فروش محصولات اتوماسیون صنعتی تاماگاوا (Tamagawa)

  1. خانه
  2. دسته‌بندی نشده
  3. فروش محصولات اتوماسیون صنعتی تاماگاوا (Tamagawa)

 

تاماگاوا (Tamagawa Seiki Co) از دیگر برندهای تولید کننده تجهیزات اتوماسیون صنعتی برجسته در مختصات جهانی محسوب می شود که در سال های اخیر توانسته است بازار داخلی را بسیار تحت تأثیر خود قرار دهد. گروه صنعتی کاسپین که خود را موظف به شناسایی بهترین برندها و معرفی آن ها به مشتریان می داند بهره گیرندگان از تجهیزات اتوماسیون صنعتی را به استفاده از محصولات تاماگاوا، خصوصاً سرو موتورهای این شرکت توصیه می کند که دارای کیفیت بالا، عمر زیاد، مقرون به صرفه و دارای کارکرد فنی بسیار بالا می باشند.

این شرکت از دیرباز و از بدو تأسیس در سال ۱۹۳۸ تولید کننده انواع تجهیزات کنترلی بوده است. در حال حاضر نیز محصولات تاماگاوا نظیر سنسورهای بسیار دقیق و کارآمد، سرو موتورها، موتور و ژیروسکوپ، و تجهیزاتی از این قبیل می باشد. هر یک از این محصولات دارای انواع و سری های مختلف می باشند که در ادامه بدان ها اشاره خواهد شد. تحویل به موقع و وجود نمایندگی ها و شعب متعدد فروش و توزیع محصولات توأم با خدمات پس از فروش این شرکت در اقصی نقاط جهان از شرکت تاماگاوا در ارائه سریع محصولات و خدمات خود به مشتریان می باشد.

چنان که اشاره شد عمده محصولات تاماگاوا تجهیزات اتوماسیون صنعتی می باشند. از جمله اصلی ترین این محصولات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

– سنسور (Sensor): سنسورهای تولیدی شرکت تاماگاوا شامل سنسورهای خطی، زاویه ای، و سنسور ژیروسکوپ انتگرالی هستند. سنسورهای خطی این شرکت اتوماسیون صنعتی شبیه سیلندرهای خطی رایج هستند که موقعیت های خطی را اندازه گیری می کنند. دقت بالای این سنسورها در کنار اصول عملکردی پایه ای و بیسیک سنسورهای خطی آن را نزد مشتریان به ابزاری محبوب تبدیل کرده است، چرا که با سهل ترین و راحت ترین مکانیزم عملکردی، دقیق ترین مختصات مورد نظر را در اختیار اپراتورها و بهره گیرندگان قرار می دهد. سنسورهای زاویه ای این شرکت نیز در دو نوع smart thin و single thin تولید و به بازار عرضه می شوند. این دو دسته محصولات، از جمله دقیق ترین سری سنسورهایی بوده اند که در تولید شده و در بازار موجود هستند. دایره عملکردی این محصولات نیز بسیار گسترده بوده و مشتریان در فیلدهای مختلف صنعتی می توانند از این دسته محصولات اتوماسیون صنعتی بهره ببرند.

سنسورهای ژیروسکوپ انتگرالی نیز از دیگر محصولات تاماگاوا محسوب می شوند. ژیروسکوپ های مکانیکی، سنسورهای سنجش گاز، ژیروسکوپ های فیبر نوری، و ژیروسکوپ های لیزری حلقه ای با سه محور از جمله تولیدات شرکت ژاپنی تاماگاوا به شمار می روند که در زمینه های متنوع کاربرد دارند.

– اینکودر گردشی (Rotary Encoder): سنسورهای اندازه گیری گردشی از جمله محصولات باکیفیت شرکت تاماگاوا هستند که دارای دقت و کیفیت بالایی اند. این سنسورها در حال حاضر در اتوماسیون صنعتی، اندازه گیری، دستگاه های اتوماسیون ادارای، تجهیزات پزشکی و صنایع هواپیمایی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. این محصول شرکت تاماگاوا در دو سری اینکودر افزایشی و اینکودر مطلق به بازار عرضه می شود. اینکودرهای افزایشی با تولید پالس ها حرکت سرعتی گردشی را ایجاد می کنند و اینکودرهای مطلق خروجی های گردشی زاویه دار ایجاد می کنند.

