آنالوگ (Analog Devices) تولید کننده قطعات الکترونیکی

  1. خانه
  2. دسته‌بندی نشده
  3. آنالوگ (Analog Devices) تولید کننده قطعات الکترونیکی

 

از میان برندهای تولید کننده قطعات الکترونیکی، قطعات تولیدی شرکت آنالوگ (Analog Devices) جایگاه برجسته ای در بازار جهانی را در اختیار خود قرار داده است. این شرکت آمریکایی با بیش از ۵۰ سال سابقه در زمینه تولید انواع قطعات الکترونیکی توانسته است در بازار رقابتی امروز موقعیت خود را حفظ و چه بسا ارتقا دهد. این شرکت جایگاه برجسته ای در طراحی و ساخت آنالوگ، سیگنال های ترکیبی و مدارهای یکپارجه DSP دارد و با این محصولات به رفع نیازها و کاستی های بسیاری از واحدهای صنعتی یاری رسانده است. امروزه با توجه به وابستگی روزافزون حوزه های صنعتی و خدماتی متفاوت و ماهیت چند لایه ای فن آوری ها، دیگر نمی توان حوزه ای را یافت که با محصولاتی نظیر قطعات الکترونیکی سر و کار نداشته باشد، اما با این وجود طیف گسترده تولیدات شرکت آنالوگ نیز توانسته است فیلدهای متنوع صنعتی و خدماتی را پوشش دهد. بخشی از حوزه های کاربردی قطعات الکترونیکی شرکت آنالوگ را می توان به شرح زیر برشمرد:

– در بازار محصولات و خدمات، قطعات الکترونیکی تولیدی آنالوگ در حوزه های هوا فضا، صنایع اتوماتیک، ساخت و ساز، ارتباطات، انرژی، بهداشت و درمان، کنترل موتور، کنترل فرایندها و اتوماسیون صنعتی، و ایمنی بیشتر از سایر فیلدها کاربرد دارند. این دایره گسترده که اغلب حوزه های امروزی و نوین فن آوری را شامل می شود، نشان دهنده افق ترسیمی مدیریتی این شرکت تولید کننده قطعات الکترونیکی را دارد. تولید به روز ترین و نوآورانه ترین محصولات در حوزه هایی نظیر اتوماسیون صنعتی و خدمات پزشکی، که روند رشد تکنولوژی روزانه ای دارند، توان این شرکت در تولید به روزترین محصولات متناسب با نیازهای مربوطه را اثبات می کند.

– در حوزه فن آوری نیز مبدل های پرسرعت و اینترنت اشیاء دو فیلد بسیار پرکاربرد امروزی به شمار می روند که محصولات شرکت آنالوگ در حیطه شان نقش پر اهمیتی ایفا می کنند. سنسورها، مبدل ها، پردازشگرها و فرستنده ها به عنوان ابزارهای کنترل و انتقال داده باید تحت شبکه های ارتباطی به هم متصل شوند تا یک مجموعه فرایندهای خود را به صورت همگن پیش ببرد. قطعات الکترونیکی شرکت آنالوگ این تضمین را می دهند که به مطمئن ترین شکل ممکن شبکه های ارتباطی را به هم متصل کنند. اینترنت اشیاء بیش از هر چیز نیازمند شبکه خودکار هوشمند میان ابزار است و قطعات الکترونیکی شرکت آنالوگ به بهترین شکل ممکن این کار را انجام می دهند.

با توجه به دامنه کاربردی بالا و نیز کیفیت و اطمینان محصولات آنالوگ، این شرکت در حال حاضر تبدیل به یکی از برندهای صاحب نام در تولید قطعات الکترونیکی شده است و نظر مثبت بهره گیرندگان این محصولات، این شرکت را مجاب به گسترش بازار در اقصی نقاط جهان کرده است. مراکز فروش این شرکت در آمریکا، اروپا، چین، ژاپن، ارمنستان، آذربایجان و کشورهای مختلف قاره آفریقا نشانگر این امر است.

عمده محصولات شرکت Analog Devices را می توان به شرح زیر برشمرد:

– آمپلی فایر (Amplifire): شرکت ابزار آنالوگ ابزارهای آنلاین و قابل دانلود مختلفی را تولید کرده که مهندسین و طراحان می توانند با استفاده از آن ها مناسب ترین آمپلی فایر متناسب با شرایط فنی کار خود را انتخاب کنند. آمپلی فایرهای عملیاتی پرسرعت و آمپلی فایرهای ابزار دقیق از جمله ابزارهای الکترونیکی تولیدی و بسیار پرکاربرد آنالوگ محسوب می شوند.

