گروه صنعتی کاسپین نماینده، تأمین کننده و وارد کننده تجهیزات اتوماسیون صنعتی طی سالهای متمادی فعالیت خود با برندهای اتوماسیونی متعددی کار کرده است که یکی از آنها دلتا (Delta) می باشد. دلتا الکترونیک یک برند تایوانی است که در سال ۱۹۷۱ در ژینژوانگ تایوان تأسیس شد. تولیدات اولیه این شرکت کویل یا پیچک انحراف تلویزیون، قطعات الکتریکی و اجزاء مغناطیسی بود اما به مرور با گسترش دامنه فعالیت ها و توامان رشد و توسعه فن آوری، به سمت تولید محصولات اتوماسیون صنعتی سوق پیدا کرد و امروز یکی از بزرگترین تولیدکننده های این دست محصولات در سطح جهان محسوب می شود. این شرکت علاوه بر این محصولات باکیفیتی در حوزه انرژی های الکتریکی و صنایع  و زیرساختها تولید می کند.

دلتا الکترونیک همچنین دارای یک شرکت تابعه در تایلند است که در سال ۱۹۸۸ تاسیس شد. این شعبه دارای مراکزی در هند و آسیای جنوب شرق می باشد. بطور کلی مراکز فروش و توزیع دلتا در سرتاسر دنیا پراکنده اند و مشتریان این محصولات می توانند بسادگی بدان ها دسترسی پیدا کنند.

محصولات دلتا الکترونیک

اشاره شد که این شرکت دامنه محصولات گسترده ای در حوزه صنایع اتوماسیون صنعتی و ساختمانی، انرژی های الکتریکی و زیرساختها را دارا می باشد، اما عمده محصولات این شرکت را اتوماسیون صنعتی شامل می شود که لیست محصولات این فیلد بشرح زیر ارائه می شود:

– درایوها و ابزارهای کیفیت قدرت شامل:

• اینورترها یا درایوهای موتور AC: درایوهای فشرده و کم جا در سری های ME300 ،MS300 ،VFD-E ،VFD-EL ،VFD-L و VFD-EL-W از جمله این محصولاتند. همچنین درایورهای استاندارد از قبیل سری های C2000 ،C200 ،CH2000 ،VFD-VE ،VFD-B و REG2000 از دیگر محصولات این دسته تولیدات دلتا هستند. سری های HES ،VFD-VJ و MST این محصولات بیشتر در صنایع پلاستیک استفاده می شوند. همچنین از سری های CFP2000 و CP2000 اغلب در فن ها و پمپها استفاده می شود. اینورتورهای MH300-L ،IED ،AFE2000 و VFD-ED نیز در آسانسورها و کنترل دربها بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند.

• موتور درایوهای پرقدرت دیگر محصولات دلتا الکترونیک هستند که در سری های MVD1000 ،MVD2000 و MVD3000 استفاده می شوند.

• محصولات برق قدرت دلتا نیز شامل فیلتر قدرت فعال، ژنراتور استاتیک و از این دست تولیداتند.

– ابزارهای حرکتی شامل:

• سروو سیستم ها یا موتورها و درایوهای سروو AC: که شامل سروو سیستم های تکامل یافته سری ASDA-A3، محصولات تکامل یافته برای مقاصد عمومی نظیر سری های ASDA-M+ ،ASDA-A2 ،ASDA-A و ASDA-AB، و سری های استاندارد این محصولات شامل سری های ASDA-B3 ،ASDA-B2 و ASDA-B می شوند.

• ابزار ماشینی CNC دلتا الکترونیک که دارای سرعت بالا و قابلیت عملکردی گسترده است، کیفیت بالایی دارند و پتانسیل پردازشگری بالایی دارد. از این رو در صنایع تولیدی و دیگر حوزه های صنعتی بسیار کاربردی است.

• کنترل حرکتهای PC مبنا: این محصولات شامل دو دسته کنترل حرکتهای DMCNET و کنترل حرکتهای EtherCAT می شوند. این محصولات بسیار مقرون به صرفه و قابل اعتماد بوده و قابلیت اتصال به شبکه های یکپارچه را دارا هستند.

