آچار الکتریکی دلوو (Delvo Electric Screwdriver) از سری محصولات نام آشنای شرکت نیتو کوهکی (Nitto-Kohki) محسوب می شود که با توجه به ویژگی های منحصر به فردی که در مقایسه با سایر محصولات مشابه دارد توجه بازار محصولات پشتیبانی صنعتی را به طرز محسوسی جلب کرده است. گروه صنعتی کاسپین به عنوان نماینده فروش محصولات نیتو کوهکی از تأمین کنندگان این محصول به شمار می آید و در صورت نیاز مشتریان قادر به ارائه هر گونه سرویس در خصوص آچارهای الکتریکی دلوو می باشد.

آن چه سری محصولات دلوو شرکت مذکور را نزد مشتریان قابل توجه کرده است ویژگی های فنی و کیفی این محصولات می باشد که به برخی از آن ها به شرح زیر اشاره می شود:

بدون شوک و ضربه: طراحی پیچیده کلاچ ها و سیستم ترمز موتور آچارهای الکتریکی دلوو شوک و ضربه ناشی از پایان عملیات را به حداقل میزان خود کاهش می دهد و به این ترتیب مانع اعمال فشار و خستگی زودرس اپراتور می شود. آچارهای الکتریکی دلوو بسیار روان عمل می کنند و با پایان عملیات بستن پیچ نیز عملکرد توقف با کمترین میزان شوک به نیروی کار به اتمام می رسد.

عمر زیاد: آچارهای الکتریکی دلوو عمر بالایی دارند و تغییر و جایگزینی قطعات آن نیز به آسانی انجام می پذیرد.

دقت بالا: گشتاور آچارهای الکتریکی دلوو با بیشترین دقت تکرار می شود و از این رو استمرار و پایداری فرایند تا زمان بسته شدن و سفت شدن پیچ تداوم می یابد. در پایان نیز چنان که اشاره شد به روان ترین شکل ممکن توقف فرایند به انجام می رسد.

موتورهای بدون برس بسیار مناسب: که به لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه هستند، عمر بالایی دارند و دامنه گشتاور بالایی دارند.

سرعت بالا: موتورهای آچارهای الکتریکی دلوو دارای گشتاور بالا می باشند و به همین دلیل فرایند بسته شدن پیچ بسیار سریع انجام می شود. این امر بیانگر کارایی بالای این محصولات شرکت نیتو کوهکی است.

استانداردهای ایمنی: اکثر مدل های این محصولات دارای گواهی CE (استاندارد اتحادیه اروپا) و استاندارد CCC (متعلق به جمهوری خلق چین) می باشند.

راحت و ساده: با مقایسه عملکرد دلوو با سایر آچارهای پنوماتیکی می توان پی به سادگی و راحتی در عملکرد و کار با این آچار الکتریکی برد.

آچارهای الکتریکی دلوو علاوه بر مزایایی که برشمرده شد دارای یک نقطه قوت برجسته نیز می باشند و آن طیف محصولات متنوع شان می باشد. بر حسب شاخص های مختلف نظیر سایز پیچ، انواع پیچ و… می توان انواع آچارهای دلوو شرکت نیتوکوهکی را به کار برد. در ادامه برخی از سری محصولات دلوو این شرکت معرفی گردیده اند:

– آچارهای دلوو سری 7400 (DLV7400A): این سری محصولات دارای سر پیچ از ۱ تا ۲/۶ میلیمتر بوده و گشتاور بسیار دقیقی دارند. وزن سبک، تسهیل کار اپراتور، موتور بدون هسته توکار، استاندارد CE، کار روان و امکان تنظیم و کاهش سرعت بدون ایجاد ضربه به اپراتور و مواردی از این دست، باعث شده است که این سری آچارهای دلوو در سطح جهانی مشتریان زیادی را متوجه خود سازند. این محصولات با ولتاژ ورودی ۴۰ ولت DC کار می کنند و قطعات یدکی آن ها نیز در کنار محصولات به متشریان محترم تحویل داده خواهد شد.

– آچارهای دلوو سری 5700 (DLV5700): برای پیچ ها از سایز ۱ تا ۳ میلیمتر قابلیت کاربردی دارند و با ولتاژ ورودی ۴۰ ولت DC کار می کنند. ضریب شوکی که این سری محصولات دلوو بر اپراتور وارد می کنند ۳۰ درصد کمتر از حد استاندارد است و دارای طراحی ارگونومیک می باشند. مکانیزم نصب و راه اندازی بیت داشته و با حداکثر کارایی با موتور DC می باشند. ساختار کلاچ این دستگاه ها به روز و مدرن می باشد و در مقایسه با نمونه های رقیب دارای ویژگی های منحصر به فردی است.

