نمایندگی تجهیزات اتوماسیون صنعتی و پنوماتیکی OMCH

  1. خانه
  2. دسته‌بندی نشده
  3. نمایندگی تجهیزات اتوماسیون صنعتی و پنوماتیکی OMCH

 

گروه صنعتی کاسپین تأمین کننده و ارائه دهنده خدمات برندهای تولید تجهیزات اتوماسیون صنعتی، قطعات الکترونیکی، تجهیزات پنوماتیکی، هیدرولیکی و انواع محصولات فناورانه ای به شمار می رود که می توانند به انحاء مختلف در صنایع و خدمات متنوع مورد استفاده قرار گیرند. دامنه وسیع این محصولات باعث اقبال گسترده از خدمات گروه صنعتی کاسپین شده و این گروه در حال حاضر مشتریانی از سرتاسر کشور در صنایع و زمینه های مختلف دارد. همکاری با برندهای معتبر و شناخته شده جهانی از دلایل اصلی اقبال به خدمات گروه صنعتی کاسپین است و برند چینی OMCH از زمره این برندهاست که در زمینه تولید تجهیزات اتوماسیون صنعتی و پنوماتیکی فعالیت دارد.

شرکت چینی OMCH در سال 1986 با تعداد نفرات محدود فعالیت خود را با تمرکز روی سوئیچ های مجاورت القایی و سوئیچ های فوتوالکتریک آغاز کرد و ظرف 3 سال به تولیدکننده معتبر سنسور مجاورت القایی تبدیل شد. به مرور و با توسعه مطالعات تحقیق و توسعه و افزودن بر تعداد کارشناسان، متخصصان و نیروی کار، این شرکت موفق به تولید تجهیزات اتوماسیون صنعتی و پنوماتیکی با طراحی و قابلیت های نوآورانه و ابداعی گردید. تمرکز بر کیفیت به صورت همه جانبه و یکپارچه، روحیه نوآورانه و خلاقانه و درک نیازهای مشتریان عمده دلایل ارتقای این شرکت به یک برند بین المللی و جهانی بوده است.

کاربردهای محصولات OMCH

با توجه به اینکه امروزه کلیه فرایندهای تولیدی، اجرایی و عملیاتی به منظور افزایش بهره وری درصدد ارتقای تکنولوژی فرایندها هستند، نمی توان هیچ فرایندی را توصیف کرد که به نحوی با تجهیزات فناورانه ای نظیر محصولات اتوماسیون صنعتی سر و کار نداشته باشد. تکنولوژی در عصر حاضر نه تنها در این حوزه ها بلکه به زندگی روزمره مردم نیز رسوخ کرده است و امروز کمتر محل مسکونی یا مجتمع تجاری و اداری را می توان یافت که به نحوی تجهیزات فناورانه ای نظیر تجهیزات اتوماسیون صنعتی را نداشته باشد. بنابراین نمی توان مرزی برای محصولات OMCH برشمرد، اما با این حال عمده کاربردهای این محصولات بصورت اجمالی بشرح زیر معرفی می شوند:

– سوئیچ سنسور مجاورتی که در تجهیزات ولوها استفاده می شود.

– سنسور عکس که در صنایع پزشکی استفاده می شود.

– سنسور چاپگر رنگ که در صنایع چاپ و پرینت استفاده می شود.

– سوئیچ سنسورهای عکس و سوئیچ های مجاورتی که در خطوط تولید خودکار استفاده می شوند.

– سوئیچ خازنی مجاورتی که در تغییر و تبدیل صنایع خودکار استفاده می شود.

– سوئیچ سنسور مجاورتی قابل استفاده در صنعت خودرو

– سنسور مجاورتی قابل کاربرد در تجهیزات نیروگاهی

– سنسور پرده نوری که نقشی مهم در صنایع اتوماسیون و ماشینکاری بر عهده دارد.

– سنسور مجاورتی القایی و سنسور فوتوالکتریکی قابل استفاده در صنایع بسته بندی

– سوئیچ فوتوالکتریکی که در صنعت نساجی استفاده می شود.

– سنسور فوتوالکتریکی که در پارکینگ های عمومی کارایی دارد.

موارد فوق فقط ذکر مثالهایی از کابردهای متنوع محصولات OMCH هستند و می توان به این لیست بندهای بسیار زیادی را افزود. با این حال و به منظور آشنایی با محصولات این شرکت به معرفی آنها می پردازیم.

محصولات شرکت OMCH

شرکت OMCH تولید کننده انواع تجهیزات اتوماسیون صنعتی و پنوماتیکی است. محصولات این شرکت را می توان به شرح زیر طبقه بندی کرد:

– سوئیچ مجاورتی: این سری شامل انواع سوئیچ مجاورتی خازنی، میکرو سنسور مجاورتی، سوئیچ مجاورتی القایی، سنسور مجاورتی ضد آب، سنسور مجاورتی مخصوص مسافت های زیاد، سنسور مجاورتی مغناطیسی، سنسور مجاورتی عملگر، سنسور مجاورتی مخصوص دماهای بالا، سنسور مجاورتی آنالوگ، لوازم جانبی و کابل سنسور می شود. این محصولات برای پایش فاصله، کنترل ابعادی، کنترل سرعت، شمارش و کنترل، انتقال اطلاعات و مواردی از این دست استفاده می شوند.

