کشور چین علاوه بر این که یکی از مهم ترین مراکز خرید و فروش محصولات الکتریکی در مختصات جهانی است، خود نیز دارای برندهایی صاحب نام در زمینه تولید این محصولات است. برندهای چینی تولید کننده تجهیزات مذکور گرچه پیشینه چندان زیادی ندارند، اما توانسته اند به سرعت خود را با نیازهای تکنولوژیک جهانی وفق دهند. برند جی ال (GLVAC) از جمله این شرکت ها محسوب می شود که در سال ۲۰۰۰ تأسیس شده است اما دامنه و کیفیت محصولات آن با به روز ترین فن آوری ها برابری می کند و این امر باعث جلب نظر مشتریان محصولات الکتریکی شده است. تولید خازن وکیوم (Vacuum Capacitor)، کلید قطع کننده خلأ (Vacuum Interrupter)، کنتاکتور AC و DC، قطع کننده مدار (Circuit Breaker) و از این دست، محصولات شرکت چینی جی ال محسوب می شوند.

گستره کاربردی محصولات CLVAC بسیار گسترده است و نمی توان از فیلدهای صنعتی نام برد که به نحوی به محصولات تولیدی این شرکت احساس نیاز نداشته باشند. اما برخی صنایع نظیر صنایع معدن، صنایع هواپیمایی، ارتباطات، انرژی های جدید (مانند ابزارهای موتوری)، متالوژی، انرژی، صنایع پزشکی، نمیه هادی ها، صنایع محافظت محیط زیست، سیستم های بازرسی و از قبیل آن هر یک به نحوی به محصولات این شرکت چینی نیازمند خواهند بود. شرکت GLVAC فعالیت خود را از سال ۲۰۰۰ آغاز کرد، اما ضمن برقراری روابط پایدار با شرکت هایی نظیر GIGAVAC در همان ابتدای کار، عزم خود جهت تسریع فرایند ارتقای تکنولوژی را برداشت. این شرکت با اخذ گواهی های کیفی ISO-9001:2008 و ISO TS قابلیت سیستمی خود را تثبیت کرده و ضمن دریافت گواهی های UL و CE صلاحیت محصولات خود در ابعاد جهانی را به اثبات رسانده است.

از این رو و با عطف توجه به این دستاوردها ظرف این بازه زمانی کوتاه که در نتیجه مطالعات مهندسی گسترده و روند پیگیرانه در ارتقای فن آوری محصولات به دست آمده است، به معرفی برخی از محصولات اصلی این شرکت می پردازیم:

 خازن وکیوم: این سری محصولات جی ال در دو نوع ثابت و متغیر تولید و روانه بازار می شوند. خازن وکیوم ثابت (Fixed Vacuum Capacitor) دارای ولتاژ بالا، سایز کوچک و کم جا، ارزش کیفی بالا، ظرفیت پایداری بالا و بسیار مقرون به صرفه است. این محصول به طور گسترده در گرمایش القایی، ترنسمیتورهای ارتباطی، گرمایش متوسط مورد استفاده قرار می گیرند. اما خازن های وکیوم متغیر پیچیده ترین دارای تکنولوژی و فرایند ساخت هستند که کاملاً با نیازهای نیمه هادی ها مطابقت پیدا می کنند. این محصولات عمر بالا و طراحی مشتری مدارانه ای دارند.

– رله HV: رله های HV تولیدی شرکت GLVAC در انواع رله های خلأ، Reed Relays، رله های گازی، رله های SPST ،SPDT ،DPDT و رله های HV قفلی تولید می شوند. هر یک از این محصولات شرکت جی ال کابرد خاص خود را دارند، برای مثال رله های خلأ تولیدی این شرکت مناسب برای سیستم های سوئیچ چندگانه در فیلدهای ارتباطی RF هستند. همچنین از رله های خلأ GLVAC می توان در سیستم های مینیاتوری ولتاژ بالا استفاده کرد. رله های گازی این شرکت حاوی گاز پرفشار هستند که برای ولتاژ مقاومت الکتریکی بالا و نشتی جریان پایین بسیار مناسب اند. این محصول در تجهیزات تست پالس ESD، تجهیزات تست HV، تست عایق محافظتی و مواردی از این دست کاربرد زیادی دارند. دیگر رله های تولیدی جی ال نیز قابلیت ها و کاربردهای خاص خود را خواهند داشت.

