فروش ابزارهای اندازه گیری جی دبلیو اینستک (GWINSTEK)

  1. خانه
  2. دسته‌بندی نشده
  3. فروش ابزارهای اندازه گیری جی دبلیو اینستک (GWINSTEK)

 

شکوفایی روزافزون صنایع مرتبط به ساخت ابزارهای اندازه گیری خصوصا در شرق آسیا نشان از نقشی است که این محصولات در صنایع امروزی ایفا می کنند و اهمیت برندهایی نظیر جی دبلیو اینستک (gwinstek) که از تولید کنندگان صاحب شهرت جهانی این محصولات است در این راستا تعیین می شود. شرکت تایوانی جی دبلیو اینستک در سال ۱۹۷۵ فعالیت خود را در کشور تایوان با تولید ابزارهای تست و اندازه گیری الکتریکی آغاز کرد و به سرعت به سمت تولید ابزارهای اندازه گیری دقیق رفت. محصولات این شرکت در اندازه گیری، تست و بازرسی متغیرهای الکتریکی استفاده می شوند و به جهت استقبالی که بازار داخلی به این محصولات کرده است گروه صنعتی کاسپین بر آن شد نمایندگی شرکت جی دبلیو اینستک را برعهده بگیرد.

در یک دسته بندی کلی محصولات gwinstek را می توان به طبقات زیر تقسیم کرد:

– ابزارهای تست و اندازه گیری الکترونیکی

– سیستم های نظارت و پایش تصویری

– ابزارهای تست محیطی نظیر تست دما، رطوبت و غیره

این شرکت در تایوان مستقر است اما دارای شرکت های تابعه در چین، آمریکا، ژاپن، کره، مالزی، هند و کشورهای مختلف اروپا می باشد و محصولات آن در بیش از ۸۰ کشور دنیا از جمله ایران به فروش می رسند. این محصولات می توانند در زمینه های زیربه ارتقا و افزایش سطح فرایندها یاری رسانند:

– مطالعات تحقیق و توسعه و R & D

– تولید انبوه

– بازاریابی

– صنایع تولیدی

– خدمات

این مزایا در ارتقای فن آوری تولید، تولید محصولات جدید با ضریب دقت بالاتر، افزایش دقت و کیفیت خدمات الکترونیکی و صنعتی، مطالعات و پژوهش های علمی و به طور کلی مطالعات تحقیق و توسعه به کار می روند. بهره گیرندگان ابزارهای اندازه گیری و تست می توانند از مزایای فوق در زمینه ها و صنایع کاربردی زیر استفاده کنند:

– سازگاری EMC یا سازگاری الکترومغناطیسی که حوزه بسیار پرکاربردی است و به تضمین و تطبیق تداخل های مغناطیسی می پردازد که در نتیجه عملکرد مغناطیسی چند گانه در یک محیط ایجاد می شود. با استفاده از ابزارهای تست و اندازه گیری دقیق جی دبلیو اینستک می توان تزاحم های EMI را شناسایی، محاسبه و رفع نمود. این شاخه کاربردی از صنایع خرد و کلان تا مصارف خانگی مورد استفاده قرار می گیرد و از این رو بسیار پردامنه است.

– تست LoRa که در اینترنت اشیا بسیار کاربرد دارد و سری محصولات C-1200 جی دبلیو اینستک مختص آن تولید و روانه بازار می شوند.

– تست قدرت یا انرژی که در این زمینه نیز محصولات GWINSTEK کاربرد دارند. با محصولات این شرکت می توان سطوح پرشماری از تست های قدرت را تنظیم کرد و در مدارهای پرشمار به کار برد. همچنین دوره تنظیم این ابزارها می تواند از چند میلی ثانیه تا ۲۰ روز بسته به نوع کاربرد متغیر باشد.

– تست های PKE ،RKE و TPMS: این تست های به انواع ماشین ها و خودروهای هوشمند و مکانیکی مربوط می شود که فرایندهای پایش، اندازه گیری و تست آنها به صورت روز افزونی در حال ارتقا هستند. خودکار کردن، افزایش دقت و افزایش سرعت تست ها و اندازه گیری های این ماشین ها از نیازهای صنعت امروز است و محصولات جی دبلیو اینست پتانسیل بالایی در این زمینه از خود نشان داده اند.

