نمایندگی هسته های مغناطیسی مگنتیکس (Magnetics)

 1. خانه
 2. دسته‌بندی نشده
 3. نمایندگی هسته های مغناطیسی مگنتیکس (Magnetics)

 

محصولات مگنتیکس (Magnetics) از دیگر تولیدات فناورانه ای هستند که گروه صنعتی کاسپین نمایندگی تأمین آنها را بر عهده دارد. گروه صنعتی کاسپین برحسب زمینه تخصصی در تأمین محصولات اتوماسیون صنعتی، قطعات الکتریکی و مغناطیسی، بنا به سفارشات متوالی در خصوص تأمین انواع هسته های مغناطیسی، همکاری با شرکت مگنتیکس و خصوصا نمایندگی های منطقه ای آن در آسیای شرقی را آغاز کرد و اکنون از تأمین کنندگان این شرکت بشمار می آید. مرکز مدیریتی Magnetics در آمریکا واقع است اما این شرکت دارای کارخانه تولیدی در کشور چین و نیز دفتر فروش در کشور هنگ کنگ است. همین امر دسترسی به محصولات این شرکت را برای گروه صنعتی کاسپین تسهیل نموده و ما را قادر ساخته نیازهای مشتریان را در اسرع وقت تأمین نماییم.

مگنتیکس از شرکتهای پیشرو در زمینه تأمین قطعات و متریالهای دقیق نرم برای صنایع الکتریکی است. اهتمام این شرکت به تحقیق، طراحی و تولید انواع هسته های مغناطیسی محصولاتی باکیفیت را رقم زده است که در صنایع مختلف قابلیت کاربردی کارآمدی دارند. این محصولات عمدتا در اینداکتورها، ترانسفورماتورها، منابع تغذیه انرژی و نظایر آن کاربرد دارند و دارای کارکردهای زیر هستند:

 • در انرژی های جایگزین استفاده می شوند.
 • در منابع تغذیه بدون توقف مورد استفاده قرار می گیرند.
 • ارتباطات از راه دور
 • هوافضا
 • صنایع پزشکی

علاوه بر زمینه های کاربردی فوق می توان دامنه گسترده ای از فیلدهای صنعتی و خدماتی را برشمرد که از محصولات Magnetics به انحاء مختلف بهره می برند. به فراخور این دامنه گسترده تقاضای این محصول نیز افزایش یافته و سطح تکنولوژی و کیفیت بالای تولیدات مگنتیکس نظر مشتریان را به این برند جلب کرده است.

این شرکت دارای گواهی RoHS و REACH از شرکت معتبر SGS است که نشان دهنده توجه ویژه آن به استانداردهای متریال و محصول متناسب با الزامات و استانداردهای روز می باشد. همچنین اخذ گواهینامه های ایزو 9001:2015 و IATF 16949:2016 موید تصدیق استانداردهای مدیریت کیفیت در صنایع عمومی و صنایع خودرو است. از این رو می توان مگنتیکس را یک شرکت بین المللی واجد استانداردهای فنی، مهندسی، مدیریتی و کیفیتی برای صنایع مختلف برشمرد.

محصولات

هسته های مغناطیسی تولیدی مگنتیکس را می توان به سه دسته کلی هسته های پودری، هسته های فریت و هسته های نوارپیچی شده تقسیم کرد، که هر یک قابلیتها، کاربردها، مدل ها و انواع مختلفی دارند:

1- هسته پودری (Powder Core): هسته های پودری القاکننده هایی با کمترین اتلاف برای منابع تغذیه سوئیچ شده (SMPS)، سوئیچ کردن رگلاتورها و فیلترهای صدا هستند. مگنتیکس این محصول را بهمراه کلیه سخت افزارها و لوازم و قطعات جانبی به مشتریان ارائه می دهد. این محصول در اصلاح عامل قدرت (PFC) و ترانسفورماتورهای Fly back نظیر شارژر باتریها، اینروتورهای آسیب ناپذیر تغذیه قدرت و مواردی از این قبیل استفاده می شوند. هسته های پودری این شرکت متناسب با مزیتهای زیر طراحی و ساخته شده اند:

– کمترین اتلاف در فرآیند القا

– ابعاد کوچک و بهینه

– حداکثر کارایی

– ارزان قیمت

– تراکم شار

این محصولات در شکلهای متنوع و ابعاد مختلف تولید میشوند و متناسب با نوع کاربرد ویژگیهای خاص خود را دارند. این محصولات طوری طراحی شده اند که قابلیت عملکرد بهینه در دمای بالا را دارا هستند، آنها گرما را هم از منابع خارجی و هم از انرژی تلف شده خودشان دریافت می کنند.

