گروه صنعتی کاسپین در کنار تجهیزات اتوماسیون صنعتی و قطعات الکتریکی، در زمینه واردات و تأمین انواع تجهیزات هیدرولیکی نیز فعال است. همکاری با تولیدکنندگان و تأمین کنندگان بین المللی تجهیزات هیدرولیکی به منظور اشراف بر الزامات فنی و مهندسی، ومشاوره فنی جهت انتخاب بهترین تجهیزات برای مشتریان داخلی از عمده فعالیت های گروه صنعتی کاسپین بوده است. برند آلمانی HAWE از جمله برندهای صاحب اعتبار و پرطرفدار در بازار داخلی است که گروه صنعتی کاسپین نسبت به تهیه و تأمین محصولات آن اهتمام دارد.

برند HAWE فعالیت خود را از سال 1949در آلمان و با تولید پمپ پیستونی شعاعی بسیار پیشرفته آغاز کرد. بنابراین HAWE جزو نسل اول از انقلابی محسوب می شود که پس از جنگ جهانی دوم در آلمان و در حوزه صنعت شکل گرفت. شرکت HAWE فعالیت خود را در مختصات کوچک آغاز کرد اما بسرعت دامنه فعالیت خود را گسترش داد و هم به لحاظ کم و کیف محصولات، هم فضاهای تولید و تجارت، هم گستره نیروی انسانی فعال، و هم جغرافیای بازار رشد چشمگیری را نشان داد. این شرکت از اواسط دهه 70 میلادی بازار خود را اروپایی کرد و به مرور به بازارهای آمریکا، اقیانوسیه و آسیا نیز نفوذ کرد. کیفیت بالای محصولات HAWE دلیل استقبال مشتریان از تجهیزات هیدرولیکی این شرکت محسوب می شود.

کاربرد تجهیزات هیدرولیکی HAWE در صنایع:

این محصولات در حوزه های مختلف صنعتی قابلیت کاربرد و استفاده دارند، اما عمده صنایع زیر بیشترین بهره را از تجهیزات هیدرولیکی این برند آلمانی خواهند برد:

 • انرژی: HAWE تولید کننده تجهیزات هیدرولیکی در زمینه انرژی های تجدیدپذیر است تا از این طریق برق ایمن، پایدار و کارآمد تولید و توزیع شود. پاورهای بادی، خورشیدی و هیدرولیکی، یا هیدروپاورها از عمده محصولات HAWE در این زمینه اند.
 • زیرساخت: در حوزه زیرساخت نیز تجهیزات هیدرولیکی HAWE به هدف ایجاد و توسعه زیرساختی پایدار و مطمئن تولید و به کار گرفته می شوند. عمده کاربرد این محصولات در ساخت ماشین آلات، تجهیزات ریلی، ساخت و ساز ساختمانی و مهندسی عمران و شهرسازی است.
 • اثربخشی فرآیندهای ساخت: فرآیندهای تولید صنعتی نیاز روزافزون به افزایش بهره وری، کارایی و اثربخشی را لازمه خود دارند و محصولات هیدرولیکی HAWE در این زمینه راه حلی راه گشا به شمار می روند. این محصولات در ابزارهای ماشینی، ماشین کاری پلاستیک و ابزارهای هیدرولیکی به وفور استفاده می شوند.
 • امور تغذیه و طبیعت: مهندسی کشاورزی و جنگلداری دیگر فیلدهای صنعتی بشمار می روند که از تجهیزات هیدرولیکی HAWE بهره می برند. استفاده از این تجهیزات در ماشین آلات کشاورزی نظیر تراکتور، کمباین، تریلرهای سیلو، انواع سمپاش ها، کامیون های حمل بار کشاورزی و از این قبیل نشانگر کاربرد گسترده این تجهیزات در کشاورزی هستند.
 • منابع: از محصولات HAWE می توان در استخراج و بهره برداری از منابع زیرزمینی و مواد اولیه خام نیز بهره برد. خصوصاً حوزه های نفت و گاز به جهت اهمیت راهبردی شان در کشورمان از مشتریان اصلی محصولات HAWE هستند. تجهیزات استخراج نفت، ماشین آلات و تجهیزات معدن کاری، و تجهیزات دریلی و سوراخکاری از عمده مصادیق کاربرد محصولات هیدرولیکی HAWE در صنایع پایه بشمار می رود.
 • بهداشت و سلامت: تجهیزات پزشکی HAWE دارای شاکله ای بهینه با طراحی جمع و جور در ضمن قابلیت عملکردی و کیفیت ودوام بالاست. این ویژگیها در صنایع پزشکی مزیت بزرگی برای محصول رقم می زنند و از این رو تجهیزات هیدرولیکی HAWE به وفور و تنوع در پزشکی استفاده می شوند. تخت های جراحی، برانکاردها و سیستم های قفل طبقه از جمله این مصادیقند.
محصولات HAWE

