شرکت MTL از زیرمجموعه های شرکت EATON تولید کننده ابزارهای کنترل، عملیات و محافظت فرایندها در محیط های خشن و در معرض آسیب است. محصولات این شرکت دارای سیستم ایمنی و فرایند کیفی بسیار دقیق و تضمین شده می باشند. ترکیب دانش و تجربه فنی بالا در کنار رعایت نکات ایمنی و زیست محیطی شرکت MTL و محصولات آن را برندی صاحب اعتبار در زمینه تولید تجهیزات کنترل بازرسی و پشتبانی عملیاتی تبدیل کرده است و همین امر این برند را تبدیل به برندی صاحب اعتبار جهانی کرده است.

دامنه کاربردی محصولات شرکت MTL بسیار گسترده است و بنا به ماهیت و قابلیت انعطاف پذیری فنی این محصولات، می توان در صنایع متنوع از آن ها بهره برد. محصولات کنترلی و پایش فرایندی شرکت MTL هم برای صنایع با ماهیت ویژه و کارکرد خشن دارای کاربرد هستند و هم در صنایع و خدمات عمومی مورد استفاده قرار می گیرند. این شرکت به عنوان زیرمجموعه شرکت EATON در زمینه تولید این دست محصولات الکتریکی رویه و سیاست جاری شرکت EATON مبنی بر تولید محصولات ضامن محیط زیست و ایمنی و سلامت نیروی انسانی و محیط، ابتکار و خلاقیت در طراحی، تولید محصولات با قابلیت های ویژه و مناسب برای محیط ها و شرایط کاری متفاوت را در دستور کار قرار داده و در این زمینه موفق عمل کرده است. محصولات MTL در بسیاری از صنایع قابل استفاده هستند که عمده آن ها شامل موارد زیر می شود:

– مدیریت ترافیک و حمل و نقل

– ارتباطات

– مونیتورینگ ترافیک

– فرایندها

– نفت و گاز

– صنایع شیمیایی

– نیروگاه ها

– انرژی های تجدید پذیر

– آب و آب و فاضلاب

– معدن

محصولات MTL

شرکت MTL از بزرگ ترین برندها در زمینه تولید سیستم های قدرت میدان، اجزای سیمی، رابط های ایمنی ذاتی و تکنیک های حفاظت از موج است. همچنین محصولات این شرکت شامل اترنت های صنعتی و HMI ها نقش بالایی در کارکرد ایمن فرایندها در محیط های پرخطر خواهند داشت. جدیدترین محصولات شرکت MTL شامل سیستم های مدیریت آلارم، شبکه های ارتباطات وایرلس، سیستم های امنیت صنعتی و آنالیزور گاز می باشند. در ادامه و به منظور آشنایی بیشتر شرحی دقیق تر از محصولات این شرکت تابعه EATON ارائه می شود:

– سیستم های ایمنی ذاتی MTL: این محصولات در محیط های خطرناک با قابلیت انفجاری بیشترین ایمنی فرایندی را محقق می سازند. رابط های ایمنی Zener Barrier از جمله محصولات سیستم های ایمنی ذاتی هستند که انرژی الکتریکی اضافی را به زمین منتقل می کنند و از خطرات بالقوه ناشی از ایجاد جرقه یا دمای بیش از حد معمول پیشگیری می کنند. مدل MTL7700 این جدیدترین محصول MTL در این زمینه محسوب می شود که دارای ترمینال های قابل جابجایی برای تسهیل سیم کشی می باشد، ماژول های حفاظتی دارد، ورودی های یابنده مجاورتی دارد، ماژول های کانال دوگانه دارد و نیز دارای رله و ماژول های سوئیچ وضعیت ثابت است.

جداسازهای ایمنی ذاتی، نشانگرها یا اندیکاتورهای ایمنی ذاتی، مولتی پلکسرهای TI و تأمین کننده های حفظ قدرت ذاتی از دیگر محصولات MTL در این زمینه هستند که هر یک دارای مدل های خاص خود و متناسب با نیاز مشتریان متنوع می باشند.

