شرکت وبکو از طراحان و سازندگان منحصر به فرد دو محصول ویژه یعنی تستر رله و رله حفاظتی طی ۲۵ سال تلاش مطالعاتی و فنی اجرایی توانسته است دستاوردهایی بدیع و خلاقانه در تولید و ارائه محصولات فوق بروز دهد که این امر حاصل نشده است جز از مجرای پیگیری مستمر، تأکید ویژه بر مطالعات مهندسی و فنی، همیاری و جلب نظر متخصصین و حمایت های مدیریتی، فرایندی و مالی از طرح های ابتکاری صاحب نظران و اهالی فن. سیر طراحی و تکوین و ارتقای محصولات این شرکت را می توان از تستر تولیدی ابتدایی این شرکت تحت مدل CPRTP آغاز کرد که در مقایسه با محصولات کنونی دقت بسیار پایین تری دارد. به مرور و با ارتقای فن آوری های تستر ذیل مدل های CPRT و دستگاه Renaissance و CPRT100 محصول تولیدی وبکو ارگانیسم و عملکرد دقیق تر و مناسب تری را پیدا کرد تا این که به پشتوانه کوشش های مصرانه مدیریت مجموعه، این شرکت موفق به ساخت تستر AMT105 گردید که سطح تکنولوژی بسیار بالاتری را در مقایسه با محصولات مشابه دارد.

نکته آن که تستر تولیدی کنونی شرکت وبکو قابلیت کاربرد در زمینه های متعددی را دارد حال آن که مدل های پیشین فقط برای تست رله مورد استفاده قرار می گرفتند. همین ماهیت چندکارکردی نه تنها قابلیت های کاربردی این محصول ویژه را عیان کرده است، بلکه دامنه مشتریان بیشتری را نیز جذب خود کرده است و امروز صاحبین صنایع متعدد در حوزه های برق و الکترونیک، نفت و گاز و پتروشیمی و صنایع تعیین کننده ای از این دست مشتری تستر تولیدی شرکت وبکو شده اند. عمده صنایعی که بیشترین موارد استفاده از تسترهای وبکو را به کار می برند به شرح زیر هستند:

– صنایع فولاد

– صنایع نیروگاهی

– شرکت های توزیع

– شرکت های مهندسی و مشاوره مهندسی

– صنایع معدنی

– صنایع پالایشگاهی

– پتروشیمی

کیفیت بالا و دوام زیاد، خدمات آموزشی، گارانتی، خدمات پس از فروش و خدمات مشاوره و تعمیرات و تسهیلاتی از این دست در کلیه مراحل بهره برداری و آغاز به کار، تغییر کارکرد، خرابی احتمالی، تعویض قطعات و … باعث جلب نظر مشتریان به شرکت وبکو شده است و همین امر این شرکت را به یک برند ملی معتبر در زمینه تولید و تأمین تسترها و رله ها نموده است. در ادامه و به منظر آشنایی بیشتر به معرفی سرفصل وار محصولات وبکو می پردازیم.

تستر AMT105

جدیدترین محصول تستر شرکت وبکو برای تست انواع رله، تجهیزات اندازه گیری، انواع ترانسفورماتورها، کلیدها، کابل ها و سنسورهای حرارتی قابلیت استفاده دارد. این تستر دارای قابلیت تست خودکار و ارائه گزارش های جامع مورد نیاز مشتری در خصوص متغیرهای مورد نیاز ایشان است. با سیستم عامل های ویندوز، اندروید و IOS تطبیق پذیری کامل دارد و مناسب برای تست انواع کنتورها و ترانسدیوسرهاست. از تستر AMT105 همچنین برای تست انواع ترانسفورماتورها اعم از ترانسفورماتور قدرت و جریان استفاده می شود، قابلیت تست کلید، سکسیونر، تست مقاومت کابل و تست RTD است و همه این عملکردها را با حداکثر ضریب دقت و سرعت به انجام می رساند.

