گروه صنعتي كاسپين تأمين كننده تجهیزات اتوماسیون صنعتی، قطعات الکترونیکی و فناوری های خودکار و هوشمند در زمینه های صنعتی و خدماتی متفاوت، طی سال های اخیر همکاری با شرکت CHINT را نیز در دستور کار قرار داده است و اکنون تامین کننده محصولات این شرکت می باشد. شرکت چینت فعالیت خود را از سال 1984 در کشور چین آغاز کرد و در حال حاضر از برندهای بزرگ بین المللی در زمینه محصولات هوشمند انرژی بشمار می رود. این شرکت چینی فناوریهای  نوین صنعتی نظیر برق هوشمند، انرژی های سبز، تجهیزات کنترلی و اتوماسیون صنعتی، خانه هوشمند و انکوباتور را بکار می گیرد و زنجیره صنعتی جامع و یکپارچه ای را شامل تولید انرژی، ذخیره انرژی، انتقال، پست، توزیع، فروش و مصرف را شکل می دهد. اهتمام شرکت چینت برتأمین انرژی پاک، وخدمات بهینه انرژی باعث ایجاد ارزش افزوده و کاهش قیمت تمام شده محصولات و خدمات مراکز صنعتی و خدماتی می شود و از این رو استقبال بسیار زیادی را بین مشتریان در سرتاسر دنیا برانگیخته است.

کاربردهای محصولات چینت

محصولات چینت در زمینه های مختلف می توانند مورد استفاده قرار گیرند. سطح فناوری بالا باعث هوشمند شدن فرایندها در عین کاهش مصرف انرژی و حفط و نگهداشت محیط زیست برای نسل های آینده می شود. در ادامه به معرفی برخی زمینه های کاربردی محصولات چینت می پردازیم:

  • سیستم پمپاژ خورشیدی: این سیستم عمدتا در مصرف روزمره آب، آبیاری کشاورزی و جنگلداری، کنترل بیابان ها، آب طیور، تأمین آب روستایی و شهری و نیز پروژه های تصفیه آب استقاده می شود. همچنین می توان از این محصولات در آبیاری قطره ای و آبیاری بارانی استفاده نمود. محصولات چینت می توانند با کاهش مصرف انرژی به حفظ محیط زیست کمک کنند و در عین حال استاندارد زندگی مردم خصوصاً در مناطق دچار کمبود آب و انرژی را بهبود ببخشند.
  • روشنایی خورشیدی خیابان: در سالهای اخیر روشنایی خورشیدی خیابان جایگزین اشکال سنتی منابع انرژی نور شده است. حفاظت از محیط زیست، صرفه جویی در مصرف انرژی، راندمان بالا و ویژگیهایی از این دست، این جایگزینی را توجیه می کنند. با بهره گیری از انرژی خورشیدی برای روشنایی جاده ها، پارک ها، مدارس، مناطق بیابانی بدون روشنایی و مراکزی از این دست از مصرف انرژی های فسیلی کاست.
  • سیستم های توزیع PV: سیستم های فوتوولتاژیک یا تبدیل نور به انرژی الکتریکی یکی از بهینه ترین فرایندهای مدرن در صنایع تبدیل انرژی بشمار می رود که در این زمینه محصولات چینت می توانند بسیار کارگشا باشند. در این فرایند می توان با نصب پنل های خورشیدی انرژی بسیاری از مراکز صنعتی، تجاری و مسکونی را رفع کرد و نه تنها از هزینه های تولید محصول، ارائه خدمات و زندگی کاست، بلکه مصارف انرژی و هدر رفت منابع را نیز از بین برده و به حفظ محیط زیست یاری رساند.
  • سیستم های PV خارج از شبکه: در این قسم مصارف، سیستم PV متصل به شبکه برق نیست و دارای باتری ذخیره ای است که انرژی الکتریکی در آن ذخیره می شود و می توان در زمانهایی مثل شب که نور خورشید برای تولید انرژی وجود ندارد مورد استفاده قرار گیرد. این تکنولوژی عمدتا برای نقاط خارج از شبکه الکتریکی و عمدتا مناطق دورافتاده نظیر زمینهای کشاورزی، جزیره ها، فلات ها و بیابان ها استفاده می شود. همچنین می توان از این فناوری خارج از شبکه در زمینه های صنعتی نظیر سیستمهای پمپاژ خورشیدی، حفاظت خطوط لوله، ایستگاههای هواشناسی، بزرگراهها، مراکز بازرسی در مرزها و …. استفاده نمود.
محصولات:

