گروه صنعتی کاسپین علاوه بر تامین قطعات الکترونیکی و اتوماسیون صنعتی، در زمینه های دیگر نظیر تهیه و تأمین تجهیزات التراسونیک نیز فعالیت دارد و وارد کننده محصولات برندهای معتبری چون Jiayuanda می باشد. تجهیزات التراسونیک کاربردهای متنوعی می توانند داشته باشند اما وجه اشتراکشان در این است که با استفاده از امواج فراصوتی عمل می کنند. از تجهیزات التراسونیک عمدتا برای تولید انرژی، تبدیل انرژی، فرایندهای صنعتی نظیر برش، تست جوش التراسونیک و موارد متعدد دیگر استفاده می شود و از این رو می توان این فن آوری را از فناوریهای رایج در صنایع به شمار آورد.

شرکت Jiayuanda از زمره تولید کنندگان پیشرفته تجهیزات التراسونیک است که در کشور چین واقع بوده و با توجه به تیمهای خبره تحقیق و توسعه محصولات بدیع و پرکاربردی را به بازار عرضه کرده است. ژنراتورهای التراسونیک، مبدلهای التراسونیک، و تجهیزات برش التراسونیک گروه محصولات عمده تولیدی این شرکت چینی اند. کیفیت بالا، دسترسی و تأمین آسان کالا، قیمت مناسب و دوام زیاد محصولات از ویژگیهای عمده محصولات شرکت Jiayuanda هستند.

محصولات Jiayuanda

اشاره گردید که ژنراتورها، مبدل ها و تمیزکننده های التراسونیک عمده محصولات Jiayuanda هستند. در ادامه به معرفی این گروه ها و دیگر اقلام تولیدی این شرکت می پردازیم:

ژنراتورهای التراسونیک:

ژنراتور التراسونیک وسیله ای است که برق را به یک جریان متناوب با فرکانس بالا تبدیل می کند تا مبدل را به کار بیاندازد. این یک بخش مهم از سیستم های اولتراسوند است و جعبه الکترونیکی نامیده می شود. ژنراتورهای التراسونیک Jiayuanda شامل انواع زیر می شوند:

– ژنراتور تمیزکاری التراسونیک: این ژنراتورها برای تمیزکاری حفره های کوچک، شیارهای کور و فضاهایی که دسترسی به آنها ممکن نیست بسیار مفیدند چراکه ضمن تمیزکاری کامل، آسیبی نیز به اجزا و قطعات موجود در محیط نمی زنند. از این محصول در آزمایشهای بیوشیمی، فیزیک، پزشکی و نیز در دانشگاه ها و مراکز علمی برای کارهایی نظیر گاز زدایی، مخلوط کردن و ترکیب سازی، پودر کردن و تجزیه نانو بسیار استفاده می شود.

ژنراتور تمیزکاری مخزن، ژنراتور تمیرکازی با فرکانسهای متفاوت، ژنراتور التراسونیک فرکانس بالا، ژنراتور تمیرکازی پر قدرت، ژنراتور تمیزکاری اولتراسونیک موجی و نمونه های متعدد دیگر از انواع این سری محصولات شرکت چینی Jiayuanda بشمار می روند که در مدل ها و انواع متنوع تولید می شوند.

– ژنراتور جوشکاری التراسونیک: این محصول حین عملکرد تغییرات پارامترهای مبدل را بصورت پایدار پایش می کند و عملکرد مبدل جوشکاری را به حداکثر می رساند. ژنراتور جوشکاری التراسونیک، ژنراتور جوش نقطه ای التراسونیک، ژنراتور جوشکاری پلاستیک، ژنراتور دیجیتال جوشکاری و ژنراتور جوشکاری ۲۰ کیلو هرتزی از جمله محصولات Jiayuanda هستند.

مبدل اولتراسونیک:

مبدل اولتراسونیک با صرف انرژی بسیار کم، نیروی الکتریکی را به نیروی مکانیکی (یعنی امواج فراصوتی) تبدیل می کند. شرکت Jiayuanda تولید کننده انواع مبدل التراسونیک بشرح زیر است:

– مبدل تمیزکاری اولتراسونیک: این محصولات قابلیت  عملکردی بسیار خوبی دارند، مقاومت آنها در برابر گرما بسیار بالاست و ساختار مستحکمی نیز دارا هستند. مبدل های التراسونیک ۲۰ کیلو هرتزی، مبدلهای التراسونیک برای تمیزکاری، مبدلهای تمیزکاری مخازن، سنسور تمیزکاری التراسونیک، مبدل های التراسونیک ۱۰۰ کیلو هرتزی و محصولاتی از این دست از زمره تولیدات شرکت Jiayuanda بشمار می روند.

