ابزارهای تست، اندازه گیری و آزمون در واقع تکمیل کننده زنجیره های تولید محصولات و خدمات صنعتی محسوب می شوند. این بازارها ضمن اندازه گیری و شاخص های کمی ای که به دست صاحبان فرایندها می دهند، دقت و کیفیت فرایند تولیدی و خدماتی را تضمین می کنند. خصوصاً با توجه به فن آوری های امروز که تولید قطعات کوچک و در عین حال پیچیده را اقتضا می کند، اندازه گیری دقیق و آزمون مناسب از شاخص های مهم محسوب می شوند و شرکت آلمانی شوت زینگر (Schutzinger) از زمره واحدهای تولید کننده ای است که در این زمینه کاملاً موفق عمل کرده است.

محصولات این شرکت به ابزارهای تست و اندازه گیری محدود نمی شود و دامنه وسیعی را پوشش می دهد، اما این طیف تنوع به کاهش کیفیت تولیدات شوت زینگر منجر نشده است. صنایع پزشکی و خودرو از اصلی ترین بهره گیرندگان محصولات ویژه شوت زینگر هستند اما اشاره گردید که دامنه محصولات متنوع این شرکت می تواند پاسخگوی تقریبا هر زمینه صنعتی باشد که به نحوی نیازمند ابزارهای تست و آزمون و دیگر ابزارهای دقیق است. در ادامه به معرفی محصولات شوت زینگر بر حسب قابلیت و کاربردشان می پردازیم:

– ابزارهای تست و اندازه گیری

شوت زینگر تجربه ۶۰ ساله در زمینه تولید ابزارهای اندازه گیری دقیق دارد به روز سازی و ارتقای فن آوری ها باعث شده است که این شرکت آلمانی همیشه در لیست برندهای قابل توجه جهانی در زمینه تولید ابزارهای اندازه گیری و آزمون باشد و نظر بازار را متوجه خود کند. این ابزارها شامل انواع و مدل های زیر می باشند:

 پلاگ ها: پلاگ های تولیدی شوت زینگر در انواع ۲ تا ۴ میلیمتری با ظرفیت بالای نگهداری جریان و کمترین مقاومت تماسی تولید می شوند و دیر هم داغ می کنند. این محصولات بسیار مقاوم بوده و در برابر ارتعاشات ایمن و عالی عمل می کنند. سری های ۲ میلیمتری در انواع programme و safety programme تولید می شوند، سری ۲/۴ میلیمتری در مدل safety programme و نیز سری ۴ میلیمتری نیز در مدل programme تولید و روانه بازار می شوند. هر کدام از این سری ها دارای مدل های متنوعی هستند که قابلیت های خاص خود را دارند.

 سوکت ها: این محصولات شوت زینگ نیز در انواع ۲، ۲/۴ و ۴ میلیمتری تولید می شوند. دارای مکانیزم ضد شوک هستند و بر حسب استانداردها تا ۱۰۰۰ V کار می کنند، ایمن و قابل تطبیق با سوکت های ۴ میلیمتری قدیمی هستند، تا جریان ۳۲ آمپر بارگیری می شوند و دارای ورژن های نیکل کاری و طلاکاری شده هستند. سوکت های شوت زینگر هم دارای سری های ۲، ۲/۴ و ۴ میلیمتری هستند که در مدل ها و انواع متنوع تولید می شوند.

 کوپلرها: انواع کوپلرهای شوت زینگ در سایزهای ۲، ۲/۴ و ۴ میلیمتری در رنگ های متنوع و ورژن های نیکل کاری یا طلاکاری شده تولید می شوند و جریان بارگذاری تا ۳۲ آمپر دارند.

 آداپتورها: این محصولات نیز ویژگی های ذکر شده کوپلرها را دارا می باشند.

 پلاگ های اتصال:  شوت زینگر دارای ورژن سوکت از عقب بوده و طراحی فشرده و کم جایی دارد، دارای عایق بندی قالبی است و در ورژن های نیکل کاری و طلاکاری شده تولید می شود.

