت آماده است کلیه محصولات و خدمات KDM را به مشتریان گرامی ارائه دهد. آنچه در فوق آمد شرحی اجمالی بر معرفی و محصولات KDM بود و بنابراین خواهشمندیم در صورت نیاز به اخذ اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. گروه صنعتی کاسپین آماده است که خدمات تأمین و تحویل محصولات KDM شامل استعلام قیمت و موجودی، مشاوره در زمینه انتخاب مناسب ترین محصول متناسب با نیاز مشتریان، تأمین و تحویل محصول، ارائه راهنمایی و مشاوره مهندسی در خصوص شرایط استفاده و نگهداری این محصولات، خدمات نصب و راه اندازی و آموزش عملکرد و خدمات پس از فروش این شرکت را در اختیار مشتریان گرامی قرار دهد.

لینک سایت KDM

کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

5/5 - (2 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 268
فهرست