قطعات هیدرولیکی تولیدی HAWE کم جا، کم مصرف و بادوام هستند. این محصولات دارای ویژگیهای زیرند:

 • دارای ساختار فولادی بدون قطعه ریخته گری یا آلومینیوم تحت فشار هستند.
 • اجزایشان برای تحمل فشارهای بالا طراحی شده اند.
 • نیاز فضایی حداقل دارند و کم جا هستند.
 • فاقد نشتی می باشند.
 • دارای تأییدیه های معتبر برای شرایط عملیاتی خاص هستند.

عمده محصولات HAWI به شرح زیرند:

 • تجهیزات هیدرولیکی متحرک: این محصولات انواع سوپاپهای جهت دار ولوی در انواع PSL و PSV، ولوهای جهت دار در انواع PSLF ،PSVF و SLFV، ولوهای سری EDL و ولوهای CWS را شامل میشوند. همچنین ولوهای کنترل بار در انواع CLHV، و LHDV، پمپ های پیستونی محوری و موتورهای پیستونی محوری، پمپ های پیستونی محوری جابجا شونده سری V60N، آمپلی فایرهای سری EV2S، کنترل کننده های متحرک ESX، سیستم های کنترل الکتریکی و انواع محصولات دیگر از جمله تولیدات متنوع HAWE بشمار می ورند.
 • تجهیزات هیدرولیکی فشار بالا: این محصولات شامل انواع پمپهای پرفشار، پمپ های پیستونی محوری سری R، پمپ های هیدرولیکی با هوا محور در سری LP، پمپهای دو گام سری RZ، المنت پمپ، ولوهای پرفشار، سیت ولوها در سریهای BVP17، ولوهای کنترل فشار نوع MV، انواع چک ولوها، پاورپک های هیدرولیکی در سری KA ،HKL، پاورپک های استاندارد سری FXU و محصولاتی از این دست تولید و روانه بازار می شوند.
 • سرو سیسستم های هیدرولیکی: این دسته محصولات نیز شامل انواع درایوهای الکترو هیدرولیکی در سریهای ePrAX ماژولار و max می شود. این محصولات با وجود استفاده های خاص و ویژه در موارد و زمینه های متنوع قابل استفاده اند.
 • مینی هیدرولیک ها: این دسته از تجهیزات هیدرولیکی HAWE شامل مینی پاورپک های نوع HR050 ،HR080، و HR120 می شود که بر حسب قابلیتهای متفاوت در زمینه های متنوع قابل استفاده اند. این سریها بر حسب فشار عملیاتی، نرخ جریان، حجم مخزن و وزنشان از هم متمایز می شوند. همچنین ولو بانکهای سری SLC1، و TLC3 از دیگر محصولات HAWE هستند که تولید وبه مشتریان عرضه می شوند.

شرکت HAWE دارای گواهینامه های استاندارد مدیریت کیفیت شامل ISO9001:2015 ،ISO14001 ،ISO45001 ،ISO50001 و ISO13485:2016 است. همچنین محصولات این شرکت مطابق با استانداردهای ISO 3322 ،DIN ISO 7181 و DIN ISO 4313 تولید می شوند و از این رو می توان هم اهتمام HAWE به الزامات فنی، ایمنی، زسیت محیطی، بهداشت، مدیریت فرایندها و سیستم ها پی برد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با آشنایی دقیقتر با تجهیزات هیدرولیکی HAWE خواهشمندیم از طریق مجازی ارتباطی گروه صنعتی کاسپین با ما تماس حاصل نمایید. گروه صنعتی کاسپین بعنوان نمایندگی تأمین و پشتیبانی محصولات و خدمات HAWE آماده است کلیه مراتب مورد نیاز شما اعم از آشنایی با محصولات، انتخاب محصولات متناسب با نوع و نیاز صنعت و کابرد آن، استعلام قیمت، تأمین محصول، راه اندازی، نصب، آموزش عملکرد و کار با تجهیزات و تعمیر و کلیه خدمات پس از فروش HAWE را در اختیار مشتریان گرامی قرار دهد.

لینک سایت HAWE

کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 1,046
فهرست