تأمین و فروش قطعات الکترونیکی از جمله خدمات جدید گروه صنعتی کاسپین محسوب می شود که بر حسب برنامه ها و اهداف تدوین شده از پیش در دستور کار ما قرار داده شده است. با توجه به زمینه های مرتبط کاری خدمات این شرکت و نیز دریافت سفارش های استعلام قیمت و تأمین قطعات الکترونیکی متعدد طی این ادوار از مشتریان مختلف، گروه صنعتی کاسپین در صدد برآمد این سری محصولات را نیز که زمینه های کاربردی گسترده در صنایع دارند را به فرایندهای خود بیافزاید و در این زمینه مطالعات و هماهنگی های جدی جهت یافتن بهترین برندها، بهترین تأمین کنندگان و نمایندگی های توزیع و ارائه بهترین خدمات مشاوره به مشتریان صورت گرفته است.

در این راستا می توان از برندهای بزرگی نام برد که در زمینه تولید و تأمین قطعات الکترونیکی دارای تبحر می باشند. کیفیت بالای محصولات، تحویل سریع و آسان و قیمت مناسب اصلی ترین متغیرهایی هستند که گروه صنعتی کاسپین در مطالعات خود به عنوان معیار انتخاب برندها در نظر گرفت. شرکت تایوانی یاجیو یکی از این برندهای بزرگ بین المللی تولید کننده قطعات الکترونیکی می باشد که ضمن مطالعات به آن دست یافتیم.

شرکت یاجیو (YAGEO) کار خود در زمینه تولید و فروش قطعات الکترونیکی را از سال ۱۹۷۷ آغاز کرد. این شرکت بلافاصله مجاری ورود به بازار جهانی را گشود و به تولید کننده ای معتبر در زمینه محصولاتی نظیر مقاومت ها، خازن ها و قطعات وایرلس تبدیل شد. در حال حاضر شرکت یاجیو دارای دفاتر منطقه ای متعدد در سرتاسر جهان می باشد و محصولات و قطعات الکترونیکی این شرکت در اقصی نقاط دنیا به فروش می روند. بازار داخلی ایران هم استقبال بالایی را از محصولات یاجیو نشان داده است و این امر مؤید کیفیت بالا و خدمات مطمئنی است که از طرف این شرکت و نمایندگی های فروش و تأمین آن ارائه می شود.

برجسب جهش مشهودی که شرکت یاجیو در ارتقای سطح فن آوری و کیفیت محصولات خود داشته است، امروز جزو برندهای برتر جهانی می باشد. مقاومت های تراشه ای تولیدی این شرکت در بازار جهانی حرف اول را می زنند، ضمن این که YAGEO رتبه سوم جهانی در زمینه تولید و فروش MLCC ها دارد. شرکت یاجیو دارای ۲۷ دفتر فروش، ۷ مرکز تولید و ۲ مرکز تحقیق و توسعه در دنیا می باشد که نشان دهنده اهتمام این شرکت تایوانی تولید کننده قطعات الکترونیکی جهت ارتقای محصولات و خدمات خویش می باشد. محصولات تولیدی یاجیو در طیف متنوع صنایع و خدمات قابل استفاده است ولی اغلب از محصولات این شرکت در گوشی های همراه، تبلت،کامپیوترهای شخصی، صنایع انرژی، انرژی های جایگزین، پزشکی و اتوماسیون استفاده می گردد.

عمده محصولات شرکت یاجیو را می توان به شرح زیر برشمرد:

– مقاومت تراشه ای (Chip Resistor): از اصلی ترین محصولات شرکت YAGEO محسوب می شود که در صنایع اتوماسیون، انرژی های جایگزین و الکترونیک بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. این قطعات الکترونیکی دارای ولتاژ بالا بوده، قدرت زیادی دارند، در برابر سولفورها مقاوم هستند و دارای سنسورهای فلزی خودکارند. این تجهیزات دارای ضریب اطمینان بالایی در مصرف بوده و مشتریان می توانند از بابت کیفیت شان کاملاً مطمئن باشند. روش های ابداعی استفاده شده در ساخت مقاومت های تراشه ای توسط شرکت یاجیو به این محصولات قابلیت های منحصر بفردی در مقایسه با تولیدات رقبا داده است.

