شرکت زینجی (XINJE) تولید کننده انواع محصولات اتوماسیون صنعتی در سری ها و مدل های متنوع می باشد. این محصولات برای کاربران و بهره گیرندگان از خدمات اتوماسیون صنعتی در زمینه های مختلف می تواند دارای کاربرد باشد. بازار داخلی نیز با توجه به استقبال جهانی از برند چینی مذکور نسبت به این محصولات اتوماسیون صنعتی استقبال بالایی را نشان داده است و همین امر تولیدات شرکت زینجی را در بازار خرید و فروش داخلی پر رونق نموده است.
اهم محصولات اتوماسیون صنعتی شرکت زینجی عبارت اند از انواع PLC و HMI یا رابط انسان و ماشین، اینورتر، سرو سیستم ها اعم از سرو موتورها و سرو درایوها، درایوهای استپر و کنترل کننده های انتگرالی. در ادامه و بر حسب استقبالی که بازار داخلی از محصولات جدید این شرکت کرده است، برخی از آخرین محصولات اتوماسیون صنعتی شرکت زینجی معرفی می گردند:

پی ال سی PLC:

محصولات PLC سری XD جدیدترین PLC های شرکت زینجی محسوب می شوند که در مقایسه با سری PLC های XC3 دارای قابلیت های بسیار بیشتری هستند. آن ها سرعت پردازشی ۱۰ برابر بیشتر از PLC های سری XC3 دارند، دارای سیستم اکسپنشن ارتقا یافته هستند و می توانند ۱۰ قطعه ماژول اکسپنشن را پوش دهند. این نوع از PLC دارای ۳ بورد BD می باشد و دارای قابلیت عملکردی و کاربردی با ثبات تر و با دوام تر است. همین امکانات آن را برای تجهیزات با کاربردهای مختلف و متنوع انطباق پذیر می سازد. پی ال سی های سری XC و XE دیگر محصولات PLC شرکت زینجی به شمار می روند. از جمله مدل های PLC تولیدی شرکت XINJE در سری XC می توان به ماژول های اکسپنشن XC و XCL اشاره کرد. همچنین از سری محصولات XE نیز می توان از PLC مدل XE3-32R/T/RT-E/C نام برد که دارای منبع تغذیه ۲۲۰ ولت AC و ۲۴۰ ولت DC می باشد، دارای CPU با ۱۰ ماژول اکسپنشن و ۳ بورد BC است، سرعت پیشروی آن نیز ۱۰ برابر بیشتر از سری های XC است و به طور کلی بسیار مشابه با سری PLC های XD طراحی و ساخته شده است.

سرو سیستم ها (servo system):

سرو سیستم های سری DS2 از سری محصولات جدید سرو شرکت زینجی محسوب می شوند که دارای سیستم های کنترل موقعیت، کنترل سرعت، کنترل گشتاور و سوئیچ فاقد سیم می باشند. این سری از سرو سیستم های شرکت XINJE دارای لایه بندی بسیار شناور بوده و تا ۴۰۰ هرتز را پاسخ می دهند. سرو سیستم های زینجی مطابق با استانداردهای اروپا هستند اما این محصول به خصوص دارای ویژگی های منحصر به فردی است که آن را در بازار اروپا به محصولی رقابت پذیر تبدیل کرده است. سرو سیستم DS2 قابلیت نصب آسان نیز دارد و نیازی به فرایندهایی نظیر لحیم کاری برای نصب وجود ندارد. به طور کلی سرو درایوهای تولیدی این شرکت چینی را می توان به دو دسته سرو درایوهای DS و سرو موتورهای سری MS تقسیم نمود. سرو درایوهای سری DS یا DS2-AS شامل مدل های متنوع از جمله مدل های 43P0 و 22P3 و 41P5 و 21P5 و 20P2 می شوند.

اینورترهای سری VB3/ VD4/ VB5/ V5:

اینورترهای شرکت زینجی دارای عملکرد باثبات و پایدار بوده و فرایند عملیاتی آن ها بسیار ساده سازی شده است. این امر بر تسهیل و تسریع فرایند می افزاید، ضمن این که کارایی آن را حفظ می کند. این سری اینورترهای XINJE برای موتورهای با توان ۰/۷۵ تا ۵۵ کیلووات دارای هر نوع زمینه کاربردی مناسب می باشند. همچنین دارای چیپ کنترل حرکت از نوع DSP می باشند که کارایی بسیار بالایی را دارد.