دامنه محصولات چینت بسیار متنوع است اما به منظور آشنایی اجمالی طبقه بندی محصولات و سری های مربوط به آنها بشرح زیر می آید:

  • محصولات ولتاژ پایین: چینت تولید کننده انواع محصولات ریلی ماژولار DIN، مدارشکن های قالبی MCCB، مدارشکن های هوای ACB، کنتاکاتورها، رله های حرارتی، استارترها، ابزارهای پایلوت، انواع اینوتور و استارترهای نرم، خازن های LV، قطع کننده های سوئیچ، قطع کننده فیوز سوئیچ، سوئیچ تعویض، انواع فیوزها، سوئیچ های مسافرتی و ترمینال های اتصال است. هر یک از این سری محصولات دارای مدل ها و انواع متنوعی هستند که ضمن تماس با گروه صنعتی کاسپین می توانید با چند و چون و کاربرد آنها آشنا شوید.
  • پاورهای T&D: این دسته محصولات شامل انواع ترانس های برق، کلیدهای عایق گاز، کلیدهای عایق هوا، پست های پیش ساخته، کلیدهای MV&LV، دستگاههای MV، تجهیزات محافظ برق، انواع برقگیرها، خازن ها، عایق ها و کابلها می شود.
  • ابزارها و تجهیزات اندازه گیری: مونیتورینگ متر از پرکاربردترین این سری محصولات است. مونیتورینگ مترها در انواع آنالوگ، ریلی و پنل متر دیجیتال در مدلها و سایزهای مختلف تولید می شوند. گازمترها یا گازسنجها دیگر تجهیزاتی هستند که در انواع گازمتر دیافراگمی، IC Card و ریموتی یا از راه دور تولید می شوند. دیگر ابزارهای اندازه گیری چینت الکتریک سنج های این شرکت است که در انواع تکفاز، سه فاز، CIU و نظایر آن تولید و روانه بازار می شود.
  • تجهیزات ساختمان: سوئیچ های دیواری چینت در انواع مختلف ذیل استانداردهای استرالیایی، آمریکایی، بریتانیایی و اروپایی تولید می شوند. این شرکت همچنین تولید کننده لامپ های LED می باشد.
  • اتوماسیون: عمده کاربرد محصولات چینت در صنایع اتوماسیونی و خودکار است. تولید انواع رله شامل پاور رله، رله استارتر، و رله کنترل باکس، تولید سوئیچ های الکترومغناطیسی، مکانیکی و سوئیچ های فشار هوا، تولید انواع هورن های الکترونیک و فشار هوا و انواع پارتهای الکتریکی از جمله ماژولهای کنترل بدنه، فلشرها و نظایر آن از جمله کارکردهای چینت می باشد.
  • انرژی های جدید: شرکت چینت در زمینه انرژیهای جدید نیز تولید کننده انواع ماژولهای PV، اینورترهای PV، سیستم های مونیتورینگ و محصولات سیستمی می باشد.

شرکت چینت یک شبکه تأمین و تجارت گسترده جهانی شامل بیش از 140 کشور را ایجاد کرده است و با پوشش دهی جهانی اش از طریق حدود 30 هزار کارمند در اقصی نقاط دنیا دسترسی به محصولات و خدمات خود را تسهیل کرده است. گروه صنعتی کاسپین نیز برحسب سفارشات متعدد دریافتی داخلی با شرکت چینت آشنا شده و ضمن مطالعه بازار و محصولات و بازخوردها تصمیم به همکاری و تأمین محصولات این شرکت گرفت. بنابراین گروه صنعتی کاسپین در حال حاضر بعنوان نمایندگی شرکت چینت (Chint) آماده است کلیه محصولات و خدمات این شرکت را مطابق با نیاز مشتریان در اسرع وقت با کمترین هزینه تأمین و در محل مورد نظر مشتری تحویل ایشان دهد. ما همچنین آماده هر گونه همکاری در زمینه ارائه خدمات این شرکت نیز می باشیم. معرفی محصولات و انواع و مدلها، و کاربردهایشان، خدمات آموزشی در زمینه نصب و استفاده و تعمیرات و استعلام قیمت توسط گروه صنعتی کاسپین انجام و در اختیارتان قرار داده می شود.

لینک سایت CHINT

کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 387
فهرست