گروه صنعتی کاسپین تأمین کننده تجهیزات و قطعات الکترونیکی و ابزار دقیق از برندهای معتبر، طی سالیان گذشته بر حسب نیاز مشتریان توانسته است حجم بالایی از نیازهای واحدهای صنعتی را به بهترین شکل ممکن و ضمن جلب رضایت کامل مشتریان براورده سازد. قطعات الکترونیکی صنعتی و آزمایشگاهی از جمله ابزارهایی هستند که می توان گفت هر شاخه صنعتی و خدمانی به نحوی با آن سر و کار خواهد داشت. با توجه به رشد فزاینده فن آوری ها و خودکار شدن فرایندها استفاده از تجهیزات الکترونیکی به امری رایج حتی در خرد ترین صنایع شده است.

از سوی دیگر به فراخور افزایش فن آوری و دقیق تر شدن فرایندها، استفاده از ابزارهای اندازه گیری و بازرسی دقیق از ملزومات هر کار صنعتی ای شده است. از این رو می توان گفت هیچ واحد صنعتی و خدماتی حاضر نیست به قیمت تقبل هزینه های ناشی از بهره گیری از قطعات الکترونیکی و ابزار دقیق، به افت بهره وری خود در مقایسه با رقبا گردن نهد. تجهیزاتی نظیر سنسورها (Sensor)، خازن ها (Capacitor)، دیود (Diode)، آی سی (IC)، چیپ ست (Cheap set)، تراتزیستور (Transistor) و مواردی از این قبیل که جزو قطعات الکترونیکی می باشند محصولاتی نیستند که یک واحد صنعتی ولو در سطوح خرد با آن ها سر و کاری نداشته باشد.

بر همین اساس طی سالیان اخیر نیاز به قطعات الکترونیکی به طرز روز افزون افزایش یافته است و گروه صنعتی کاسپین بر حسب همین الزامات حوزه فعالیت خود در زمینه تأمین تجهیزات و ارائه خدمات مربوط به قطعات الکترونیکی صنعتی و آزمایشگاهی، و تجهیزات ابزار دقیق را گسترش داده است.

 

حوزه خدمات گروه صنعتی کاسپین در این خصوص را می توان به شرح زیر برشمرد:

 استعلام قیمت از برندهای مورد نظر مشتریان. در صورتی که برند خاصی مد نظر مشتری گرامی نبود ما حاضریم ضمن دریافت اطلاعات کافی و داده های مورد نیاز از مشتری، خود برند مطلوب و مناسب با ماهیت کارکردی ایشان را شناسایی و اقدامات بعدی را به انجام برسانیم.

 تأمین تجهیزات و قطعات الکترونیکی مورد نیاز مشتریان در اسرع وقت و با کوتاه ترین زمان ممکن. صرفه جویی ما در هزینه و زمان تحویل کالا ناشی از ارتباطات فشرده و مستمری است که با نمایندگی های منطقه ای برندهای معتبر تأمین کننده تجهیزات ابزار دقیق و قطعات الکترونیکی داریم. ما از طریق مجاری ارتباطی خود در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه مشتریان را به اهداف خود در زمینه تأمین قطعات می رسانیم.

 تعمیر و سرویس قطعات الکترونیکی و ابزار دقیق به بهترین شکل ممکن از جمله حوزه های کاری ای است که گروه صنعتی کاسیپین برای خود تعریف کرده و توانسته است به بهترین شکل ممکن نظر مساعد مشتریان را جلب کند. در صورت نیاز به کالیبره شدن ابزارهای اندازه گیری دقیق کنترل و بازرسی، ما از طریق شبکه ارتباطات داخلی خود بهترین و مجرب ترین واحدها را به منظورهای فوق معرفی کرده و مشتریان را در خصوص پیگیری و انجام فرایند کالیبره کردن یاری می رسانیم. گروه صنعتی کاسپین امور فنی را امری متمایز از فرایندهای بازرگانی نمی داند و دارای این تفکر است که یک تأمین کننده زمانی می تواند بهترین سرویس ها، خدمات و محصولات را تحویل مشتریان بدهد که خود در زمینه فنی تجربه و مهارت کافی در شناسایی بهترین و مناسب ترین برندها، شناسایی قطعات و نحوه تعمیر و سایر موارد را داشته باشد.

