نمایندگی لوازم جانبی کمپرسور هوای Ingersoll Rand

  1. خانه
  2. دسته‌بندی نشده
  3. نمایندگی لوازم جانبی کمپرسور هوای Ingersoll Rand

 

گروه صنعتی کاسپین تأمین کننده تجهیزات و ماشین آلات صنعتی و خدماتی، گروه عمده فعالیت خود را در زمینه تأمین و تحویل تجهیزات اتوماسیون صنعتی، قطعات الکترونیکی و سایر اداوت فناورانه متمرکز کرده است، اما اینها همه دامنه فعالیت این گروه محسوب نمی شود. گروه صنعتی کاسپین به فراخور نیاز مشتریان و جهت جلب رضایت ایشان در زمینه تجهیزات هیدرولیکی، پنوماتیکی و الکتریکی نیز دارای فعالیت است و از خلال ارتباطاتی که با تولیدکنندگان و مراکز فروش و توزیع معتبر بین المللی برقرار کرده است، آماده است در این حوزه ها نیز پاسخگوی مشتریان باشد.

تأمین تجهیزات و قطعات یدکی و لوازم جانبی کمپرسورهای هوا از جمله این دسته فعالیت هاست که متناسب با نیاز و سفارش مشتریان تأمین می شود. قطعات یدکی کمپرسور هوای برند Ingersoll Rand از این دسته محصولات است که مشتریان می توانند از گروه صنعتی کاسپین مطالبه کنند.

کمپرسور هوا چیست؟

کمپرسور هوا یکی از منابع تأمین انرژی است که در زمینه های مختلف دارای کاربرد است. این ماشین دارای مخزن نگهداری هوا است و با تغذیه از طریق بنزین، گازوئیل، برق یا ….، هوای فشرده را خارج و ظرفیت ایجاد انرژی جنبشی برای تحرک سایر ماشین آلات را فراهم می کند. شرکت Ingersoll Rand تولیدکننده انواع قطعات یدکی برای کمپرسورهای هواست. این قطعات می توانند به سادگی روی کمپرسورهای متناسب با مدل و ظرفیت خود نصب و راه اندازی شوند. در ادامه به معرفی برخی لوازم جانبی کمپرسور هوای Ingersoll Rand می پردازیم:

– جداکننده های میعانات: این قطعات مطابق با الزامات زیست محیطی ساخته شده و قابلیت کارکردی ساده و موثری دارند. شیرهای تخلیه مغناطیسی از جمله این محصولاتند که فاقد هر گونه هدر رفت انرژی هستند. شیرهای قفل کن محافظ انرژی از دیگر سری این محصولات بشمار می روند. شیرهای تخلیه شمارنده از زمره محصولات Ingersoll Rand هستند که میعانات را به صورت کامل از کمپرسورها، خشک کن ها، فیلترها و نظایر آن جدا می کنند. شیرهای تخلیه خازنی بدون هدر رفت انرژی، تخلیه کننده های الکترونیکی بدون هدر رفت انرژی، تخلیه کننده های پنوماتیکی و جداسازهای آب روغن از دیگر جداسازهای تولید شده توسط Ingersoll Rand هستند. این محصولات فرایند نصب ساده ای دارند، دقت و سرعت عملکردی بالایی دارند، با دوام هستند و می توانند برای مدلها و ظرفیت های مختلف کمپرسور هوا استفاده شوند.

– ابزارهای نصب: ابزارهای نصب Ingersoll Rand قابلیتهای ویژه جهت رساندن هوای تمیز و خشک بدون هر گونه اضافات به محل یا دستگاه مورد نظر شما را فراهم می کنند. راکتورهای خطی از جمله این ابزارهای نصب هستند که همچون رابط بین مدارهای قدرت و خطوط یا موتور عمل می کنند و قابلیت اطمینان سیستم را افزایش می دهند. این محصولات برای انواع کمپرسور هوا قابل استفاده اند و دمای عملیاتی موتور را کاهش می دهند. یونیت بازیابی انرژی دیگر سری این محصولات است که از حرارت اتلاف شده در فرایند فشرده سازی هوا در کمپرسور استفاده می کند تا راندمان سیستم را به حداکثر برساند. شیرهای تخلیه الکترونیکی با تایمر کنترل، مبدل ها و نظایر آن از دیگر لوازم جانبی در دسته ابزارهای نصب کمپرسور هوا به شمار می روند که توسط شرکت Ingersoll Rand تولید و روانه بازار می شوند.

