شرکت کره ای هانیانگ تولید کننده انواع تجهیزات اتوماسیون صنعتی، چنان که پیش تر و در مقالات پیشین نیز اشاره رفت، از تولید کنندگان برجسته انواع محصولات اتوماسیون در سطح جهانی می باشد که با توجه به استقبال فزاینده بازار داخلی از محصولات این شرکت، اکنون تبدیل به یکی از برندهای صاحب نام در کشور تبدیل شده است. محصولات این شرکت علی الخصوص سنسور و ترموستات هانیانگ در حال حاضر در سطح عمده در بازار داخلی به فروش می رسد و چنان که در مقالات قبل تحت عنوان سنسور هانیانگ و نمایندگی ترموستات هانیانگ ذکر شد دارای گستره متنوع از انواع مدل ها و محصولات می باشد.

اکنون به معرفی برخی دیگر از محصولات این شرکت که با توجه به قیمت پایین و کیفیت مناسب بازار داخلی را تحت تأثیر خود قرار داده اند می پردازیم. همان طور که در نوشتار نمایندگی هانیانگ در اتوماسیون صنعتی اشاره شد، گروه صنعتی کاسپین نمایندگی این شرکت کره ای را بر عهده داشته و خود را موظف می داند ضمن ارائه تمامی خدمات مربوط به همه محصولات این تولید کننده، تا جای ممکن مشتریان را نسبت به کلیه محصولات و انواع سری ها، مدل های آن ها و قابلیت های کاربردی آن ها آشنا کند. از این رو در ادامه به معرفی یکی دیگر از محصولات هانیانگ یعنی کنترل کننده دما (Temperature Controller) می پردازیم تا مشتریان با اشراف بیشتر به سمت بازار محصولات این شرکت هدایت شوند.

کنترل کننده دما، چنان که از نام آن نیز برمی آید، یک تجهیز کنترلی است برای اندازه گیری و تشخیص دمای یک فرایند یا یک فضا و به منظور کنترل حد مجاز آن. به محض این که دما از حد مجاز پایینی یا بالایی تعریف شده تجاوز کرد، دستگاه کنترل کننده دما فعال شده و آلارم می دهد و به این ترتیب صاحب فرایند را در کنترل آن یاری می رساند.

کنترلر دمای شرکت هانیانگ:

شرکت هانیانگ در خصوص تولید کنترل کننده های دما نیز طیف محصولات متنوعی دارد که در طول ادوار متمادی تولید و تکوین پیدا کرده اند. با این حال بسیاری از مشتریان راغب بر حسب اقتضا و نیازها صنعتی و خدماتی شان ترجیح می دهند تا کنترل دماهای قدیمی این شرکت را استفاده کنند. برخی از این سری محصولات اتوماسیون صنعتی هانیانگ به شرح زیر هستند:

– کنترل کننده دما سری HX:

این نوع Temperature controller، از سری محصولات پرفروش و پرمشتری هانیانگ می باشد که دارای عمق نصب تا ۶۳ متر است. همچنین چندین ورودی و خروجی دارد و همین امر بر قابلیت چند کاربردی آن افزوده است. سری HX از کنترلردمای هانیانگ دارای آلارم هشدار دهنده حرارتی، کنترل کننده حرارت، کنترل کننده سرما، کنترل همزمان سرما و گرما و چرخه نمونه برداری بسیار سریع می باشد.

– کنترل کننده دما سری TD510:

این سری محصولات که از جدیدترین کنترلرهای دمای این شرکت محسوب می شود دارای ۲ کانال کنترلی، ورودی چندگانه از انواع RTD و TC و VDC سیستم آلارم متنوع و ساختار قابل جدا شدن و قابل ارتقا می باشد. سری TD510 همچنین دارای ثبت کننده دیجیتالی با حافظه داخلی و کارت ذخیره SD است. صفحه نمایشگر LCD و لمسی این کنترل کننده دما نیز بسیار حساس و دقیق می باشد و همین قابلیت ها این سری را به محصولی بسیار جذاب و مشتری پسند در بازار محصولات اتوماسیون صنعتی کرده است.

