فروش محصولات اتوماسیون راکول (Rockwell Automation)

  1. خانه
  2. دسته‌بندی نشده
  3. فروش محصولات اتوماسیون راکول (Rockwell Automation)

 

راکول اتوماسیون (Rockwell Automation)، یکی دیگر از برندهای تولید کننده محصولات اتوماسیون صنعتی است که با توجه به سابقه بالا و تیم های فنی و طراحی کارکشته، توانسته است هم به لحاظ کمی و هم کیفی، درصد قابل توجهی از بازار محصولات اتوماسیون صنعتی در سطح جهانی را از آن خود کند و در حال حاضر محصولات این شرکت مستقیما در ۸۰ کشور دنیا توزیع می شوند. اگر مشتریان و خریداران سایر کشورها که از واسطه نمایندگی های فروش منطقه ای این شرکت خرید می کنند را نیز اضافه کنیم، این رقم به عدد قابل توجهی نیل خواهد یافت. شرکت آمریکایی راکول محصولات خود را با دو برند تجاری به نام های راکول (Rockwell) و آلن برادلی (Allen-Bradly) به بازار عرضه می کند.

شرکت اتوماسیون صنعتی راکول اتوماسیون در سال ۱۹۰۴ فعالیت خود را با تولید جرثقیل های صنعتی برای کنترل کننده های موتوری آغاز کرد. تجهیزات الکترونیکی نظیر سوئیچ ها و استارترهای اتوماتیک، قطع کننده مدار و رله ها محصولاتی بودند که در ادوار بعدی به تولیدات این شرکت افزوده شدند. با توسعه فن آوری اتوماسیون صنعتی، راکول اتوماسیون نیز وارد عرصه تولید محصولات اتوماسیون صنعتی شد و بر حسب تجارب و سابقه در زمینه تولید قطعات الکترونیکی و اتوماتیکی، سریعاً بازار این محصولات را تحت تأثیر خود قرار داد. در حال حاضر این شرکت تولید کننده قطعاتی چون سیستم های کنترلی، قطعات کنترل صنعتی، نرم افزارهای اطلاعاتی، ابزارهای کنترل موتور، ابزارهای حسگر، فن آوری های شبکه ای، فن آوری های ایمنی و امنیت صنعتی است. این شرکت همچنین در زمینه ارائه خدمات یکپارچه و طراحی سیستم های اتوماسیون صنعتی واحدهای درخواست کننده، بر حسب سفارش اقدام می کند.

اصلی ترین محصولات اتوماسیون صنعتی این شرکت آمریکایی به شرح زیر می باشد:

– مدارها و حفاظت بار (Circuit and Load Protection): محصولاتی نظیر خروجی های PLC، رله کویل، دستگاه های آزمایشی و نظایر آن از جمله محصولات اتوماسیون صنعتی راکول اتوماسیون هستند.

قطع کننده مدار تولیدی این شرکت، ریل های صنعتی DIN، قطع کننده های مینیاتوری با چگالی بالا، محافظ های مدار و از این قبیل را شامل می شود که با قطعات یدکی و ابزارهای محافظتی به مشتریان تحویل داده می شود. این سری محصولات در دامنه ولتاژها و ترتیبات متنوع متناسب با نیاز مشتریان مختلف تولید می شوند و بنابراین می توان گفت تقریباً در هر زمینه صنعتی می توان از این سری محصولات اتوماسیون صنعتی شرکت راکول اتوماسیون بهره برد.

سوئیچ های قطع اتصال (Disconnect Switch) این شرکت در هر دو نوع عمق ثابت و متحرک، با قابلیت نصب فلنجی و دروازه ای تولید می شوند.

محافظ های الکتریکی مدارها (Electronic Circuit Protection) از دیگر سری محصولات اتوماسیون صنعتی راکول محسوب می شوند که جریان ولتاژ و باردهی مدار را تحت کنترل قرار می دهند. با استفاده از این محافظ ها می توان به هر دو طریق دستی یا کنترلی ماژول ها را تحت کنترل داشت.

نگهدارنده های فیوز (Fuse Holder)، محافظ های موتوری ولتاژ پایین و متوسط (Low & Medium Voltage Motor Protectors)، و فیلترها و محافظ های سرریز (Surge Protector & Filter) از دیگر سری از این دسته محصولات راکول اتوماسیون هستند که دارای بازار قابل توجهی نزد مشتریان می باشند.

