شرکت سیک تولید کننده محصولات اتوماسیون صنعتی طی سالیان اخیر توانسته است بازار محصولات سنسور را تحت تأثیر خود قرار دهد و نظر بسیاری از مشتریان را در مقایسه با سنسورهای مشابه رقیب جلب کند. تنوع بالای محصولات و قابلیت کاربردی هر یک از سنسورهای سیک باعث شده است مشتریان در زمینه استفاده از محصولات این شرکت متناسب با نیازهای خود کمبودی را احساس نکنند. در ادامه به معرفی برخی از این دسته محصولات اتوماسیون صنعتی تولید شده توسط شرکت سیک پرداخته و به قابلیت های آن ها اشاره خواهد شد:

سنسورهای فوتوالکتریک: این دسته محصولات شرکت سیک دارای میزان اپتیک بسیار دقیق و تکنولوژی پیشرفته می باشند و به همین دلیل دارای بازار پر رونقی می باشند. سنسور فوتوالکتریک سیک با بهره گیری از فن آوری های LED میزان اتکا و اطمینان بالایی را به لحاظ علمیاتی دارا بوده و متغیرهای دخالتگر، قابلیت نفوذ و تخریب فرایندهای آن را ندارند. شرکت سیک طیف گسترده ای از سنسورهای فوتو الکتریک را تولید می کند که در ادامه به شرح برخی از آن‌ها می پردازیم:

– محصولات خانواده W9-3 دارای عملکرد گسترده، LED کوچک و با کیفیت بالا با نقاط نوری بسیار دقیق، قابلیت نصب متغیر و متنوع و دامنه کاربردی گسترده است.

– محصولات خانواده W12-3 که با توجه به فن آوری OES دارای عملکرد نوری ایده آل می باشد. این سری سنسورها دارای قابلیت همکاری خودکار و سنسورهای بازتابنده یکپارچه هستند، لامپ های نوری دقیق و قابلیت رؤیت بسیار بالا دارند، انتقال دهنده های پر انرژی IR دارند و دارای تنظیمات بسیار شناور و منعطف می باشند. سیستم مونیتورینگ و بازرسی تجهیزات این سری محصولات، برای اپراتور سهل الوصول بوده و به همین ترتیب می توان گفت هم دارای فن آوری بالا می باشد و هم برای اپراتورها ساده و آسان است.

– محصولات خانواده W2SG-2 که دارای ساختار شناسایی و تشخیص بسیار قوی هستند و از این حیث دریافت کننده هایی عالی محسوب می شوند. دارای نقطه سوئیچ بسیار دقیق هستند و تنظیمات آن مطمئن و قابل اتکا می باشد. این سری سنسورها دارای یک لنز با قابلیت همکاری خودکار هستند که روزنه درونی سوراخ های مته را قایل رؤیت می سازد.

– محصولات خانواده SureSense که از سری سنسورهای جدید تولیدی شرکت سیک هستند و انعطاف پذیرترین و کامل ترین نوع سنسورهای ترکیبی این شرکت به شمار می روند. این سری سنسورها با توجه به فن آوری AutoAdapt بیشترین قابلیت در تشخیص موضوعات را خواهند داشت.

– محصولات خانواده MultiPac که دارای ضریب تشخیص بسیار بالا هستند، از جدیدترین تکنولوژی chip شرکت سیک بهره گرفته اند و تا فاصله ۵۰۰ متر قابلیت تشخیص و ارسال پیام را دارند. با توجه به نقطه های نوری بسیار واضح و قابل رؤیت، راه اندازی این سری محصولات سیک دقیق و سریع خواهد بود.

موارد ذکر شده بخشی از سنسورهای نوری شرکت سیک را معرفی می کردند وگرنه طیف این دسته محصولات بسیار گسترده تر از موارد معرفی شده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر و آشنایی دقیق تر با کارکردها و کارایی این محصولات می توانید با شماره تماس گروه صنعتی کاسپین تماس حاصل فرمایید.

