نمایندگی محصولات مورن سان پاور (Mornsun Power)

  1. خانه
  2. دسته‌بندی نشده
  3. نمایندگی محصولات مورن سان پاور (Mornsun Power)

 

شرکت مورن سان  پاور (Mornsun Power) از برندهای بزرگ تولید کننده منبع تغذیه (Power Supply) در جهان به شمار می رود. این شرکت چینی با تولید بیش از ۶۰۰۰ نوع مدل محصولاتی از این دست هم بر حسب کیفیت بازار جهانی را تحت تاثیر قرار داده و هم پاسخگوی نیازهای متفاوت و متنوع مشتریان بوده است. این شرکت در سال ۱۹۹۸ تاسیس شد و با توجه به سیاست های مدیریتی ناظر بر شاخصهایی نظیر مشتری مداری، تحقیق و توسعه، بهبود مداوم و ارتقای فن آوری توانست بازار را تحت تاثیر قرار دهد. همین امر آغازگاه توسعه مورن سان و تبدیل آن به یک مجموعه بین المللی شد به طوری که این مجموعه اکنون در کشورهای آمریکا و آلمان و سایر کشورهای صنعتی و بزرگ دنیا مراکز تولید و توزیع و خدمات مطابق با نیاز مشتریان دارد.

اهمیت سیستم های مدیریت کیفیت و تولید محصول مطابق با الزامات زیست محیطی از نکات قابل تأمل مدیریتی مورن سان است، به طوری که اکنون دارای گواهی سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:2015 و سیستم مدیریت کیفیت محیط زیست ISO 14001 می باشد. اهتمام این مجموعه به ارائه محصولات متناسب با صنایع خودرو وزن مورن سان در خودروسازی را نیز بسیار افزون کرده و همین امر مجموعه را متقاعد ساخته است تا سیستم مدیریت کیفیت ISO IATF 16949 را نیز اخذ کند. این امر موید ضریب اطمینان محصولات و خدمات این شرکت در کلیه صنایع بخصوص صنایع خودروسازی است.

عمده صنایعی که بیشتر از منابع تغذیه تولیدی Mornsun Power  بهره می برند بشرح زیر هستند:

 صنایع ریلی: محصولات مورن سان پاور خصوصا برای خطوط ریلی برقی محصولاتی مناسب و پرکاربرد هستند.

 صنایع خودرو: ماژول های انرژی تولیدی این شرکت چینی کاملا مطابق با استانداردهای خودرویی بوده و می توانند برای کنترل موتور و سیستم های درایو نظیر سیستم های کنترلر ارتباط وسایل نقلیه، سیستم های کنترل موتور، سیستم تغذیه آب، مونیتورینگ ولتاژ موتور، سیستم شناسایی و کشف فشار تایر، کنترلرهای درها و لامپ ها، کنترل تهویه هوا و سیستم مدیریت باتری استفاده شوند.

 منبع تغذیه فوتوولتائیک: سری PV محصولات مورن سان تولید کننده ولتاژ از ۱۰۰ تا ۱۵۰۰ ولت با دمای بین ۴۰- تا ۷۰ درجه سانتیگراد هستند که سیستم های کنترل را قادر می سازند انرژی مستقیم بیشتری از پنل های خورشیدی گرفته و عملیات را مطمئن تر سازند.

 شبکه های هوشمند: شبکه های هوشمند شامل ژنراتورها، مبدل ها، توزیع کننده ها و سیستم های مونتیتورینگ می شود و محصولات مورن سان مونیتورینگ و کنترل جریان و فرایندهای مربوط به آن ها را تضمین می کنند.

 پزشکی: محصولات این شرکت برای عملکرد مناسب و کنترل فرایندهای برخی تجهیزات پزشکی نظیر پمپ های تزریق و ابزارهای مونیتورینگ چند کارکرده پزشکی بسیار استفاده می شوند.

 معدن: شرکت Mornsun برخی تجهیزات الکتریکی را تولید می کند که برای تغذیه انرژی صنایع معدنی بسیار پرکاربردند.

با این وجود دامنه کاربردی محصولات Mornsun Power بسیار گسترده تر از آن است که به موارد فوق محدود باشد، کلیه صنایع و فیلدهای خدمات تاسیساتی و تعمیراتی می توانند به فراخور نیاز از تولیدات باکیفیت این شرکت چینی استفاده نمایند.

