نمایندگی فروش تجهیزات اتوماسیون صنعتی Teren

  1. خانه
  2. دسته‌بندی نشده
  3. نمایندگی فروش تجهیزات اتوماسیون صنعتی Teren

 

اتوماسیون صنعتی از فیلدهای high-tech صنعتی و پشتیبان فناورانه انواع حوزه های صنعتی و خدماتی جهت افزایش بهره وری و ارتقای فرایندها به شمار می رود و این امر ضریب اهمیت فناوری اتوماسیون صنعتی را در جهان امروز به شدت افزایش داده است و این امر اثرات خود را بر صنایع مختلف، خدمات فنی و عمومی و حتی تجهیزات زندگی مردمان در کشور ایران نیز تحت تأثیر قرار داده است. به همین روی گروه صنعتی کاسپین واردات و تأمین تجهیزات اتوماسیون صنعتی را در دستور کار قرار دارد و مجموعه مدیریتی این گروه از بدو پیدایش تأمین و تحویل تجهیزات اتوماسیون صنعتی از برندهای بین المللی معتبر را در دستور کار قرار دادند. به این ترتیب ما در حال حاضر تأمین کننده بهترین و باکیفیت ترین تجهیزات اتوماسیون صنعتی نظیر انواع سنسور، PLC ،HMI یا رابط انسان و ماشین و تجهیزاتی از این دست هستیم. ارائه محصولات شرکت چینی Teren نیز در راستای همین سیاست انجام می شود.

شرکت Teren فعالیت خود را در سال 2001 در کشور چین با تولید محصولات HVAC (شامل سیستمهای گرمایش، تهویه و تهیوه مطبوع)، سیستمهای خودکار و هوشمند ساختمانی و تجهیزات مهندسی آغاز کرد. اما به مرور دامنه محصولات خود را گسترش داد و اکنون به یک برند بین المللی تولید تجهیزات اتوماسیون صنعتی تبدیل شده است. تولید محصولاتی همچون ترنسمیتر فشار دیفرانسیل، گیج فشار دیفرانسیل دیجیتال، ترنسمیتر دما، سوئیچ فشار دیفرانسیل، ترنمسیتر دما و رطوبت، ترنسمیتر دی اکسید کربن و نمایشگر دما و رطوبت بخشی از محصولات شرکت چینی Teren بشمار می روند.

بهره گیری از تیم تحقیق و توسعه متبحر و با تجربه و بهره گیری از استانداردها و الزامات روز بین المللی از جمله عوامل ثبات و پایایی و حفظ روند بهبود کیفیت محصولات و خدمات Teren هستند. این شرکت دارای گواهینامه های سیستم مدیریت کیفیت ISO9001، گواهی اتحادیه اروپا CE و انواع تأییدیه های ملی و بین المللی است که نشان دهنده انطباق کیفیت محصولات و الزامات فرایندی Teren با استانداردهای روز بین المللی است.

در ادامه و به منظور آشنایی بیشتر به معرفی اجمالی محصولات Teren می پردازیم:

محصولات Teren

سنسور/ ترنسمیتر دما: این نوع از محصولات دارای سریها و مدلهای متنوعی هستند. مدل TE2,3,4/ TTE2,3,4 این محصول دارای سیستم پاسخ دهی سریع است و دامنه دمایی بالایی را پوشش می دهد، مدل TCH یک کنترلر دماست که دارای سیستم آلارم دهی و خاموش کردن جریان در دماهای تنظیم شده است و دارای سیستم ریست اتوماتیک یا دستی است، مدل T/T12,13,15 این محصولات سنسورها/ ترنسمیترها و کنترلرهای صنعتی دما هستند که در محیط هایی نظیر اتاق تمیز و نظایر آن کاربرد دارند، قابل کالیبراسیون و قابل تنظیم هستند، سری T2Ex این دسته محصولات Teren ترنسمیترهای ضد انفجار هستند که در محیطهای خشن، مستعد انفجار و سمی استفاده میشوند و بسیار مقاوم با سیستمهای حفاظتی قوی هستند. ترنسمیتر/ کنترلر دیجیتال دمای TTD5N ،TT3N و TTD2N از دیگر محصولات Teren در این خصوص هستند که بنا به ماهیت و مشخصات فنی شان در زمینه های کاربردی مختلف قابل استفاده اند.

