گروه صنعتی کاسپین، تأمین کننده تجهیزات اتوماسیون صنعتی، ابزارهای دقیق، قطعات الکترونیکی و انواع فعالسازها و اکتیویتورها، با گستردن دایره محصولات و تجهیزات وارداتی توانسته است به نوبه خود سهمی در تأمین نیازهای صنعتی مراکزی در کشور کند که با نگرش فناورانه و نوآورانه می کوشند فرایندهای خود را با تکنولوژیهای روز دنیا تطبیق دهند. مشتری مداری و جلب نظر مشتریان در تأمین نیازهای سفارشی و ویژه از جمله سیاست های گروه صنعتی کاسپین بوده است که به دنبال خود گسترش و تنوع بخشی به محصولات و زمینه های صنعتی و خدماتی ویژه را موجب شده است.

از جمله برندهای معتبر صنعتی که در سالیان اخیر مورد توجه مشتریان قرار گرفته و گروه صنعتی کاسپین را به پیگیری جهت نمایندگی و تأمین محصولاتش ترغیب کرده است شرکت سوئیسی دی سی سوئیس (DC Swiss) است که تولید کننده ابزارهای برش، فرم دهی، تراش و فرز نخ می باشد. این شرکت به پشتوانه تجارب و سوابق ارزنده اش و متناسب با فناوری های روز محصولاتی با قابلیت های نوآورانه تولید و به مشتریان عرضه می کند. محصولات این شرکت در مقایسه با تکنیک های ماشین کاری نظیر فرزکاری و تراشکاری الزامات و فرایندهای پیچیده تری دارد. علاوه بر فرم ها و رویه های جاری در فرایندهایی نظیر برش نخ، این شرکت بسیاری از عوامل جانبی تولید نظیر حذف تراشه ها یا تغذیه خنک کننده ها را با استانداردهای ویژه لحاظ می کند و طراحی و مهندسی نوآورانه محصولات این شرکت در کنار بکار گیری مواد اولیه مرغوب و سازگار با شرایط کاری و محیطی متنوع به تولیدات دی سی ویژگی های فنی منحصربفردی بخشیده است.

شرکت DC Swiss در سال 1940 در زمینه تولید ابزارهای فرم دهی و برش نخ فعالیت خود را آغاز کرد و در طی بیش از 80 سال فعالیت همواره خود را در تراز اول جهانی نگاه داشته است. بکارگیری تیم های مهندسی و طراحی خبره، مطالعه بازار جهانی و نیازهای صنعتی و تجاری نقاط مختلف دنیا، راه اندازی شعب و مراکز تحقیقاتی و مهندسی در مناطق مختلف و بهره گیری از نیروی انسانی متبحر و خبره در زمینه طراحی، مهندسی و تولید عوامل اصلی بقای شرکت دی سی در صدر بازار جهانی شده است، به گونه ای که نزد بسیاری این شرکت بهترین محصولات جهانی مربوط به حوزه صنعتی خود را تولید و عرضه می کند.

محصولات دی سی سوئیس

محصولات دی سی را به طور کلی می توان به سه دسته تقسیم کرد: تجهیزات برش نخ، فرم دهی نخ و فرز نخ.

– ابزارهای فرم دهی نخ: فرم دهی نخ یک فرایند تولیدی است شامل ایجاد نخ زنی داخل می شود. در این فرایند یک ابزار شکل دار تحت فشار دستگاه قرار می گیرد و تحت این فشار یک رشته داخلی ایجاد می کند. ضمن فرایند شکل دهی یا فرم دهی نخ خود پیچ دچار تغییر نمی شود و ساختار آن حفظ می شود اما دشواری های بکارگیری آن اصلاح می شود. ابزارهای فرم دهی نخ شرکت دی سی بر حسب معیارهایی نظیر میزان سختی، مقاومت و قابلیت گسترش یابندگی دارای تنوع هستند و این تنوع بر حسب جنس ابزار طبقه بندی می شود. سری ابزارهای فرم دهی نخ در انواع استیل، فولاد چدنی نشکن، تیتانیوم، نیکل، مس، آلومینویم و فلزات گرانبها طبقه بندی می شوند، و هر یک دارای مدل ها و انواع متنوعی هستند. برای مثل ابزارهای فرم دهی استیل در انواع استیل برش آزاد، استیل ساختاری، کربن استیل، استیل آلیاژی و استیل آلیاژی سخت تولید می شوند. نوع کربن استیل آن توان سختی تا 33HB و مقاومت تا 1000 نیوتن بر متر مربع را داراست، اما مدل آلیاژی سخت آن تحملی بیش از این دارد. انواع آلومینیومی ابزارهای فرم دهی سختی و مقاومت کمتری دارند اما درصد افزونگی بیشتری دارند که تا 15 درصد می رسد.