– آچار دلوو سری 5800 (DLV5800): این سری محصولات نیتو کوهکی نیز برای پیچ های مینیاتوری در ابعاد ۱ تا ۲/۶ میلیمتر دارای کاربرد هستند، دارای سیستم محافظت ESD بوده و کلاچ آن ها بدون درگیری می باشند. کنترلر این سری محصولات دلوو دارای ولتاژ می باشد و طوری طراحی شده که کمترین فضای لازم را اشغال کند.

– آچار دلوو سری 7300 (DLV7300): مناسب برای پیچ های مینیاتوری ۱ تا ۳/۵ میلیمتر هستند، دارای کنترلرهای اختصاصی هستند که بیشترین دقت در فرایند سفت کردن پیچ را باعث می شوند. با استفاده از این کنترل کننده ها استارت دستگاه بسیار نرم و بدون اعمال هر گونه شوکی انجام خواهدشد و می توان بدون بروز هر گونه تنشی گشتاور اولیه را کاهش داد. این سری آچارهای الکتریکی با ولتاژ ورودی ۳۶ ولت DC کار می کنند. همچون سایر محصولات این شرکت، قطعات یدکی نیز به میزان کافی به مشتریان تحویل داده خواهد شد.

– آچار دلوو سری های 7000 و 8000 (DLV7000/8000): این محصولات دارای ولتاژ ۱۰۰ تا ۱۱۵ ولت AC مستقیم و بدون ترانسفورماتور می باشند. کنترلرهای این آچارهای دلوو نیز توکار بوده و فضایی را اشغال نمی کنند، دقت گشتاور بالا و تکرار شونده ای دارند و دارای سرعت بسیار بالا در عین کارایی قابل توجه می باشند. برای مثال یکی از مدل های این سری محصولات به نام DLV7031 دارای سرعت ۱۲۰۰ دور در دقیقه می باشد و با ولتاژ ۱۰۰ ولت کار می کند.

– آچار دلوو سری های (DLV7104/8104/8204): این سری آچارها در برای پیچ های مینیاتوری در ابعاد ۲/۶ تا ۶ میلیمتر کاربرد دارند و بسیار با دوام می باشند.

– آچار دلوو سری های (DLV30/45/70-IKE): این سری محصولات نیتو کوهکی که جزو طرح های جدید این شرکت می باشند دارای گشتاور تکرارپذیر بسیار دقیق و دوره استفاده باثبات و پایدار هستند. این سری محصولات با یک واحد کنترل استاندارد عمل می کنند که به آن ها گشتاوری بالا میان ۰/۴ تا ۰/۷ نیوتن متر در بستن پیچ مینیاتوری می دهد. بنابراین سرعت بستن پیچ در این سری دلووها بالا بوده و به تسریع در فرایند کمک می کنند. سری محصولات فوق الذکر برای بستن پیچ از سایز ۲/۶ تا ۸ میلیمتر مورد استفاده قرار می گیرند.

آن چه تا کنون ذکر شد معرفی برخی از محصولات دلوو شرکت ژاپنی نیتو کوهکی محسوب می شود که در کنار تجهیزات کنترلی، شمارنده های سرعت بستن پیچ ها و قطعات یدکی مورد استفاده قرار می گیرند. مشتریان و بهره گیرندگان از این تجهیزات می توانند از تمامی قابلیت های ذکر شده بیشترین بهره برداری را داشته باشند. چنان که اشاره شد سرعت بالا، حرکت روان و سریع و فاقد شوک روی نیروی کار و دوام بالا و قیمت مناسب از ویژگی های این محصولات محسوب می شوند و همین موارد مشتریان را به جذب این سری محصولات شرکت نیتو کوهکی ترغیب کرده است. گروه صنعتی کاسپین نماینده نیتو کوهکی آماده ارائه تمامی خدمات مورد نیاز از جانب این شرکت اعم از معرفی محصولات، استعلام قیمت، و تأمین و تحویل محصولات نیتو کوهکی به مشتریان گرامی می باشد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر از شماره تماس یا آدرس اینترنتی ما استفاده کنید.

لینک سایت Delvo

 کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 649
فهرست