تایو (Taiyo) تولید تجهیزات هیدرولیکی و پنوماتیکی

  1. خانه
  2. دسته‌بندی نشده
  3. تایو (Taiyo) تولید تجهیزات هیدرولیکی و پنوماتیکی

 

شرکت تایو (Taiyo Ltd Co) از تولید کنندگان ژاپنی محصولات صنعتی هیدرولیکی و پنوماتیکی می باشد که طی سالیان اخیر، نظیر بسیاری دیگر از واحدهای تولید کننده تجهیزات مذکور بازار جهانی را تحت تأثیر محصولات با کیفیت خود ساخته است. این شرکت ژاپنی اصل ارتقای بازار از طریق تولید محصولات رقابتی را به عنوان سرفصل سیاست گزاری های خود قرار داده است و همین امر تیم تحقیق و توسعه آن را وا می دارد که با رصد بازار محصولات تولیدی مشابه، بیش از هر چیز به دنبال تولید محصولات با گزینه های ابداعی و ابتکاری باشد. از همین روست که محصولات شرکت تایو، علی الخصوص سیلندرهای هیدرولیکی که عمده محصولات این شرکت می باشند، دارای ویژگی های منحصر به فردی در مقایسه با محصولات مشابه هستند.

با توجه به این که در بازار رقابتی امروز مشتریان به دنبال محصولاتی با کارایی بالاتر و هزینه کمتر می باشند تولیدات شرکت Taiyo توانسته است به زیرساخت های صنعتی واحدهای بهره گیرنده کمک شایانی بکند. با ارزیابی محصولات این شرکت نزد مشتریانی که از آن بهره گرفته اند، می توان پی به میزان رضایت ایشان از فروارده های هیدرولیکی و پنوماتیکی شرکت برد. از همین روست که امروز تایو تبدیل به یک برند معتبر در زمینه تولید سلیندر هیدرولیکی و پنوماتیکی، ربات های صنعتی، سیستم های حمل و نقل و تجهیزات مکاترونیک شده است.

این شرکت دارای سطح بالای خدمات پس از فروش نیز می باشد و با توجه به نمایندگی ها و مراکز فروش متعددی که در سرتاسر دنیا دارد به تمامی مشتریان خدمات مذکور را ارائه می دهد. استفاده از محصولات شرکت تایو منوط به تطابق دادن مدل محصولات آن با اقتضائات فنی مشتریان است. از این رو به مشتریان گرامی توصیه می شود پیش از سفارش و خرید هر یک از محصولات Taiyo، نسبت به تطبیق پذیری محصول انتخابی با شرایط فنی کار خود اطمینان حاصل کنند. در این زمینه نمایندگان فروش شرکت موظف اند راهنمایی های لازم را به مشتریان ارائه داده و به این ترتیب در انتخاب مناسب ترین محصول به ایشان یاری رسانند.

گروه صنعتی کاسپین نیز بنا به جایگاه خود به عنوان نمایندگی فروش محصولات تایو، مشتریان و سفارش دهندگان گرامی را در تمامی فازهای تهیه و تأمین، از انتخاب نوع محصول تا ارسال سفارش و دریافت محصول و تحویل به مشتری، همراهی خواهد کرد. ما خدمات پس از فروش و خدمات گارانتی شرکت Taiyo را نیز در اختیار مشتریان قرار می دهیم و اطمینان خواهیم داد که بهره گیرندگان از محصولات شرکت تایو رضایت کامل از محصولات و خدمات این شرکت را خواهند داشت. علی الخصوص این که خود این شرکت رویه خود را در سالیان اخیر بر همین اساس تنظیم کرده است و در حال حاضر توانسته است نه تنها انواع سیلندرهای باکیفیت هیدرولیکی و پنوماتیکی، بلکه سری محصولاتی را تولید کند که به توسعه و ارتقای کل زیرساخت واحد صنعتی بهره گیرنده از محصولات تایو کمک کند.

عمده محصولات شرکت تایو سیلندرهای هیدرولیکی و پنوماتیکی هستند اما دامنه محصولات این شرکت به موارد مذکور محدود نمی شود. لیست محصولات این شرکت ژاپنی را می توان به شرح زیر برشمرد:

– سیلندرهای هیدرولیکی: این سری محصولات سری ها و مدل های بسیار متنوعی را شامل می شوند. یک سری سیلندرهای هیدرولیکی تایو خصوصیت حفظ کننده فضا را بر عهده دارند. برخی دیگر مقاوم در برابر حرارت هستند، برخی دیگر از سیلندرهای هیدرولیکی دارای بدنه گرد می باشند. یک سری از این محصولات دارای کاربردهای عمومی هستند و برخی دیگر هم از نوع اتصالات شناور می باشند. تمامی این محصولات در بازار جهانی روز با استقبال بالایی مواجه شده اند و مشتریان بر حسب نیاز خود به هر یک از موارد کاربردی رجوع می کنند.