– منبع تغذیه حالت سوئیچ: این محصولات دارای خروجی خازنی 105 درجه سانتیگراد هستند، قیمت مناسب و کارایی بالایی دارند و دارای ورودی AC قابل استفاده در زمینه های کاربردی متنوع هستند. منبع تغذیه مینی سوئیچ، منبع تغذیه تک خروجی و منبع تغذیه Din Rail در زمره این محصولات OMCH هستند. این محصولات سیستم محافظتی و ایمنی قدرتمندی دارند، جریان نرم استارت دارند که بر عملکرد دستگاه می افزاید و با فیلتر EMI و کمترین موج نصب می شوند.

– سنسور فوتوالکتریک: این محصولات قابلیت شناسایی مسافتهای بالا را دارند، رزولوشن بالایی دارند، طول عمرشان زیاد است و برای اهداف و مقاصد متنوع قابل استفاده هستند. سنسور فوتوالکتریک بازتابگر، سنسور فوتوالکتریک رفلکتوری، سنسور فوتوالکتریک بیم، سنسور چاپگر رنگ، آمپلی فایر فیبر نوری، سنسور مجاورتی لیزری و لوازم جانبی سنسورهای فوتوالکتریکی در دسته این سری محصولات OMCH بشمار می روند.

– بلوک ترمینال: این محصولات در انواع بلوک الکتریکی شکلاتی، ترمینال بلوک دریایی و ترمینال بلوک سیمی تولید و روانه بازار می شوند.

– کنترل کننده های دیجیتال دما: این محصولات بصورت گسترده در هر صنعتی که با دما مرتبط است استفاده می شوند.

سریهای W3230 ،XH-W3001 ،XH-W3002 ،CH102 ،CH402 ،CH-502 ،REX-C410 ،REX-C700 ،REX-C900 و محصولاتی از این دست در زمره کنترلرهای دمای دیجیتال OMCH هستند.

– مبدل فشار: این محصولات بسیار بادوام و پردقت بوده و حساسیت بالایی در قبال واکنش به فشار دارند. مبدلهای فشار OMCH در سریهای OMCH11 ،OMCH108 ،T1050 ،T1500 ،T1700 ،T1800 ،T3000 و نظایر آن تولید و به بازار عرضه می شوند.

– رله حالت جامد: این محصولات به وفور در ماشین آلات استفاده می شوند، ساختار قدرتمندی دارند و داری عملکرد مقاوم در برابر شوکهای بزرگ هستند. این دسته از محصولات امچ در سریهای AC به DC ،AC به DC ،DC به AC و مدلهای دیگر تولید  و روانه بازار می شوند.

–  تجهیزات پنوماتیکی: شرکت OMCH علاوه بر تولید تجهیزات اتوماسیون صنعتی، در خصوص تجهیزات پنوماتیکی نیز دارای تبحر و تجربه بالایی است. تولید ولو سلنوئید سری 4V210، سیلندر MAL، صداخفه کن فلزی، انواع اتصالات و کانکتورهای PC ،PU، سیلندرهای SC و SDA و سیلندر سری TN در زمره تولیدهای OMCH از این سری محصولات هستند.

– رله الکترومغناطیسی: این محصول در انواع AC و DC تولید می شود، دارای کویل هسته مسی است و اتصالات از جنس آلیاژ نقره دارد. رله های الکترومغناطیسی در سریهای HH52P ،HH64PL و MK2P تولید و به بازار عرضه می شوند.

– انکودر گردشی نوری: این محصولات وزن  و صدای کمی دارند، مصرف انرژی شان بهینه است و قابلیت کاربردی مطمئنی را دارا هستند. انکودرهای گردشی نوری OMCH در مدلهای مختلف از سریهای H-ZBP ،H-ZKT ،H-ZSF و H-ZSP تولید می شوند.

سوئیچ شناور، مدارشکن و محصولاتی از این قبیل در زمره دیگر تولیدات شرکت OMCH هستند.

لیست فوق صرفا جهت آشنایی اولیه به مخاطبان گرامی ارائه گردید. محصولات OMCH دامنه و تنوع بسیار گسترده تری دارند. گروه صنعتی کاسپین به عنوان نمایندگی فروش محصولات و ارائه خدمات OMCH آماده است شما را در جریان کم و کیف کلیه محصولات و خدمات این شرکت قرار دهد. ما کلیه فرایندهای مربوط به تأمین و خدمات شرکت OMCH شامل استعلام قیمت، تأمین و تحویل، راه اندازی و آموزش، تعمیرات و نگهداری و مشاوره در خصوص انتخاب محصول مناسب را در اختیارتان قرار می دهیم. بنابراین جهت اطلاع از کم و کیف خدمات گروه صنعتی کاسپین با مجاری ارتباطی ما مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

لینک سایت OMCH

کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 410
فهرست