سنسور در جهان امروز به یکی از نیازهای بدیع و رو به گسترش واحدهای صنعتی و خدماتی تبدیل شده است و طبیعتاً این رویداد آثار و پیامدهای خود را در ایران نیز داشته است. اتوماسیونی کردن فرایندهای صنعتی و ماشینی، افزودن بر دقت و سرعت فرایندها و پرهیز از خطای انسانی از جمله عوامل استقبال تجهیزات اتوماسیونی نظیر سنسور است. گروه صنعتی کاسپین از واردکنندگان باسابقه و پرپیشینه تجهیزات اتوماسیون صنعتی و ارسال به سراسر کشور به شمار می رود. همکاری گروه صنعتی کاسپین با تولیدکنندگان بزرگ و کوچک تجهیزات اتوماسیون صنعتی این قابلیت را به ما بخشیده است که بمحض دریافت نیازهای شما بهترین محصول با مناسب ترین برند را با کمترین هزینه و در اسرع وقت شناسایی و در اختیار قرار دهیم.

کیتا (KITA) یکی دیگر از برندهایی است که گروه صنعتی کاسپین تهیه و تأمین تجهیزات آن را بر عهده دارد. شرکت کیتا تولیدکننده انواع سنسور بشمار می رود. این شرکت تایوانی در سال 1988 تأسیس شد و بمرور موفق به تسخیر بازار تایوان شد، بلکه گستره توزیع سنسورهای خود را به خارج از کشور گسترد و محصولات آن در اقصی نقاط دنیا مورد استقبال قرار گرفت. این شرکت در سال 1998 موفق به اخذ گواهی ISO 9002 شد، درسال 2001 گواهی CE را دریافت کرده و مجوز ورود به بازار اروپا را اخذ کرد، و در سال 2003 موفق به اخذ گواهی سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 شد. بنابراین سنسورهای کیتا موفق به ورود به بازار جهانی شد و اکنون مشتریانی ثابت در آمریکا، ژاپن، کشورهای مختلف اروپایی و سایر نقاط توسعه یافته دنیا دارد.

محصولات کیتا

عمده محصولات کیتا سنسورهای مغناطیسی هیدرولیک و پنوماتیکی و انواع سنسور فشار است، اما دیگر محصولات به شرح زیر نیز در سبد تولید این شرکت تایوانی وجود دارند:

سنسور جریان (Flow Sensor): سنسورهای جریان کیتا در سریها و مدلهای زیر تولید  وعرضه می شوند:

 • سنسور جریان KF01: این سنسورها دارای صفحه نمایشگر LCD واضح و باکیفیت با قابلیت چرخش و صفحه جهت تسهیل کار هستند. سنسورهای جریان KF01 بر حسب معیارهایی چون دامنه اندازه گیری جریان، دامنه فشار، سوخت، و نوع اتصال تماسی در مدل های مختلف تولید می شوند. این مدلها جریان از 0 تا 200 در دقیقه را اندازه گیری می کنند، و فشار از 90- تا 800 پاسکال را پوشش می دهند.
 • سنسور جریان KFP01: این سری از سنسورهای کیتا دوگانه هستند، صفحه نمایش LED سه رنگی دارند، قابلیت مونیتورینگ زمان واقعی را دارند، و جریان انباشته را نشان می دهند. این سری سنسورها نیز نظیر سری KF01 برحسب دامنه اندازه گیری جریان، دامنه فشار، سوخت و نوع اتصال تماسی به مدلهای مختلف تقسیم می شوند.
 • سنسور جریان KF02: این محصولات برای جریانهای بزرگ طراحی شده اند، صفحه نمایش شان قابلیت وارون شدن دارد، مونیتورینگ از طریق صفحه نمایشهای سه رنگی شان بسیار ساده است، امکان نظارت بر زمان واقعی وجود دارد، دامنه جریان وسیعی تا 2000 در دقیقه را پوشش می دهند، و دامنه فشار تا 1000 کیلوپاسکال را اندازه می گیرند.
 • سنسور جریان KFP02: این سری محصولات نیز ویژگیهای مشابهی با سری KF02 دارند و دامنه فشار از 90- تا 2000 کیلوپاسکال را اندازه می گیرند.