– MLCC: یکی از خروجی های ارزنده مطالعات تحقیق و توسعه شرکت یاجیو MLCC های این شرکت می باشند که در مقایسه با رقبا بسیار کارآمدتر هستند. این کارآمدی به MLCC های تولیدی امکان بهره گیری در طیف متنوعی از صنایع را اعطا کرده است و خصوصاً در صنایع الکترونیکی، صنعتی و ماشین آلات سنگین به وفور از این محصولات استفاده می شود.

– مقاومت های Through Hole: مقاومت های Through Hole این شرکت دارای طراحی و ساخت فشرده و کوچک هستند و در عین حال عملکردی بسیار دقیق و مطمئن دارند. قدرت بالای این دسته قطعات الکترونیکی YAGEO به آن ها قابلیت استفاده در انواع و اقسام زمینه ها، اعم از تولیدی، تبدیل انرژی، صنعت، ارتباطات مخابراتی و نظایر آن را می دهد.

– قطعات وایرلس (Wireless Components): این شرکت طیف گسترده ای از آنتن ها را در زمینه های کاربردی وایرلسی مختلف تولید می کند. آنتن های PCB/FPC، آنتن های فلزی، آنتن های پچ سرامیکی و آنتن های تراشه سرامیکی از این جمله اند. موارد کاربرد این دسته محصولات اغلب در ابزارهای مصرفی صنعتی، صنایع الکترونیکی که دارای فرایندهای اتوماتیک هستند و نظارت و پایش صنعتی می باشد. این شرکت همچنین ارائه دهنده اجزاء LTCC، فیلتر، فیلترهای بالانس کننده و diplexer هایی است که مدارهای گسسته چندگانه را به یک بسته واحد تبدیل می کنند. این شرکت دارای روش های نوین و ابداعی در زمینه تولید قطعات وایرلسی است و از این رو توانسته است ویژگی هایی را بر محصولات خود بیفزاید که چه بسا واحدهای تولیدی مشابه رقیب فاقد آن هستند.

 خازن الکترولیت (Electrolytic Capacitor): خازن های الکترولیتی آلومینیومی آن دسته از خازن هایی محسوب می شوند که قابلیت ذخیره بسیار بالایی دارند. این ظرفیت بالا به خازن ها اجازه می دهد سیگنال ها را از خود عبور دهند و میزان بالایی از انرژی را در خود ذخیره کنند. YAGEO بر حسب مکانیزم کنترل کیفیتی بالای خود توانسته طیف متنوعی از این دسته خازن ها در سری های متفاوت تولید و به بازار ارائه کند. خازن های مینیاتوری، خازن ضد ضربه و پلیمری از این جمله اند.

– اینداکتور و کویل (Inductor & Coli): اینداکتور از جمله قطعات الکتروینکی است که برای باز شکل دهی جریان یا تأخیر در جریان متناوب مورد استفاده قرار می گیرد. اینداکتور زمانی استفاده می شود که ولتاژ و جریان در طول زمان دچار تغییر می شوند. محصولات یاجیو در این زمینه نیز متنوع هستند و این شرکت انواع اینداکتورها نظیر مهره تراشه ای، اینداتکور تراشه ای چند لایه، اینداکتور سیم پیچی و اینداتکور قدرتی را تولید و به بازار عرضه می کند. هر کدام از این محصولات شرکت YAGEO دارای قابلیت های خاص خود است که متناسب با نیاز صنعتی مناسب ترین شان انتخاب می شود.

 

گروه صنعتی کاسپین به عنوان یکی از مراکز فروش قطعات الکترونیکی YAGEO خود را متعهد می داند مشتریان گرامی را در خصوص خدمات و محصولات این شرکت در تمامی سطح راهنمایی کند و درخواست ها و سفارشات ایشان را در اسرع وقت پیگیری نماید. ما به محض دریافت سفارش در کوتاه ترین زمان ممکن استعلام قیمت و سایر مراتب کاری را پیگیری می کنیم  و محصول درخواستی را در کمترین زمان ممکن به مشتریان تحویل می دهیم. ضمن این که بسیاری از این محصولات در انبار ما موجود می باشند که در این صورت به محض دریافت سفارش آماده تحویل آن خواهیم بود.

لینک سایت YAGEO

 کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 934
فهرست