نمایندگی محصولات اتوماسیون صنعتی دیکسل (Dixell)

  1. خانه
  2. دسته‌بندی نشده
  3. نمایندگی محصولات اتوماسیون صنعتی دیکسل (Dixell)

شرکت امرسون الکتریک (Emerson Electrics) از دیرپاترین شرکتهای فعال در زمینه تولید تجهیزات الکتریکی و اتوماسیونی به شمار می رود که بیش از 120 سال عمر دارد. این شرکت در طول این دوره طولانی بارها متناسب با ارتقای فناوریها، سطوح سازمانی فرایندهای خود را بهبود داده است و دامنه فعالیتهای خود را گسترش داده است. یکی از اقدامات امرسون در این زمینه راه اندازی شرکتهای تابعه و برندهای زیرمجموعه از جمله برند Dixell می باشد که برند مخصوص برخی از تجهیزات اتوماسیون صنعتی این شرکت بزرگ چندکارکردی و بین المللی است. محصولات برند دیکسل تحت الزامات و استانداردهای امرسون تولید می شوند و ازا ین رو علاوه بر کیفیت و دوام بالا، شاخصه های زیست محیطی و بهره وری در آنها کاملا لحاظ شده است.

گروه صنعتی کاسپین با توجه به این پشتوانه و برحسب تقاضاهای مکرر از محصولات اتوماسیون صنعتی برند دیکسل، پیرو مشی سازمانی اش مبنی بر ایجاد مطلوبیت برای مشتری از طریق ارائه محصولات و خدمات مورد پسند مشتری، برقراری ارتباط با مراکز ارائه محصولات دیکسل و واردات این محصولات را در دستور کار قرار داد. فناوریهای محصولات دیکسل در زمینه تنظیم و کنترل الکترونیکی در زمینه های خنک سازی، تهویه مطبوع، و گرمایش در اهم مزیت های این برند قرار دارد. راهبرد اصلی در برند دیکسل صرف نظر از ارائه محصولات باکیفیت، به حداقل رساندن مصرف انرژی و توجه به شاخص های محیط زیستی است که هم باعث کاهش میزان آلایندگی فرایندهای صنعتی و خدماتی می شود، هم هزینه های تولید محصولات و ارائه خدمات را از لحاظ پارامتر مصرف انرژی کاهش می دهد، و هم از آسیب های احتمالی منتشر شده از انرژی بر نیروی انسانی کاهش می دهد.

کاربردهای محصولات اتوماسیون صنعتی دیکسل

عطف توجه به این مزایا، و با لحاظ این نکته که دامنه کاربردی محصولات دیکسل بسیار متنوع است، می توان به دلیل اقبال گسترده از محصولات این برند بین مشتریان پی برد. در ادامه به معرفی اهم حوزه ها و زمینه های کاربردی محصولات اتوماسیون صنعتی دیکسل می پردازیم:

 خنک کنندگی: خنک کننده های جدید GWP برند دیکسل از بهترین فناوریها برای سرد کردن و تبرید بشمار می روند و در یخچالها و سردکننده ها می توانند بسیار مفید واقع شوند. دیکسل همپنین طیف گسترده ای از انواع کنترلرها و درایورهای متناسب و سازگار با گازهای جدید تبریدی ارائه داده است. کلیه فرایندها و محصولات تست ها و آزمایشات کنترل کیفی را از سر گذرانده و با استقبال مشتریان مواجه شده اند.

در زمینه CO2: برای یک سوپرمارکت زنجیره ای که در حال توسعه بازار و فعالیت های خود است استفاده از CO2 یک راه حل استاندارد در خنک کننده هایش بشمار می رود. مزایای اقتصادی، سیاسی، زیست محیطی و ترمودینامیکی این کاربرد ضمن مراجعه به استانداردهای روز نظیر پروتکل کیوتو و محدویت های قانونی جدید در زمینه تأمین و مصرف انرژی خود را بهتر نشان می دهد. بخاطر پیشرفتهای صورت گرفته در سالهای اخیر دی اکسید کربن یک منبع مناسب و در دسترس متناسب با راهکارهای سبز بشمار می رود و دیکسل بنا به عطف توجه به الزامات حفظ و بهینه سازی انرژی، سیستمهایی را توسعه داده است که با مدیریت یخچال ها با قابلیت CO2 نیازهای صاحبان صنایع و خدمات به خنک کننده ها و یخچال های تجاری را فراهم کند. این دامنه شامل صنایع سنگین نظیر نیروگاهها تا فعالیت های خرد صنعتی و خدماتی می شود.