با وجود فن آوری ابتکاری و درون زا بودن بخش اعظم فرایندها، این محصول توانسته است صحت و کیفیت خود را در مختصات بین المللی نیز ثابت کند و در حال حاضر دارای گواهی CE (نشان تاییدیه محصولات تجاری و صنعتی مجاز در منطقه اقتصادی اروپا) می باشد که این امر ضامن کیفیت و قابلیت فنی، و رعایت استانداردهای زیست محیطی در طراحی و تولید محصول است. اخذ گواهی استاندارد از سازمان ملی استاندارد ایران، قرار گرفتن شرکت وبکو بدلیل این محصول در لیست وندور شرکت ملی نفت و اخذ تاییدیه از واحدهای بزگی نظیر توانیر، مدیریت شبکه برق ایران و بسیاری از پژوهشگاه ها، سازمان ها و مراکز صنعتی و خدماتی کشور پشتوانه ای است که نظر هر مشتری نیازمند به این محصول را به خود جلب خواهد کرد.

رله حفاظتی

رله حفاظتی چند منظوره دومین محصول شرکت وبکو به شمار می رود که آن نیز به نوبه خود موارد کابردی متنوعی دارد و بسیار مورد استفاده شرکت های برق منطقه ای، مجتمع های گازی و پالایشگاهی، مراکز ساخت تجهیزات آزمایشگاهی و خصوصا دانشگاه ها قرار می گیرد. رله چند منظوره AMR دارای ورودی آنالوگ ولتاژ و جریان، ورودی و خروجی دیجیتال، صفحه نمایشگر لمسی و 7 LED، خروجی های دیجیتال رله و محیط نرم افزاری با قابلیت کاربری ساده است و همین امر آموزش و کار با این دستگاه را بسیار تسهیل نموده است. این مزایا در کنار قابلیت های نرم افزاری و سخت افزاری قابل توجه رله های حفاظتی تولیدی وبکو باعث افزایش ضریب کیفیت عملکردی، دوام و طول عمر مفید بالا، قابلیت کار آسان و تسریع و تسهیل فرایندها شده است و بدیهی است این نقاط قوت نظر هر مشتری ای را به خود جلب خواهد کرد.

شرکت وبکو با بکارگیری بهترین متریال ها و به روزترین قطعات الکترونیکی اورجینال از برندهای معتبر محصولاتی با ضریب کیفیت و اطمینان بالا تولید می کند و چنان که اشاره شد اخذ گواهی CE و سایر تاییدیه ها گواهی است بر کیفیت این محصولات. کیفیت بالای عملکردی در کنار خدمات و تسهیلات فروش و پس از فروش باعث اقبال مشتریان در بازار رو به گسترش محصولات شرکت وبکو شده است و همین امر دستمایه ای برای معرفی اجمالی این شرکت گردید. شرکت وبکو ضمن تاکید بر مولفه های فنی و به موازات جدیت و تلاش در ارائه محصولات مشتری پسند، نسبت به کیفیت ارائه خدمات تجاری محصولات خود نیز بی تفاوت نبوده است و مشتریان می توانند به سهل الوصول ترین شکل ممکن به این محصولات و قابلیت های آن ها دسترسی پیدا کنند. پیش بینی روش های متنوع تهیه و خرید این دستگاه ها و تسهیلاتی که در این خصوص وجود دارد، قیمت های مناسب و مقرون به صرفه محصولات، خدمات گارانتی و پس از فروش، اتصال و ارتباط آسان و سریع با واحدهای خدمات و تعمیرات، آموزش های لازم در خصوص نحوه کار صحیح با دستگاه در محل مورد نظر مشتری به صورت رایگان، خدمات تلفنی نامحدود و رایگان برای مشاوره های فنی و عملکرد، خدمات پشتیبانی سریع در صورت خرابی دستگاه و امتیازاتی از این دست باعث شده است یک حوزه امن روانی و فنی برای مشتریان ذیل بهره گیری از محصولات وبکو ایجاد شود و این امر هم موید اطمینان مدیریت این شرکت به محصولات و خدمات خود می باشد و هم تضمین کننده آن برای مشتریان گرامی.

لینک سایت وبکو

کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است. 

5/5 - (2 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 6,046
فهرست