شرکت MAC Valves تولید کننده انواع ولوهای پنوماتیکی در انواع سری ها و مدل ها در زمینه تولید ولوهای سه راهی، چهار راهی، بالت ولو، ایر ولو، پالس ولو و مواردی از این نظیر دارای شهرت و اعتبار جهانی می باشد. این شرکت در طول فعالیت دیرپای خود صنایع مختلف را جذب محصولات خود کرده است. ولوهای کنترل کننده و تنظیم کننده جریان شرکت مک ولوز با محرک های پنوماتیکی و نیوماتیکی از دقیق ترین، مطمئن ترین و بدیع ترین محصولات در مقایسه با محصولات مشابه هستند و همین امر نظر مشتریان را بسیار به خود جلب کرده است.

شرکت آمریکایی مک ولوز (Mac Valves) در سال ۱۹۴۸ فعالیت خود را آغاز کرد و با گسترش و ارتقای فن آوری ها و تجهیزات، امروزه پاسخگوی نیاز واحدهای صنعتی در زمینه های مختلف کاری و فرایندی است. ولوهای این شرکت در حوزه های اتوماسیون صنعتی، حمل و نقل، صنایع شیشه، پلاستیک، پزشکی، دسته بندی مواد غذایی، بتن و سیمان، تولید انرژی و بسیاری از زمینه های دیگر استفاده گسترده ای دارد. این طیف متنوع کاربردی نشان دهنده گسترده بالای محصولات و سری های متنوع آن ها و نیز قابلیت عملکردی بالای ولوهای تولیدی شرکت مک ولوز محسوب می شود.

یکی از زمینه های کاربردی تولیدات مک ولوز در اتوماسیون صنعتی است. انواع محصولات، خصوصا ولوهای سه راهی و چهار راهی شرکت مک ولوز برای مونتاژ کردن ماشین آلات، تجهیزات جوشکاری، ابزار و لوازم جانبی و حتی مهره های فلزی مورد استفاده قرار می گیرند. بهره گیرندگان از ولوهای این شرکت در زمینه اتوماسیون صنعتی می توانند نسبت به کیفیت و استانداردهای محصولات مک ولوز اطمینان داشته باشند. این محصولات دارای رابط های سریالی و سیستم های کنترل فشار بسیار دقیق هستند و از این رو می توانند فرایند انتقال جریان را به بهترین شکل ممکن کنترل و مدیریت کنند. قابلیت اتوماسیونی این محصولات به ولوهای شرکت مک ولوز اجازه می دهد در زمینه های مربوط به اتوماسیون صنعتی به بهترین شکل ممکن کارکرد خود را حفظ کنند.

برخی از محصولات اصلی شرکت مک ولو را می توان به شرح زیر معرفی کرد:

– بالت ولو (Bullet Valve): که سطح تکامل یافته ای از فن آوری ایر ولو (Air Valve) را شامل می شود و در زمانی که جریان بالاست و تکرار فرایند کنترل مورد نیاز است استفاده حیاتی دارد. دوام بالا، طراحی فشرده و کم جا بودن، تعادل و توازن در طراحی و ایمن بودن در برابر آلودگی های محیط از جمله ویژگی های این نوع از ولوهای تولیدی شرکت MAC به شمار می روند.

– بالت ولو سیالات (Liquid Bullet Valve): از دیگر محصولات این شرکت به حساب می آید که برای سیالات مایع و گاز مورد استفاده قرار می گیرد. این ولوها دارای قابلیت آب بندی بسیار قوی بوده و سرعت عملکردی بالا و تکرارپذیری سریع فرایند کنترلی از دیگر ویژگی های قابل توجه آن به شمار می رود. از این محصول در توزیع، پاشش سیال و پر کردن استفاده می شود. قابلیت حفظ عملکرد در محیط های سخت و خشن از دیگر ویژگی های بالت ولو مذکور به شمار می آید و همین امر نظر مشتریان فعال در صنایع سنگین را به خود جلب کرده است.