مدیریت فرایند و هواسازها: تجهیزات دیکسل شامل کنترلرهای قابل برنامه ریزی یا PLC، سنسورها، پایگاههای کنترل با صفحه نمایش لمسی LCD و نظایر آن قابلیت اجرای فرایندها و کنترلهای مربوط به هواسازها را تسهیل و دقیق کرده است. با این قابلیتها می توان شرایط دمایی- رطوبتی، فیلتراسیون، کنترل هوا و کیفیت آن را مدیریت و پایش کرد. این امر باعث صرفه جویی در انرژی و افزایش بهره وری در فرایند می شود.

فعالیت های خرده فروشی: استفاده از ترکیبات طبیعی برای خنک کننده در زمینه های فعالیت های تجاری خرد نظیر سوپرمارکتها امروز بصرفه تر و کاراتر است. تجهیزات دیکسل شامل پمپ حرارتی، خنک کننده های خشک، کابینت های برقی و کیس های نمایشگر تراکم آب می تواند به کاهش مصرف انرژی، هدر رفت آن و بهینه سازی هزینه های تأمین انرژی در این دست مراکز کمک کند.

محصولات برند دیکسل:

برند دیکسل شامل انواع تجهیزات اتوماسیون صنعتی می شود که چنانچه اشاره شد عمدتا در زمینه کاهش هدر رفت انرژی و تأمین محیط زیست پاک مورد استفاده قرار می گیرند. عمده محصولات دیکسل شامل موارد زیر است:
کنترل کننده های یخچال: یخچالها نیاز دارند که از پارامترهای مختلف مورد پایش و کنترل مستمر قرار گیرند تا هم مصرفشان بهینه باشد و هم از اقلام حفاظت کرده و مانع فاسد شدنشان شوند. کنترل کننده های یخچال دیکسل برای انواع یخچالها کاربرد دارد؛ کنترلرهای یخچالهای عمومی، کنترلرهای یخچالهای مولتی پلکس کابینت که عمدتا در هایپرمارکتها استفاده می شوند، درایورهای شیر انبساطی الکتریکی، کنترلر اتاقهای سرد، کنترلر یخچالهای وِزه، کنترلر رک کمپرسور، کنترلر سرعت فن، کنترل کننده رطوبت، استارتر کمپرسور، ترنسمیتر فشار و سایر درایورهای مرتبط از جمله کنترل کننده های تولیدی با برند دیکسل می باشند.

کنترل کننده های تهویه هوا: این محصولات شامل انواع کنترلرهای چیلر، پمپ حرارتی و درایر، کنترلر چیلر، پمپ حرارتی و بازیابی حرارتی، کنترلرهای یونیت های هواساز، کنترل کننده های اکونومایزر و انواع ترنسمیتر فشار و درایورها می باشد.

سیستمهای کنترل و مانیتورینگ: این محصولات شامل دتکتورهای نشتی یخچال، تجهیزات مانیتورینگ انرژی، سیستمهای سنسور وایرلس و سایر کنترلرهای سیستم است. این تجهیزات می توانند به کاهش مصرف انرژی، عیب یابی در اسرع وقت، حافظت از فراورده ها و محصولاتی که در یخچال نگهداری می شوند و به طور کلی حفظ سلامت مصرف کنندگان کمک کنند.

کنترل کننده های قابل برنامه ریزی یا PLC: این محصولات بسیار پرکاربرد هستند و در زمینه های متعدد و محیط های مختلف نظیر بیمارستان ها، مراکز خرید، حمل و نقل و … به وفور استفاده میشوند. دیکسل از PLC ها هم در یخچال ها و خنک کننده ها و هم در سیستم های گرمایشی و حرارتی استفاده می کند. از این میان محصول iProGenius عمدتا برای زمینه های عمومی، و محصول XEV برای مدیریت شیرهای انبساطی الکتریکی مورد استفاده قرار می گیرند.

همچنین رابط های انسان ماشین یا HMI ها از دیگر محصولات برند دیکسل هستند که در انواع نمایشگرهای LCD یا لمسی تولید و به بازار ارائه می شوند.

سنسور: سنسورها از محصولات دیکسل هستند که هم به مقاصد خنک کنندگی و برودتی، و هم حرارتی و تولید مورد استفاده قرار می گیرند. پراب های دما، پراب های دما/ رطوبت، پراب های رطوبت، مبدلهای فشار، دتکتورهای نشتی گاز، ترنسمیترهای فشار، و پراب های AHU از جمله این محصولات هستند که در سری ها ومدلهای متنوع تولید و به مشتریان عرضه می شوند.

گروه صنعتی کاسپین بعنوان نمایندگی محصولات اتومسیون صنعتی برند دیکسل آماده است کلیه نیازهای شما در زمینه محصولات و خدمات این برند در اسرع وقت با کمترین هزینه در اختیار قرار دهد. کافی است با ما تماس بگیرید تا مشاوره ها و راهنماییهای لازم در این خصوص را دریافت کنید.

لینک سایت Dixell

کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 779
فهرست