 

محصولات مورن سان پاور

اشاره شد که مورن سان بیش از ۶۰۰۰ نوع مدل ها و سری ها از منابع تغذیه را تولید و به بازار عرضه کرده است. در این راستا و به منظور آشنایی بیشتر، به معرفی سرفصل وار برخی از محصولات این شرکت می پردازیم:

– منبع تغذیه محصور (Enclosed): این محصولات انواع تست ها و محافظت های EMC را به انجام می رسانند و کارایی بسیار بالایی دارند. شرکت Mornsun انواع محصورهای AC/DC در مدل های زیر ۵۰ وات، ۷۵ وات، ۱۰۰ وات، ۱۵۰ وات، ۲۰۰ وات و ۳۵۰ وات را تولید و به بازار عرضه می کند. ماژول های افزونگی موازی از دیگر محصولات محصور مورن سان هستند که قابلیت های منحصر به فرد و متنوعی دارند.

– مبدل های AC/DC: این محصولات دامنه کاربردی بسیار وسیعی دارند و در انواع متنوع تولید می شوند دارای سیستم های محافظتی چندگانه اند، ولتاژ ورودی/ خروجی قابل تنظیم دارند و از ۱ تا ۲۴ وات تنوع مدل دارند. مبدل های AC به DC مورن سان پاور دارای سایز کوچک، کیفیت و قابلیت عملکردی مطمئن و دامنه عملکردی دمایی بسیار بالا هستند و در زمینه های مختلف می توانند کاربرد داشته باشند. مدل های LDE که ۳ تا ۶۵ وات را پوشش می دهد، LI که ۳۹ تا ۲۴۰ وات را پاسخ می دهد، مدل LM ۳۰ واتی، LS ۱ تا ۱۵ واتی، LO ۳ تا ۶۵ وات، LHE ۵ تا ۶۰ وات، LOF ۲۲۵ وات، PVA ۴۰ تا ۱۲۰ وات از زمره این سری از محصولات Mornsun Power هستند.

– مبدل های DC به DC: این سری از محصولات بر حسب قابلیتهایشان می توانند در کنترل صنعتی، ابزارهای پزشکی، انرژی الکتریکی، حمل و نقل ریلی و ارتباطات به وفور استفاده شوند. مدل های ۰/۲۵ تا ۳ وات SMD و ۰/۲۵ تا ۳ وات SIP/DIP، مدل MBP، رگلاتورهای سوئیچ کننده و خروجی های ولتاژ بالا یا DIP از جمله این محصولات هستند.

 ماژول های گیرنده: این محصولات شامل ماژول های گیرنده CAN، مدل RS 485 و RS 232 می شود.

 IC ها: IC تولیدی مورن سان در تجهیزات صنعتی، کنترل فرایند، سیستم های دسترسی به داده، اتوماسیون ساختمان و نظایر آن استفاده می شوند. IC های کنترل منبع تغذیه AC/DC و DC/DC و ، IC های رابط، IC های استارت آپ، IC های کنترلر ذخیره انرژی کنتاکتور و IC های جداساز دیجیتال از سری این محصولات هستند.

– مبدل های ترانسفومر که در انواع AC/DC و DC/DC تولید می شوند.

 آمپلی فایرهای جداساز: این محصولات نیز در انواع دو سیمی، جداساز خروجی و جداساز دیجیتال وارد بازار می شوند که هر کدام مدل های متنوعی را شامل می شوند.

– درایورهای IGBT/LED: که شامل درایورهای IGBT، درایورهای LED و ماژول های انرژی برای درایورهای IGBT می شود.

– ابزارهای کمکی EMC: شامل انواع فیلتر EMC، فیلتر EMI، سرکوبگر افزایش دهنده و سرکوبگرهای پالس می شود.

 آداپتورها: این محصولات مورن سان پاور در انواع دسکتاپ تایپ، قابل تعویض، قابل نصب به دیوار ساخته و به بازار روانه می شوند.

لیست فوق در واقع اشاره ای مجمل بر انواع محصولات مورن سان پاور بجهت آشنایی کاربران است و درخواست کنندگان در صورت نیاز می توانند با مجاری ارتباطی گروه صنعتی کاسپین تماس حاصل کنند تا اطلاعاتی دقیق تر و کاملتر دریافت کنند. گروه صنعتی کاسپین به عنوان نمایندگی فروش محصولات مورن سان پاور (MORNSUN POWER) آماده دریافت مطالبات شما و پاسخ دهی در اسرع وقت با کمترین هزینه و بیشترین سطح خدمات است.

لینک سایت مورن سان

 کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 1,911
فهرست