گروه صنعتی کاسپین تأمین کننده محصولات اتوماسیون صنعتی، قطعات الکترونیکی، تجهیزات مکانیکی، پنوماتیکی و سایر محصولات فناورانه از معتبرترین برندهای بین المللی به شمار می رود و صاحبان صنایع و حرفه های خدماتی می توانند به منظور ارتقای فناوری ها و به روز سازی تجهیزات خود از خدمات مشاوره مهندسی، تأمین و تحویل این گروه بهره ببرند. گروه صنعتی کاسپین فعالیت خود را با واردات تجهیزات اتوماسیون صنعتی شروع کرد اما به مرور و به فراخور نیازها و درخواستهای مشتریان گرامی دامنه فعالیتهای خود را گسترده کرد و اکنون آماده است حتی در زمینه تأمین نیازهای سفارشی از برندهای ویژه نیز مشتریان را یاری رساند. تأمین تجهیزات مربوط به لامپ UV از زمره این دست خدمات جدید ما محسوب می شود که برحسب نیاز واحدهای صنعتی، خدماتی و حتی مسکونی در برندها و مدلهای مختلف تأمین و تحویل می شود. تأمین محصولات برند چینی هایسن (Haisen) از جمله این خدمات است.

شرکت هایسن یک شرکت نوپای چینی است که فعالیت خود را از سال 2013 در زمینه تولید فناوریهای UV آغاز کرد، اما از همان ابتدا با توجه به بهره گیری از دانش روز دنیا و به کار گرفتن تیم های مجرب و با دانش در تحقیق و توسعه توانست ظرف مدت زمانی کوتاه به یک برند معتبر جهانی در زمینه محصولات UV تبدیل شود. محصولات UV شرکت Haisen می توانند به خوبی در زمینه های تشخیص کیفیت آب، مونیتورینگ وضعیت زیست محیطی، درمانهای به شیوه UV، بهداشت مواد غذایی، ضد عفونی کردن آب شرب، تشخیص ویروس و مواردی از این قبیل مورد استفاده قرار گیرند. حتی در سالهای اخیر و به موجب پاندومی کرونا از تکنولوژیهای این شرکت برای تشخیص کرونا نیز استفاده شد. بنابراین از تولیدات Haisen می توان در زمینه های گسترده خصوصاً در صنایع و خدمات آزمایشگاهی، مواد غذایی و دارویی، بهداشت و درمان و مناطق مسکونی استفاده بهینه نمود.

مزایای بهره گیری از محصولات شرکت هایسن را می توان بطور خلاصه در موارد زیر برشمرد:

– عملکرد پایدار و ثابت محصولات هایسن ضریب اطمینان بالایی به فرایندهای مربوطه می دهد.

– محصولات و خدمات این شرکت پشتیبانی فنی بالایی به فرایندها می دهند.

– خدمات پس از فروش شرکت Haisen بالاترین سطح را دارد و مشتریان می توانند به بهترین نحو از آن بهره ببرند.

– قیمتهای رقابتی در کنار طول عمر بالا باعث می شوند محصولات هایسن مقرون به صرفه و دارای مزیت اقتصادی در مقایسه با رقبا شوند.

شرکت Haisen دارای یک مرکز تولیدی به مساحت 17 هزار متر مربع، سالنها و فرایندهای تولیدی مجهز به جدیدترین تکنولوژیهای دنیا می باشد. از این رو هایسن نه تنها در زمینه تأمین نیازهای بازار بزرگ کشور چین موفق بوده، بلکه در حال حاضر برای  حدود 30 کشور در دنیا صادرات محصول دارد. این شرکت شعار «ارائه زندگی بهتر» را سرلوحه خط مشی ها و اهداف خود قرار داده و به فراخور آن محصولاتی بادوام و کیفیت و عملکرد قدرتمند و مطمئن تولید و روانه بازار می کند.

