نمایندگی محصولات اتوماسیون صنعتی Bihl+Wiedemann

 1. خانه
 2. دسته‌بندی نشده
 3. نمایندگی محصولات اتوماسیون صنعتی Bihl+Wiedemann

 

امروزه می توان استفاده یا عدم استفاده از تکنولوژی اتوماسیون صنعتی را یک تراز برای سنجش بهره وری در سازمانهای صنعتی و خدماتی برشمرد و طبیعتاً سازمانی که از تجهیزات اتوماسیونی برای فرایندها و ماشین آلات خود استفاده می کند قابلیت فناورانه بالاتری در مقایسه با رقبا دارد. گروه صنعتی کاسپین نیز در سالهای اخیر با واردات و تأمین تجهیزات اتوماسیون صنعتی هم خود را صرف تسهیل تحقق فرایندهای اتوماسیون صنعتی برای سازمانهای داخل کشور کرده است. ما نیازهای واحدهای صنعتی و خدماتی در زمینه های مختلف اتوماسیون صنعتی را پوشش داده و ضمن برقراری ارتباط با مراکز فروش کلیه برندهای معتبر تولیدکننده این تجهیزات مشتریان داخلی را در تأمین نیازها و تجهیزاتشان یاری می کنیم.

شرکت Bihl+Wiedemann یکی دیگر از سازمانهای معتبر تولیدکننده تجهیزات اتوماسیون صنعتی است که ما ارائه محصولات و خدمات آن را در دستور کار قرار داده ایم. این شرکت  در سال 1992 توسط بردران ویدمن در مانهایم آلمان تأسیس شد و فعالیت خود را بر تولید تجهیزات اتوماسیون صنعتی و تجهیزات شبکه متمرکز کرد. شرکت Bihl+Wiedemann از سال 1995 از تکنولوژی ابداعی خود در زمینه تولید رابط سنسور محرک AS-interface (ASi) رونمایی کرد که برحسب قابلیت های نوین خود توسط گواهینامه های معتبر بین المللی را دریافت کند. جدیدترین نسل رابط های تولیدی BW که نسل پنجم این محصول یا ASi-5 لقب گرفته اند می توانند حجم بسیار بالایی از داده را با سرعت بالا منتقل کنند. این شرکت دارای گواهینامه ISO 9001:2015 است که نشانگر اهتمام سازمان به رعایت الزامات مدیریت کیفیت می باشد.

محصولات شرکت Bihl+Wiedemann را می توان به سه دسته کلی زیر تقسیم کرد:
 • رابط های سنسور محرک یا ASi
 • فناوری های اتوماسیون صنعتی
 • فناوری های ایمنی
 • تجهیزات ارتباطی

هر یک از این دسته محصولات انواع و مدل ها و قابلیتهای و کاربردهای خاص خود را دارند که در ادامه به شرح آنها می پردازیم

کاربردهای محصولات Bihl+Wiedemann

شرکت BW به تفکیک هر سری از محصولات خود قابلیتها و کاربردهایی بشرح زیر فراهم می کند که مشتریان در فیلدهای مختلف می توانند از آنها بهره ببرند:

 • رابط های Asi: کابل های Asi، منابع تغذیه انرژی بسیار بصرفه واقتصادی، ابزارهای آدرس دهی، فناوری های ماژول، تکنولوژی نصب IP67، سیستم های توزیع منفعل و فعال، خطوط ASi بالاتر از 100 متر، و مزایایی که در ماژول های I/O موجود است رابط های سنسور محرک BW را به محصولاتی پرکاربرد در زمینه های مختلف تبدیل کرده است.
 • فناوری های اتوماسیون: این محصولات قابلیتهای ویژه ای در اتوماتیزه کردن فرایندهای صنعتی دارا هستند. از جمله می توان به امکاناتی که این محصولات در اتوماسیون ساختمان و اتوماسیون بسته بندی فراهم می کنند اشاره کرد. مدیریت انتقال و جابجایی مواد نیز از دیگر زمینه های کاربردی است که محصولات Bihl+Wiedemann توان تسهیل و تدقیق آن را دارند.
 • تکنولوژی های ایمنی: تجهیزات Bihl+Wiedemann می توانند در ایمنی فرایندهای پاسیو، نظارت بر عملکردها، بی صدا کردن فرایندها، انتخاب حالت عملکرد ایمن، نظارت بر سرعت، و کنترل ایمنی فرایندها از طریق PLC یاری رسانند.
 • ارتباطات: در زمینه اتنقال و تبادل ارتباطات و اینترنت داخلی نیز می توان از امکانات این شرکت آلمانی بهره برد.
محصولات Bihl+Wiedemann

