یکی دیگر از شرکتهایی که گروه صنعتی کاسپین ارائه دهنده محصولات و خدمات بشمار می رود شرکت تستو (testo) است. شرکت آلمانی تستو یکی از قدیمی ترین مجموعه ها در زمینه طراحی، توسعه و ساخت ابزارهای تست و اندازه گیری پرتابل در جهان است. قدمت بیش از ۶ دهه ای این شرکت نشان می دهد که توانسته است خود را با جدیدترین فن آوریها به روز کند و همچنان محصولاتی باکیفیت و اعتبار جهانی به مشتریان عرضه کند. تستو همچنین بعنوان تولیدکننده باکیفیت آنالیزورهای کارایی سیستم احتراق و آنالیزور انتشار دهنده هوای پرتابل است.

تستو در سال ۱۹۵۷ در آلمان تأسیس شد اما بسرعت جغرافیای خود را گسترش داد و در کشورهای مختلف مراکز تولیدی و اداری خود را تأسیس کرد. این شرکت اکنون دارای ۳۳ شرکت تابعه و ۶۰ نمایندگی در سرتاسر دنیاست. محصولات، خدمات و فرایندهای این شرکت استانداردهای لازم جهانی را دارا می باشند و این شرکت موفق به اخذ گواهی مدیریت کیفیت ISO 9001 نیز شده است.

عمده زمینه های کاربردی مشتریان تستو

محصولات تستو در هر صنعتی که نیاز به ابزارهای تست، آزمون و آنالیز دارد قابل استفاده است و از این رو گستره بالایی از مشتریان را پوشش می دهد، اما عمده زمینه های صنعتی و خدماتی که از محصولات تستو بهره می برند بشرح زیرند:

 سیستم های گرمایش و برودت: این سیستم ها عمدتا در صنایع ساخت و ساز مورد استفاده قرار می گیرند. شرکت تستو تولید کننده سیستم های گرمایش، تهویه، سیستم های A/C، تجهیزات برقی و ساختمانی است.

 ایمنی غذا: تولید کنندگان مواد غذایی می توانند از محصولات متنوعی برای کنترل ایمنی مواد غذایی استفاده کنند. این محصولات تستو در پردازش و ذخیره ایمن مواد غذایی به مشتریان کمک می کنند. دامنه کاربرد محصولات تستو شامل تولید مواد غذایی، رستورانها و سوپرمارکتها و حتی حمل و نقل و انبار مواد غذایی می شود.

 صنایع دارویی و بهداشتی: کیفیت در این صنعت حرف اول را می زند و از این رو کنترل و آزمایش دقیق محصولات بسیار مهم است. صنایع دارویی، بیمارستان ها، لابراتوارها و آزمایشگاه ها و تولید کنندگان مواد بهداشتی در این زمینه مشتریان محصولات شرکت تستو هستند.

 سایر صنایع: اشاره شد که محصولات شرکت تستو بنا به ماهیتشان قابل استفاده در دیگر صنایع نیز هستند. کلیه صنایع تولیدی، فرایندهای نگهداری، تحقیق و توسعه، اتاق های پاک، صنایع تولید انرژی و بسیاری زمینه های دیگر می توانند از این محصولات استفاده کنند.

محصولات تستو

در ادامه جهت آشنایی بیشتر به معرفی برخی از محصولات متنوع تستو می پردازیم:

 رطوبت سنج: رطوبت سنج های تستو رطوبت و علاوه بر آن ضریب اطمینان رطوبت مواد را با دقت و سرعت اندازه گیری می کنند. تنوع ابزارها بر حسب نوع کاربرد، نتایج سریع و دقیق اندازه گیری و ساخت باکیفیت و هوشمند از ویژگی های این محصول است. رطوبت سنج های شرکت آلمانی تستو شامل رطوبت سنج هوا، رطوبت سنج مواد و متریال، پراب های رطوبت و رطوبت گیرها می شود. هر یک از این سری محصولات مدل ها و کارکردهای متنوعی دارند.