محصولات هایسن

محصولات هایسن به طور کلی در دو گروه بالاست لامپ UV و سنسور UVC دسته بندی میشوند که به منظور آشنایی بیشتر شرحی اجمالی بر آنها می رود:

بالاست لامپ UV:

بالاست یا میکروب کش UV از جمله اولین محصولات تولیدی هایسن به شمار می رود که در زمینه های مختلف نظیر تصفیه هوا، تصفیه آب و ضد عفونی کردن سطوح استفاده می شود. شرکت هایسن علاوه بر تولید مدلهای متنوع این محصول قابلیت دریافت سفارشات ویژه و تولید آنها به بهترین شکل را دارد. بالست های UV به طور کلی در طبقه بندی زیر تولید و ارائه می شوند:

بالاست UV برای لامپ UV استاندارد 425 میلی آمپر:

این سری بالاست ها در مدل های 230 ولتی EPS18W و 120 ولتی EPW21W و 110 تا 240 ولتی EPS40W و 230 ولتی EPL40W و مدلهای دیگر 110 تا 240 ولتی شامل EPS100W، EPS2X40W و EPS2X75W تولید و به مشتریان عرضه میشوند.

بالاست UV برای خروجی لامپ UV با جریان 800 میلی آمپر:

این سری بالاست های هایسن در مدلهای 110 تا 240 ولتی شامل EPS100W/800mA، EPS150W و دیگر مدلهای نظیر مدل 230 ولتی EPL100W/800mA، EPS2X155W و نظایر آن تولید میشود.

بالاست UV برای لامپهای Amalgam UV:

این محصولات هایسن نیز در مدلهای 110 تا 240 ولتی EPL200W با 2.1 آمپر، EPS105W با 1.2 آمپر، EPS200W با 1.8 آمپر، EPS240W با 1.8 آمپر و مدلهای 230 ولتی شامل EPS400W با 1.8 تا 3.8 آمپر و EPS600W با 4.7 تا 6 آمپر تولید میشوند.

بالاست UV با تیوب دیجیتال:

این محصولات هایسن نیز در مدلهای EPS40W 230 ولتی، EPS40W، EPS100W 110 تا 240 ولتی و انواع مدلهای دیگر در ولتاژها  و آمپراژهای متنوع تولید و به مشتریان عرضه میشوند.

بالاست های UV برای لامپهای دارای دو UV و بالاست های لامپ UV با فشار متوسط از دیگر محصولات Haisen هستند که در بر حسب میزان ولتاژ، جریان و توان در مدلهای مختلف تولید میشوند.

سنسور UVC:

شرکت هایسن دارای یک تیم تحقیق و توسعه مجرب در زمینه تولید سنسورهای UV است. این شرکت سنسورها و سیستمهای مونیتورینگ UVC را متناسب با تکنولوژیهای روز تولید می کند. سنسور UV هایسن برای فرایندهای مختلف ضد عفونی به کار می رود و می تواند شدت UV را در زمان ثبت و کنترل کند. این تجهیز توانایی مونیتورینگ UV را دارد، دارای قابلیت شناسایی چندکاناله است، عملکرد آسانی دارد و قدرت تشحیصی آن بالاست و توان نمایش شدت نسبی و مطلق را نیز دارد.

سنسورهای UVC شرکت هایسن در مدلهای مختلف شامل HS1-U ،HS1-I ،HS1-U24 ،HS2-U ،HS2-I و به همین شکل سریهای HS3 ،HS4 ،HS5 ،HS6 ،HS7 ،HS8 و HS9 تولید و به مشتریان عرضه می شوند.

گروه صنعتی کاسپین با توجه به برقراری ارتباطات سازمانی با مراکز فروش و توزیع محصولات هایسن اکنون آماده است کلیه نیازهای مشتریان را در زمینه محصولات و خدمات این شرکت چینی ارائه نمایند. هایسن دارای گواهینامه های معتبر بین المللی نظیر گواهی سیستم مدیریت کیفیت ISO9001، ISO14001 و ISO 45001 است که نشان دهنده اهتمام این شرکت بر استانداردهای فرایندی، ایمنی، بهداشتی و  زیست محیطی می باشد. محصولات شرکت Haisen همچنین دارای گواهی CE هستند که نشان دهنده تأیید کیفیت آن ها در قاره اروپاست. از این رو می توان محصولات و فرایندهای این شرکت را مطابق با به روز ترین و سخت گیرانه ترین استانداردها و الزامات بین المللی دانست و همین امر بر اعتبار برند و محصولات آن می افزاید. گروه صنعتی کاسپین به عنوان نمایندگی محصولات هایسن (Haisen) آماده است نیازهای شما در زمینه تأمین، تحویل، استعلام قیمت، راه اندازی، آموزش، تعمیر، مشاوره مهندسی و سایر خدمات مربوط به این شرکت را فراهم کند.

لینک سایت HAISEN

کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 294
فهرست