ابزارهای مونیتورینگ و بازرسی ماشین آلات صنعتی نقش برجسته ای در پیشگیری از بروز خطا در فرایندها دارند و همین امر به این دست محصولات جایگاه حائز اهمیتی را بخشیده است. شرکت PVTVM از جمله واحدهای تولید کننده تجهیزات بازرسی و مانیتورینگ ماشین آلات می باشد که سیاست نوآورانه اش در تولید سیستم های مانیتورینگ لرزشی و نظایر آن، جایگاهی برجسته به این شرکت داده است. کیفیت بالای محصولات PVTVM در کنار فن آوری قابل اتکا و مطمئن و سیاست بهبود مستمر فرایندها و محصولات عواملی هستند که این شرکت را در بازار جهانی موفق و صاحب نام و اعتبار کرده اند. زمینه اصلی تولیدات شرکت آمریکایی PVTVM محصولاتی نظیر نرم افزارهای مونیتورینگ موقعیت ماشین، سیستم های حفاظتی ماشین، مانیتورها با فرستنده دیجیتال، فرستنده ها یا ترانسمیتورها، سنسورها، سوئیچ های لرزشی، مترهای لرزشی دستی، جمع کننده های داده های قابل حمل و لوازم جانبی و یدکی این محصولات می باشند.

برای بررسی دقیق تر محصولات این شرکت در ادامه لیست محصولات به صورت اجمالی معرفی می گردند. همچنین زمینه های کاربردی و حوزه هایی که این محصولات در آن دارای کارایی می باشند نیز معرفی خواهند شد:

 

محصولات:

عمده محصولات شرکت PVTVM شامل مانیتورها، ترنسمیتورها یا فرستنده ها، سنسورها، سونیچ های لرزشی و سیستم های مانیتورینگ موقعیت ماشین آلات می باشند:

– مانیتورها (Monitors):

این سری محصولات مدل های مختلفی را شامل می شود. مدل PT2060 Multi-Channel Rack Monitor از این محصولات محصولاتی تمام دیجیتال، با کانال های سه گانه افزایش یابنده، پورت های ارتباط اترنتی، رله ماژول های 16 کاناله قابل برنامه ریزی و نمایشگرها با آپشن های اختیاری می باشد. مانیتور فرستنده مجاورتی توزیع شونده DTM10 دیگر محصول PVTVM در این زمینه است که قابلیت های الکتریکی نظیر تأمین انرژی و فرکانس بالایی بوده و دارای رابط پراب مجاورتی است. سیستم مانیتورینگ دیجیتال، برنامه ریزی نرم افزاری، تنظیمات پیشرفته و سیستم آلارم خوب این محصول باعث جلب نظر مشتریان شده است. مونیتور DTM20 و DTM20-A4 از دیگر محصولات این شرکت هستند.

– فرستنده ها (Transmitters):

این محصولات نیز در سری های مختلف تولید می شوند. مدل TR4101 فرستنده مجاورتی برای ارتعاش ها و لرزش های شفت های شعاعی است. این فرستنده از محصولات مقرون به صرفه تولیدی شرکت PVTVM است که برای مانیتورنیگ لرزش شعاعی شفت ها در ماشین آلات کارخانه ای مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول نیازی به درایور پراب مجاورتی ندارد و خروجی در حد 4 تا 20 میلی آمپر دارد. مدل TR4102 دیگر ترنسمیتور تولیدی PVTVM است که ویژگی هایی تقریبا مشابه مدل ذکر شده دارد. این محصول واحد فرستنده حلقه ای است، نیاز به درایور پراب مجاورتی ندارد، با پراب های مجاورتی تولیدی سایر سازندگان قابلیت سازگاری دارد، آلومینیوم مورد استفاده در آن دارای پوشش اپوکسی می باشد که عامل محافظت کننده از محیط زیست محسوب می شود.

مدل TR3101 دیگر مدل تولیدی این شرکت است که یک فرستنده سه سیمی محسوب می شود و برای ارتعاش شفت شعاعی استفاده می شود. مدل TR3102 این محصول نیز یک فرستنده سه محوری است که برای مونیتورینگ موقعیت محور/ مرجع فاز استفاده می شود. انواع دیگر فرستنده های PVTVM نیز دارای کارکردهای خاص خود هستند و مشتریان می توانند بر حسب نیاز صنعتی خود به یکی از این محصولات مراجعه کنند.