• کنترل حرکتهای PLC مبنا: این دسته محصولات دلتا الکترونیک شامل CPU های حرکتی سری AH، ماژول های گسترشی سری AH، محصولات سری DVP-50MC ،DVP-15MC، ماژول های گسترشی سری DVP-MC ،DVP-PM و در نهایت محصولاتی در سری های DVP-20PM و DVP-10PM می شوند.

• گیربکس های سیاره ای: این گیربکس ها دارای طراحی پیشرفته و فن آورانه، دقت عملکردی بالا و کیفیت مثال زدنی هستند و در سری های PS و PA تولید می شوند.

– ابزارهای کنترلی که از پرکاربردترین محصولات دلتا الکترونیک هستند شامل:

• PLC ها یا کنترلرهای منطقی قابل برنامه ریزی که در انواع سری برد متوسط AH، سری برد متوسط ماژولار AS در انواع CPU استاندارد و حرکتی، سری DVP شامل انواع CPU استاندارد، CPU سری باریک، CPU حرکتی و نرم افزارهای مرتبط با آنها تولید و روانه بازار می شود. هر سری از این محصولات مدل ها و انواع متنوعی دارند.

• رابط های انسان ماشین یا HMI های لمسی در سری DOP-100 که خود شامل انواع HMI استاندارد، تکامل یافته و پایه ای می شود، سری DOP-W، سری DOP-H و TP تولید می شود.

• HMI های تکست پنل در سری های TP04P، TP04G-BL-C، TP04G-AL-C/Tp04G-AL2 و نظایر آن تولید می شوند.

• محصولات اترنت یا اینترنت داخلی صنعتی شامل سوئیچ های اترنت در انواع مختلف، WLAN ها در مدلهای متنوع، روترهای IIOT و هر یک در انواع مدلها و کاربردها تولید و به مشتریان عرضه می شوند.

– ابزارهای میدانی شامل انواع کنترل کننده های دما، اسکنرهای بارکد، سنسور دید، سیستم های دید ماشین، پاورمترها، انواع سنسور هوشمند، سنسور فشار جریان سنج گاز و محصولاتی از این دست در سری ها و مدلهای مختلف تولید می شوند.

– ربات ها: که شامل محصولات مختلف نظیر ربات های SCARA و ربات های کنترل کننده با سروو درایو یکپارچه می شوند.

– تجهیزات تولیدی: نظیر انواع سروو پرس های الکتریکی.

– PC های صنعتی: در انواع PC صنعتی DIAVH IPC و PC پنل صنعتی DAIVH PPC.

 

این لیست در واقع معرف محصولات اتوماسیون صنعتی شرکت دلتا الکترونیک می شد، در حالیکه این شرکت در زمینه های صنعتی زیر نیز تولیداتی به این شرح دارد:

– در زمینه اتوماسیون ساختمانی: دلتا الکترونیک تولید کننده انواع سیستم های مدیریت انرژی ساختمان، سیستم های مدیریت و کنترل ساختمان، روشنایی LED و محصولاتی از این دست است که در مدلهای مختلف بسته به نوع کاربرد تولید و توسط مشتریان انختاب می شوند.

– زیرساختهای ICT: محصولاتی نظیر سیستم های انرژی از راه دور، سیستم های شبکه، کنترل قدرت و از این دست.

– زیرساختهای انرژی: شامل شارژینگ EV، سیستم های ذخیره انرژی، انرژی های تجدیدپذیر، موتور درایوهای پرقدرت، شارژر باتری صنعتی، و تجهیزات پزشکی و درمانی.

– سیستم های الکتریکی: شامل اجزا و قطعات الکتریکی، مدیریت فن و دما، سیستم های الکترونیکی خودرو و از این قبیل.

گروه صنعتی کاسپین بعنوان نمایندگی شرکت دلتا الکترونیک آماده است ضمن دریافت نظرات، درخواست ها و مطالبات شما در اسرع وقت پاسخگوی نیاز مشتریان در سرتاسر کشور باشد. ما با ارائه خدمات فروش، گارانتی، تعمیر، مشاوره و خدمات پس از فروش شرکت تایوانی Delta کاری میکنیم که هیچ کمبودی در زمینه تهیه و بهره گیری از محصولات این شرکت احساس نکنید. شما می توانید ضمن برقراری تماس از طریق مجاری معرفی شده در وبسایت، نسبت به کم و کیف این خدمات اطمینان حاصل کنید.

لینک سایت دلتا

کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 1,391
فهرست