شرکت بنر (Banner Engineering) از زمره تولید کنندگان محصولات اتوماسیون صنعتی است که بیش از ۵۰ سال قدمت دارد. این شرکت آمریکایی که تولید کننده انواع سنسور، سنسور دید، لامپ های LED و نشانگرها، تجهیزات وایرلس، محصولات ایمنی و از این دست تولیدات است فعالیت خود را در سال ۱۹۶۶ به عنوان یک مجموعه کوچک در زمینه تولید محصولات مهندسی الکترونیک و تجهیزات هوشمند شخصی شروع کرد. اما در حال حاضر شرکت مهندسی بنر دارای بیش از ۱۳۰۰ پرسنل، بیش از ۳۵۰۰ نمایندگی در سرتاسر جهان و ۱۳ دفتر در کشورهای مختلف است. طراحان و مهندسان خبره شرکت بنر با طراحی و تولید محصولات بدیع دارای ویژگی های منحصر بفرد توانسته اند نظر مشتریان را خصوصا در زمینه سنسورهای تولیدی این شرکت جلب کنند.

کاربرد محصولات بنر

محصولات اتوماسیون صنعتی بنر در هر زمینه ای که بنحوی با تجهیزات کنترل و اتوماسیون سر و کار دارند قابل استفاده اند، اما عمده زمینه های کاربردی محصولات بنر را می توان بشرح زیر برشمرد:

– مونیتورینگ از راه دور

– نگهداری پیشگیرانه

– مونیتورینگ مخازن

– ارتباطات کارخانه ای

– اثربخشی تجهیزات عمومی

در ادامه و به منظور شرح دقیق تر، عمده صنایعی که از می توانند از محصولات اتوماسیون صنعتی بنر بهره ببرند به شرح زیر معرفی می شوند:

 کشاورزی: سنسورها و شبکه های وایرلسی که می توان با استفاده از محصولات بنر تعبیه کرد دسترسی از راه دور، مونیتورینگ شرایط محیطی، اندازه گیری مسافت، دما، شرایط آب و هوایی و سایر پارامترهای کشاورزی را میسر خواهد کرد.

 مونتاژ و روبوتیک: سنسورها، کنترل های امنیتی، وایرلس I/O، لامپ های LED و این دست محصولات به ارتقای فرایند تولید، نیازهای حفاظتی و امنیتی و کیفیت محصول تولیدی در این زمینه کمک خواهند کرد.

 صنایع خودرو: محصولات بنر از جمله سنسورها و تجهیزات خود حفاظتی به افزایش کیفیت عملکرد خودرو، کارایی و اثربخشی محصول، هوشمند شدن فرایندها و عملکرد خوب در محیط های صعب و خشن یاری خواهند رساند.

 صنایع نوشیدنی: سنسورها، کنترل های امنیتی، لامپهای LED و نشانگرهای بنر عمده تجهیزات این شرکت در صنعت نوشیدنی است.

 صنایع غذایی: محصولات بنر از جمله سنسور، شبکه های وایرلس و… در کاهش هزینه های تولید، افزایش کیفیت و امنیت فرایند تولید فراورده های غذایی اثرات مشهودی می گذارند.

 نفت و گاز: کنترل و مونیتورینگ فرایندها از جمله عملکردهای اصلی در صنعت نفت و گاز بشمار می روند که با استفاده از تجهیزات اتوماسیون صنعتی می توان بسیاری از این فرایندها را از راه دور انجام داد.

 بسته بندی: هوشمندسازی و افزایش دقت، کیفیت و سرعت فرایندهای بسته بندی از مزایایی است که با استفاده از محصولات اتوماسیون صنعتی بنر نظیر سنسورها، نشانگرها و LED های این شرکت حاصل می آید.

 نیمه هادی ها یا نیمه رساناها: محصولات بنر می توانند برای نورپردازی از طریق لامپهای LED، تا تقویت فیبر و افزایش سرعت و از این قبیل استفاده شوند.

صنایع مربوط به موبایل و تجهیزات آن، تسویه آب، حمل و نقل و انتقال، صنایع دارویی و پزشکی، مدیریت مواد و ترافیک و پارکینگ از دیگر زمینه هایی هستند که می توانند از مزایای محصولات اتوماسیون صنعتی بنر استفاده نمایند.

