گروه صنعتی کاسپین تأمین کننده تجهیزات اتوماسیون صنعتی و ابزارهای اندازه گیری، توانسته است با لحاظ کردن اصل مشتری مداری و جلب مطلوبیت مشتری، نظر صاحبین حرفه ها و صنایع را بخود جلب کند. ما ارائه خدمات مشاوره و تأمین محصولات از برندهای معتبر را جزو رسالت خود در تأمین نیازهای مشتریان می دانیم. کیفیت محصول یکی از متغیرهای مقرون بصرفه بودن محصول بشمار می رود، و از این رو گروه صنعتی کاسپین خود را متعهد به تأمین محصولات باکیفیت از برندهای معتبر برای مشتریان می داند. برند صنعتی INSIZE در زمینه تأمین ابزارهای اندازه گیری از این جمله است.

صاحبان صنایع و خدمات به خوبی می دانند که وجود ابزارهای اندازه گیری با برند INSIZE یکی از امتیازات یک واحد بشمار می رود. کمتر مرکز صنعتی و واحد مهندسی می توان یافت که بمنظور بهبود اثربخشی فرایندهای اندازه گیری بسراغ برند INSIZE نرفته باشد. محصولات این شرکت چینی هم دارای کیفیت و دوام خوبی هستند، و هم قیمت مناسب در نسبت با کارایی شان دارند.

گروه صنعتی کاسپین هم با توجه به شناخت از محصولات insize و هم برحسب مطالبات متعدد مشتریان، اقدام به برقراری همکاری مستمر با این شرکت کرده و اکنون تأمین کننده کلیه ابزارهای اندازه گیری insize در سرتاسر کشور می باشد.

کاربرد محصولات INSIZE

هر واحدی که دارای فرایندهای اندازه گیری مشخصات فیزیکی قطعات و عملیاتها می باشد بنحوی با محصولات شرکت insize سر و کار خواهد داشت. صنایع خودرو و تأمین قطعات از بیشترین مصرف کنندگان ابزارهای اندازه گیری محسوب می شوند، صنایع پلاستیک، بسته بندی، مواد غذایی، صنایع سنگین، نفت و گاز، عملیات و پروژه های عمرانی و ساخت و ساز، آرایشی، بهداشتی و دارویی و …. همگی بنحوی به ابزار یا ابزارهای متنوع اندازه گیری insize نیاز خواهند داشت و این برند نیز آزمایش خود را در صنایع مختلف پس داده و کارایی اش را اثبات کرده است.

محصولات INSIZE

در ادامه بنظور آشنایی با محصولات insize و دامنه سفارشاتی که مشتریان می توانند به گروه صنعتی کاسپین بسپارند، محصولات این شرکت بصورت اجمالی معرفی میشوند:

کولیس (Caliper):

کولیسهای دیجیتال از پرطرفدارترین محصولات insize بشمار می روند. این محصولات در ابعاد مختلف، با قابلیتها و امکانات متنوع با قیمت مناسب برای مشتریان تأمین می شوند. کولیسهای insize شامل سریهای زیر هستند:

کولیس دیجیتال: این محصولات دارای شمارنده دیجیتالی و پاور روشن و خاموش هستند. عمده این محصولات تا طول 12 اینچ یا حدود 30 سانتیمتر را اندازه گیری می کنند و دارای دو مختصات ابعادی اینچ و میلیمتر هستند، دقت اندازه گیریشان 0.01 میلیمتر است و از استنلس استیل ساخته میشوند. سریهای محدودتر در ابعادهای 45، 60 و حتی 100 سانتیمتر هم ساخته می شوند که نگهداری و کالیبراسیون آنها حساسیتهای ویژه تری می طلبد.

تولید مدلهای ویژه نظیر کولیسهای وایرلس، ضد آب، کولیس مخصوص چپ دستها، مینی کولیس، کولیس دیجیتال پلاستیکی و نظایر آن از دیگر ظرفیتهایی است که insize برای استفاده راحتتر مشتریان فراهم کرده است.

ورنیه: کولیسهای ورنیه نیز در ابعاد و  با قابلیتهای متنوع تولید و روانه بازار می شوند. ورنیه های دیجیتال، مینی ورنیه، ورنیه برای چپ دستها، ورنیه دندانه دار و نظایر آن، جزو سری محصولات insize بشمار می روند.

عمق سنجها (Depth Measuring):

این ابزارها برای اندازه گیری عمق قطعات و محیطها در شرایطی که استفاده از کولیس ممکن نیست استفاده میشوند. شرکت insize تولید کننده انواع گیچ های عمق سنج دیجیتالی ضد آب، گیج های ورنیه ای دیجیتال، دارای قلاب، دارای دو قلاب، مینی عمق سنج، میکرومتر عمق سنج، عمق سنج زاویه با لبه 60 درجه و نظایر آن است.