– کنترل کننده دما سری TH510:

این محصول نیز دارای سیستم کنترلی بسیار دقیق، سیستم آلارم متنوع و ساختار قابل جدا شدن و قابل ارتقا می باشد. این کنترلر دما دارای سیستم کنترلی مستقل PID دما و رطوبت بوده و ساختارهای ارتباط دهی توکار دارد. سری TH510 نیز همچون مورد پیشین ثبت کننده دیجیتال با حافظه داخلی و کارت ذخیره SD داشته و دارای صفحه نمایشگر LCD لمسی می باشد. این سری از کنترل کننده های دمای شرکت هانیانگ نیز از جمله فرآورده های جدید این شرکت محسوب می شود و از این حیث نسبت به سری های پیشین ارتقا یافته تر و پیشرفته تر محسوب می شود.

– کنترل کننده دمای قابل برنامه ریزی TD300:

این سری، از جمله محصولات قابل برنامه ریزی هانیانگ در زمینه تولید کنترلرهای دما می باشد که دارای صفحه نمایشگر LCD لمسی است، 2 کانال کنترلی دارد، بالغ بر 100 الگو در آن ذخیره شده و سیستم کنترلی PID دارد. همچنین آلارم های متنوع این سری که شامل 4 اتصال خروجی و 20 نوع عملیات می باشد از ویژگی های منحصر به فرد آن محسوب می شود. کنترل کننده دمای TD300 دارای 8 اتصال ورودی دیجیتال (DI) و 8 اتصال خروجی (DO) بوده و حاوی تجهیزات ذخیره داده ها و قابلیت گرفتن بک آپ از طریق کارت های SD می باشد. این سری کنترل کننده دمای قابل برنامه ریزی شرکت هانیانگ، از جمله محصولات جدید این شرکت به حساب می آید.

– کنترل کننده دما سری TH500:

این محصول نیز با وجود این که نسبت به محصولات معرفی شده قدیمی تر می باشد اما قابلیت هایی کمتر از آن ها ندارد. صفحه نمایشگر LCD تماسی، سیستم کنترلی دقیق، سیستم کنترلی مستقل دما و رطوبت، آلارم های متنوع، 8 اتصال ورودی و 20 اتصال خروجی دیجیتال و کارکرد ارتباط ده قوی از اصلی ترین ویژگی های این سری کنترل کننده دمای شرکت هانیانگ محسوب می شود.

– کنترل کننده دما سری TH300:

این سری محصولات هانیانگ نیز قابلیت هایی نظیر مدل TH500 دارند؛ صفحه نمایشگر لمسی LCD، سیستم کنترلی مناسب و انواع سیستم های کنترلی و آلارم، در کنار سیستم کنترل دما و رطوبت PID این محصول را نیز در کنار سایر محصولات پرکاربرد این شرکت کرده ای قرار می دهد. این محصول نیز دارای 4 اتصال ورودی ID و 12 اتصال خروجی OD بوده و با وجود این قابلیت ها قیمتی مناسب و ارزان در بازار محصولات این شرکت دارد.

گروه صنعتی کاسپین آمادگی دارد ضمن معرفی دقیق تر و کاربردی تر محصولات مذکور، و سایر سری های کنترلر دما شرکت هانیانگ، مشتریان را در خصوص انتخاب بهترین سری که با شرایط کاری شان تناسب داشته باشد راهنمایی کند. در ضمن ما در انبار محصولات خود اغلب این محصولات را دارا بوده و به محض دریافت سفارش آن را به قیمت روز در اختیار مشتریان گرامی قرار خواهیم داد. در غیر این صورت نیز گروه صنعتی کاسپین در صورت دریافت سفارش، سریعاً نسبت به استعلام قیمت، مکاتبات و تأمین تجهیز مورد نیاز مشتری اقدام می کند و در کمترین زمان ممکن با مناسب ترین قیمت آن را تحویل مشتری می دهد.

لینک سایت هانیانگ

کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 912
فهرست