نمایندگی کنترل کننده های حرکتی تریو (Trio)

 1. خانه
 2. دسته‌بندی نشده
 3. نمایندگی کنترل کننده های حرکتی تریو (Trio)

 

گروه صنعتی کاسپین تأمین کننده فناوری های اتوماسیون صنعتی و تجهیزات حرکتی می کوشد ضمن پاسخ به نیازهای مشتریان، جدیدترین و معتبرترین برندهای تولید کننده تجهیزات به روز را به شما معرفی کند تا دامنه ابتکار عمل شما برای تصمیم گیری و انتخاب محصولات متناسب با نیازهایتان افزایش یابد. گروه صنعتی کاسپین با این برندها ارتباطات مستمر برقرار کرده و آماده است سفارشات شما در خصوص محصولاتشان را به سرعت برآورده سازد. برند Trio از جمله این برندهاست که تولید کننده تجهیزات حرکتی است.

شرکت تریو (Trio Motion Technology) یک شرکت انگلیسی است که در سال 1987 بعنوان تولیدکننده تجهیزات کنترل حرکتی آغاز به فعالیت کرد. امروز این شرکت قادر به تولید 128 نوع سروو، استپر، پیزوموتور و سیستم های هیدرولیکی است. فناوری تریو در ساخت ماشین آلات مطابق با تکنولوژی Motion-iX بوده و تیم های تحقیق و توسعه این شرکت در نقاط مختلف و استراتژیک دنیا نظیر انگلیس، آمریکا، ایتالیا، چین و هند جدیدترین فناوری ها را برای تولید نوآورانه ترین محصولات به کار می گیرند.

کاربردهای محصولات تریو

تولیدات این شرکت در صنایع و زمینه های مختلف می توانند مورد استفاده قرار گیرند، اما عمده فیلدهایی که از محصولات تریو بهره می برند را می توان بشرح زیر برشمرد:

 • صنایع هوافضا: تولید کلمپ از جنس استنلس استیل انقلابی را در این صنعت ایجاد کرده است. این دست محصولات قیمت تمام شده فرایندهای مربوط به هوافضا را کاهش می دهند، مطابق با استانداردهای این حوزه اند، دقت بالایی دارند و فرایندها را بهبود می دهند.
 • صنایع غذایی: محصولات تریو با توجه به پردازشگرهای ورودی متصل به کنترلر، توسعه از راه دور و برنامه های بازرسی با استفاده از ابزارهای تجسمی سه بعدی، ساخت HMI یکپارچه با حرکت و برنامه نویسی ماشینی و محصولات مقرون به صرفه به افزایش بهره وری در صنایع غذایی کمک می کنند.
 • برچسب زنی: فرایندهای مربوط به لیبل زنی با استفاده از تکنولوژیهای تریو دقیق، سریع، بدون خطا و بدون توقف می شوند. به این ترتیب می توان فرایند پردردسر برچسب زنی اتوماسیونی را کم هزینه و پردقت کرد.
 • تولید انبوه: آن دست از واحدهای صنعتی که تولید انبوه دارند می توانند بهترین استفاده از تجهیزات تریو داشته باشند. این مصحولات بهره وری فرایند تولید را بالا می برند، فرایندهای تنظیمات و تعمیر دستگاهها را تسهیل می کنند و با استفاده از آنها می توان عملیاتهای پیچیده تولید را به سادگی و دقت تحت کنترل درآورد، . فرایندهای نصب و مونتاژ و راه اندازی و بهینه سازی را تسهیل می کنند.
 • بسته بندی: ماشینهای بسته بندی عمودی، ماشین های فشار پایین، دستگاه بسته بندی ROBAX از جمله دستگاههای بسته بندی هستند که با بهره گیری از تکنولوژیهای روز و سیستم های کنترل حرکت دقیق فرایندهای بسته بندی را به بهترین نحو انجام می دهند. اتوماسیونی شدن فرایند بسته بندی، امکان افزایش قابلیت ماشین و بهره وری آن در فرایند بسته بندی، نصب و یکپارچه سازی سریع آن و راه اندازی سریع در خط تولید از جمله مزایای بهره گیری از فناوریهای تریو در بسته بندی است.
 • چاپ: دستگاه چاپگر 4 رنگ با کنترلر MC4N که هم قابلیت چاپ و هم پانچ را دارد از فناوریهایی است که با استفاده از محصولات تریو به بازار عرضه شده است. سرعت ودقت بالا از ویژگیهای این ماشین است
محصولات تریو