میکرومتر (Micrometer):

میکرومترهای دیجیتالی insize در انواع روزه پیچ خارجی، میکرومتر اندیکاتور، دیجیتال میکرومتر خارجی ضد آب در انواع با داده/ بدون داده ورودی- خروجی، میرکومتر عمودی، میکرومتر خارجی با شمارنده، میکرومتر با تنظیم سریع، میکرومتر خارجی با سندانهای قابل تعویض و مدلهای دیگر میکرومتر است که مشتریان به فراخور نیاز خود بهترینشان را برمی گزینند.

ساعتهای اندیکاتور دیجیتال:

این سری محصولات insize در انواع وایرلس، متریک، نوع پیشرفته، با سرعت اسپیندل بالا، قابل تنظیم، ضد شوک، انواع تست اندیکاتورها و محصولاتی مشابه آن تولید میشوند. همچنین insize تولیدکننده انواع استند و نگهدارنده مگنتی و هیدرولیکی اندیکاتورها می باشد.

تراز:

این محصولات نیز در انواع سریهای آلومینیومی دستی، دیجیتالی و اسلوپ متر و تراز دیجیتالی تولید و روانه بازار می شوند.

تسترهای سختی سنج:

تسترهای سختی سنج insize در انواع اتوماتیک و دستی تولید می شوند.

میکروسکوپ:

میکروسکوپ از پرکاربردترین ابزارهای آزمایشگاهی است که به وفور در صنایع غذایی وشیمیایی و آزمایشگاهی مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت insize تولید کننده انواع میکروسکوپ نظیر میکروسکوپ با زوم خودکار در دامنه میدانی بالا، میکروسکوپ دیجیتالی با زوم خودکار و صفحه نمایشگر، میکروسکوپ با سیستم گردشی سه بعدی، میکروسکوپ با قابلیت بزرگنمایی بالا، میکروسکوپهای دیجیتالی اندازه گیری، و مشابه آن می باشد. این شرکت همچنین تولیدکننده لوازم جانبی میکروسکوپ نظیر پایه نگهدارنده، نمایشگر و نظایر آن می باشد.

گیج نیروسنج:

این محصول نیز در صنایع مکانیکی، هیدرولیکی، سیالات و … بسیار استفاده می شود. شرکت insize تولیدکننده انواع گیج نیروسنج عقربه ای، دیجیتالی، دیجیتالی با دقت بسیار بالا، پایه تست افقی و عمودی برای گیج های نیروسنج دیجیتال، ماشینهای تست نیروسنج الکتریکی، ماشینهای تست نیمه خودکار و محصولاتی از این قبیل است.

ابزارهای قابل حمل یا پرتابل:

در مواقعی که نیاز به کار در سایتها و موقعیتهای میدانی در محل انجام پروژه است، امکان انتقال تأسیسات و تجهیزات به محل اندازه گیری وجود ندارد، بلکه باید از ابزارهای پرتابل برای اندازه گیری در محل استفاده کرد. این محصولات که عمدتا توسط پیمانکاران و مشاوران پروژه استفاده میشود شامل انواع گیج ضخامت سنج، گیج ضخامت سنج اولتراسونیک، دوربین حرارتی مادون قرمز، آنمومتر دیجیتال، رطوبت سنج دیجیتال،

شرکت INSIZE علاوه بر محصولات فوق، تولید کننده انواع تستر دما و رطوبت، ابزارهای آماده سازی متالورژی، تسترهای گشتاور و انواع محصولات دیگر است. گروه صنعتی کاسپین بعنوان نمایندگی محصولات INSIZE آماده است مشتریان گرامی را در جریان چند و چون این محصولات و نحوه تأمین شان قرار دهد. گروه صنعتی کاسپین آماده است خدمات استعلام قیمت، تأمین و تحویل محصولات، آموزشهای فنی و مهندسی، نحوه نگهداری محصولات و سایر خدمات مربوط به شرکت insize را در اختیار شما قرار دهد. ما همچنین بهترین مشاوره ها در خصوص انتخاب بهترین و مناسبترین محصول برحسب نیازهای صنعتی شما را در اختیار قرار خواهیم داد. کل این خدمات در اسرع وقت با کمترین هزینه در اختیار مشتریان گرامی قرار خواهد گرفت. بنابراین خواهشمندیم ضمن برقراری تماس با مجاری ارتباطی گروه صنعتی کاسپین، که در سایت معرفی شده اند در کمترین زمان ممکن خدمات مربوطه را دریافت نمایید.

لینک سایت INSIZE

کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 287
فهرست