– مبدل های A/D یا (A/D Converter): مبدل های آنالوگ به دیجیتال سیگنال های الکترونیکی را به منظور پردازش داده ها ترجمان می کنند. مبدل های داده تولیدی شرکت آنالوگ در زمینه های ارتباطات، انرژی، بهداشت و سلامت، اندازه گیری و اتوماسیون صنعتی با بهترین و مطمئن ترین عملکرد، داده ها را به صورت دقیق تبدیل می کنند.

– محصولات صوتی و تصویری (Audio and Video Products): محصولات IC شرکت آنالوگ در تلویزیون های پیشرفته و ابزارهای مشابه بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. این تجهیزات بر ارتقای دستگاه هایی نظیر تلویزیون ها، دی وی دی، ثبت کننده های دیجیتال ویدئو، گیرنده های صوتی/ تصویری و سایر ابزارهای صوتی و تصویری تأثیر بسیار تعیین کننده ای می گذارند.

– ساعت و زمان‌شمار (Clock and Timing): این محصولات الکترونیکی تأثیر زیادی در تغییر و نوین سازی معماری ها، کاهش هزینه و زمان فرایندها و زمان طراحی گذاشته اند.

– اینترنت داخلی صنعتی (Industrial Ethernet): این سری فن آوری های شرکت آنالوگ با افزایش سطح و کیفیت فرایندهای موجود اترنت، و با گسترش و متنوع سازی شان، باعث ارتقای استانداردهای این تکنولوژی شده اند. اترنت های صنعتی ADI این شرکت با پردازشگرهای قدرتمند خود در تناسب با تمامی پروتکل های اترنت صنعتی به شناورسازی فرایندها، تسهیل در کاربری و افق و چشم انداز رو به ارتقا و گسترش این سری فن آوری ها یاری رسانده اند.

– رابط و جدا ساز (Interface and Isolation): شرکت آنالوگ تولید کننده انواع رابط های دیجیتال و جداسازهای دیجیتال با فن آوری های به روز می باشد که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. جداسازهای دیجیتالی، فرستنده های دیجیتال، مبدل های جداساز A/D و درایورهای جداساز شرکت آنالوگ با استفاده از بهترین فن آوری ها بدون محدودیت های موجود در محصولات مشابه عملکرد خود را ایفا می کنند.

مانیتورها و ابزارهای کنترل و محافظت، قطعات نوری، ابزارهای مدیریت قدرت، پردازشگر ها و DSP ها، RF و میکروپروسسور، و سنسورها از دیگر محصولات شرکت آنالوگ محسوب می شوند که در حجم بالا و در بازار جهانی خرید و فروش می شوند. این طیف گسترده محصولات قطعات الکترونیکی در بازار رقابتی و فشرده امروزی جهان نشان گر کارآیی و کارآمدی شرکت آنالوگ در ارائه محصولات با کیفیت است. بازار بسیار گسترده این شرکت در مختصات جهانی نیز بر ارائه قطعات الکترونیکی آنالوگ مؤثر بوده است.

گروه صنعتی کاسپین نیز بر حسب نیاز مشتریان و با توجه به سفارشات متعدد برای تهیه و تأمین محصولات آنالوگ، به مطالعه و بررسی کیفیت این محصولات پرداخته و نظر به کیفیت و ضریب اطمینان بالای آن‌ها نمایندگی فروش قطعات الکترونیکی مذکور را متقبل می شود. ارتباطات گسترده ما یا دفاتر منطقه ای فروش این محصولات، و بازار گسترده ای که در کشورهایی نظیر چین و کشورهای همجوار منطقه دارد، بر تسهیل ارائه این خدمات یاری رسانده است. از این رو مشتریان محترم در صورت تماس با گروه صنعتی کاسپین، از طریق مجاری ارتباطی مندرج در وبسایت، می توانند نسبت به کم و کیف قطعات الکترونیکی شرکت آنالوگ، قیمت محصولات و زمان تحویل در اسرع وقت اطلاعات دقیق را دریافت کنند.

لینک سایت آنالوگ دیوایس

    کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 791
فهرست