– درایوها و موتورها (Drives and Motors): درایوها و سرو درایوهای شرکت راکول اتوماسیون در انواع و مدل های مختلف با درجه کارایی بالا، منعطف با شرایط فنی کار و عملکرد آسان و ساده تولید می شوند. سری محصولات VFD شرکت Rockwell Automation متناسب با ولتاژهای پایین و متوسط تولید می شوند. سرو درایوهای مدل Kinetix با دقت عملکردی بسیار بالا برای کنترل انواع فرایندها از قطعات تک محوره گرفته تا چند محوره ماژولار تولید و به مشتریان عرضه می شوند.

درایوهای AC با ولتاژ پایین دارای ساختار برنامه ریزی دقیق و رابط های مشترک میان اپراتورها هستند که برنامه ریزی و تنظیم فرایندها را بسیار تسهیل می کنند و زمان تنظیم را نیز کاهش می دهند. سهولت عملکردی این دستگاه ها باعث شده است که زمان آموزش به حداقل رسیده و راه اندازی این تجهیز و فرایندهای تحت کنترل آن در اسرع وقت انجام شود.

درایورهای DC از دیگر محصولات راکول محسوب می شوند که دارای گستره کاربردی بسیاربالا بوده و برای موتورهای DC ساخته می شوند.

سرو درایوها از پرکاربردترین تجهیزات اتوماسیون صنعتی تولیدی شرکت راکول هستند که در ساده سازی فرایندها و ماشین آلات بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. سرو موتورهای تولیدی این شرکت نیز در طیف گسترده ای از موتورها، از موتورهای خطی گرفته تا چرخشی مورد استفاده قرار می گیرند. موتورهای خطی تولیدی این شرکت شامل سری های LDC و LDL می باشند. این سرو موتورها با فن آوری smart motor به برقراری اتصال خودکار میان موتور و درایو یاری می رسانند.

در نهایت باید اشاره شود که نرم افزارهای درایو تولیدی این شرکت دارای سیستم های پردازشی بسیار ساده هستند و همین امر برنامه ریزی، نگهداری، و رفع ایرادات به صورت آنلاین را آسان نموده است.

– سنسورها و سوئیچ ها (Sensors and Switches): از دیگر محصولات اتوماسیون صنعتی شرکت Rockwell Automation می توان به سنسورها و سوئیچ ها با قابلیت کاربردی بالا، انعطاف پذیر نسبت به مشخصات فنی فرایندها و نیز قابل اتکا و مطمئن آن اشاره کرد. سنسورهای مجاورتی و فوتوالکتریک، سوئیچ های محدود کننده و سوئیچ های ایمنی، RFID و سایر ابزارهای محافظ اپراتور بخشی از این سری محصولات شرکت راکول اتوماسیون را تشکیل می دهند. ابزارهای سنجش حضور (Presence Sensing Devices) تولیدی این شرکت برای شناسایی مسافت، حضور یا غیاب یک شیء مورد استفاده قرار می گیرند. این سری محصولات نیز دامنه گسترده ای دارند و متناسب با نیازهای متنوع مشتریان تولید می شوند. سوئیج های محدود کننده (Limit Switches) راکول نیز ابزارهای الکترومکانیکی هستند که شامل یک اکتیویتور یا فعال کننده متصل رله چندین اتصال است. زمانی که یک شیء در تماس با اکتیویتور قرار می گیرد عملکرد این ابزار برای قطع یا وصل اتصال الکتریکی آغاز می شود. ابزاهای سنجش موقعیت (Condition Sensing Devices) دیگر سری محصولات راکول هستند که در طیف و مدل های گوناگون در زمینه های کاربردی متنوع مورد استفاده قرار می گیرند.

ابزارهای مونیتورینگ و بازرسی موقعیت (Condition monitoring)، ابزارهای اتصال (Connection Devices)، پایش انرژی (Energy Monitoring)، کنترل حرکت (Motion Control)، کنترل نور (Lighting Control)، رابط های عملیات (Operator Interface) و تأمین کننده های قدرت (Power Suppliers) از دیگر سری محصولات راکول اتوماسیون هستند که هر یک نیز دارای سری ها و مدل های متنوع می باشند. به این لیست بلند بالا می توان محصولات دیگری را نیز افزود که همگی با بهترین کیفیت و ضریب اطمینان کاری تولید و در سطح جهانی برای مشتریان توزیع می شوند.

گروه صنعتی کاسپین نیز به عنوان نماینده فروش تجهیزات اتوماسیون صنعتی شرکت راکول اتوماسیون (Rockwell Automation) آمادگی کامل دارد تا سفارشات مشتریان گرامی را دریافت و خدمات درخواستی را به بهترین نحو در اختیار ایشان قرار دهد.

لینک سایت راکول

     کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 1,043
فهرست