سری های Kool MU Cores ،Kool MU MAX Cores ،Kool MU HF Cores ،XFLUX ،Edge و غیره از دسته هسته های پودری تولیدی توسط مگنتیکس هستند که هر کی بنا به ویژگیهای خود دارای مدلهای متعدد می باشند و مشتریان می توانند متناسب با نیاز خود آنها را برگزینند.

2- هسته فریت (Ferrit Core): هسته های فریت مگنتیکس از آهن، منگنز و روی ساخته شده اند و همین آلیاژ آنها را به فریت های روی منگنزی معروف کرده است. آنها در فرکانس بالا هدر رفت بسیار کمی دارند و این ویژگیها هسته های فریت این شرکت را به محصولی محبوب برای استفاده در ترنسفورماتورها و فرکانس های رادیویی تبدیل کرده است. این محصولات نفوذپذیری بالایی دارند، خواص دمایی بسیار مناسبی داشته و ضریب تجزیه آنها بسیار پایین است. این ویژگیها هسته های فریت این شرکت را به محصولاتی باکیفیت، بادوام و مناسب برای فرکانسها و دماهای متنوع تبدیل کرده است. مگنتیکس این محصولات را با کلیه لوازم جانبی و سخت افزارهای لازم به مشتریان تحویل می دهد و گروه صنعتی کاسپین متعهد است محصول را با تمامی لوازم آن به مشتریان ارائه کند.

ویژگیها و کاربردهای هسته های فریت:
 • هدر رفت پایین، شار بالا و پاسخ دهی خوب به فرکانسها این محصولات را به گزینه ای مناسب برای ترانسفورماتورهای دارای پهنای باند بالا تبدیل کرده است.
 • شار بسیار بالای این محصولات باعث استفاده گسترده آنها در چوکهای حالت معمولی شده است.
 • قدرت اشباع بالا و هدر رفت پایینشان باعث کاربرد زیاد در مبدلها و ترانسفورماتورهای اینورتور شده است
 • ثبات دمایی بالا، و پایداری در شرایط مختلف این محصولات را به گزینه ای بی بدیل برای اینداکتورها تبدیل کرده است.
 • ترانسفورماتورهای دارای باند باریک نیازمند هسته های فریت با شار بالا و پایداری زیاد هستند که محصولات مگنتیکس بخوبی این ویژگیها را پوشش می دهند.
 • فیلترهای صدا از دیگر فیلدهایی هستند که هسته های فریت این شرکت در آنها کاربرد دارد.
 • اینداکتورها و ترانسفورماتورهای قدرت، و اینداکتورهای ارتباط راه دور از دیگر فیلدهای صنعتی و خدماتی هستند که برحسب مزایای کاربردی هسته های فریت مگنتیکس از این محصولات بهره می برند.

هسته های فریت مگنتیکس در سریهای M ،W ،J ،T ،F ،P و … تولید و روانه بازار می شوند. وجه تمایز این سریها در شار آنهاست و بطور کلی انی هسته ها میزان شار 750 تا 15000 را پوشش می دهند.

3- هسته نوارپیچی شده (Tape Wound Core): این نوع از هسته های مغناطیسی عناصر کلیدی مدارهای پیچیده الکترونیکی هستند که باید دارای ضریب حساسیت بالایی باشند. صنایعی نظیر هوافضا، ارتباطات، حفاری و… اصلی ترین مشتریان این فناوری هستند. هسته های نوارپیچیده مشخصا در آمپلی فایرهای مغناطیسی، مبدلها، ترانسفورماتورهای اینورتور و ابزارهای مغناطیسی ایستا استفاده می شوند. نفوذپذیری بالا و کمترین هدر رفت انرژی از مزایایی هستند که این نوع از هسته ها را مستعد چنین کارکردهایی می کنند.

این محصول شرکت مگنتیکس نیز در انواع سریها از جمله Square Orthonol ،Supermalloy ،48 Alloy ،Magnesil ،Amorphous و… روانه بازار می شوند.

گروه صنعتی کاسپین خود را متعهد می داند نیازهای مشتریان در زمینه کلیه محصولات شرکت Magnetics را تأمین می کند. ما بعنوان نمایندگی مگنتیکس کلیه سفارشات و درخواستها، و سوالات شما را پاسخ خواهیم داد و در صورت تصمیم به خرید مراتب استعلام قیمت و تأمین محصول را در کمترین زمان ممکن عرضه خواهیم کرد. بنابراین خواهشمندیم با مجاری ارتباطی گروه صنعتی کاسپین مندرج در وبسایت تماس حاصل کنید تا از چند و چون این خدمات مطلع شوید.

لینک سایت Magnetics

کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

3.3/5 - (3 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 835
فهرست