– سنسورها (Sensors): 

سنسورها از مهم ترین تجهیزات برای پایش و بازرسی فرایندها هستند و از این رو بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. شرکت PVTVM در زمینه تولید این محصولات نیز دارای تنوع بالایی است و طیف متنوع محصولات تولیدی این شرکت گویای امر است. مبدل TM0620 از جمله این محصولات به شمار می رود. برای توربین های بخار انبساط نسبی با توجه به تاثیرات حرارتی باید تحت نظارت و بازرسی قرار بگیرد. آیتم اساسی در این خصوص رشد حرارتی ماشین در طول راه اندازی ماشین و روند عملیاتی آن است. مدل TM079VD این محصول سنسور فرکانس پایین سرعت/ جابجایی است که برای اندازه گیری ارتعاش فرکانس پایین مورد استفاده قرار می گیرد. از دیگر محصولات PVTVM در این زمینه سیستم های مبدل TM0110 با پراب مجاورتی 11 میلیمتری است که بر اساس استانداردهایی نظیر API 670 طراحی و ساخته شده و برای محیط های صعب و خشن بسیار مناسب است. شتاب سنج های TM0782A و TM0783A از دیگر سنسور تولیدی این شرکت هستند که برای سنجش شتاب استفاده می شوند.

– سوئیچ های لرزشی یا ارتعاشی (Vibration Switches):

این محصولات مدل های VS102 الکترونیکی، PT500 مکانیکی  و PT580 دیجیتال الکترونیکی را شامل می شوند. مدل الکترونیکی این محصول قابلیت جایگزینی مستقیم برای سوئیچ های مکانیکی را دارد، دارای خروجی 4 تا 20 میلی آمپر است، و آلارم دوگانه با رله دارد. مدل مکانیکی این محصولات دامنه گسترده دمایی از 40- درجه تا 100 درجه سانتیگراد را پوشش می دهد. برای محیط های صنعتی مختلف مناسب است، سیستم نصب ساده ای دارد و دارای گزینه های تماس بهینه و مناسب SPDT است. مدل PT580 که دییجتال الکترونیکی می باشد اولین سوئیچ دیجیتالی ارتعاشی محسوب می شود، کاملاً قابل برنامه ریزی است و دارای خروجی و ماژول های 4 تا 20 آمپری می باشد. این محصول نیز در دامنه دمایی 40- تا 85 درجه سانتیگراد قابلیت عملکردی دارد.

– مانیتورینگ موقعیت (Condition Monitoring):

این محصولات نیز در مدل های متنوع تولید و در اختیار مشتریان قرار می گیرند. سیستم های مدیریت موقعیت PCM360، سیستم مدیریت موقعیت سیار PCM360-M و سیستم های مدیریت موقعیت کارخانه PCM370 عمده مدل های تولیدی در این زمینه می باشند.

 

کاربردها:

محصولات تولیدی شرکت آمریکایی PVTVM در زمینه های کاربردی متنوع مورد استفاده قرار می گیرند اما عمده حوزه های صنعتی و خدماتی که از محصولات این شرکت بهره می گیرند را می توان به این شرح برشمرد:

– توربین بخار

– پمپ BFP

– برج خنک کننده

– توربین هیدرولیک

– کمپرسور

 

گروه صنعتی کاسپین بر حسب اعتبار و شهرت بالای برند PVTVM و با توجه به حجم نسبتاً بالای سفارشاتی که دریافت می کند تصمیم به همکاری با این شرکت و مراکز فروش و توزیع محصولات آن به خصوص در منطقه گرفت و امروز یکی از تأمین کنندگان محصولات این شرکت در کشور می باشد. ما به عنوان نماینده فروش محصولات PVTVM آماده ایم سفارسات، درخواست ها، نیازهای مختلف در زمینه های تعمیراتی، نصب و راه اندازی و نیز مشاوره در خصوص انتخاب محصول مناسب با شرایط و مکانیزم های کاری مشتریان گرامی را پاسخ دهیم. گروه صنعتی کاسپین محصولات PVTVM را در اسرع وقت با به صرفه ترین روش ها در اختیار مشتریان قرار می دهد و آماده همکاری در خصوص ارائه تمامی خدمات پس از فروش با مشتریان نیز می باشد.

لینک سایت PVTVM

کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 1,416
فهرست