شرکت SMC در سال ۱۹۵۹ به عنوان تولید کننده فیلتر فلز و عناصر تصفیه تحت نام شرکت Sintered Metal تأسیس شد. در سال ۱۹۶۱ این شرکت نخستین سری از اجزای پنوماتیک بصورت تجهیزات خطوط هوایی را راه اندازی کرد و تا سال ۱۹۷۰ محدوده محصولات آن به تولید سیلندر گسترش یافت. نام شرکت Sintered Metal Corporation در سال ۱۹۸۵ به شرکت SMC در بورس اوراق بهادار ژاپن تغییر یافت. تا به امروز ۳۶ کارخانه تولیدی SMC در سراسر جهان وجود دارد که دارای مجوز ISO 9001 و ISO 14001 است. SMC با دفتر مرکزی خود در توکیو، با ۵۰۰ دفتر فروش در ۸۳ کشور جهان، با ارائه راه حل های اتوماسیون در تمام ۵ قاره، در حال همکاری است و نیروی فروش آن با بیش از ۸۲۰۰ مهندس فروش همیشه در ارتباط نزدیک با مشتریان هستند. در طول ۵۰ سال گذشته محصولات SMC به عنوان یک برند بین المللی از طریق فروش، بخش فنی، عرضه و خدمات پس از فروش در بازارهای جهانی به رسمیت شناخته شده است و با ایجاد یک پایگاه قوی در هر کشور و منطقه با یک نیروی بزرگ با تجربه، بهترین خدمات ممکن را در صنعت ارائه می دهد. مجله بیزینس آمریکایی Forbes در سه سال متوالی SMC را در لیست ۱۰۰ شرکت نوآورانه خود در جهان قرار داده است. SMC در حال پیگیری رضایت مشتریان در سراسر جهان و پشتیبانی از اتوماسیون از طریق پیشرفته ترین فن آوری هیدرولیک و پنوماتیک است.
محصولات SMC برای عملکرد دقیق و قابلیت اطمینان بالا طراحی شده اند. سیلندرهای هیدرولیک SMC دارای یک مجموعه کامل از گزینه های استاندارد هستند.
از انواع سیلندرهای هیدرولیک SMC:
سیلندر هیدرولیک کامپکت سری CHQ/CHDQ، بسیار سبک و دارای بدنه آلومینیومی فشرده است. در سیلندرهای CHDQ و CHDQW امکان سوئیچ خودکار وجود دارد. اندازه دهانه لوله بین ۲۰ تا ۱۰۰ میلی متر است و دارای فشار نامی ۳.۵ مگا پاسکال می باشد.
سیلندر هیدرولیکی کامپکت استاندارد JIS سری CHK/CHDK، سبک و دارای بدنه آلومینیومی کامپکت است و مطابق با استانداردهای JIS (سری CHKD) می باشد. مدل های CHDKD و CHDKG دارای سوئیچ خودکار هستند. اندازه دهانه لوله بین ۲۰ تا ۱۰۰ میلی متر است و فشار نامی در مدل CHKD برابر با ۱۰ مگا پاسکال و در مدل CHKG برابر با ۱۶ مگا پاسکال می باشد.
سیلندر هیدرولیکی کوچک CHN، سبک وزن با لوله فولادی ضد زنگ و پوشش آلومینیومی است و از مکانیزم ضربه گیر برای کاهش شدت ضربه در پایان حرکت استفاده می کند که موجب بهبودی دوام و پایداری سیلندر شده است. اندازه دهانه لوله بین ۲۰ تا ۱۰۰ میلی متر است و فشار نامی آن ۷ مگا پاسکال است.
سیلندر هیدرولیکی نوع گرد سری CHM/CHDM، دارای وزن سبک با لوله و پوشش آلومینیومی و دارای سوئیچ خودکار در مدل CHDM است. سایز دهانه لوله ۲۰ تا ۴۰ میلی متر و فشار نامی آن در مدل CHM برابر با ۳.۵ مگا پاسکال است.
سیلندرهای هیدرولیکی سری CHS/CHDS دارای استاندارد ISO و سری CHSD استاندارد ISO 10762 و سری CHSG استاندارد ISO 6020-2 می باشد. سیلندر دارای کاور توکار و براکت نصب است که امکان جداسازی و مونتاژ آسانتر را فراهم می کند. در مقایسه با سری CH2 طول کلی سیلندر کاهش یافته است. مدل های CHDSD و CHDSG می توانند به صورت خودکار سوئیچ شوند. جنس لوله از استیل ضد زنگ و در مدل CHSD سایز دهانه لوله ۴۰ تا ۱۰۰ میلی متر و فشار ۱۰ مگا پاسکال و در مدل CHSG سایز دهانه لوله ۳۲ تا ۱۰۰ میلی متر و فشار ۱۶ مگا پاسکال است.
در سیلندر هیدرولیک استاندارد سری CH2/CHD2، پوشش میله با ساخت بلوک باعث می شود که جداسازی و مونتاژ آسانتر شود و از مکانیزم ضربه گیر برای کاهش شدت ضربه استفاده کرده است. مدل های CHD2E و CHD2EW و CHD2F و CHD2FW و CHD2G و CHD2H دارای سوئیچ خودکار هستند. فشارنامی در انواع مدل ها در حدود ۳.۵ و ۷ و ۱۴ مگا پاسکال و جنس لوله در انواع آلومینیوم، فولاد ضد زنگ وآهن است.
در سیلندر هیدرولیک با میله مهار CHA/CHDA، مدل های CHDA و CHDAW امکان سوئیچ خودکار را دارند. جنس لوله در بعضی مدل ها آلومینیوم و در بعضی از آنها آهن است. فشار نامی ۳.۵ مگا پاسکال می باشد. اندازه سوراخ میله در بعضی مدل ها ۴۰ تا ۱۰۰ میلی متر و در بعضی مدل ها ۴۰ تا ۱۶۰ میلی متر است.
گروه صنعتی کاسپین نمایندگی فروش و تأمین تجهیزات اتوماسیون صنعتی درخصوص تجهیزات اتوماسیون صنعتی برند SMC با حفظ ارتباط نزدیک با مشتریان به سرعت و به طور خاص به نیازهای آنها پاسخ می دهد. تحویل سریع محصولات اس ام سی با کیفیت بالا در قیمت های رقابتی با بالاترین سطح پشتیبانی فنی ما انجام می شود و حمایت از اتوماسیون بر اساس اصل “کمک به صرفه جویی در نیروی کار خودکار در صنعت” محصولات با کیفیت بالا و قابل اعتماد توسط گروه صنعتی کاسپین تهیه و توزیع می گردد. مشتریان می توانند با راه های ارتباطی ذکر شده در سایت با گروه صنعتی کاسپین در تماس باشند و از مشاوره و پشتیبانی فنی ما بهره مند شوند.

لینک سایت SMC

 کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 952
فهرست