ترنسمیتر دما/ رطوبت: سری HE2,3 این محصول برای اندازه گیری دما و رطوبت در سیستمهای تهویه هوا و تهویه مطبوع در محیط های خارجی بسیار مفیدند، یونیت/ ترنسمیتر نمایشگر دما و رطوبت H17P/H17MP برای اندازه گیری این پارامترها در محیطهایی نظیر اتاق تمیز، نیروگاهها، بیمارستان و لابراتوارها قابلیت کاربردی دارند، سری H3Ex این محصولات ماهیت ضد انفجاری دارند و دارای دقت بالا، واکنش سریع و طول عمر زیاد هستند، سری H4N این محصولات برای مونیتورینگ محیط و کنترل ساختمانهای صنعتی و تجاری بکار می رود، و سری H1N این محصول نیز برای اندازه گیری دما و رطوبت در هوای محیطهای داخل ساختمانی استفاده می شود.

یونیت نمایشگر دما/ رطوبت/ فشار دیفرانسیل: سریهای THD/THDV/THPD/DPD/TD نمایشگرهای دما، رطوبت و فشار هستند و در بیمارستانها، کارخانجات، کتابخانه ها، موزه ها، اتاقهای کامپیوتر، آزمایشگاهها، انبارها و نظایر آن استفاده میشوند. این محصولات نمایشگرهای سایز بزرگ با ورودیها و خروجیهای چندگانه و انتخابی هستند که دارای سیستم آلارم توکار می باشند و همچنین قابل تنظیم و قابل تطبیق با سیستمهای DDC و PLC می باشند. سری MFDP این محصول نیز نمایشگری چندکاره است که دارای صفحه نمایش LED ، قابلیت کاربردی بالا، ورودیها و خروجیهای چندگانه، سنسور پردقت و همچنین دارای سیگنالهای ورودی و خروجی قدرتمند است.

دتکتورها و کنترلرهای گازهای خطرناک و سمی: این محصولات برای تشخیص و کنترل گازهای دی اکسید کربن، مونوکسید کربن، CH2O، گازهای سمی و نظایر آن استفاده می شوند. این سریها شامل محصولاتی نظیر دتکتور کیفیت هوای داخلی با صفحه نمایش رنگی IAQMP، دتکتور کیفیت هوای چندکاره داخلی IAQM، ترنسمیتر دی اکسید کربن CDWNL/CDDL، کنترلر و ترنسمیتر PM2.5/PM10، دتکتور و ترنسمیتر فرمالدهید سری IAQF و محصولاتی از این دست است که هر یک بنا به ماهیت و ویژگی هایشان قابل استفاده در محیط های صنعتی، آزمایشگاهی، بیمارستانی، ساختمانی و خدماتی هستند.

سنسور سطح، سرعت، جریان و نور محیطی: سنسورهای Teren نیز محصولات متنوعی را شامل می شوند. سوئیچ جریان سری WFS برای کنترل نرخ جریان آب، کولینگ واتر و سایر سیستم های مایع استفاده می شود، ترنسمیتر سطح سری LT برای اندازه گیری سطح آب استفاده می شود و دارای مدار توکار با دقت و طول عمر و پایداری زیاد است، سوئیچ کابلی سطح جریان LS برای کنترل پمپ، ولو و نظایر آن استفاده میشود و با شرایط محیطی متنوع سازگار است و در نهایت ترنسمیتر سرعت هوا سری AVT برای مونیتورینگ سرعت هوا استفاده می شود و در زمینه های HVAC بسیار کاربرد دارد.

شرکت Teren همچنین تولید کننده محصولات جانبی دیگر به همراه قطعات یدکی و جانبی است و همین طیف گسترده محصولات، این شرکت را پوشش دهنده دامنه وسیعی از محیط های صنعتی، خدماتی، آزمایشگاهی، پزشکی، دارویی، کشاورزی و حتی مسکونی کرده است. گروه صنعتی کاسپین به فراخور استقبال گسترده از محصولات باکیفیت، بادوام و مقرون به صرفه برند چینی Teren همکاری با این شرکت و دفاتر فروش و توزیع آن را در دستور کار خود قرار داد و ضمن آشنایی فنی و مهندسی با این محصولات آمادگی ارائه خدمات مشاوره در خصوص انتخاب بهترین محصول متناسب با اقتضائات کاربردی و شرایط محیطی شما را دارد. گروه صنعتی کاسپین در حال حاضر نمایندگی فروش محصولات Teren را بر عهده دارد و خدمات گسترده این شرکت شامل تأمین و تحویل به موقع محصولات، استعلام قیمت، خدمات نصب و راه اندازی، تعمیرات و تعمیرات پیشگیرانه و خدمات پس از فروش را به شما مشتریان گرامی ارائه می دهد. کافی است با پایگاههای ارتباطی ما مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید تا از کم و کیف خدمات مربوط به محصولات Teren مطلع شوید.

لینک سایت Teren

کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 264
فهرست