گروه صنعتی کاسپین گرچه فعالیت خود را با واردات تجهیزات اتوماسیون صنعتی شروع کرد، اما به مرور و به فراخور نیازها و درخواستهای مشتریان دایره خدمات خود را گسترده کرد و اکنون تأمین کننده تجهیزات الکترونیکی، موتورگیربکس ها، ولوها، ابزار دقیق و سایر تجهیزات مدرن و به روز صنعتی شده است. ما ضمن برقراری ارتباطات گسترده با شرکتها و برندهای معتبر بین المللی، و دفاتر توزیع و فروش آنها توانسته ایم بهترین و کم هزینه ترین مجاری تأمین محصولات را پیدا کرده و به فراخور آن خدماتی باکیفیت و ارزان به مشتریان عرضه کنیم. تأمین موتورگیربکس ها از جمله دیگر خدماتی است که به دایره فرایندهای گروه صنعتی کاسپین اضافه شده است و در این زمینه نیز به سراغ معتبرترین برندها رفته ایم. برند کره ای SPG از جمله این برندهاست که تولیدکننده موتورهای AC و DC است.

شركت کره ای اس پی جی موتور (SPG) تولیدکننده انواع موتورهای گیربکس دار بشمار می رود. این شرکت علاوه بر توانایی تأمین نیاز بازار گسترده بین المللی، محصولات باکیفیتی را نیز به مشتریان عرضه می کند و از این رو توانسته است رضایت مشتریان از محصولات و پیگیری خدمات و درخواست ها را به خوبی پوشش دهد. شرکت SPG همواره دارای یک ظرفیت خالی برای تأمین نیازهای خاص مشتریان و پشتیبانی از فرایندهای مربوطه شان را دارد و از این حیث سرویس های ویژه ای به مشتریان می دهد. تیم های تحقیق و توسعه متبحر و قدرتمند این شرکت ضمن مطالعات و پژوهشهای گسترده توانسته اند محصولاتی باکیفیت، نوآورانه و با قابلیت های منحصر بفرد تولید کنند و همین برجستگی ها گروه صنعتی کاسپین را به تأمین و واردات محصولات و خدمات SPG ترغیب کرده است.

محصولات SPG motor

– سر چرخ دنده دقیق:

1) سرچرخ دنده کاهنده: این محصول که کاهش دهنده واکنش پایین بشمار می رود در سری SR تولید و روانه بازار می شود. بیشترین کاربرد سرچرخ دنده های SPG در ربوتیک، تولید کارخانه ای، هوافشا، نیمه هادی ها و صنایع پزشکی است. از مزایای این gearhead ها می توان موارد زیر را برشمرد:

  • واکنش پذیری پایینی دارند
  • دقت و تکرارپذیری موقعیتی بسیار بالایی دارند
  • عملکرد آرام و کم سر و صدایی دارند.
  • نگهداری و تعمیرات کمی نیاز دارند.

سرچرخ دنده های SPG در انواع SR-A ،SR-C ،SR-E و SR-F تولید می شوند که هر کدام نیز مدلها و انواع متنوعی دارند. مشتریان می توانند به اقتضای نیاز کاربردی شان بهترین مدل از این دسته محصولات SPG motor را تهیه کنند.

2) کاهنده دقیق: این محصول در سری SR تولید می شود، همچون سری فوق واکنش پایینی دارند، دقت بالایی دارد، طراحی فشرده  وکم جایی دارد و عملکرد آن کم سر و صداست. این محصول نیز در انواع کاسه ای ترکیبی، تک کاسه ای، شفتی تک سیلک و  مدل های دیگر تولیه و به مشتریان عرضه می شود.

3) گیره سیاره ای: گشتاور بالا و واکنش پذیری پایین، طول عمر بالا، مکانیزم رینگ کلمپ دینامیک و پویا، و نصب ساده و سریع از ویژگی های انواع سری های این محصولات SPG بشمار می روند. این محصول در سری های SPIH ،SPIFH ،SPLFH و SPLH تولید می شود که هر کدام ویژگیهای منحصربه خودرا داراست.

4) میز چرخشی توخالی: این محصولات نیز مکانیزم رینگ کلمپ دینامیکی دارند، نصب شان ساده است، طول عمر و خدمات زیادی دارند و گشتاور بالایی را دار هستند؛ در سری SHA تولید می شوند و دارای انواع SHA 01 ،SHA 085 ،SHA 130 ،SHA 170 و SHA 200 هستند.