پرده های نوری ایمنی: این دسته سنسورهای شرکت آلمانی سیک نیز دارای قابلیت انعطاف پذیری بالا، فرایند نصب و نگهداری ارزان و مقرون به صرفه و درجه ایمنی و کیفیت بسیار بالا هستند. این محصولات تجهیزات شما را در نقاط و نواحی آسیب زا به سریع ترین و مطمئن ترین شکل ممکن پشتیبانی می کنند. بر حسب نوع استفاده و اقتضای کاربردی مشتریان پرده های نوری متنوع و متناسب با نیاز فنی تولید شده است. محصولات سیک از انواع کوچک و فشرده تا مقاومترین و قوی ترین پرده های نوری را شامل می شوند که هر یک به اقتضای نیاز کاربردی به بهترین شکل از مجموعه در برابر شرایط محیطی محافظت می کنند. شرکت سیک در این خصوص نیز طیف گسترده ای از پرده نوری با مدل ها و سری های متنوع تولید می کند که برخی از آن ها به شرح زیر معرفی می شوند:

– محصولات خانواده (deTec2 Core): این سری پرده نوری عملکرد راحت و ساده ای دارد، فاقد ناحیه کور می باشد و وضوح بالا و بسیار دقیق را دارد. ارتفاع میدان حفاظتی این پرده نوری از ۳۰۰ تا ۲۱۰۰ میلیمتر می باشد و خود دارای مدل های متفاوت برای کاربردهای متفاوت است.

– محصولات خانواده (deTec4 Core Ex) که در حفظ ایمنی محیطهای مستعد انفجار کارایی بسیار بالایی دارد. این محصول در ارتفاع های مختلف میدان های محافظتی شامل ۶۰۰، ۹۰۰، ۱۲۰۰ و ۱۵۰۰ میلیمتر در دسترس می باشد و دامنه وضوح آن ۳۰ میلیمتر می باشد.

– محصولات خانواده (miniTwin4) که از میان محصولات شرکت سیک کوچک ترین سایز و در عین حال بیشترین قابلیت تشخیص و شناسایی را دارا می باشند. طراحی این محصولات بسیار دقیق بوده و هیچ فضای زائدی را ندارند. دارای طراحی دوجداره بوده و هم ارسال کننده و دریافت کننده آن در یک محل استقرار یافته اند. این سنسورها تا ۵ متر دامنه تشخیص دارند و دارای ارتفاعات حفاظتی مناسب و مورد نیاز مشتری می باشند.

– محصولات خانواده (M4000 Advanced Curtain) این سری پرده های نوری پیشرفته دارای اتصالات یک جانبه و کیفیت بسیار بالا می باشند. دارای سه شیار نصب و نمایشگر ۷ بخشی هستند، ریزولوشن این محصولات ۱۴ یا ۳۰ میلیمتری بوده و تا ۱۹ متر دامنه اسکن دارند. پرده های نوری پیشرفته M4000 دارای ابزارهای مونیتورینگ خارجی، کلید راه اندازی مجدد، خروجی های تشخیصی و رابط های SDL هستند. همین قسم قابلیت ها نظر مشتریان را روی این مدل محصولات اتوماسیون صنعتی شرکت سیک بسیار جلب کرده است.

سری محصولات معرفی شده در کنار بارکدهای اسکنر، محصولات جدید و اصلی شرکت سیک در زمینه تولید سنسور می باشند که دارای بازار بسیار گسترده ای در سطح جهانی می باشند. گروه صنعتی کاسپین بر حسب شناخت و اشرافی که بر بازار محصولات این شرکت دارد در حال حاضر نمایندگی فروش و توزیع شرکت اتوماسیون صنعتی سیک را بر عهده گرفته است و آماده است هر گونه درخواست دریافتی از جانب مشتریان یا پرسش‌گران را با دقت پیگیری و خدمات مورد نظر ایشان را در اسرع وقت در اختیارشان قرار دهد. تعاملات مستمر ما با شرکت سیک این اجازه را به ما می دهد تا با درمیان گذاشتن نیازهای مشتریان با واحدهای ذیربط شرکت سیک، در اسرع وقت پاسخگوی مطالبات مشتریان گرامی باشیم.

لینک سایت سیک

کپی مطالب بالا با ذکر منبع بلامانع است.

5/5 - (1 امتیاز)
تعداد بازدید ها : 910
فهرست