گروه صنعتی کاسپین نماینده فروش قطعات الکترونیکی TDK

  1. خانه
  2. دسته‌بندی نشده
  3. گروه صنعتی کاسپین نماینده فروش قطعات الکترونیکی TDK

 

گروه صنعتی کاسپین تأمین کننده قطعات الکترونیکی در سالهای اخیر دامنه محصولات عرضه ای خود را گسترش داده و اکنون کمتر نیازی از مشتریان دریافت می شود که بنحوی در دامنه تأمین قطعات این سازمان نگنجد. از جمله برندهایی که اخیرا استقبال شایانی داشته است و گروه صنعتی کاسپین نسبت به تأمین قطعات و ارائه خدمات آن اهتمام ورزیده است برند TDK Electronics است. شرکت TDK یک شرکت ژاپنی با ماهیت چند ملیتی است که تولید کننده متریال های الکتریکی، قطعات الکترونیکی و تجهیزات ضبط و ذخیره اطلاعات است. این شرکت در سال 1935 فعالیت خود را در ژاپن با تولید فریت های مواد مغناطیسی با پایه آهن آغاز کرد و به مرور با گسترش فعالیت های تولیدی و دامنه محصولات خود توانست بازار جهانی را تحت تأثیر قرار دهد.

این شرکت که بیشتر با نام EPCOS فعالیت می کرد محصولات خود را با برندهای تجاری TDK و EPCOS روانه بازار می کند. سیاست TDK بر محوریت انطباق با فرایند روبه رشد و ارتقای فناوریهای الکتریکی توانسته است سهمی بی بدیل در تولید محصولات مبتکرانه و متناسب با نیازهای روز خصوصا در زمینه های الکترونیک خودرو، الکترونیک صنعتی و الکترونیک مصرفی ایفا کند. همچنین چرخش تکنولوژی جهانی بسمت فناوری اطلاعات و اتوماسیون صنعتی، شرکت TDK نقشی مهم در چرخش TDK بسمت هوشمندسازی و اتوماتیزه کردن فناوریهای محصولات خود داشته است. از این رو محصولات TDK را می توان محصولاتی کامل، جامع، متناسب با نیازهای روز جهانی و دارای ویژگیهای منحصربفرد و ویژه برای بهره گیرندگان دانست. انواع خازن ها، فریت ها، اینداکتورها، ابزارهای محافظتی و سنسورها تنها بخشی از دامنه بزرگ محصولات این شرکت ژاپنی را شامل می شود.

محصولات TDK:

محصولات برند ژاپنی TDK را می توان به 4 دسته کلی خازن ها، اینداکتورها، پیزوها و ابزارهای محافظتی و سنسورها تقسیم کرد، که در ادامه به شرح اجمالی این محصولات می پردازیم:

– خازن ها: خازن ها در کلیه صنایع الکتریکی برای ذخیره جریان استفاده می شوند و شامل انواع خازنهای الکترولیتی، آلومینیومی، پلیمری، هیبریدی آلومینیومی می شوند. شرکت TDK تولیدکننده انواع خازن بشرح زیر است:

– خازن الکترولیتی آلومینیومی: این خازنها در مبدل فرکانس، مبدل برق بادی، اینورترهای خورشیدی، منابع تغذیه و UPS، صنایع و خدمات پزشکی و صنایع خودرو کاربرد گسترده ای دارند. ظرفیت حجمی بالا از ویژگیهای خازنهای الکترولیتی آلومینیومی است. خازنهای الکترولیتی با ترمینال پیچی، خازنها با ترمینال snap-in یا ضربه محکم و ناگهانی، خازنهای بزرگ، خازنهای سربی/ لحیمی، خازنهای تک سر و خازنهای هیبرید پلیمری از جمله محصولات TDK بشمار می روند.

– خازن سرامیکی: خازنهای دارای چیپ سرامیکی چند لایه، خازنهای سرامیکی ولتاژ بالا، خازنهای دیسکی و خازنهای سرامیکی بازده از جمله این سری از محصولات TDK بشمار می روند.

– خازن فیلم: این دسته از خازنها در منابع تغذیه برای تجهیزات ارتباطات مخابراتی، لوازم خانگی و تجهیزات سرگرمی استفاده دارند. همچنین برای تأمین خدمات اینترنتی با سرعت بالا از دیگر ویژگیهای این نوع از خازنهاست.

