نمایندگی رک وایرلس (RAK Wireless)؛ تولید کننده تجهیزات وایرلس

  1. خانه
  2. دسته‌بندی نشده
  3. نمایندگی رک وایرلس (RAK Wireless)؛ تولید کننده تجهیزات وایرلس

 

پس از تثبیت تکنولوژی ارتباطات که از پتانسیل شبکه های تلفن برای انتقال داده ها استفاده می کنند، اکنون شاهد ارتقای فن آوری ارتباطات و حرکت به سمت اینترنت اشیاء (Internet of Things) هستیم. در این فن آوری تجهیزات و ابزارهای روز مره ما از طریق مراکز داده با پایگاه های مربوطه و مرتبط به هم ارتباط برقرار می کنند و از این طریق حجم عظیمی از اطلاعات تبادل می شود. شبکه های وایرلس LPWAN یعنی شبکه های گسترده کم توان یا کم مصرف یکی از بهترین فن آوری ها برای ارتقا و تثبیت اینترنت اشیاء هستند و شرکت هایی نظیر رک وایرلس (Rakwireless) در این راستا گام های موثری برداشته اند.

شرکت رک وایرلس در سال ۲۰۱۴ تأسیس شد و عمر بسیار کمی دارد اما با بکارگیری تکنولوژی های روز، تیم های مهندسی و تحقیق و توسعه خلاق و مبتکر و بهره گیری از استانداردهای فنی، ایمنی و زیست محیطی توانسته است خیلی زود بازار بسیاری از محصولات وایرلس را تحت تأثیر خود قرار دهد و تبدیل به برندی جهانی شود. این شرکت در شنژن چین واقع است اما دارای یک دفتر در پکن است و مرکز تحقیق و توسعه آن نیز در شانگهای واقع است.

رک وایرلس مأموریت خود را توسعه و عرضه فن آوری های وایرلس خصوصاً متناسب با IoT تعریف کرده است. تولید و تأمین سخت افزارهای هوشمند با کیفیت، طراحی ساده و در عین حال کاربردی و مفید و مطلوب نظر مشتری خصوصاً در مورد فن آوری های مربوط به اینترنت اشیاء سایر اهداف راهبردی این شرکت چینی بشمار می روند که شهرت جهانی آن گواهی بر موفقیت رک وایرلس در دسترسی به این اهداف بوده است.

فن آوری های رک وایرلس

شرکت رک وایرلس در تولید محصولات و ارائه خدمات خود از فن آوری های زیر بهره می برد:

– فن آوری LoRa: یک لایه فیزیکی است که به برقراری ارتباطات وایرلس در مسافتهای طولانی کمک می کند.

– فن آوری Cellular LTE: این تکنولوژی برای نیازهای کاربردی لازم برای اینترنت اشیاء طراحی شده بود.

– تکنولوژی Amazon Alexa: درایور صوتی الکسا برای محصولات هوشمند کاربران طراحی شده است و زمان واقعی ارتباط متقابل صوتی را مقدور می سازد.

 فن آوریهای وایرلس تصویری: این فن آوریها نیز برای انتقال دیجیتال سیگنالهای تصویری، صوتی و نیز انتقال داده استفاده می شوند.

– فن آوری Apple Homekit: این تکنولوژی برای توسعه سریع طراحی نمونه های اولیه و آزمایشی بسیار کاربردی و مفید است.

– تکنولوژی Nabto: این فن آوری برقراری و ایجاد یک زیرساخت ارتباطی محکم و واقعی میان کاربر و ابزارهای لازم در اینترنتی اشیاء را تسهیل می کند.

بکارگیری این فن آوریها توسط مهندسی خبره و کارآموزده رک وایرلس به محصولات این شرکت ویژگیهایی بدیع، کاربردی و مفید بخشیده است.

 

محصولات Rak Wireless

عمده محصولات وایرلس رک وایرلس بشرح زیر هستند:

– گیت وی و کنسانتره LPWAN: این محصولات در سری های گیت وی LPWAN مدل RAK7240، گیت وی ماکرو RAK7249، گیت وی میکرو RAK7258، گیت وی توسعه دهنده LPWAN مدل RAK7246G، گیت وی توسعه دهنده LPWAN مدل RAK7244، گیت وی توسعه دهنده LPWAN مدل RAK7243، ماژول کنسانتره LPWAN مدل RAK2287، ماژول کنسانتره گیت وی LPWAN مدل RAK2245، ماژول کنسانتره گیت وی 96 بورد LPWAN مدل RAK2245، ماژول کنسانتزه گیت وی LPWAN مدل RAK2247، ماژول کنسانتره گیت وی LPWAN مدل RAK831 و ماژول کنسانتره گیت وی LPWAN مدل RAK833 تولید می شوند.

