کیفیت اصلی ترین معیار در انتخابی و بهره گیری از ابزارهای اندازه گیری و مونیتورینگ به شمار می رود و شرکت دوراگ، تولید کننده این تجهیزات محصولاتی باکیفیت و در عین حال مقرون به صرفه تولید و به مشتریان عرضه می کند. محصولات دوراگ دارای فن آوری هوشمند و اتوماسیونی بوده و فیلدهای مربوط به فن آوری احتراق، مونیتورینگ محیطی، مدیریت داده و نیز سنسورهای تونل را شامل می شود. این شرکت که فعالیت خود را از سال ۱۹۴۸ آغاز کرده است ارائه دهنده فن آوری های مدرن، تجهیزات تأیید شده و خدمات مطمئن برای نیازهای فردی و سازمانی می باشد و از این حیث طیف بهره گیرندگان از محصولات و خدمات این شرکت گسترده است.

فیلدهای کاربردی محصولات دوراگ به شرح زیر هستند:

 اشتعال و احتراق: دوراگ تولید کننده محصولاتی بادوام، مطمئن و پایدار برای مشعل ها و فلرها با قابلیت تغییر سوخت (گازهای قابل احتراق، روغن های حرارتی یا سوخت های جامد) می باشد که تحت شرایط مورد تقاضا عملکرد خود را حفظ می کنند.

 مونیتورینگ و کنترل: مواد احتراقی صنعتی انرژی زیادی را آزاد می کنند. با ملاحظه شعله ها محصولات دوراگ سیستم های کنترلی مطمئن و استاندارد با قابلیت واکنش به موقع و حفظ انرژی را به مشتریان عرضه می کنند.

 اندازه گیری و مونیتورینگ: صنعت و ترافیک دو حوزه ای هستند که گازهای آلاینده زیادی را متصاعد می کنند. با استفاده از محصولات Durag می توان میزان آلاینده های صنعتی و نیروگاهی را به دقت اندازه گیری کرد و کیفیت هوای تونل ها را نیز مورد پایش قرار داد.

 اعتبارسنجی و ارزیابی: محصولات دوراگ قابلیت مونیتورینگ مستمر و دائمی محیطی و داده های فرایندی را در سایزها و ابعاد مختلف و صنایع متنوع دارند. این محصولات بر حسب قوانین و الزامات محیطی داد ها را اعتبارسنجی، ارزیابی و گزارش دهی می کنند.

 طبقه بندی و شمارش: خدمات این شرکت به تعیین دقیق اجزا و عناصر موجود در هوا نیز گسترده می شود.

کارکردهای فوق نشان از دامنه عملکردی بالای محصولات دوراگ دارد و از همین رو بهره گیری از محصولات این شرکت برای هر فیلد صنعتی و خدماتی امکان پذیر است. با قرار دادن این مشخصه در کنار شاخص هایی چون کیفیت عملکرد بالا، دوام زیاد، قیمت مقرون به صرفه و خدمات پس از فروش قرار دهیم می توانیم پی به دلیل گستردگی محصولات Durag در ابعاد جهانی ببریم؛ امری که آثار و نشانه های خود را در بازار داخلی نیز عیان کرده است و گروه صنعتی کاسپین را به همکاری تنگاتنگ با دفاتر فروش دوراگ به منظور تامین و پاسخگویی به نیاز گسترده بازار داخلی متقاعد کرده است.

عمده صنایعی که می توانند بهره بیشتر و کارآمدتری از محصولات دوراگ بگیرند را می توان به شرح زیر برشمرد:

 صنایع تولید انرژی: از جمله کاربردهای محصولات دوراگ در نیروگاه های تولید انرژی سوخت فسیلی می باشد.

 واحدهای سوخت مواد زائد: سنسورها و سیستم های کنترلی Durag در این دسته صنایع کاربرد زیادی دارند.