با توجه به دسته بندی که پیشتر از محصولات شرکت آلمانی BW ارائه شد اکنون به معرفی مفصلتری از محصولات این شرکت می پردازیم:

 • مسترها و دروازه های ASi: این محصولات در بسیاری از سیستم های عمومی استفاده می شوند. با استفاده از این محصول می توان از قابلیتهای ویژه تشخیصی از طریق نمایشگر، شناسایی آدرس های تکراری، استفاده از مونیتورهای یکپارچه ایمنی و نظایر آن بهره برد. با استفاده از دروازه های ASi می توان داده های دیجیتال و آنالوگ را که از طریق Asi خوانده شده است به کنترلرهای میزبان انتقال داده و سیگنالهای خروجی را از آنجا به سیستم های محرک مورد نظر ارسال کرد. محصولات شرکت BW افزون بر این تمام رابط های نرم افزاری و سخت افزاری مود نیاز برای اتوماسیون را فراهم می کند.
 • ماژول ها و اسلیوهای Asi: این محصولات اکتیوتورها و سنسورها را بصورتی بهینه و موثر به کنترلرها و PLC ها متصل می کنند. ماژول های Asi تعداد ورودی و خروجی متفاوتی دارند و در زمینه های مختلف قابل استفاده هستند.

ماژول های I/O، اسلیوهای Asi/ مستر لینکهای IO، سیستم های توزیع فعال Asi، ماژول های بورد مدار، سیستم های اتوماسیون ساختمان، ماژول های دارای کاربردهای ویژه، سوئیچ ها و درایوها از جمله محصولات و فناوری های Bw در این دسته بندی بشمار می روند.

 • تجهیزات ایمنی: این تجهیزات علاوه بر انتقال کارآمد داده های استاندارد از فیلدها به کنترل کننده ها و PLC ها، اتنقال ایمن سیگنالها را ممکن می کنند. این یعنی می توان I/O های امن را دقیقا از همانجا که سیگنال شروع می شود چک و بررسی کرد. مونیتورهای ایمنی، ماژول های امن I/O، سیستم های توزیع فعال، ماژول های گسترش تماس ایمن E-Stop ها، مونیتورهای سرعت و ماژول های آنالوگ ایمن از جمله این محصولات هستند.
 • باس کوپلرها و شبیه سازها: این محصولات طیف کاربردی گسترده ای دارند و نیازهای ما در زمینه کوپلر را پوشش می دهند. شبیه سازهای این شرکت نیز می توانند تست دروازه مسترها و کوپلرها را مقدور کنند و اسلیوها را بدون نیاز به PLC به هم متصل سازند.

شرکت Bihl+Wiedemann علاوه بر محصولات فوق سازنده قطعات یدکی و جانبی متناسب با فناوریهای مربوط به خود نیز می باشد. همچنین طراحی نرم افزارهای مرتبط و ارائه خدمات متنوع تخصصی دیگر فعالیت های BW را شامل می شود. گروه صنعتی کاسپین بعنوان نمایندگی شرکت آلمانی BW آمادگی کامل جهت ارائه محصولات و خدمات این شرکت را داراست و کلیه سرویسهای مربوط به BW با تضمین و گارانتی در احتیار مشتریان قرار می گیرد.

شرکت Bihl+Wiedemann در حال حاضر در کشورهای چین، ترکیه، آمریکا، اسپانیا و دانمارک دارای شرکت های تابعه است و همچنین در سرتاسر دنیا مراکز فروش و توزیع محصولات و خدمات خود را گسترده است. گروه صنعتی کاسپین برحسب ارتباطات پایداری که با شرکت و مراکز فروش منطقه ای آن خصوصا در کشور چین دارد می تواند محصولات و خدمات مورد نیاز مشتریان را در اسرع وقت با کمترین هزینه در اختیار قرار دهد.

لینک سایت Bihl+Wiedemann

کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

3/5 - (3 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 745
فهرست