– خازن قدرت: این سری از محصولات TDK در دو نوع استوانه ای و مستطیل شکل طراحی می شوند. هر یک از این دو نوع طراحی برای فیلترینگ جریان AC و DC تولید و روانه بازار می شوند. خازنهای استوانه ای و مستطیلی برای فیلترینگ جریان AC در ظرفیتها و ولتاژهای متنوع تولید شده و دارای تکنولوژیهای تک فاز و سه فاز هستند.

– قطعات و ماژولهای RF: این سری از محصولات RF سریهای متنوع شامل انواع فیلترها، قطعات Diplexer، قطعات Triplexer، بالونها، کوپلرهای جهت دار، آنتنها، ایزولاتورها و ماژولها را شامل می شود که هر یک در مدلهای متنوع برای کاربردهای مختلف طراحی و ساخته می شوند.

– سنسورها: سنسورها قطعات پرمصرف اتوماسیون صنعتی در زمینه های مختلف صنعتی و خدماتی بشمار می روند و دقت و سرعت عملکرد در آنها نقش حیاتی دارد. این شرکت ژاپنی تحت برندهای TDK و EPCOS انواع سنسورها در مدلهای متنوع را تولید می کند. سنسورهای اندازه گیری دمای NTC، ترمیستورهای SMT NTC، سنسورهای سطح، سنسورهای محدودیت دما، سنسورهای محافظت از موتور، المنت های سنسور فشار، ترنسمیترهای سنسور فشار، سنسورهای اولتراسونیک، سنسورهای جریان، سنسورها پتانسیل سطح، سنسورهای رطوبت، سنسورهای دانسیته/شمارنده مغناطیسی، سنسورهای زاویه و دیگر مدل حسگرها از جمله عمده تولیدات TDK بشمار می روند. هر یک از این محصولات دارای سریها و مدلهای متفاوتی هستند که بسته به نیاز کاربردی خریداری و استفاده می شوند.

– ابزارهای حفاظتی: این محصولات نیز به سه دسته ابزارهای حفاظت ولتاژ، حفاظت جریان و حفاظت دما تقسیم می شوند. محافظ های ولتاژ برای حفاظت از مدارهای الکتریکی استفاده می شوندو دارای سریها و مدلهای متنوعند. دو دسته دیگر نیز دارای همین تنوع کاربردی هستند و مشتریان به اقتضای نیاز خود آنها را تهیه می کنند.

– اینداکتور: این محصولات شامل کویل ها، اینداکتورهای SMT، اینداکتورهای قدرت SMT، کویل های ترنسپوندر و محصولاتی از این قبیل می شوند که در انواع و مدلهای مختلف تولید و روانه بازار می شوند.

– ترنسفورمرها یا مبدل ها: ترنسفورمرها با مبدل DC به DC، ترنسفورمرها برای IGBT/FET، ماژول های LAN، ترنسفورمرهای جریان SMT، ترنسفورمرهای Set up و ترنسفورمرها با مبدل AC به DC عمده محصولات TDKدر این زمره اند.

– فریت ها و لوازم یدکی آنها در برندهای TDK و EPCOS از دیگر محصولات این شرکت ژاپنی هستند.

مبدلهای قدرت وایرلس، مگنت ها، فناوریهای پلاسمای سرد، قطعات پیزو، میکروفن ها، و ابزارهای سوئیچینگ از دیگر محصولات این شرکت به شمار می روند که هر یک در مدلهای مختلف تولید و روانه بازار می شوند. شرکت TDK بعلاوه در حال طراحی و ساخت محصولات جدید نظیر شیت های عایق صدای مغناطیسی، فیلمهای رسانای شفاف، فوبل برای خازنهای الکترولیت آلومینیومی، سیستمهای FA، حافظه های جانبی یا فلش، میکروماژولها و منابع تغذیه است که با فناوری بدیع و به روز تولید و عرضه خواهند شد.

گروه صنعتی کاسپین نماینده فروش قطعات الکترونیکی TDK آمادگی دارد کلیه محصولات و خدمات این شرکت را در اختیار مشتریان محترم در اقصی نقاط کشور قرار دهد. تأمین و تهیه محصولات، خدمات نصب و راه اندازی، خدمات پس از فروش و مشاوره مهندسی جهت انتخاب بهترین و مناسبترین محصول مورد نیاز مشتریان عمده خدمات گروه صنعتی کاسپین است که ضمن تماس با مجاری ارتباط ما در اسرع ئوقت با کمترین هزینه در دسترس شما قرار خواهد گرفت.

لینک سایت TDK

کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 1,668
فهرست