– مبدلهای التراسونیک جوشکاری: این محصولات مقاومت ظاهری یا امپدانس رزونانس کمی دارند، بازده تبدیل الکتروآکوستیک بالایی دارند، نرخ گرمایش آنها بسیار پایین است و سرعت لرزش کمی نیز دارند. مبدل های التراسونیک برای جوشکاری، مبدل های جوشکاری دستگاه های جوشکاری، مبدل های جوشکاری مقاوم در برابر حرارت، مبدل های جوشکاری التراسونیک ۸۰۰ واتی، مبدلها برای تجهیزات جوشکاری و مبدل های فرکانس بالای التراسونیک از جمله این محصولات هستند.

تمیزکننده های التراسونیک:

اصل مهم در تمیزکننده های التراسونیک تبدیل انرژی صوتی منبع فرکانس نیروی التراسونیک به ارتعاش مکانیکی است. این محصولات در انواع تمیزکننده های التراسونیک صنعتی، سکوهای زیرآبی و … تولید می شوند و می توان از انواع مبدل تمیزکننده ۴۰ هرتزی، مبدل تمیزکننده اولتراسونیک، مبدل التراسونیک برای تمیزکاری مخازن، سنسور تمیزکاری و محصولاتی از این دست به عنوان نمونه هایی از تمیزکننده های التراسونیک نام برد.

ماشین های جوشکاری التراسونیک:

دقت و قابلیت عملکردی بالا، تناسب با کار در شرایط محیطی سخت و سرعت خوب از ویژگیهای این محصولات شرکت Jiayuanda هستند. دستگاه جوشکاری التراسونیک دستی، دستگاه جوش توری و دستگاه جوشکاری پلاستیک التراسونیک از زمره این محصولات هستند.

برش دهنده غذای التراسونیک:

این تجهیزات از انرژی التراوسنیک برای برش استفاده می کنند. دقت برش بالا ضمن حفظ شکل مواد، استفاده آسان خودکار، سطح برش خوب، سرعت بالا، کارایی و عدم آلودگی محیط ضمن فرایند از ویژگی های این محصول است. دستگاه برش التراسونیک، برش التراسونیک دستی، برش کیک سفارشی، چاقوی التراسونیک تمام موجی، و دستگاه برش اتوماتیک التراسونیک از جمله این محصولات هستند.

جوش لیوان کاغذی:

این محصولات در ابعاد کوچک و کیفیت عملکردی بالا تولید می شوند. کیفیت اتصال این دستگاهها بسیار خوب است و انرژی کمی نیز نیاز دارند. سیستم های جوش لیوان کاغذی و آب بندی لیوان کاغذی جزو این دسته تولیدات شرکت Jiayuanda هستند.

دستگاه جوشکاری التراسونیک فلزات:

این دستگاه در فضای میان دو قطعه فلزی دهها هزار موج با فرکانس بالا در هر ثانیه منتشر می کند و به این ترتیب دو قطعه را بهم جوش می دهد. همچنین با اعمال فشاری خاص به قطعات، آنها را بهم متصل می کند. این سری از محصولات پرکاربرد شرکت Jiayuanda می توانند متریالهای مختلف را بهم جوش دهند، ساختار متالورژیکی متریال را خراب نمی کنند، سیکل کوتاه و بازدهی بالایی دارند، نسبت به فرایندهایی نظیر لحیم کاری گرمای کمتری ایجاد می کنند و همچنین روی ویژگیهای فیزیکی متریالها اثر نمی گذارند، قدرت جوش شان بسیار بالاست، نیاز به هیچ ماده کمکی نظیر الکترود، سیم جوش و… برای جوشکاری ندارند و ضمن همه این ویژگیها مصرف انرژی کمی نیز دارند.

موارد اشاره شده عمده محصولات Jiayuanda را شامل می شوند و این شرکت تولیدات دیگری را نیز دارد. گروه صنعتی کاسپین به عنوان تامین کننده قطعات اتوماسیون صنعتی، قطعات الکترونیکی، التراسونیک و محصولاتی از این دست مفتخر است به عنوان نماینده شرکت Jiayuanda کلیه سفارشات و درخواست های شما اعم از استعلام قیمت، مشاوره انتخاب محصول، تهیه و تأمین محصول، راه اندازی و آموزش، تعمیر و کلیه سوالات شما را به بهترین کیفیت در کمترین زمان ممکن پاسخ دهد.

لیتک سایت Jiayuanda

کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

4.5/5 - (2 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 883
فهرست