سری درایور استپر دیجیتال نوع DP:

این محصول اتوماسیون صنعتی شرکت زینجی دارای سیستم تمام دیجیتالی بوده و تکنولوژی کنترل امواج کاملاً ارتقا یافته و دقیق دارد. درایو استپرهای DP شرکت زینجی عملکردی بادوام و پایدار دارند، توانمندی بسیار بالای ضد تخریبی دارند، دارای تقسیم بندی های فرعی پیچیده و سطح بالا هستند و تنظمیات شان نیز بسیار ساده است. این ویژگی ها آن را از بسیاری از داریورهای موجود در بازار متمایز می کند. این محصولات اتوماسیون صنعتی تا پالس ۲۰۰ کیلو هرتز را بدون ضریب ریسک پذیرفته و بیشترین میزان فرکانس در آن ها می تواند به ۳۰۰۰ rpm برسد. درایور استپر سری DP تولیدی زینجی پنل بسیار منظم و همگنی داشته و عملکرد آن نیز قابل قبول و مورد توجه مشتریان بوده است. درایو استپرهای شرکت XINJE از نوع دو فاز و سه فاز هستند.

HMI سری TG:

این HMI تولیدی از جدیدترین رابط های انسان ماشین ساخته شده توسط شرکت زینجی می باشد که نسبت به موارد مشابه پیشین دارای قابلیت های بسیار بیشتری است. این محصول که بدون اغراق ترکیبی از دانش حرفه ای و تبحر انسانی است در سایزهای ۴.۳ تا ۱۵.۶ اینچ دارای قابلیت عملکردی است. دارای صفحه نمایشگر نفیس با ۱۶ میلیون ترکیب رنگ می باشد، دارای قابلیت دانلود، راه اندازی و Run می باشد. محصول HMI سری TG شرکت XINJE سرعت پاسخ دهی بسیار بالا داشته و امکان دسترسی آزادانه به سیستم برنامه ریزی جهت بهبود و ارتقای آن متناسب با نیاز واحد صنعتی می باشد. دارای زبان پشتیبان C، ماشین حساب، طراحی و امکاناتی از این دست است.
علاوه بر محصول فوق، زینجی دارای محصولات HMI در سری های TH و TP و MP و OP و TE نیز می باشد.

کنترل کننده انتگرالی سری های XME3/XPE3:

این نوع از کنترل کننده ها مقدار کمیت متغیرها را بر حسب نیاز می سنجند و در صورت تخطی آن ها از حد مجاز پایینی و بالایی علایم هشدار دهنده لازم را فعال می سازند. کنترل کننده های انتگرالی شرکت XINJE، در سری های XME3/XPE3 دارای ساختار طراحی انسانی هستند و توسط اپراتور قابل طراحی و تنظیم می باشند. دارای PLC و HMI با بدنه واحد هستند و داده ها را با سرعت بسیار بالا انتقال می دهند. این کنترل کننده ها همچنین دارای رابط USB بوده و می توانند در زمان دانلود نمایشگر در گذر زمان صرفه جویی ایجاد کرده و عملیات را تسهیل ببخشند. با استفاده از کنترلرهای انتگرالی زینجی می توان تصاویر را به صورت اختیاری و متناسب با نیاز پروژه یا فرایندهای اجرایی مشخص تغییر داد. این محصولات اتوماسیون صنعتی علاوه بر این می توانند ۲ بورد اکسپنشن BD  را متصل کنند. از دیگر قابلیت های کنترل کننده های انتگرالی این است که تمامی کارکردهای TH را پشتیبانی می کنند و همین ویژگی ها آن ها را در زمینه ها و چارچوب های صنعتی و خدماتی متنوع کاربرد پذیر ساخته است.

گروه صنعتی کاسپین، نماینده فروش و ارائه خدمات شرکت چینی زینجی آماده است سفارشات خرید، درخواست ها، سؤالات و مشاوره ها، و خدمات پس از فروش این برند اتوماسیون صنعتی را برای متقاضیان در سرتاسر کشور پاسخ دهد و بهترین خدمات در این زمینه ها را برای مشتریان فراهم سازد.

لینک سایت زینجی

کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 1,693
فهرست