 فناوریهای اندازه گیری حرارت: این محصولات در کلیه صنایع قابل استفاده هستند و با توجه به طراحی و ساخت حرفه ای و باکیفیت محصولات تستو، مشتریان زیادی را نیز دست و پا کرده اند. سیستم های آنالیز احتراق و انتشار برای تجزیه و تحلیل آلودگیهای منتشر شده در نتیجه احتراق و نیز انرژی ساطع شده از آن به کار می روند. فشارسنج ها برای اندازه گیری فشار جریان گاز به استفاده می شوند، و تسترهای نشتی گاز برای آنالیز میزان نشتی جریان گاز استفاده می شوند. دماسنج های حرارتی، ابزارهای اندازه گیری الکتریکی و تجهیزات اندازه گیری میزان CO منتشر در محیط از دیگر ابزارهای کارآمد testo به شمار می روند که در صنایع مختلف کاربردهای زیادی دارند.

 جریان سنج: جریان سنج ها و بادسنج های تستو نیز دارای تنوع بالایی هستند. بادسنج های پره ای، بادسنج های حرارتی، هودهای جریان صدا و سیستم های اندازه گیری تغییر فشار از این دست محصولات هستند که در صنایع انرژی بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.

 اندازه گیری کیفیت هوا: سیستم های اندازه گیری کیفیت هوا و سطح راحتی در محیط کار از محصولات فناورانه نوین تستو هستند که آلاینده های محیطی را اندازه گیری و به بهینه سازی شرایط هوایی محیط کار کمک می کنند. ابزارهای اندازه گیری دی اکسید کربن منتشر در محیط، ابزارهای اندازه گیری مونوکسید کربن، نورسنج ها و صداسنج ها از این دسته محصولاتند که برای آلاینده سنجی محیط کار بهترین و دقیق ترین کاربرد را دارند.

 سیستم های اندازه گیری الکتریکی: تستو تولید کننده انواع مولتی متر، کلمپ متر، تستر جریان  و تستر ولتاژ است که به لطف فناوری نوآورانه به دقیق ترین شکل پارامترهایی چون جریان، ولتاژ و مقاومت را اندازه گیری می کنند. مولتی مترهای دیجیتال و تسترهای اندازه گیری جریان و ولتاژ از جمله این ابزاها هستند.

 سیستم های ثبت داده: فناوری ثبت داده دامنه ای بسیار گسترده را شامل می شود که از ثبت داده های زیست محیطی و آلاینده ها شروع شده و تا ثبت داده های تست و بازرسی، و حتی داده ها و اسناد را شامل می شود. در این زمینه نیز تستو تولید کننده تجهیزات ثبت داده های محیطی، الکتریکی و داده های مخابراتی بشمار میرود. محصولات این شرکت از سیستم های ثبت داده های WiFi، ثبت داده USB، سیستم های ثبت داده دما، ثبت داده های رطوبت، ثبت داده های فشار، داده های دی اکسید کربن و دیگر سیستم های ثبت داده ها را شامل می شوند که هر کدام نیز به نوبه خود انواع و مدلهای متنوعی دارند.

 فشارسنج ها: این دست محصولات تستو دارای مکانیزم  طراحی نوین، گیج دیجیتال برای اندازه گیری ها با دقت بسیار بالا و اندازه گیری سریع است. فشارسنج های همه کاره، مانیفولدها، گیج خلا، گیج اندازه گیری تغییرات فشار، فشارسنج و جریان سنج نشتی، گیج فشارهای بالا، سیستم ثبت داده ها فشار و هواسنج دیجیتال از جمله محصولات تولیدی شرکت تستو هستند.

گروه صنعتی کاسپین به عنوان تامین کننده تجهیزات اتوماسیون صنعتی، ابزارهای اندازه گیری دقیق، تست و بازرسی و آزمون و قطعات الکترونیکی از سالها پیش ارتباط خود را با دفاتر فروش محصولات تستو برقرار کرده است و اکنون آماده است کلیه محصولات این شرکت را با تمامی خدمات مربوط به آنها به مشتریان داخلی عرضه کند.

لینک سایت تستو

کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

2.8/5 - (5 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 1,109
فهرست