گروه صنعتی کاسپین تأمین کننده انواع تجهیزات اتوماسیون صنعتی در مدل های مختلف متناسب با عمده نیازهای صنعتی و خدماتی کشور محسوب می شود. همکاری گروه صنعتی کاسپین با برندهای بزرگ تولید کننده تجهیزات اتوماسیون صنعتی، و پیشینه این گروه در ارائه مشاوره های فنی و مهندسی بستری مناسب برای آشنایی و اشراف بر انواع محصولات اتوماسیون صنعتی، کارکردها و کاربردهای هر یک، برندهای معتبر تولید کننده و مزیت هر یک از آنها در ارائه محصولات باکیفیت نموده است. از این رو اطمینان می دهیم گروه صنعتی کاسیپن تولیدکنندگانی را برای همکاری و واردات محصولاتشان برگزیده است که دارای استانداردها و کیفیت لازم باشند.

هونگفا از جمله این برندهاست. این برند چینی تمرکز خود را بر تولید رله های صنعتی گذاشته است اما تولیدکننده دیگر تجهیزات اتوماسیون صنعتی نیز می باشد. شرکت هونگفا در سال 1984 در چین تأسیس شد و با اتخاذ راهکارهای مهندسی و فناورانه بزودی موفق به اخذ گواهینامه برای محصولات رله صنعتی شد. گسترش بازار در کنار افزایش کیفیت محصولات این مجال را برای هونگفا فراهم کرد که بازار خود را به دنیای خارج بگسترد و در عرض چند سال تبدیل به یک برند بین المللی نام آشنا در زمینه تولید محصولات اتوماسیون صنعتی شود. هونگفا در فازهای بعدی توسعه تبدیل به گروه شد و اکنون بیش از 30 شرکت زیرمجموعه در سرتاسر دنیا دارد. رله های صنعتی، وسایل الکتریکی با ولتاژ پایین و متوسط، خازن ها، اتصالات، ابزارهای دقیق و تجهیزات اتوماسیون صنعتی اهم تولیدات و صادرات هونگفا بشمار می روند. مطالعات مهندسی و  تحقیق و توسعه با چشم انداز افزایش قابلیتهای نوآورانه محصولات و تسهیل استفاده و رفاه زندگی افراد سبب جلب رضایت مشتریان از محصولات این شرکت چینی شده است.

کاربردهای محصولات Hongfa

عمده زمینه هایی که محصولات هونگفا در آن بیشتر استفاده می شوند بشرح زیر است:

 • صنایع حمل و نقل ریلی: به جهت دقت، کیفیت، عملکرد مناسب و تنوع، محصولات Hongfa را می توان در زمینه های مختلف صنایع ریلی مورد استفاده قرار داد.
 • صنایع خودرو: محصولات فناورانه هونگفا امکان سفر راحت و بدون محدودیت را برای صاحبان خودرو فراهم می کنند. این محصولات هم برای خودروهای دارای سوخت گاز و بنزین و هم خودروهای هیبریدی قابل استفاده اند. کنترل باکس های پرظرفیت و شمع های شارژر AC/DC، ایستگاههای شارژر مرکزی، سیستم های باتری 48VDC و سیستم های کنترل سیگنال از دیگر قابلیتهای محصولات Hongfa برای صنایع خودرو هستند.
 • کنترلهای صنعتی: پرکاربردترین دامنه محصولات هونگفا در حوزه صنعت و کنترلهای مربوط به آن است. تجهیزات اتوماسیون صنعتی، کنترل کننده های جابجایی، پمپ ها، موتور کنترلها و ابزارهای تست اتوماسیونی عمده کاربردهای این محصولات در صنایع مختلف بشمار می روند. صاحبان هر صنعت به فراخور نیاز خود می توانند به عمده این قابلیتها دسترسی داشته باشند.
 • شبکه های هوشمند: سیستم های جبران قدرت واکنش پذیری، مترهای هوشمند، رله های محافظتی، سیستم های انتقال ولتاژ، توزیع قدرت ساختمان ها، و کنترل های تأمین قدرت از جمله قابلیتهای این محصولات در صنایع مختلفند.
 • لوازم الکتریکی مصرفی: محصولات هونگفا در زمینه الکتریسیته مراکز مسکونی و خانه ها نیز کاربرد زیادی دارند. کنترل دما، تجهیزات کنترل محیطی، استارترهای موتورهای لوازم خانگی، و تأمین قدرت از جمله این کاربردها هستند.
 • انرژیهای جدید: محصولات هونگفا در زمینه تولید انرژیهای بادی و انرژی های فوتوولتاژی کاربرد مطمئن و مثمر ثمری دارند.
 • اینترنت اشیاء: این محصولات می توانند ارتباطات متقابل بین داده های بزرگ را براحتی برقرار و تسهیل کنند و یک اکوسیستم شهری هوشمند درست کنند.