سری دیگر از این دسته محصولات، سیلندرهای هیدرولیکی با موقعیت یاب بسیار دقیق است که در موارد خاص مورد استفاده قرار می گیرد. سیلندرهای هیدرولیکی با رمزگذارهای پالس خطی، نشان گرهای موقعیت با خروجی چند نقطه ای، و سیلندرهای دارای حس گرهای موقعیت یاب از جمله این دسته محصولات تایو هستند که در بازار داخلی مورد استقبال قرار گرفته اند.

– سیلندرهای پنوماتیکی: سیلندرهای پنوماتیکی محافظت کننده فضا شامل سیلندرهای فشرده، سیلندرهای رادلس و سیلندرهای پنوماتیکی با قفل امنیتی اعم محصولات تایو در این زمینه هستند.  سیلندرهای پنوماتیکی دارای  بدنه گرد، و سیلندرها با مکانیسم ترمز از جمله سیلندرهای پنوماتیکی با استفاده عمومی این شرکت محسوب می شوند. این شرکت دارای سیلندرهای فشرده هم می باشد که قابل کاربرد برای سیستم های ماشینی بسیار پیچیده می باشد.

– تجهیزات الکتریکی: محصولات تایو به تجهیزات هیدرولیکی و پنوماتیکی محدود نمی شود. این شرکت تولید کننده گریپر الکتریکی و فعال سازهای AC Servo Actuator نیز می باشد. این فعال سازها فضای عملیات الکتریکی را حفظ می کنند.

– تجهیزات خلاء: که شامل پدهای خلاء تولیدی توسط شرکت اتیو می باشد و در سری های مخنتلف نظیر TVPC و TVPP و TVPL و TVPR و TVPD تولید می شوند.

– پمپ های دیافراگم: این دسته محصولات این شرکت ژاپنی نیز دامنه گسترده ای را شامل می شوند. پمپ های الکتریکی دیافراگم و پمپ های دیافراگم بادی از این جمله اند. پمپ های بادی این شرکت ضد انفجار و عایق در برابر آتش هستند، و پمپ های الکتریکی این شرکت نیز میزان مصرف انرژی بسیار کمی دارند. شرکت Taiyo همچنین تولید کننده باتری برای پمپ های دیافراگم نیز میباشد.

– کمک فنر: شرکت تایو از برندهای معتبر تولید کننده انواع کمک فنر محسوب می شود. این شرکت تولید کننده کمک فنرها در انواع ثابت و قابل تنظیم می باشد. سری کمک فنرهای ثابت این شرکت طراحی و کاربرد بسیار ساده و سبک دارند و نوع قابل تنظیم آن برای انواع کاربردها قابل تنظیم است. کمک فنرهای نوع W با قابلیت حرکت دو مرحله ای سری دیگر این محصولات هستند که قابلیت انرژی کمکی بسیار بالایی دارند و برای جذب شوک های ناشی از سیلندرهای بادی مناسب می باشند. نوع F از این سری محصولات شوک های سریع را به جذب می کنند. نوع L برای سرعت های پایین مناسب است و بر خلاف کمک فنرهای سرعت بالا تک راستایی هستند.

موارد ذکر شده بخشی از سری محصولات شرکت ژاپنی تایو محسوب می شوند. این شرکت در سال ۱۹۳۳ تأسیس شده و دارای بیش از ۸۰ سال پیشینه می باشد، اما طی سالیان اخیر و بر حسب رشد شتابناک فن آوری ها، توانسته است با ابداع راهکارهای نوین، به محصولات خود ویژگی های برجسته و متمایزی اعطا کند. به همین دلیل استقبال از انواع محصولات هیدرولیکی، پنوماتیکی، الکتریکی و کمک فنرهای این شرکت بسیار گسترده بوده است، به نحوی که آثار آن را می توان در بازار داخلی نیز یافت.

گروه صنعتی کاسپین نیز به عنوان نماینده فروش و خدمات این شرکت، با توجه به ارتباطات تنگاتنگی که با شرکت تایو و نمایندگی های منطقه ای آن دارد قادر است نیازهای مشتریان را در کمترین زمان ممکن به شفاف ترین و دقیق ترین نحو برطرف کند و پیگیر مطالبات ایشان در زمینه های مختلف باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می تواند با شماره تماس یا سایر مجراهای ارتباطی مندرج در وبسایت ما مراجعه فرمایید.

لینک سایت تایو

کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 1,267
فهرست