– سرو موتور، درایو و کنترل کننده (Servo motor/Drive/Controller): سروموتوها، درایوها و کنترل کننده های AC و DC، سرو سیستم های شبکه و اسمارت موتورها از متنوع ترین طیف محصولات اتوماسیون صنعتی شرکت تاماگاوا محسوب می شوند که قابلیت پاسخ دهی به نیازهای مشتریان از طیف ها و حوزه های صنعتی و خدماتی متفاوت را دارند. سروموتورهای سری TBL-ilV شرکت تاماگاوا دارای دقت بالا و تلورانس بسیار دقیق، اینکودر سریال نوری با کیفیت بالا، مناسب برای سایزهای بزرگ و دوام بالا می باشد. سری TBL-ill از این محصولات توکار و دارای دقت بالا می باشند، و تجهیزات فشرده و کم جای این محصول به این سرو موتور قابلیت های زیادی داده است.

سری TBL-V از این سرو موتورها می تواند گام های موتور را جابجا کند و مناسب برای سیستم های با پردازش و سرعت عملیاتی بالاست.

از میان درایوها و کنترل کننده ها نیز سرو سیستم SV-NET تولیدی شرکت تاماگاوا دارای موتور کنترل بسیار ساده اما با قابلیت کاربردی بالاست. دارای یک پیکربندی فوق العاده است که به محصول اجازه می دهد تنظیمات کنترلی ورودی و خروجی بر حسب استانداردها را انجام دهد. این سورو درایو دارای سیستم شبکه ای بسیار پر قابلیت و کارآمد برای کنترل فرایندهای صنعتی مختلف است و از این رو در زمینه های مختلف مورد استفاده و کاربرد قرار می گیرد.

– درایو و موتور پله ای (Step Motor): این دسته محصولات اتوماسیون صنعتی شرکت تاماگاوا نیز قابلیت کنترل دقیق موقعیت در لوپ های باز را دارند، گشتاور خودنگهدارنده این محصولات اجازه می دهد که موقعیت شان ثابت و پایدار باقی بماند، واکنش سریع در برابر دستور استارت، خاموشی و معکوس کردن جهت حرکت را دارند و فرایند تعمیرات و نگهداری آن ها با توجه به ساختار مکانیکی ساخت و عملکردشان بسیار ساده می باشد. درایوها و موتورهای پله ای شرکت تاماگاوا در صنایع پزشکی، دروبین های مدار بسته، فعال سازها (Actuators)، ربات ها، درهای اتوماتیک و مواردی از این قبیل به وفور مورد استفاده قرار می گیرند.

محصولات ذکر شده بخشی از تولیدات شرکت اتوماسیون صنعتی تاماگاوا، و البته پرکاربردترین محصولات این شرکت را شامل می شدند. این شرکت دارای دفاتر نمایندگی متعدد در کشورهای آسیایی از جمله چین، کره، تایوان، هند، سنگاپور و نظیر آن می باشد. گروه صنعتی کاسپین بر حسب ارتباطات تنگاتنگی که هم با شرکت مادر و هم با دفاتر نمایندگی این شرکت در کشور چین دارد آماده است در اسرع وقت مراتب استعلام قیمت، ارسال سفارش و تهیه و تحویل محصولات این شرکت به مشتریان گرامی را به انجام برساند. ما بر حسب وظیفه خود به عنوان نماینده ارائه خدمات و محصولات شرکت تاماگاوا، آماده ایم خدمات گارانتی و پس از فروش این شرکت را نیز به مشتریان ارائه دهیم و تمامی راهنمایی های لازم در خصوص راه اندازی و نصب، تعمیرات و نگهداری پیشگیرانه هر یک از تجهیزات، انتخاب بهترین سری و مدل محصولات متناسب با نیاز کاربردی مشتریان و تعمیرات پس از خرابی آن ها را در اختیار قرار دهیم. کافی است با یکی از کانال های ارتیاطی با گروه صنعتی کاسپین مندرج در وبسایت تماس حاصل فرمایید تا در جریان کم و کیف ارائه محصولات و خدمات شرکت اتوماسیون صنعتی تاماگاوا قرار بگیرید.

لینک سایت تاماگاوا

   کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 636
فهرست