– تهویه سیگنال MTL: تهویه سیگنال نقش مستقیم و مهمی در رفع مشکلات ناشی از پتانسیل های پایه متغیر، کاهش نویز سیگنال و رهاسازی لوپ های زمین دارد. این محصول همچنین از تجهیزات کنترلی حساس در برابر ولتاژهای خطرناک محافظت می کند. مدل MTL4600 این محصول درای سه پورت جدا کننده استاندارد است، قابلیت نصب سریع و آسان دارد و مکانیزم عملکردی آن بسیار ساده و قابل آموزش برای اپراتورهاست، و کمترین میزان هدر رفت انرژی را دارد. مدل MTL1000 دیگر محصول تولیدی این شرکت است که فراهم کننده سیستم های ارتباط فرایندی ایمن، قابل اعتماد و باکیفیت است. این محصول دارای آمپلی فایر Trip و رله های آلارم با تنظیم دو کاربره است، دانستیه بسته بندی بالایی دارد و کیفیت سیگنال بهبود یافته ای در مقایسه با محصولات مشابه را داراست.

– رابط های MTL HART: این محصول نیز از تنوع بالایی برخوردار است. سری های NEW MTL4851 و MTL4852 برای سیستم های کنترل سنتی I/O ایده آل هستند. سری MTL4850 برای اتصال به سیگنال خاموشی ایمن بسیار مناسب است و NEW MTL4854 برای زمانی استفاده می شود که نیاز به دسترسی به میدان های مختلفی از ابزار هستیم، برای مثال زمانی که می خواهیم موقعیت یاب های ولو را تست کنیم این محصول بسیار مناسب است.

– اترنت صنعتی MTL: برای انجام فرایندهایی نظیر سیستم وایرلس در محیط های خطرناک این محصولات بسیار کارآمد هستند و ابزارهای اترنت مطمئنی در اختیار بهره گیرندگان فراهم می کنند. اترنت ایمن ذاتی محصول عمده شرکت MTL در این دایره تولیدات است که خود شامل مدل های 9460-ET ،MTL RugiCAM-IP ،MTL ExLAN ،9661-ETW و محصولاتی از این دست می شود.

– تجهیزات امنیت صنعتی MTL: فن آوری هایی نظیر SCADA و سیستم های کنترل صنعتی از مطمئن ترین تکنولوژی ها برای مقابله با حملات سایبری محسوب می شوند. این فن آوری ها با جمع اوری داده ها و اطلاعات می توانند اطلاعات فرایندی و صنعتی را به خوبی محفوظ بدارند. سری 9202-ETS MTL Tofino اصلی ترین محصول MTL به شمار می رود که برای مسافت های طولانی نیز دارای کارایی عملکرد است و برای محیط های صنعتی آسیب زا بسیار مناسب و مفید است. این مدل در دامنه دمایی گسترده 40- تا 70 درجه سانتیگراد عملکرد خود را حفظ می کند و با توجه به مکانیزم نصب DIN-rail به راحتی و سرعت نصب می شود.

– سیستم های وایرلس صنعتی MTL: این محصول نیز در انواع سیستم های وایرلس نواحی خطرزای 802.11، 905u-1,2,3,4، 245-E 905-d/805U-D، دیتا مودم های وایرلس 455U-D، رابط های 115S I/O، دروازه های ورودی 315-WH-GT WirelessHART و ترنسمیترها و گیرنده های 105U-L I/O تولید و روانه بازار می شوند.

دامنه محصولات شرکت MTL بسیار گسترده تر از شرح فوق است و انواع سیستم های محافظتی ، تجهیزات هشدار دهنده، آنالیزورهای گاز، Fieldbus ها و پرسسورهای I/O را شامل می شود. این دامنه وسیع در کنار قابلیت بالا و دوام زیاد، عملکرد قوی و مطمئن در محیط های پرخطر و مستعد آسیب و قیمت مناسب به محصولات شرکت MTL جایگاه ویژه ای در بازار جهانی داده است. از همین رو گروه صنعتی کاسپین به عنوان نماینده فروش محصولات MTL درخواست های پرشماری جهت تأمین و تحویل این محصولات از مشتریان دریافت می کند. این شرکت در کشورهای متعددی در ۵ قاره دارای مراکز توزیع و فروش می باشد و همین امر به تسهیل دسترسی به محصولاتش منجر شده است. گروه صنعتی کاسپین آماده است سفارشات مشتریان گرامی در زمینه تأمین محصولات MTL را دریافت نموده و در کمترین زمان ممکن مراتب استعلام قیمت، و متعاقب آن تهیه و تأمین کالا را به انجام برساند.

لینک سایت MTL

کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 1,526
فهرست