– کنتاکتور DC: کنتاکتورهای DC شرکت جی ال در انواع کنتاکتورهای HV، کنتاکتورهای DC ولتاژ پایین و بالا، و کنتاکتورهای دستی DC تولید می شوند. نوع HV این محصولات مقاومت دمایی بسیار بالایی دارند و قادرند در دماهای ۵۵- تا ۸۵ درجه، و حتی ۱۲۵ درجه سانتیگراد قابلیت خود را حفظ کنند. این محصولات سایز کوچکی دارند و تا جریان ۶۰۰ آمپر و ولتاژ ۱۰۰۰ ولت توان عملکردی دارند. مدل دستی این سری محصولات جی ال سیستم آب بندی مطمئنی را دارند و در فضایی کاملاً ایزوله عمل می کنند.

– کنتاکتور AC: سری کنتاکتورهای AC تولیدی شرکت جی ال بر حسب شاخص های کاربردی در صنایع و زمینه های مختلف قابل استفاده اند. سری R Serial از کنتاکتورهای خلأ GLVAC کناتکتوری سه فاز است که در مدل های R160 ،R250 ،R400 ،R500 ،R360 و R800 تولید می شود. جریان جاری این سری از کنتاکتورها بین ۱۶۰ تا ۲۵۰۰ آمپر، و ولتاژشان بین ۳۸۰ تا ۱۵۰۰ ولتاژ می باشد. سری CK11 از این محصولات بسیار مناسب برای تکنولوژی های روز می باشد و دارای ولتاژ عملکردی بالا، سایز کوچک، ثبات و پایداری مطمئن کارکردی، مقاومت مدار پایین، و فرایند نگهداری و تعمیرات ساده است. این محصول نیز بر حسب نرخ ولتاژ و آمپر در مدل های مختلف تولید می شود که در مجموعه جریان های ۱۳۰ تا ۳۰۰۰ آمپر و ولتاژهای ۱/۵ تا ۳/۶ کیلو ولت را پوشش می دهد. سری HCV کنتاکتورهای خلأ تولیدی جی ال نیز مناسب سیستم های نیروگاهی برق، صنایع نفت، صنایع شیمیایی، معدن، متالورژی و خطوط ریلی برقی می باشند.

سری های CKJ5 ،7.2kv، و 12kv از دیگر سری تولیدات شرکت چینی GLVAC محسوب می شوند که هر کدام دامنه کاربردی، ویژگی های فنی و مدل های متنوع خاص خود را دارند. مشتریان می توانند ضمن نیازسنجی و برآورد الزامات فنی بهترین محصول متناسب با شرایط کاری خود را برگزینند.

– قطع کننده خلأ (Vacuum Interrupter): این محصولات در سه نوع قطع کننده برای کنتاکتورهای AC، قطع کننده برای قطع کننده های مدار و قطع کننده برای ایزوله کردن سوئیچ ها تولید می شوند.

– مگنترون (Magnetron): مگنترون ها ابزارهای الکتریکی هستند که تولید امواج میکرو ویو می کنند. محصول Pulse Magnetron GLM5193 از جمله تولیدات جی ال در این زمینه است که به عنوان منبعی برای شتاب دهی خطی الکتریکی طراحی و ساخته می شود. این محصول کارایی بالا، دوام زیاد، و پایداری قابل اتکا دارد و در شتاب دهنده های خطی الکتریکی به وفور استفاده می شود. مگنترون CW Magnetron GLCWM-75L از دیگر محصولات GLVAC در این سری است که در میکروویوهای گرمایشی، کشاورزی و معدن استفاده گسترده دارد. سری CW Magnetron GLCWM-100L-T این محصول نیز دارای ساختار متال سرامیکی است، قدرت بالایی دارد و در زمینه های  صنعتی مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

این طیف گسترده کاربردی محصولات جی ال، در کنار سهل الوصول بودن دسترسی به این محصولات در بازار جهانی مشتریان را تحت تأثیر قرار داده است و به فراخور آن طی سالیان اخیر تولیدات این شرکت چینی در بازار داخلی نیز با استقبال بالایی مواجه شده اند. اگر سهولت برقراری ارتباط با کشور چین و قیمت مقرون به صرفه محصولات این شرکت را نیز به مزایای فوق اضافه کنیم می توانیم پی به اقبال بالای این شرکت نزد مشتریان داخلی ببریم. گروه صنعتی کاسپین به عنوان نمایندگی شرکت چینی جی ال (GLVAC) آماده است سفارشات شما را دریافت نموده و ظرف کوتاه ترین زمان ممکن مراتب استعلام قیمت، تهیه و تأمین آن ها را فراهم کند. ما همچنین کلیه خدمات مربوط به این محصولات اعم از نصب و راه اندازی، تعمیر و خدمات پس از فروش را به مشتریان گرامی ارائه می دهیم.

لینک سایت GLVAC

کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 1,246
فهرست