سریهای KP1 ،KP10 ،KP101/KP102 ،KP30 ،KP45 و دهها سری دیگر از سنسورهای جریان توسط شرکت کیتا تولید می شود که هر یک مدلهای متنوع خاص خود را دارند.

سنسور فشار (Pressure Sensor): این دسته محصولات کیتا شامل سنسورهای فشار، گیج های فشار، کنترل کننده های فشار، دیفرانسیل فشار،  وسنسور گپ می شوند.

 • سنسورهای فشار: این محصولات به انواع سری سنسورهای هیسترزیس قابل تنظیم KP1، سنسورهای فشرده فشار KP10، سنسورهای فشرده فشار با خروجی سوئیچ در سریهای KP10A و KP10B، سنسورهای فشرده فشار KP191 و KP102، سنسور فشار باریک KP30، سنسور فشار عمومی KP43، سنسور فشارهای پایین KP45S، سنسور فشار اقتصادی KP47، سنسورهای فشار هیدرولیک/ پنوماتیکی KP50E و انواع سری سنسورهای فشار دیگر تقسیم می شوند که هر یک کاربرد و مشخصات خاص خود را دارند.
 • گیج های فشار: این محصولات در دو سری گیج های فشار معمولی با سری KP61 و گیج های فشار باتری KP60 تقسیم می شوند.
 • کنترل کننده فشار: شرکت کیتا تولیدکننده مولتی کنترلر KP400 است که دارای نمایشگر سه رنگی LCD، یونیت فشار قابل برنامه ریزی، ورودی آنالوگ تا 5 ولت یا 20 میلی آمپر، ورودی سنسور تا 5 ولت یا 5 میلی آمپر است.
 • سنسور فشار دیفرانسیل: این دسته محصولات نیز در سریهای KP610 ،KP7800 ،KP800 و سنسور دیفرانسیل برای فشار بالا سری KDS تولید و روانه بازار می شود.

سنسور مغناطیسی: این دسته محصولات نیز در انواع سنسورهای راهنما، سنسور دسته بندی، انواع سیلندر و انواع اسلات تولید می شوند. عمده سنسورهای مغناطیسی کیتا به شرح زیر هستند:

 • سنسور راهنما: این سنسور سیلندر/ مغناطیسی در سری KT تولید می شود.
 • سنسور سوزت یا دسته بندی: در سریهای KT-05 ،06 ،09 ،11 ،13 ،15 ،20 ،21 ،31 ،32 و … تولید می شود. هر یک از این سریها کاربردها و مختصات فنی و فیزیکی خاص خود را دارند.
 • سیلندر مدور یا گردشی
 • سیلندر ISO Profile
 • سیلندر Tie-Rod
 • C Slot
 • 4×4 Slot
 • براکت
 • کلمپ
اتصالات گردشی

این محصولات نیز در دسته محصولات M8 و M12 وارد بازار شده و متناسب با نیاز واحدها انتخاب می شوند. این اتصالات از انواع اتصالات مادگی هستند که در انواع 3 پین و 4 پین با کابل سوکت های مختلف تولید می شوند.

صداخفه کن

این محصولات در انواع SBN یعنی دریچه تنفس از جنس استنلس استیل، صداخفه کن اگزوز استنلس استیل سری SSBM ، صداخفه کن کنترل سرعت استنلس استیل سری SSSCM و دریچه تنفس استنلس استیل SSBV تولید می شود.

 

گروه صنعتی کاسپین تأمین کننده سفارشات شما در زمینه محصولات کیتا و ارائه دهنده کلیه خدمات فنی، و خدمات پس از فروش این شرکت می باشد. ما بعنوان نمایندگی محصولات و خدمات KITA آماده ایم سفارشات شما را دریافت نموده و در اسرع وقت نسبت به استعلام قیمت، تهیه و تأمین شان اقدام کنیم. همچنین در صورت عدم آشنایی شما با محصولات متنوع کیتا، ما می توانیم ضمن دریافت نیازهای شما و با توجه به کارشناسان خبره و کارآزموده مان بهترین مدل محصول متناسب با نیاز شما را معرفی کرده و مراتب تأمین آن را انجام دهیم. کلیه خدمات شامل نصب و راه اندازی، آموزش کار، مشخصات فنی، تعمیرات و خدمات پس از فروش از خدمات گروه صنعتی کاسپین برای مشتریان گرامی می باشد.

لینک سایت KITA

کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 652
فهرست