– پالس ولو (Pulse Valve): از نوآورانه ترین محصولات شرکت مک ولوز به شمار می آید. این دسته محصولات جهت جابجایی و تبدیل فن آوری های دیافراگم موجود از جمله گرداندن گرد و غبار، انتقال پنوماتیکی، بارگیری مواد فله و نظایر آن مورد استفاده قرار می گیرد.

– ولوهای سه راهی شرکت مک (3-way Valves): از جمله پرکاربردترین محصولات این شرکت قلمداد می شوند که در بر حسب نیاز مشتریان در سایزها و انواع مختلف تولید می شوند. ولوهای سه راهی کوچک این مجوعه تا سایز ¼ پاسخگوی نیاز مشتریان است و ولوهای سایز بزرگ برای سایزهای تا ۲.۵ اینچ مناسب می باشند. ولوهای سه راهی دارای سه پورت شامل یک ورودی، یک خروجی (سیلندر) و در رو هستند.

– ولوهای چهار راهی (4-way Valves): که دارای یک وروردی، یک در روی مشترک و دو خروجی سیلندری هستند. این نوع از محصولات Mac Valves نیز دارای دو دسته سایز کوچک و سایز بزرگ هستند. هر کدام از این دو دسته نیز دارای سری های متنوع می باشند که با توجه به متغیرهایی نظیر سایز و نیز فشار و جریان سیال توسط مشتریان انتخاب می شود. تنوع محصولات این شرکت به قدری بالا هست که پاسخگوی هر گونه مشخصه فنی موجود در فرایندهای صنعتی باشد. از این رو مشتریان می توانند در خصوص انتخاب محصولی که بیشترین تناسب با فرایندهای خود داشته باشد اطمینان داشته باشند.

– ولوهای مینیاتوری (Mitiature Valve): شرکت مک ولوز از دیگر محصولات منحصر به فرد این شرکت است که می توانند سیالات را در سایزهای کوچک و فشار و جریان بالا کنترل و اندازه گیری کنند. این ولوها در زمانی که نوسان در فشار نبوده و سیال فشار و جریان بالای خود را حفظ می کند بسیار مطمئن عمل می کنند. سری های 31 INFO و BV INFO و 33 INFO و 34 INFO از جمله ولوهای مینیاتوری این شرکت هستند که هر یک دامنه فشار و سیال تا حد مشخصی را کنترل می کنند.

– محصولات کنترل فشار متناسب (Proportional Pressure Control): از دیگر محصولات MAC Valves هستند که پایش فشار خروجی را بر عهده دارند. این محصولات در سری های PPC و PMPP و PQE تولید می شوند. برای نمونه سری PPC محصولات مک ولوز تحت کنترل سیگنال های الکتریکی امکان کنترل سرعت و موقعیت spool را فراهم می کنند و به این ترتیب امکان افزایش یا کاهش سرعت اکتیویتور فراهم می شود.

محصولات معرفی شده، به اجمال بخشی از فن آوری های بدیع شرکت مک ولوز را نشان می دهد. این شرکت در طول فعالیت ۶۰ ساله خود همواره بر ارتقای سطح فن آوری، گسترش بازار و برقراری روابط صنعتی و تجاری با واحدهای فعال در اقصی نقاط دنیا تأکید داشته است. همین امر موجبات استقبال از این شرکت در بازار اتوماسیون داخلی کشور را نیز فراهم کرده است. از این رو گروه صنعتی کاسپین به عنوان نماینده فروش محصولات مک ولوز آمادگی دارد مشتریان گرامی در خصوص تمامی جوانب از جمله محصولات و خدمات این شرکت راهنمایی کند. ما سفارشات شما را نیز در اسرع وقت برآورد قیمت خواهیم کرد و در صورت توافق، در کمترین مدت زمان لازم محصولات را در محل کارگاه تحویل خواهیم داد. تست، نصب، راه اندازی، آموزش عملکرد و فرایند نگهداری و تعمیرات از دیگر خدماتی است که گروه صنعتی کاسپین آماده است در خصوص محصولات MAC VALVES به مشتریان گرامی ارائه دهد.

لینک سایت مک ولوز

 کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 680
فهرست