مشتریان می توانند بنا به نیاز کاربردی خود بهترین و مقرون به صرفه ترین محصول را برگزیده و بهره ببرند.

– ابزارهای برش نخ: این سری محصولات دی سی نیز از تنوع بالایی برخودارند. انواع استیل، استنلس استیل، چدن، نیکل، تیتانیوم، آلومینیوم، فلزات گرانبها و ترکیبات پلاستیکی از این محصولات تولید و در بازار ارائه می شود. ابزارهای پلاستیکی برش نخ دی سی در انواع ترموپلاستیک، دوروپلاستیک و فایبرگلاسی تقویت شده در بازار ارائه می شوند. انواع ابزارهای برش نخ از جنس فلزات گرانبها نیز در مدلهای طلای سفید، طلای زرد و طلای سرخ تولید می شوند.

سری های استنلس استیل از ابزارهای برش نخ نیز در انواع فولاد آلیاژی استنیتی، فریک با مقاومت کمتر از 850 نیوتن بر متر مربع و فریک با مقاومت بین 850 تا 1150 نیوتن بر متر مربع از انواع این مصحولات بشمار می روند. ابزارهای برشی نیکلی دی سی نیز قابلیت مقاومت تا حداکثر 1600 نیوتن بر متر مربع را دارند.

– ابزارهای فرز نخ: ابزارهای فرز نخ دی سی نیز بر حسب فاکتورهای سختی، مقاومت و درصد افزونگی در جنس های استیل، استنلس استیل، نیکل، چدن، آلومینیوم، ترکیبات پلاستیکی و فلزات گرانبها تولید می شود. سری استیل این محصول در انواع استیل برش آزاد، استیل ساختاری، کربن استیل، آلیاژ سخت استیل، آلیاژ استیلب با کشش بالا، و آلیاژ استیل سخت شده تولید می شود. سری تیتانیومی این محصول در دو مدل تیتانیوم خالص و دارای آلیاژ تیتانیوم تولید می شود. مدل آلیاژی این محصول مقاومت و سختی بیشتری دارد اما ضریب افزونگی نوع خالص آن بیشتر است. نوع آلومینیومی آن نیز دارای چهار مدل از تمام آلومینیومی یا تمام آلیاژی است که به ترتیب بر مقاومت و سختی آن افزوده شده و از درصد گسترش یابندگی یا افزونگی آن کاسته می شود.

بدیهی است که هر یک از این محصولات ویژگی های فنی خاص خود را دارند، اما کیفیت همگی آنها توسط شرکت دی سی تضمین می شود. مشتریان می توانند به فراخور نیاز و ماهیت صنعتی که در آن مشغول به فعالیت هستند بهترین مدل از محصولات شرکت دی سی را انتخاب کنند.

گروه صنعتی کاسپین به عنوان نمایندگی شرکت دی سی سوئیس آمادگی دارد شما را در کلیه مراتب تأمین و بهره گیری از این تجهیزات همراهی کند. مراحل استعلام قیمت، تأمین ابزار، خدمات پس از فروش و مشاوره مهندسی در زمینه انتخاب مناسب ترین مدل مطابق با نیاز شما همگی توسط گروه صنعتی کاسپین انجام خواهد شد. کافی است تا با یکی از مجاری ارتباطی ما که در وبسایت معرفی شده اند تماس بگیرید تا شما را در جریان کلیه این مراتب قرار دهیم.

لینک سایت DC Swiss

کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 582
فهرست