 صنایع سیمان: سوزاننده های گاز، پکیج های مونیتورینگ مشعل با سیستم های نوری فیبری و … از جمله محصولات دوراگ هستند که در صنعت سیمان مورد استفاده قرار می گیرند.

 پتروشمی: واحدهای تقطیر نفت خام، واحدهای بازیابی سولفور، هیترهای سرخط، سیستم های فلر، بویلر بخار، بارگذاری و فرایندها و واحدهایی از این دست در مجتمع های پتروشیمی موجودند که به نوبه خود به محصولات Durag نیاز خواهند داشت.

 تونل: تونل ها با سیستم های تهویه جانبی و سیستم های تهویه طولی از محصولات دوراگ به وفور استفاده خواهند کرد.

 صنایع آهن و وفولاد:  واحدهای کک، سیناتر، کوره ذوب آهن، مبدل LD، ریخته گری، نورد، نیروگاه ها و نظایر آن رشته فیلدهایی هستند که محصولات دوراگ در آن ها کابردی گسترده دارد.

محصولات دوراگ

حال و با توجه به آشنایی با زمینه کاربردی گسترده محصولات دوراگ، به معرفی عمده محصولات این شرکت بر حسب فیلدهای کاربردی ذکر شده می پردازیم:

 اشتعال و احتراق: احتراق های دوگانه سوز، سیستم های احتراق فلر، سوزاننده های گاز، سیستم های احتراق گاز، احتراق روغن، سیستم های احتراق پلاسما، سیستم های احتراق متحرک، احتراق ولتاژ بالا، سیستم های احتراق با انرژی بالا و یونیت های انقباض پنوماتیک جزو این دسته محصولات دوراگ هستند که در مدل های متنوع به مشتریان عرضه می شوند.

 مونیتورینگ و کنترل: این محصولات نیز در سری های یونیت های کنترل، کنترل کننده های سوزاننده ها، مونیتورهای مشعل، سنسورهای مشعل، سوئیچ های فشار و دوربین های کوره ای تولید و عرضه می شوند.

 اندازه گیری و مونیتورینگ: مونیتورهای جریان هوا، سیستم های مونیتورینگ هوای محیط، مونیتورینگ گرد و غبار، مونیتورینگ فیلتر، مونیتورهای دید، اندازه گیری جریان حجم، و آنالیزورهای جیوه از زمره این محصولات دوراگ هستند.

 سیستم های اعتبار سنجی و ارزیابی: این محصولات در دو سری DAHS و PEMS تولید و روانه بازار می شوند. سری PEMS این محصول در مدل های DATACEMS تولید می شود که در خشک کننده ها، کشتی ها، هیترهای فرایند، هیترهای نفت خام، منابع انتشار گاز و مایع، بویلرها، توربینها و … استفاده می شود. سری DAHS نیز در دو مدل D-EMS2000 و D-EMS2020 تولید می شود.

بازار محصولات و دفاتر نمایندگی و فروش دوراگ بسیار گسترده است و در اقصی نقاط دنیا به راحتی و سهولت در دسترس هستند. دفاتر فروش Durag در کشورهای مجاور نظیر امارات و هند، و نیز دفاتر متعدد این شرکت در کشور چین دسترسی به محصولات معرفی شده را بسیار تسهیل نموده است و همین امر باعث ارائه خدمات سریع با هزینه کم به مشتریان شده است. گروه صنعتی کاسپین بر حسب استقبال بالایی که از محصولات شرکت دوراگ شده است نمایندگی فروش و ارائه خدمات این شرکت را بر عهده گرفته و آماده است تمامی خدمات مورد نیاز مشتریان را اعم از تهیه و تأمین کالا، شناسایی و انتخاب بهترین مدل ها متناسب با نیاز فنی، نصب، راه اندازی، آموزش، تدوین دستورالعمل های نگهداری و استفاده از قابلیت های محصولات دوراگ و سایر نیازهای مشتریان را با کمترین هزینه در اختیار ایشان قرار می دهد.

لینک شرکت دوراگ

کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است. 

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 2,198
فهرست