– موتورهای AC: یکی از دلایل شهرت SPG تولید موتورهای AC باکیفیت و بادوام قابل استفاده در صنایع مختلف است. این سری محصولات اس پی جی بشرح زیرند:

  • موتورهای القایی: شرکت SPG تولیدکننده انواع موتور القایی با طول عمر بالا و قدرت زیاد است. این محصول الزامات کاربردی متنوع، ویژگی های فنی گسترده شامل موتورهای با گیربکس یا بدون آن، و محدوده های گشتاور بالا را پوشش می دهد و از این رو بر حسب مدلهای متنوع خود در زمینه های مختلف کاربرد دارد.موتورهای القایی به وفور در اتوماسیون استفاده می شوند و ساختار ساده و طول عمر بالایشان مزیت کاربردی چشمگیری به آنها در صنعت داده است.

این دسته محصولات اس پی جی که با سری SG شناخته می شوند بر حسب سایز، توان و سایر مشخصات فنی به مدلهای متنوع  تقسیم می شوند.

  • موتورهای دوار: این محصولات SPG فقط در نوع تک فاز تولید می شوند. هنگامیکه یک موتور خاموش می شود گشتاور ترمزی با استفاده از چندین فنر ایجاد می شود. طراحی این محصول به گونه ای است که امکان تغییر جهت لحظه ای و عملکرد 30 دقیقه ای برای آن میسر است. موتورهای دوار با سری SG 9 شناخته میشوند.
  • موتورهای الکترومغناطیسی: این محصولات بهترین کاربرد را در به حداقل رساندن زمان توقف دارند و همین قابلیت به آنها کاربرد گسترده در صنایع حمل ماشین آلات بخشیده است. دستگاههای بالابر و حمل و نقل، ماشین آلات بسته بندی و سورت و فرایندهای اتوماسیون صنعتی که نیاز به سرعت بالا در فرایند شروع به توقف نیاز است عمده حوزه های کاربردی این محصولاتند.

موتورهای کنترل سرعت نوع یونیت، موتورهای کنترل سرعت نوع پک و موتورهای القایی استاندارد از دیگر موتورهای AC تولیدی شرکت SPG motors هستند که در صنایع مختلف کاربرد دارند.

– موتورهای DC: این محصولات در کنار موتورهای AC عمده دلایل شهرت SPG بشمار می روند.

  • موتورهای گیربکسی و استوک: این محصولات بهترین گزینه برای کنترل حرکت و انتقال قدرت هستند که در عین حال ابعاد کوچک و دامنه کاربرد وسیعی دارند. توانایی بالا در ایجاد گشتاور بالا در سرعت پایین، این دسته موتورهای DC را جایگزین مناسبی برای موتورهای دنده ای کرده است. همچنین کنترل سرعت نیز در این محصولات در مقایسه با موتورهای AC آسان است و جهت چرخش را می توان با کارایی بالا تغییر داد.
  • موتورهای گیربکسی با شفت موازی: که در سریهای LS ،DK ،BS و BZ تولید می شوند و هر یک ویژگی ها و مزیت های فنی خاص خود را دارد.
  • موتورهای کم جا و موتورهای گیربکسی PMDC: این محصولات نیز تنوع بالایی دارند. سری های RM3 تا RM5 با توجه به گشتاور استارت بالا عملکرد استارت قدرتمندی دارند، کنترل سرعت و گردش در آنها آسان است و در ولتاژهای مختلف کارکرد دارند، سریهای RS3 تا RS5 نیز در مقایسه با محصولات AC مشابه کارایی بالاتری دارند و توقف آنی را ممکن می سازند، سری موتورهای گیربکسی OEM نیز دیگر دسته محصولات PMDC اس پی جی هستند که ویژگیهای فوق را دارا می باشند.

موتورهای گیربکسی سیاره ای DC و موتورهای گیربکسی زاویه راست از دیگر سری موتورهای DC شرکت SPG هستند که تولید و در بازار ارائه می شوند.

شرکت SPG علاوه بر محصولات فوق تولید کننده موتورهای بدون برس در سریهای XW ،XB و XF است. گروه صنعتی کاسپین آمادگی دارند به عنوان نمایندگی موتورهای SPG motor کلیه محصولات و خدمات این شرکت را به شما معرفی کند، در انتخاب بهترین محصول به شما مشاوره دهد و محصول مطلوب نظر شما را در اسرع وقت با کمترین هزینه تأمین و تحویل دهد.

لینک سایت SPG

کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 923
فهرست