– نصب و راه اندازی قطعات الکترونیکی و ابزار دقیق متناسب با دستورالعمل های نصب شرکت های تولیدی و سازنده محصولات مذکور از دیگر خدماتی است که ما آمادگی ارائه آن را به مشتریان داریم. در صورت نیاز مشتری، ما قطعه را در محل کارگاه تحویل مشتری داده و در همان محل فرایندهای نصب، راه اندازی و تنظیمات اولیه را به انجام می رسانیم. در صورت نیاز مشتری ما قادریم آموزش های لازم در خصوص نحوه عمکرد و فرایندهای راه اندازی، تنظیمات مجدد، تعمیرات و نگهداری آن را در اختیار پرسنل اجرایی مشتری قرار دهیم تا از این جانب ضرری متوجه ایشان نشود.

چنان که اشاره شد گروه صنعتی کاسپین دارای ارتباطاتی تنگاتنگ با بزرگ ترین برندهای تولید کننده تجهیزات و قطعات الکترونیکی اعم از صنعتی و خدماتی، ابزار آلات کنترل و بازرسی و تجهیزات برق و ابزار دقیق داراست. برخی از برندهایی که ما با آن ها دارای ارتباط مستمر می باشیم به شرح زیر هستند:

Altera , Allen Avionics , Allegro MicroSystems , Amphenol , Analog Devices , AppliedMicro , Avago Technologies , Avnet , Atmel , Broadcom , Biochem Fluidics , Ditom , Dytran , Excelitas , Fair Rite , Fairchild Semiconductor , Hamamatsu , Hittite Microwave , Honeywell , Inertia Switch , Infineon Technologies , International Rectifier , Integrated Silicon Solution , IDT , Kemet , Kentek Laser , Laird Technologies , Lattice Semiconductor , Linear Technology , MACOM , Maxim , Endevco Meggitt Sensing Systems  , Measurement Specialties , Micro Coax , Micron Optics , Microsemi , Micrel , Minicircuits , Miteq , MtronPTI , New Jersey Semiconductor , NXP Semiconductors , Ohmite , ON Semiconductor , PCB Piezotronics , Power Technology , Power Integrations , RFMW , ROHM Semiconductor , Sensorex , Statek , STMicroelectronics , Temwell , Texas Instruments , Vishay , Xilin

البته دایره ارتباطات ما به واحدهای فوق محدود نمی شود، از طرفی ما ضمن برقراری ارتباطات مستمر با واحدهای تولیدی قطعات الکترونیکی و ابزار دقیق، و نمایندگی های فروش و توزیع شان در منطقه، با مراکز خرید پر رونق جهانی این تجهیزات در کشورهای چین، سنگاپور، هنگ کنگ، برخی مراکز تأمین در کشورهای اروپایی نیز ارتباط داشته و به محض دریافت سفارش می توانیم اقدامات مقتضی را انجام دهیم.

گروه صنعتی کاسپین از طریق مهندسین و تیم های اجرایی و فنی می تواند از محل کارگاه ها و واحدهای تولیدی و خدماتی تان بازدید نموده و ضمن نیازسنجی و براورد بهترین گزینه ها برای ارائه بهترین خدمات، شما را در انتخاب محصول متناسب با نیازتان یاری رساند. سایر مراتب اعم از استعلام قیمت و اعلام آن به مشتری، تأمین و واردات محصول، تحویل به مشتری، نصب و راه اندازی و تعمیر و سایر خدمات به فراخور نیاز مشتری بر عهده گروه صنعتی کاسپین خواهد بود.

کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 1,234
فهرست