چنانکه پیداست کلیه صنایع، از صنایع سنگین و کلان تا صنایع خرد، خدمات عمومی و غیر عمومی و سیستم ها و شبکه های ارتباطی به انحاء مختلف می توانند بر حسب کاربرد از این دامنه گسترده قابلیتها استفاده کنند، از این رو محصولات هونگفا را نمی توان به صنعت و یا سرویس خاصی محدود کرد.

محصولات هونگفا

هونگفا تولیدکننده تجهیزات اتوماسیون صنعتی، انواع رله ها، کانکتورها و ترنسفورمرهاست. در ادامه به انواع این محصولات می پردازیم:

 • رله های صنعتی: هونگفا تولیدکننده بیش از 160 نوع رله است و قادر است سالانه 10 تا 15 رله جدید با ظرفیت تولید کافی به بازار ارائه دهد. انواع رله های صنعتی، رله قدرت، رله های اندازه گیری قدرت بالا، رله خودرو، رله سیگنال، رله HVDC رله فرکانس رادیو، و سوکتهای رله توسط Hongfa تولید و در سرتاسر دنیا توزیع میشود. این محصولات هر یک کاربردها، مدل ها و سریهای متنوعی دارند و در زمینه های مختلف قابل استفاده اند.
 • ابزارهای ولتاژ پایین: این محصولات اجزا و دستگاههایی نظیر قطع کننده هوشمند مدار، کنتاکتور، محافظ موتور ATS و نظایر آن است.
 • خازن فیلم: این محصول در زمینه هایی نظیر انرژیهای جدید، جبران واکنش، فیلتر AC، روشنایی، ارتباط از راه دور، منابع تغذیه، کنترل صنعتی و غیره استفاده می شود. مدلهای خازن های فیلم بر حسب شکل و موقعیت قرارگیری و نوع کاربرد متنوع هستند.
 • تجهیزات اتوماسیونی: هونگفا تجربه و تخصص بالایی در زمینه تولید تجهیزات فناورانه اتوماسیونی دارد. قدرت نوآوری این شرکت در طراحی و افزودن قابلیتهای منحصربفرد به این تجهیزات باعث هوشمندتر شدن، افزایش دقت و عملکرد و کیفیت محصولات شده است. تولید ربات های صنعتی با ویژگیهای خاص نشانگر سطح فناوری بالای هونگفا در تولید تجهیزات اتوماسیونی است. این رباتها در صنایع مختلف از علامتگذاری لیزری تا برش تزریق و … استفاده شده و آزمون خود را پس داده اند.

خطوط تولید پیوسته از دیگر فناوریهای اتوماسیونی هونگفا است که خصوصا در خطوط تولید سیم پیچ مورد استفاده گسترده دارد. این خطوط همچنین در زمینه تسترهای اتوماسیونی، صنایع الکتریکی تولید محصولات ولتاژ پایین، جوش نقطه ای و به خصوص صنایع مونتاژ رباتیک می توانند بکار گرفته شوند.

 • کانکتورهای صنعتی: این محصولات به وفور در ماشین آلات صنعتی، امنیت، آسانسور، حمل و نقل ریلی، کنترل کننده های دما، اینورترها، منابع تغذیه، روشنایی ها و نظایر آن استفاده می شوند و دارای تنوع بالایی نیز هستند.

آنچه اشاره شد عمده محصولات شرکت چینی هونگفا می باشد، بنابراین خواهشمندیم جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات، مدلها و کاربردهای آن ها با گروه صنعتی کاسپین تماس حاصل نمایید. مشاوره در خصوص قیمت و نحوه تأمین محصول، ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی، راه اندازی و آموزش نحوه کار با تجهیزات هونگفا، مشاوره در خصوص انتخاب بهترین محصول با توجه به نیاز صنعتی و تعمیر و خدمات جانبی در زمره خدماتی است که ما به مشتریان ارائه می دهیم. گروه صنعتی کاسپین نمایندگی فروش محصولات هونگفا (Hongfa) را بر عهده دارد، آماده دریافت کلیه نیازها و خدمات شماست و در اسرع وقت به بهترین نحو پاسخگوی نیازتان خواهد بود.

لینک سایت Hongfa

کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 1,158
فهرست