تریو موشن تولید کننده انواع کنترلها و تجهیزات حرکتی است. از کاربردهای شمرده شده این محصول می توان به تنوع و قابلیتهای گسترده شان پی برد. محصولات تریو به گونه ای طراحی شده اند که کنترل ماشینهای صنعتی را با حداقل لوازم و قطعات جانبی پشتیبانی کنند. حتی این قابلیت در کنترلرهای حرکتی تریو موجود است که یک ماشین چند محوری با تمام تجهیزات کمکی آن را پشتیبانی کند. عمده محصولات تریو بشرح زیر است:

 • هماهنگ کننده های حرکتی: این محصولات به شما امکان می دهند تا 128 سروموتور با ورودی/ خروجی دیجیتال بهمراه تجهیزات اضافی نظیر HMI ها را از یک مستر دیجیتال کنترل کنید. این فرایند هم می تواند ذیل یک برنامه مستقل در خود تکنولوژی تعریف شود و هم می تواند از طریق کامپیوتر خارجی کنترل شود. سریهای Flex-6 Nano ،PC-MCAT ،MC6N-ECAT ،PC-MCAT ،MC664-X ،MC4N-RTEX و.. از جمله سریهای تولیدی تریو است که به مشتریان عرضه می شود.
 • سرودرایو DX4: این محصولات جدید دارای ضمانت کیفی عملکردی و قابلیت اتکای بالایی هستند و در هر فرایند پیچیده و دقیقی قابل استفاده اند.
 • رابط CAN I/O: این ماژول های ورودی/ خروجی دیجیتال و آنالوگ برای هماهنگ کردن ورودی ها و خروجیها بسیار مقرون بصرفه و کاربردی اند. این محصولات علاوه بر ورودی و خروجی 24 ولت و ماژوهای دوجهته، دارای ماژول وروی/ خروجی رله ای و آنالوگ هستند. سریهای این محصول شامل CAN 16-OUT دیجیتال، CAN 16-IN دیجیتال، CAN 16-IN/OUT دیجیتال، CAN 8-IN/4-OUT آنالوگ و دیگر سریها هستند.
 • سیستم EtherCAT Flexslice: این محصول انعطاف پذیری بالا و سریع ورودی/ خروج را برای MC4 و هماهنگ کننده های جدیدتر فراهم می کند و می تواند با تریو یا Party Master های سه بعدی استفاده شود. کوپلر Flexslice، ماژولهای اتصال قدرت، ماژولهای ترموکوپل، سری Flexslice 16-OUT PNP، Flexslice سه محوره و نظایر آن از سری این دسته محصولات تریو هستند.
 • رابط های انسان ماشین یا HMI: سیستم UNIPLAY رابط های جدید تولیدی تریو انقلابی در تکنولوژی HMI محسوب می شود و می تواند رابطه انسان و ماشین را سریعتر، دقیقتر و آسانتر فراهم کند. این HMI ها در دو سری 7 اینچی و 10 اینچی تولید و روانه بازار می شوند.

شرکت تریو علاوه بر تولید محصولات جدید فوق، همچنان قابلیت ارائه محصولات قدیمی خود را دارد و چنانچه صاحبان فرایندها و صنایع، تکنولوژی خود را با تجهیزات پیشین تریو تنظیم کرده اند، موجودی کافی برای ارائه این تجهیزات برایشان وجود دارد.

همچنین از دیگر راهبردهای شرکت تریو دریافت نیازهای سفارشی مشتریان و انجام کار مطالعاتی و تحقیقاتی جهت تولید آنها توسط تیمهای خبره تحقیق و توسعه اش است. چنانچه مشتریان نیاز منحصربفردی داشتند که در بازار محصولات وبرندهای مختلف موجود نبود، تریو ضمن انجام مطالعات می کوشد بهترین محصول با بالاترین قابلیت را تولید کرده و در اختیار مشتری قرار دهد.

گروه صنعتی کاسپین ضمن برقراری ارتباطات مستمر با دفاتر فروش منطقه ای شرکت تریو و نمایندگی محصولات و خدمات این شرکت آمادگی دارد نیازهای مشتریان گرامی در زمینه تأمین تجهیزات کنترلی TRIO محقق سازد. بنابراین ضمن تماس با کانالهای ارتباطی ما می توانید نسبت به کم و کیف خدماتی که ما در زمینه استعلام قیمت، تأمین محصولات و خدمات پس از فروش ارائه می دهیم مطلع شوید.

لینک سایت TRIO

کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 585
فهرست