گروه صنعتی کاسپین تأمین کننده تجهیزات اتوماسیون صنعتی، ابزار دقیق،قطعات الکترونیکی، مکانیکی و انواع تجهیزات فناورانه و مطابق با تکنولوژی روز از برندهای مختلف می باشد. ارائه محصولات باکیفیت، مبتنی بر نوآوری و دارای مشخصات فنی ویژه و ابتکاری سرفصل اصلی سیاستگذاری گروه صنعتی کاسپین در ارائه خدمات می باشد و در این راستا هیچ محدودیتی در خصوص انتخاب نوع برند و نوع محصول برای خود قائل نیستیم. همچنین ما در این چارچوب آماده دریافت سفارشات ویژه مشتریان نیز می باشیم و ضمن اشراف بر بازار و تنوع محصولات و مدلهای متنوع آنها، بهترین مسیر برای جلب رضایت مشتریان را برمی گزینیم. همکاری گروه صنعتی کاسپین با شرکت مگنسکیل (Magnescale) در زمینه تأمین و ارائه محصولات این شرکت در بازار ایران در همین راستا انجام میشود.

شرکت Magnescale از سال 1965 فعالیت خود را با عنوان Magnetic scale در زمینه تولید محصولات مگنتی آغاز کرد و از همان آغاز تمرکز خود را بر طراحی نوآورانه و مبتنی بر فناوریهای روز گذاشت، امری که تا امروز نیز ادامه یافته است. تمرکز بر روی یک تیم تحقیق و توسعه با دانش و تجربه و اهتمام بر کنترل کیفیت فرایندهای تولیدی و محصولات رمز موفقیت این شرکت بوده است. شرکت Magnescale همچنین بر استاندارد سازی فرایندها نیز تأکید داشته و فرایندهای خود را متناسب با استانداردهای سیستم مدیریت کیفیت (QMS) منطبق کرده است. در ادامه و به منظور آشنایی اجمالی مشتریان گرامی شرحی بر محصولات این شرکت میرود.

محصولات مگنسکیل (magnescale):

1) گیج دیجیتال:

گیجهای دیجیتال Manescale دارای سیستم ثبت و تشخیص بسیار قوی هستند و ضریب اطمینان عملکردی بالایی دارند. این محصولات وضوح و دقت بالایی دارند، در برابر شرایط محیطی مختلف مقاوم هستند، در برابر لرزش و ضربه عملکرد خود را حفظ می کنند و به پشتوانه 50 سال سابقه این شرکت در زمینه تولید گیج محصولاتی قابل اطمینان محسوب میشوند. بر این اساس گیجهای دیجیتال Magnescale در زمینه مختلف کاربرد دارند که در ادامه به برخی از آنها اشاره میشود:

– اندازه گیری مقاومت مواد: این محصولات برای تست و آزمون مقاومت مواد مختلف از قبیل مواد فلزی، رزین، چوب و … قابل استفاده اند. واحد اندازه گیری این گیج ها مقاومت در برابر واحد لرزش است.

– اندازه گیری چند نقطه ای پنل های کریستال مایع: این اندازه گیری را می توان به سادگی در محیطی کوچک با استفاده از فیکسچر انجام داد.

– اندازه گیری ارتفاع بوردهای سیمکشی با تراکم بالا

– اندازه گیری ارتفاع چین خوردگی

– اندازه گیری ارتفاع بست به منظور کنترل مقدار گشتاور

– اندازه گیری انحراف شفت موتور

– اندازه گیری صافی دیسک

گیج های دیجیتال مگنسکیل در سریها و مدلهای مختلف تولید میشوند که به شرح اجمالی آنها پرداخته میشود:

– گیج های دارای رزولوشن بالا نظیر گیج های دیجیتال سری DM10/LU20/DU10، گیجهای سری DF800S ،DK800S و DS800S.

– گیج های دیجیتال برای استفاده عمومی در سری DT

– گیجهای دارای سیستم اندازه گیری مستحکم و دوربرد که در سریهای DK و DS تولید و روانه بازار میشوند.

– انواع رابطها شامل گیج دیجیتال سری MG10/20A/30 ،MG40 ،MG50/51/MF10 ،MG70/71 و سریهای دیگر که هر یک مشخصات فنی و دامنه کاربردی خاص خود را دارند.

– سیستم های جمع آوری داده شامل گیجهای دیجیتال سری LT80/MG80-MA/MG80-CM

– انواع شمارنده ها شامل گیجهای دیجیتال LT30 ،LT11A ،LT10A ،LY71 و LY72

شرکت Magnescale همچنین تولیدکننده انواع نرم افزارها و قطعات جانبی و یدکی مربوط به گیج های دیجیتال می باشد که مشتریان به فراخور نیاز خود جهت پشتیبانی از گیجهای دیجیتال به آنها نیاز خواهند  داشت.