محصولات بنر (Banner):

در ادامه به معرفی اجمالی سنسورها و برخی دیگر از محصولات بنر می پردازیم. این اطلاعات فقط جهت آشنایی هستند و مشتریان می توانند ضمن تماس با گروه صنعتی کاسپین اطلاعات دقیق تر درباره مدل ها، کارکردها، قیمت و سایر اطلاعات مورد نیاز را حاصل کنند:

 سنسور فوتوالکتریک: سنسورهای فوتوالکترونیک همه کاره در سری Q4X، سنسورهای میانبرد قدرت بالای Q5X، سنسورهای کانترست لیزری Q3X، سنسورهای همه منظوره QS18، سنسورهای مینیاتوری VS8 و DQ12،  و میکروسنسورهای VSM تنها چند سری از انواع سنسورهای فوتوالکترونیک تولیدی شرکت Banner محسوب می شوند.

 اندازه گیری لیزری مسافت: این محصولات نیز در سری های Q4X ،Q5X ،LM ،LTF ،LE ،LH و… تولید و عرضه می شوند.

 سنسور اولتراسونیک: این سنسورها برای تشخیص سطوح ناهموار، مایعات و متغیرهای مهم در محیط های کثیف فوق العاده اند. اندازه گیری دقیق ضمن فرایند از ویژگی های برجسته سنسورهای اولتراسونیک بنر است. این محصولات در سریهای T30UX ،S18U ،QT50U مقاوم در برابر مواد شیمیایی، M25U استنلس استیل، QS18U پرسرعت، T30U دو متری، T18U و… تولید می شوند.

 آمپلی فایر فیبر نوری: این محصول نیز در سری فیبرهای نوری DF-G3 ،DF-G1 ،DF-G1 ،DF-G2 ،D10 ،R55F و … تولید می شود.

 فیبر نوری: فیبرهای نوری بنر در انواع با کارایی بالا، فیبر نوری زاویه ای، دورن خطر، آرایه، انعطاف پذیر، متمرکز و گسترش یافته و نظایر آن تولید و به مشتریان عرضه می شود.

 سنسور رادار: این محصولات برای شناسایی و تشخیص هدف های متحرک یا ثابت در خودروها، قطارها، کارگو و نظایر آن استفاده می شوند. سنسور رادار Q130R با رابط گرافیکی، سنسور رادار Q240R با دو ناحیه حسگر، سنسور رادار QT50R و Q120R از سری این محصولات بنر هستند.

 سنسور دما و لرزش: سنسور دما تفاوتهای جزئی دما بین یک شیء و محیط پیرامون را شناسایی می کند. سری سنسورهای لرزش QM30VT، سری محصولات نگهداری پیشگیرانه Q45 چندکاره، سنسور دمای غیر تماسی M18T و سری سنسورهای دما و رطوبت جزو ایندسته محصولات Banner هستند.

 نرم افزار سنسور: شرکت بنر همچنین نرم افزارهای عملکرد و تنظیم سنسور نرم افزار GUI و Radar Configuration را تولید می کند.

بنر علاوه بر محصولات فوق، تولید کننده سنسورهای رنگ، سنسورهای Pick-to-Light، آرایه های اندازه گیری و از این قبیل محصولات است.

این نوشتار معرفی اجمالی شرکت اتوماسیون صنعتی بنر (Banner Engineering) و محصولات و کاربردهای آن را شامل می شد. گروه صنعتی کاسپین پیرو مراجعات مکرر مشتریان مراتب برقراری ارتباط با شرکت بنر و نمایندگی های آن را انجام رساند و اکنون نمایندگی این شرکت بحساب می آید. بنابراین ما قادریم نیازهای شما را در کمترین زمان ممکن از طریق ارتباطات تنگاتنگ با این شرکت تهیه کنیم. کلیه خدمات شرکت بنر از معرفی محصولات و کاربردها، استعلام قیمت، تأمین محصول، نصب، راه اندازی، آموزش، خدمات پس از فروش و تعمیر بر عهده گروه صنعتی کاسپین خواهد بود. کافی است با مجاری ارتباطی ما تماس حاصل فرمایید تا شما را در روند کلیه خدمات و محصولات شرکت بنر قرار دهیم.

لینک سایت بنر

کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 2,391
فهرست