 درپوشهای اندازه گیری: درپوشهای شوت زینگر دارای عایق دولایه هستند که ضریب ایمنی آنها را دوچندان می کند، این محصولات مطابق با فن آوری های به روز بوده و در بازار با استقبال بالایی مواجه شده اند. درپوشهای اندازه گیری شوت زینگر ضد شوک بوده و تا ۱۰۰۰ V عملکرد دارند وبه سیستم های ۲، ۲/۴ و ۴ میلیمتری متصل می شوند.

 تست پراب ها و درپوشها: این محصولات در سری های ۲ و ۴ میلیمتری تولید می شوند، بسیار پرکاربرد هستند و به طور کلی استفاده عمومی دارند یعنی در تمامی زمینه های صنعتی قابل استفاده اند. تست پراب ها بسیار مقرون به صرفه بوده و دارای استانداردهای عالی زیست محیطی می باشند.

 پست های ترمینال: این محصولات دارای سر سوزن غیر قابل جداشونده هستند، ظرفیت حمل جریان بسیار بالایی دارند و دارای رینگ های عایق نیز می باشند. پست های ترمینال در سایز ۴ میلیمتر در مدل های متنوع تولید می شوند.

 کیت های اندازه گیری ابزار: بسیاری از ابزارهای کاربرد روزانه دارند و عملکرد و کارایی آن ها بسیار مهم است. کیت های تولیدی شوت زینگر نیز متناسب با این کارایی طراحی شده اند، این محصولات کارکرد متنوعی داشته و برای لوازم جانبی ابزارهای اندازه گیری متنوع ایده آل اند. کیت های تست، کیت های صنایع خودرو، کیت های مولتی متر و کیت های کار انواع کیت های تولیدی شوت زینگر هستند.

– لوازم جانبی ابزارهای پزشکی

چنانکه اشاره شد شرکت شوت زینگر علاوه بر فیلد ابزارهای اندازه گیری و تست، در سایر زمینه ها نیز فعالیت دارد که خدمات پزشکی از جمله آنهاست. شرکت شوت زینگر بر حسب تعامل با واحدهای مربوطه سیستم های کابلی با کیفیت و ضریب ایمنی بالا را برای خدمات و کاربردهای پزشکی تولید می کند. این قسم محصولات ماهیت سفارشی داشته و با مکانیزم تولید نمونه اولیه، تست و در صورت تأیید مشتری، تولید انبوه به انجام می رسد. تیم های مهندسی و فنی باتجربه و کارآزموده و نظام کنترل کیفی مطمئن پشتوانه شوت زینگر برای تولید این محصولات با ضریب حساسیت بالاست.

-اندازه گیری برای صنایع خودرو

شوت زینگر در زمینه صنایع خودرو نیز دارای فعالیت است و انواع کانتکورها و سوکت ها را برای این دست صنایع تولید می کند. این محصولات دارای فن آوری OBD (مکانیزم خطایابی و شناسایی روی بورد) هستند که روی انواع وسایل نقلیه بهترین عملکرد را دارند.

شرکت شوت زینگر دارای مراکز ارائه خدمات و فروش گسترده در سرتاسر دنیا می باشد و همین امر دسترسی آسان و ارزان به محصولات این شرکت آلمانی را میسر کرده است. گروه صنعتی کاسپین به اقتضای استقبال بالای داخلی از محصولات شوت زینگر ارتباطاتی تنگاتنگ با واحد مرکزی و دفاتر فروش منطقه ای این شرکت را برقرار کرده و در حال حاضر به عنوان نماینده این شرکت آلمانی آماده ارائه محصولات و خدمات شوت زینگر در اسرع وقت و با کمترین هزینه ممکن است. از این رو می توانید ضمن تماس با گروه صنعتی کاسپین با محصولات شوت زینگر و کم و کیف خدمات آنها آشنایی بیشتری حاصل کنید.

لینک سایت شوت زینگر

کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 1,232
فهرست