گروه صنعتی کاسپین علاوه بر فعالیت در زمینه اتوماسیون صنعتی و قطعات الکترونیکی، برحسب نیاز مشتریان، نسبت به تأمین و واردات ابزارهای صنعتی نیز اقدام می کند. با توجه به افزایش فناوری و عزم صاحبان صنایع در افزایش بهره وری فرایندهایشان، استفاده از ابزارهای صنعتی مدرن با قابلیت های نوآورانه، عملکرد دقیق و آسان افزایش یافته است. از این رو تأمین ابزارهای صنعتی مدرن تبدیل به نیاز روز واحدهای صنعتی و خدماتی شده است. گروه صنعتی کاسپین بر این اساس وارد فعالیت در حوزه تأمین ابزارهای صنعتی شده، و تأمین کننده یکی از برندهای معتبر تایوانی به نام آسا (ASA) شده است.

شرکت آسا در سال 1987 در کشور تایوان فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت تولید کننده ابزارهای صنعتی برقی و پنوماتیکی بوده، و با عملکرد خودکار باعث افزایش زمان عملیاتی فرایندها، افزایش دقت فرایندها، پیشگیری از خطا یا عدم مهارت نیروی انسانی و کاهش هدر رفت زمان و انرژی می شوند. شرکت ASA سیاست خود را بر اتوماسیونی و دیجیتالی کردن فرایندهای صنعتی قرار داده و با تیم های تحقیق و توسعه مبتکر و خلاق، موفق به ابداع روشهای ابتکاری برای عملکرد ابزارهای صنعتی شده است. پیچ گوشتی های الکتریکی نیمه خودکار و تمام خودکار، پیچ گوشتی های پنوماتیکی خودکار، سیستم های مدیریت دیجیتالی برای بستن پیچ، گشتاورسنج های دیجیتال، سیستمهای پشتیبانی ابزار و ماشین های پیچ گوشتی اتوماتیک چند اسپیندل از جمله محصولات شرکت تایوانی آسا هستند. دوام و کیفیت بالا از دیگر ویژگیهای محصولات آسا هستند که در نسبت به قیمت مناسبشان، به ابزارهای تولیدی این شرکت شهرت و اعتبار جهانی بخشیده اند.

محصولات ASA

شرکت آسا محصولات متنوعی دارد که جهت آشنایی تان به معرفی اجمالی شان می پردازیم:

پیچ گوشتی های الکتریکی: این ابزارها فرایند بستن پیچ را طی فرایندی خودکار تسریع می کنند و سریهای متنوعی دارند. این محصولات بسته به میزان گشتاور (کم، متوسط یا زیاد)، میزان کارایی، و تمام اتوماتیک یا نیم اتوماتیک بودن در سریهای متنوع شامل BS-100 ،BS-2000 ،ASA-S1000M ،ASA-4500 ،ASA-6500 ،ASA-7000/PS، و سریهای ASC ،AD و AS تولید می شوند.

پیچ گوشتی های پنوماتیکی: این محصولات که محرک پنوماتیکی داشته و با باد کار می کنند در سریهای Lever Start و Push to Start تولید و روانه بازار می شوند. این سریها دارای دقت گشتاور 3% بوده و بهترین قابلیت های عملکردی را دارا هستند. دامنه گشتاوری بالا، عمر مفید عملکردی بالای موتور، ظاهر زیبا، طراحی مهندسی، لرزش بسیار پایین، ساختار مکانیکی منحصر بفرد و عملکرد بسیار دقیق از ویژگیهای این محصولات بشمار می رود.

کنترل کننده ها: کنترلرهای سری APS ،APM ،APL-301B و AP3 با قابلیت های متنوع توسط شرکت آسا تولید و به بازار ارائه ميشوند.

سیستمهای مدیریت دیجیتال: این محصولات برای افزایش سرعت عملکرد پیچ گوشتی های خودکار استفاده می شوند. سیستمهای مدیریت دیجیتال که در سری AM تولید می شوند. این محصولات دارای سیستم عملکرد آژیری هستند که با استفاده از آنها می توان از بستن ناقص پیچ، افتادن پیچ، آسیب به رزوه حین بستن و گردش هرز مطلع شود. سیستمهاي دیجیتالی همچنین دارای مکانیزم شمارنده پیچ هستند، دارای خروجی ترمینال کنترلر هستند که با استفاده از آنها می توان با تجهیزات خارجی جهت کنترل دریچه های الکترومغناطیسی تماس برقرار کرد، و برای منابع تغدیه بین 100 تا 240 VAC و 50 تا 60 هرتز مناسب هستند.