محصولات:

گروه صنعتی کاسپین به عنوان نماینده و واردکننده محصولات جی دبلیو اینستک به معرفی اجمالی محصولات این شرکت تایوانی می پردازد. خواهمشند است در صورت نیاز به توضیحات بیشتر با ما تماس حاصل نمایید:

– اسیلوسکوپ: شرکت جی دبلیو اینستک تولید کننده انواع اسیلوسکوپ دستی و لیزری است. اسیلسکوپ های چند دامنه ای سری MDO-2000A، اسیلوسکوپ های دیجیتال سری GDS-3000 ،GDS-2000A ،GDS-2000E ،GDS-1000A و GDS-1000B از جمله این انواع به شمار می روند. همچنین جی دبلیو اینستک تولید کننده اسیلوسکوپ های چند سیگنالی MSO-2000E و مدل های دیگر اسیلوسکوپ ها نیز می باشد. کیت های آموزشی GDB-03 این شرکت از دیگر محصولات است که به معرفی و آموزش عملکرد اسیلوسکوپ GDS-3000 می پردازند.

– اسپکتروم آنالایزر یا آنالیزور طیفی: از دیگر محصولات gwinstek می باشد که در انواع GSP-818 ،GSP-9330 ،GSP-9300B ،GSP-730 تولید می شود. این محصولات در اناوع مختف از دامنه فرکانس ۹ کیلوهرتز تا ۳ گیگاهرتز را پوشش می دهند. ثبات فرکانس، سرعت عملکردی بالا و دقت زیاد از ویژگی های اسپکتروم آنالیزورهای جی دبلیو اینستک است.

– ژنراتورها یا تولید کننده های سیگنال: از دیگر محصولات شرکت تایوانی هستند که در انواع عملکرد دلخواه، سیگنال RF، عملکرد DDS، عملکرد آنالوگ، و اشکال ترکیبی عملکرد دلخواه دوکاناله، عملکرد چند کاناله و دیگر اشکال تولید و روانه بازار می شود.

 تامین کننده های DC: که پشتیبان انرژی به شمار می روند و در انواع PFR-100 ،PLR کم صدا، سری PSU قابل برنامه ریزی، سری PPH قابل برنامه ریزی پردقت و نظایر آن تولید می شوند.

– دیجیتال مترها: که در انواع دیجیتال مولتی متر و دیجیتال کلمپ متر تولید می شوند. مدل های GDM-8255A ،GDM-8351 ،GDM-8245 و دیجیتال مترهای دستی از انواع محصولات شرکت جی دبلیو اینستک می باشند.

– محصولات LCR: که در انواع LCR-8200 با فرکانس بالا، LCR-8000G با عملکرد دقیق و LCR-900 دستی تولید می شوند.

 محصولات لود الکترونیکی: که در انواع PEL3000/3000H ،PEL-3000E و PEL-2000A تولید می شوند.

– تسترهای ایمنی: که در انواع آنالیزور ایمنی الکترونیکی GPT-12000، تستر ایمنی الکترونیکی GPT-9900 ،GPT-9800 و تستر GPT-9600 تولید می شوند که تستر آخر بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی تر است.

از دیگر ابزارهای اندازه گیری GWINSTEK می توان به انواع میلی اهم مترهای DC، پاورمترهای AC، تسترهای IC دیجیتال، شمارنده های فرکانس، باتری مترها و محصولات مشابه اشاره کرد که در حجم انبوه و در مدل های متنوع متناسب با نیاز مشتریان تولید می شوند.

مشتریان برای آشنایی بیشتر با طیف محصولات و کسب اطلاع در خصوص نحوه عملکرد، تهیه و تأمین و کار با هر یک از این محصولات می توانند با مجاری ارتباطی گروه صنعتی کاسپین، نماینده فروش شرکت جی دبلیو اینستک تماس حاصل نمایند. گروه صنعتی کاسپین پشتیبان تمامی خدمات این شرکت بوده و هر یک از مراتب فوق را در اسرع وقت با کمترین هزینه در اختیار شما قرار خواهد داد.

لینک شرکت GWINSTEK

کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.  

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 1,356
فهرست