– کیت ها: کیت های نصب رفت و برگشتی کوچک تمامی ابزارهایی را شامل میشود که برای نصب کمپرسور استفاده می شوند. ولو کیت های رفت و برگشتی کوچک نیز برای حفظ عملکرد بهینه کمپرسور مورد استفاده قرار می گیرند. این کیت ها در نگهداری تعمیرات سالانه کمپرسورهای هوا توصیه میشوند. کیت های گسکت کوچک رفت و برگشتی نیز همینطور برای PM سالانه کمپرسور استفاده میشوند. این محصولات برای عملکرد بهینه و کاهش هدر رفت انرژی بسیار مفیدند.

– اجزای نگهداری ماشین: این دسته از محصولات Ingersoll Rand برای تعمیرات پیشگیرانه یا PM های ادواری کمپرسورهای هوا، یا تعمیر اضطراری و رفع خرابی آنها بسیار پرکاربردند. این قطعات به عملکرد بهینه ماشین کمک میکنند، از بروز آسیب جدی به ماشین و تحمیل هزینه های سنگین تعمیراتی پیشگیری می کنند و تأیید شده در نتیجه آزمایشهای دقیق کیفی هستند.

– ابزارهای جایگزین: پره های راهنمای متنوع برای کمپرسورهای سانتریفیوژ، سوئیچ های فشار کمپرسور هوا برای کمپرسورهای رفت و برگشتی، قطعات جایگزین برای کمپرسورهای سانتریفیوژ توربو هوا، تسمه های جایگزین، تانکرها یا مخازن کمپرسور هوا و مواردی از این دست، از جمله ابزارها و تجهیزات جایگزین تولیدی Ingersoll Rand برای جایگزین کردن تجهیزات مستهلک می باشند.

– روانسازهای کمپرسور هوا: شرکت Ingersoll Rand تولید کننده انواع روغنهای روانساز سازگار با انواع کمپرسورهای هوا است. برای انتخاب بهترین و مناسبترین روغن استفاده از خدمات مشاوره بسیار ضروری است.

– فیلترهای کمپرسور هوا: فیلترهای ترکیبی ماژول NL، المنت های فیلتر جایگزین، تاور کربنی فعال شده، فیلترهای روغن سانتریفیوژ، المنت های فیلتر برای کمپرسورهای سانتریفیوژی، المنت های فیلتر هوای رفت و برگشتی کوچک و سیستمهای فیلتراسیون هوای شیمیایی از این دست محصولات  Ingersoll Rand هستند.

شرکت Ingersoll Rand تولیدکننده انواع و اقسام دیگر قطعات یدکی و لوازم جانبی کمپرسورهای هوا است. دامنه این محصولات همه اجزا و انواع مدلهای کمپرسورها را شامل می شود و از این رو توصیه میکنیم برای انجام فرایندهای تعمیراتی یا اجرای برنامه های تعمیرات نگهداری پیشگیرانه از این محصولات استفاده کنید.

محصولات شرکت Ingersoll Rand کیفیت بالا، سازگار با انواع کمپرسورها و مشخصات فیزیکی و فنی فناورانه و متناسب با جدیدترین تکنولوژیهای روز را دارند. اهتمام این مجموعه بر آن بوده است که تمامی محصولات خود را با بهترین کیفیت به مشتریان عرضه دارد و از این رو تمایزگذاری میان محصولات Ingersoll Rand و تأکید بر کیفیت بالاتر محصولات خاص آن امکان پذیر نیست. لوازم یدکی و جانبی کمپرسور هوای Ingersoll rand عملکرد و دقت خود را برای مدت زمان مطمئن نگاه می دارند و به شما اجازه می دهند تعمیرات اضطراری یا پیشگیرانه تان را با خیال راحت به انجام برسانید.

گروه صنعتی کاسپین به عنوان نمایندگی لوازم جانبی و قطعات یدکی شرکت Ingersoll Rand آماده است کلیه محصولات و خدمات این شرکت را تأمین و در اختیار مشتریان گرامی قرار دهد. این خدمات در اسرع وقت با کمترین هزینه ممکن به شما ارائه می شود. ما همچنین آماده ایم در خصوص انتخاب مناسبترین و سازگارترین محصول Ingersoll Rand شما را با فرایندها و تجهیزات آشنا نماییم. بنابراین خواهشمندیم با مجاری ارتباطی گروه صنعتی كاسپین مندرج در سایت تماس حاصل کنید تا با کم و کیف این خدمات بیشتر آشنا شوید.

 

لینک سایت Ingersoll Rand

کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 511
فهرست