این محصولات دارای فن آوری های LoRaWAN ،GPS، وای فای، PoE ،LTE و سایر فن آوریهای به روز می باشند و موارد کاربردی گسترده ای در انتقال داده ها در کمترین زمان با کمترین مصرف دارند.

– ماژول های LPWAN: این محصولات رک وایرلس در سریهای ماژول LPWAN مدل RAK4600، ماژول LPWAN مدل RAK4260، ماژول LPWAN مدل RAK4200، و ماژول LPWAN مدل RAK811 تولید و روانه بازار می شود.

– ماژولهای بریک اوت LPWAN: این محصولات رک وایرلس نیز در انواع ماژول بریک اوت RAK4600، ماژول بریک اوت RAK4260 و ماژول بریک اوت RAK4200 تولید و روانه بازار می شوند.

– بوردهای LPWAN: اين بوردها و نودها دارای فن آوري LoRa هستند و در انواع نود محیطی LPWAN مدل RAK7204، ترکر LPWAN مدل RAK7200، نود ترکر LPWAN مدل RAK7205، بورد ارزیاب LPWAN مدل RAK4600، بورد ارزیابی LPWAN مدل RAK4260، بورد ارزیاب LPWAN مدل RAK4200، بورد ترکر مدل RAK5205، بورد ترکر موقعیت هیبریدی RAK815، بورز ارزیاب LPWAN مدل RAK811، و ماژول بریک اوت LPWAN مدل RAK811 تولید می شود.

– بوردهای NB-IoT: این محصول رک وایرلس نیز در انواع بورد سلولی RAK2011، بورد RAK-8211-NB، ترکر NB-IoT مدل RAK5010 و محصولاتی از این دست تولید و به مشتریان عرضه می شود.

این محصولات متناسب با نیازهای هر واحد صنعتی و خدماتی بهره گیرنده از خدمات وایرلس و خصوصا فن آوری اینترنت اشیاء است. بدیهی است به مرور و بدنبال گسترده شدن این تکنولوژی بدیع نیاز به این محصولات بیش از پیش خواهد شد و بنابراین انتخاب برند رک وایرلس به عنوان یک تولید کننده خوب و باکیفیت کمک شایانی در پیشبرد امور فعالان حوزه های مربوطه خواهد داشت.

رک وایرلس علاوه بر محصولات باکیفیت خدمات فروش، تأمین، خدمات پس از فروش و گارانتی مطمئنی را نیز دارد و مشتریان این محصولات می توانند بابت انتخاب شان خیالی آسوده در کلیه مراحل بهره گیری از خدمات و محصولات این شرکت داشته باشند.

گروه صنعتی کاسپین به عنوان نمایندگی فروش محصولات رک وایرلس آماده است تمامی این خدمات را به بهترین نحو در اختیار مشتریان قرار دهد. ما با توجه به ارتباطات مستمر و تنگاتنگ با دفتر فروش این شرکت و آشنایی فنی و مهندسی کامل به محصولات و کارکرد هر یک از آن ها می توانیم بهترین مشاوره را در خصوص انتخاب مدل محصول متناسب با نیاز مشتریان ارائه دهیم. گروه صنعتی کاسپین همچنین همه مراتب شامل استعلام قیمت، تأمین محصول، نصب، آموزش، تعمیرات، خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات رک وایرلس را در اختیار مشتریان قرار خواهد داد.

ما تأمین کننده و ارائه دهنده خدمات و محصولات اتوماسیون صنعتی، قطعات الکترونیکی، تجهیزات وایرلس و سایر خدمات مربوطه هستیم. از این رو توصیه می کنیم ضمن برقراری تماس با ما از طریق مجاری ارتباطی معرفی شده نیازهای خود را با گروه صنعتی کاسپین در جریان گذاشته و بهترین محصولات و خدمات با کمترین هزینه را در اسرع وقت دریافت کنید.

 لینک سایت رک وایرلس

کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 1,841
فهرست