2) محصولات لیزری:

رزولوشن و وضوح محصولات لیزری Magnescale بسیار بالاست و این مهم به اندازه گیری پیشرفته و کنترل موقعیت یابی به صورت دقیق کمک شایانی میکند. از این رو محصولات لیزری Magnescale قابل استفاده در تولید نیمه هادی ها و ساخت لنز دوربین هستند. این محصولات دارای درون یابی عالی هستند. محصولات لیزری مگنسکیل در زمینه های مختلف نظیر ماشینکاری سطوح غیر فلزی، آسیاب های میکرو، ماشینهای اندازه گیری بدون تماس، سیستمهای طبقه بندی عیوب خودکار مبتنی بر DUV، ماشینهای اندازه گیری سختی و زبری سطح و کاربردهایی از این قبیل قابل استفاده و دارای قابلیت و ریب اطمینان بالا هستند. عمده محصولات لیزری Magnescale شامل موارد زیر هستند:

– اینکودرهای خطی شامل محصولات لیزری در سریهای BS78 ،BL50H ،BH25 و BL57

– اینکودرهای زاویه ای شامل سریهای SET-HD100 و BH20

– اینترپلاتورها (Interplators) شامل سریهای BD700 و BD96

– سیستمهای اندازه گیری در سریهای SET-SC2020 و SET-HD100

– سیستمهای کالیبراسیون در سری SET-HD100

مشخصات و ویژگیهای خاص این محصولات مشتریان مختلف در زمینه های خدماتی و صنعتی متنوع را به استفاده از این محصولات مگنسکیل ترغیب کرده است.

3) محصولات مگنسکیل:

علاوه بر محصولات فوق، شرکت Magnescale به پشتوانه بیش از 50 سال طراحی و ساخت، قابلیت تولید هدهای مغناطیسی مقاومت می باشد. استفاده از سنسور مقاومت مغناطیسی (MR Sensor) با الگوی تشخیص ویژه و منحصر به فرد این امکان می دهد که دقت بالای فرایند را ضمن مقاومت بالا در برابر شرایط محیطی و تغییرات دما و … فراهم کند. این محصولات در برابر چگالش، روغنکاری یا سر ریز روغن، ارتعاش، لرزش و مواردی از این دست که در فرایندهای ماشینکاری امری رایج است مقاومت نشان می دهند و اثر نمی پذیرند. محصولات مگنسکیل را به طور کلی می توان در طبقه بندی زیر دسته بندی کرد:

– اینکودرهای خطی مگنسکیل در سریهای SQ47/57 ،SR27A ،SR67A ،SR77 ،SR87 ،SR74/SR75 و SR84

– اینکودرهای زاویه ای در سریهای RU74 ،RS97 ،RU97 و RU77

– دستگاههای تشخیصی سیگنال/ نرم افزار شامل سری AC20-B100

– ترازوهای نوع روبانی در سریهای SL110 ،SL130 ،SL331 ،SL700 ،MJ100/MJ110 ،PL101-RM ،PL101-RA ،PL81/PL82 ،PL25 ،PL20C ،PL60.

– خواننده های دیجیتال در سریهای SL130 ،LY71 ،LY72 ،LG20 ،LH70 ،LH71 ،LH72 و PL20C

– پراب های تنظیم ابزار در سری TS40

– شمارنده ها در سریهای LY71 ،LY72 ،LG20 ،LH70 ،LH71 و MJ100/MJ110

شرح فوق فقط به منظور معرفی اجمالی و سرفصل وار انواع محصولات Magnescale به همراه سریها و مدلهای متنوع آن بود. از آن رو از خوانندگان گرامی خواهشمندیم جهت دریافت اطلاعات بیشتر با گروه صنعتی کاسپین تماس حاصل نمایند.

ما ضمن عطف توجه مشتریان داخلی به محصولات Magnescale برقراری ارتباط با مراکز فروش و توزیع این شرکت را در دستور کار قرار دادیم و اکنون یکی از تأمین کنندگان محصولات و خدمات این شرکت محسوب میشویم. گروه صنعتی کاسپین به عنوان نمایندگی محصولات Magnescale آمادگی دارد کلیه سفارشات، درخواستها و نیازهای شما در زمینه معرفی محصولات و استعلام قیمت آنها را در اختیارتان قرار دهد. کافی است با مجاری ارتباطی گروه صنعتی کاسپین تماس حاصل نمایید تا از این خدمات مطلع شوید.

لینک سایت Magnescale

کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 308
فهرست