گشتاورسنج های پر دقت: این محصولات نیز بسته به کارکرد در سریهای AP-2 ،AP-10 ،AP-50 ،AP-100 و AP-300 تولید و روانه بازار می شوند. دقت این محصولات 0.5 درصد بوده و دارای صفحه نمایشگر LCD هستند. این محصولات دارای قابلیت قفل صفحه هنگام رسیدن گشتاور به ماکسیمم مقدارش هستند.

گشتاورسنج های دیجیتال: گشتاور سنج DTM-15M/150M از ابزارهای دیجیتالی تولیدی ASA هستند که توان ذخیره 800 داده را دارند، درایو باتری قابل شارژ دارند، سیستم تنظیم صفر تک لمسی دارند، تنظیم پاک کن خودکار صفحه نمایش دارند، بصورت خودکار خاموش میشوند و مانع پاک شدن اطلاعات می شوند، و دارای یک خروجی داده در زمان واقعی هستند.

سیستمهای پشتیبانی کلمپینگ: این تجهیزات که در سری STD/PARA تولید می شوند با توجه به جنس آلومینیومی سبک وزن بوده و فاقد هر گونه ماده فلزی می باشند. این امر باعث مقاومت آنها در برابر خوردگی ناشی از باد می شود. ساختار دوتکه ای این محصولات حرکت عملکردی شان را سریع تر کرده است، قابل تنظیم متناسب با قدرت اپراتور هستند تا اپراتور قادر به استراحت حین کار باشد، و با وجود ساختار محکم و توان تحمل بالای بار، دقت عملکردی بسیار بالایی را ضمن توان عملکردی مداوم و پیوسته دارند. این محصولات برای بستن ابزارهای بادی و برقی مناسب اند.

تغذیه کننده قابل تنظیم پیچ: این محصول ASA که در سری A-1050 تولید می شود برای پیچ ها با مشخصات مختلف قابل استفاده است،عملکرد سریعی دارد و تنظیمات آن بسیار ساده است. استفاده از این دستگاه آسان و راحت است و قیمت مناسبی نیز دارد. ریل های این سری محصولات آسا قابل تفکیک بوده و به این دلیل تنوع کارکردی بالایی دارند، فرایند تغذیه را سریع و پایدار می سازند، سرعت تغذیه و سرعت شارژ قابل تنظیم هستند، این دستگاه برای عملکرد فضای بسیار محدود و کوچکی را نیاز دارد، دارای سیستم هشداردهی در صورت مواجهه با شرایط غیر عادی است و همچنین مدت زمان عملکرد و زمان خاموش شدن دستگاه قابل تنظیم است. این ویژگیها باعث تنوع و قابلیت کاربردی بسیار بالای محصول شده است.

شرکت ASA همچنین قطعات یدکی و جانبی محصولات خود را جداگانه تولید و به مشتریان عرضه می کند.

گروه صنعتی کاسپین به عنوان نمایندگی محصولات و ابزار صنعتی شرکت تایوانی ASA آماده تأمین نیازهای شما می باشد. با توجه به تنوع بالای محصولات ما آماده ارائه هر گونه مشاوره جهت انتخاب مناسب ترین محصول متناسب با نوع نیاز شما هستیم. همچنین در خصوص نحوه عملکرد بهینه و چگونگی نگهداری مناسب محصولات راهنمایی های لازم را به شما عرضه می کنیم. گروه صنعتی کاسپین کلیه محصولات آسا بهمراه قطعات یدکی و خدمات این شرکت را در اسرع وقت در اختیار شما قرار می دهد. مراتب استعلام قیمت، تأمین و تحویل محصولات آسا در کمترین زمان ممکن با کمترین هزینه صورت می گیرد.

کافی است با مجاری ارتباطی ما، معرفی شده در سایت تماس حاصل فرمایید تا از خدمات گروه صنعتی کاسپین استفاده نمایید.

لینک سایت ASA

کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 384
فهرست